Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol.

Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji.

Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka Jantar wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Nigdy się z nim nie rozstanę

Kupiłam pierwsze opakowanie z polecenia koleżanek, wtedy jeszcze nie miał pompki tylko nabieralam go strzykawką by ułatwić aplikację. Ku mojemu zaskoczeniu nie tylko włosy mi się zagęściły (mam mnóstwo baby hair) to jeszcze zauważyłam, że łupież i zaognienia na skórze głowy złagodniały. W tym momencie używam go nie tylko ze względu na jego przeznaczenie ale i na dodatkowe korzyści które mi przyniósł

Odżywka

Produkt mi się sprawdził w 100%. O odżywce dowiedziałam się na jakimś blogu gdy szukałam produktu który sprawi że włosy się zagęszczą, no i tak trafiłam na jantar. Już trakcie używania zauważyłam, że pojawiają się baby hair, efekt którego oczekiwałam. Odżywka ma bardzo ładny zapach, przypomina męskie perfumy. Jedyną wadą produktu jaką zauważyłam jest to że odżywka jest bardzo płynna i spływa.

Dobry ale do czasu

Na zakup tego produktu skusiły mnie recenzje włosomaniaczek. Miałam swoje początki właśnie z nową wersją. Aplikacja ok, dopóki produkt nie zacznie przeciekać przez pompkę i się marnować przez spływanie na opakowanie. Wykonywałam masaż skóry głowy. Włosy po produkcie były odświeżone.
Podczas stosowanie zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów. Po zaprzestaniu stosowania produktu przez jakiś czas było ok. Później włosy zaczęły wypadać ze zdwojoną siłą (rozumiem że jest to związane z tym że produkt już na nie nie działał).
Po jakimś czasie około roku znowu sięgnęłam po ten produkt. Zastosowanie kończyło się "przetłuszczonymi" włosami przy skalpie.
Jak narazie kończę przygodę z tym produktem.

Super!

Używam tej odżywki od dłuższego czasu i bardzo mi pomogła. Zauważyłam, że mam grubsze, bardziej wytrzymałe włosy. Na pewno wypada mi dużo mniej włosów, widzę u siebie również dużo baby hair. Najnowszy dozownik jest bardzo wygodny. Zapach odżywki jest przyjemny.

Wydajność mogłaby być lepsza, ale produkt jest tani i działa bardzo dobrze.

ZDECYDOWANIE NA TAK

Uwielbiam go stosować! Wzmacnia włosy, przyśpiesza ich porost oraz powoduje, że rośnie ich więcej, a na głowie pojawiają się "baby hairs". Używam zgodnie z tym jak zaleca producent. Gdy wcierka mi się kończy, przed zakupem kolejnego opakowania robię około miesięczną przerwę, aby włosy nie "przyzwyczaiły" się za bardzo. To naprawdę działa! Nowe opakowanie z atomizerem jest bardziej wygodne w użyciu niż te szklane, które było wcześniej. ❤

Odżywka

Niestety odżywka nie sprawdziła się dla mnie, nie odżywiała włosy, a wręcz przeciwnie- stają się puszące i twarde w dotyku. Ponadto psikanie na skórę głowy powoduje duże przetłuszczanie się.
Nowe opakowanie 'z aplikatorem' jest dość dobrym rozwiązaniem, ale wolałam buteleczkę w sprayu.
Cena jest przystępna, jednak wolałabym dodać więcej pieniędzy i zakupić inny produkt.

Uwielbiam

Ta wcierka jest znana chyba każdej Włosomaniaczce. :) Nie bez powodu.

Ja pokochałam ten produkt od pierwszej butelki ( a użyłam ich już naprawdę sporo).

Ale do sedna:

Produkt umieszczony jest w szklanej, przeźroczystej buteleczce. Widać stopień zużycia produktu. Zawsze wcierkę przelewałam do innej butelki, najczęściej z atomizerem, bo aplikacja przy użyciu oryginalnej butelki była tragiczna. Jednak ku mojemu zdziwieniu, w ostatniej buteleczce, która zakupiłam był specjalny korek, który ułatwia dozowanie i dzięki niemu nie musiałam przelewać produktu.

Wcierka ma bardzo rzadką, wodnistą konsystencję.

Zapach przypomina mi męskie perfumy, podoba mi się.

Wcierką stosuję codziennie. Na ogół robię sobie miesięczną kurację,w czasie której schodzą mi dwie buteleczki. Wcierka w moim wypadku nie przyspiesza przetłuszczania włosów.

Gdzieś w połowie kuracji zauważam wysyp baby hair. Odkąd stosuję wcierkę Jantar mniej wypada mi włosów. Włosy są wzmocnione i odżywione.

Używałam wiele wcierek jednak zawsze z podkulonym ogonem wracam do Jantar.

Jeżeli chodzi o wydajność to jest niestety słaba.

Produkt ku mojej uciesze jest coraz bardziej dostępny.

Gorąco polecam!!

Dla mnie świetna

Krótko i na temat: działa. I to działa bardzo dobrze. Zauważalnie mniej wypadajacych włosów po kilku dniach stosowania, zapach nie drażni, dozowanie wygodne, w miarę tania. Ogólnie polecam :)

Duży plus za opakowanie!

Odżywkę znam nie od dziś, używałam jej już 3/4 lata temu jednak wtedy największym minusem było dla mnie szklane opakowanie. Ta wersja sprawdza mi się idealnie! Opakowanie jak najbardziej na plus, po umyciu głowy można bez problemu zaaplikować produkt, rozetrzeć i proszę, gotowe!
Co do działania, jak najbardziej lubię, cena nie jest wygórowana więc dla mnie produkt wszechczasów!

Nie powala

Szczerze to nie dała efektu, żadnego, poza zwykłym przetłuszczeniem włosów i skóry głowy, bo odżywka jest lekko oleista, może do włosów przesuszonych u nasady... ale na pewno nie moich. ;P

Mega zaskoczenie

Od jakiegoś czasu zauważyłam że moje włosy wypadają przez co tworzą się delikatne zakola. Zrozpaczona zaczęłam szukać jakiejś pomocy wśród kosmetyków. W internecie znalazłam wcierke i od razu zakupiłam ją w najbliższym rossmanie.
Zaczelam regularnie jej używać i już po kilku użyciach zauważyłam rezultaty. Włosy rosną mi szybciej, a moje zakola zaczynają się zmniejszać. Jestem mega pozytywnie zaskoczona. Jantar stał się moim wybawieniem.

Dobry produkt dostępny w drogerii

Produkt świetny. Znacząco poprawił kondycję włosów, uspokoił przetłuszczanie się skóry głowy i zapewnił mi wysyp baby hair. Jest tani i łatwo dostępny w popularnych drogeriach np. Hebe. Jestem w trakcie drugiego opakowania i na pewno kupię następne. Kluczem jest to żeby wcierać przynajmniej 5 minut dziennie.