Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol.

Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji.

Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka Jantar wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Fajny produkt

Dostałam w prezencie urodzinowym i zużyłam już 2 opakowania. Stosuje na wieczór, na całodniowe włosy (muszę głowę myć codziennie). Zauważyłam spory przyrost nowych włosów, oraz pojawienie się ich tam gdzie ich dawno nie było. Kupię ten produkt zapewne jeszcze, bo jest łatwo dostępny, tani i widać efekty przy regularnym stosowaniu!

Polubiłyśmy się

Stosuję ją z przerwami przez kilka dobrych lat. Jest świetna, włosy rosną o wiele szybciej, a baby hair pojawiają się u mnie już po miesiącu stosowania. Używam jej na mokre włosy, w przeciwnym razie je przetłuszcza.

Same plusy

Jak najbardziej działa. Jest ratunkiem dla rzadkich i skłonnych do wypadania włosów. Po przez aplikator jest jeszcze przyjemniejsza w stosowaniu a co najważniejsze działa cuda na naszej głowie.

ZALETY:
+Po 3 tyg na głowie miałam wysyp "baby hair"
+zmniejsza wypadanie
+wydajny
+łatwość użycia dzięki aplikatorowi
+cena
+dostępność

Stosowałam tę odżywkę ok roku, ale w sumie nie ma rewelacji.

Stosowałam tę odżywkę ok roku, ale w sumie nie ma rewelacji. Właściwości, o których czytamy na etykiecie, czy w internecie raczej u mnie nie zadziałały. Włosy dalej delikatne i łamliwe. Wypadają, tak jak wypadały. Ten Jantar też nie ma zbyt rewelacyjnego składu i niestety przesuszał moją skórę głowy dlatego już go nie używam.

Używa produktu od: próbka

Uwielbiam!

Włosy rosły bardzo szybko! Rosną gęste i grubsze po stosowaniu! Byłam sceptycznie nastawiona patrząc na cene ale na prawdę mile mnie zaskoczył ten produkt!

odżywka do włosów

kupiłam ją na namową koleżanki z myślą o poprawie stanu moich włosów które są zniszczone i łamliwe. Preparat nakładany na skórę więc nieco w inny sposów. Po użyciu całego pakowania nie zauważyłam niczego innego w moich włosach. Producent zapewniał również szybszy porost włosów czego też nie zauważyłam.

Nie dla mnie

Ta odżywka u mnie się nie sprawdziła choć większość moim koleżanką tak, moje włosy po użyciu tej odżywki były jak siano, szorstkie bez blasku... No jak dla mnie tragedia musiałam być głowę jeszcze raz bo nie wyszlabym z takimi włoskami z domu

Nie działa

Testowałam już kilka lat temu starą wersję tej wcierki i teraz skusiłam się na nową i obie nie działały na moje włosy. Po ponad miesiącu stosowania nie zauważyłam żadnego efektu więc kończę opakowanie i żegnam się bez żalu. Produkt nie jest drogi i jest dość łatwo dostępny i na tym kończą się plusy. Dla osoby zwracającej uwagę na ekologię zmiana opakowania ze szklanego na plastikowe jest na minus. Zmiana aplikatora nie dała zupełnie nic bo ten również jest niewygodny i podczas używania wycieka z niego produkt. Sama wcierka nie śmierdzi, nie daje efektu rozgrzania skóry włosów itp jak robią to inne wcierki ale równocześnie nie zauważyłam aby moje włosy zareagowały na nią w jakikolwiek sposób.

Włosomaniacy

Dla osoby pracującej obowiązkiem jest codzienne mycie i suszenie włosów. Czyli nic innego jak niszczę je suszarką. Z natury jestem szatynką, więc pofarbowanie na raz włosów na blond, to niezłe wyzwanie dla struktury moich kłaków. Kupując farbę, przechadzałam się po pułkach z odżywkami i preparatami ochronnymi do włosów.

Używać samych odżywek nie lubię, bo odkąd zostałam mamą, rzadko biorę kąpiele, więc nie będę czekała x czasu aż odżywka zadziała. Myję się i wychodzę - tyle w temacie. No ale włosom też się coś należy! (czasem nakładam odżywkę na całą noc i rano ją zmywam).

Kiedyś bardzo marzyłam, żeby mieć włosy do pasa. Już pogodziłam się, że bez doczepów jest to nieosiągalne, ale cóż, moja córka ma jeszcze taką szansę! Ale wracając do meritum...

Jestem fanką zakupów na AlieExpress mam tam nawet platynowego użytkownika itp. Kiedyć na forum z zakupami na tej platformie dziewczyny zachwalały wcierkę własnie z Alie, ale bardzo dużo osób mówiło, że to tylko działa z naszą ojczystą bursztynową wcierką z Jantara. Utkwiło mi to gdzieś w pamięci i gdy farbowałam włosy za pierwszym razem - zakupiłam właśnie i ten produkt!

Proszę czytając dalej recenzje, weźcie pod uwagę, że ja z natury mam grube, proste włosy i mam ich też dużo. Czemu o tym piszę? Bo nie wierzę, że jakiś szampon, odżywka czy inne coś kupione na własną rękę zdziała cuda i nagle włosy nam zaczną rosnąć ja trawa po deszczu ????

Nie jestem też kosmetologiem, technologiem czy innym chemikiem ???? Więc się nie chcę w ten temat aż tak zagłębiać. Na mnie szampony zwiększające objętość np. nie działają, bo mam tak ciężki włos, że szybko mi opadają, a loki mam po godzinie proste.

To co rzuca się od razu po pierwszym rozpyleniu odżywki, to jej przepiękny zapach. Ciężko mi opisać czym pachnie, ale jest to wg. mnie przyjemna woń. Co jest dla mnie o tyle dobre, że rozpylam produkt zawsze przed spaniem. Nie używam go na dzień, bo najzwyczajniej w świecie przetłuszcza mi szybciej włosy. Niestety jak wspomniałam wcześniej, mają one tendencję do tego i próbowałam używać przed wysuszeniem włosów tej odżywki, ale efekt był jak zawsze. Włosy obciążone i pod koniec pracy, już były nieświeże.

Co do reszty właściwości które obiecuje producent... Ja tego produktu dużo rozpylałam, bo nie na łapu capu trochę tu trochę tam, lecz pasmo po paśmie. I szybko zauważyłam, że są bardziej vitalne, może też pojawiło się więcej baby hair, ale to co zauważyłam po miesiącu. To naprawdę włosy wystrzeliły mi i przyspieszyły z rośnięciem. Gdzie moje włosy zdążyły mi już urosnąć i wiecie jak to jest z włosami, osiągną jakiś pułap i zwalniają, a potem wręcz wydaje się, że nie rosną wcale. A tutaj po miesiącu sama byłam w szoku.

Wiem, ze nie każdy jest zadowolony z tego produktu. Ale można go kupić już nawet za mniej niż 10 zł, wiec czemu go nie wypróbować? Nie przetestować na sobie? W moim przypadku, produkt szybko się kończy, ale bez zastanowienia sięgam po kolejne opakowania - bo widzę efekt.

Dodatkowo włosy po tej odżywce lśnią i łatwo się rozczesują. Co myślę zresztą widać gołym okiem!

Jednakże jak wspomniałam, z włosami to ciężka sprawa. U każdego kwestia indywidualna. Ale jak nie spróbujecie to nie zobaczycie! Przy tego typu produktach też należy być sumiennym. Ja na początku używałam ich codziennie, teraz już nie wariuje tak ???? Niestety nie powiem wam ile mi włosy urosły, jest to moja subiektywna ocena, ale mimo farbowania i dwukrotnej zmiany koloru włosów, wyglądają one zdrowo i lśniąco. Szampony zmieniam, czasem kradnę od Klaudyny, ale odżywce jestem wierna.

więcej: https://nouw.com/infinitas/wlosomaniacy-36180234

Faktycznie działa

Produkt zakupiłam przede wszystkim dlatego, ponieważ chciałam przyspieszyć porost włosów i z tym się nie zawiodłam. Niestety nie widziałam wysypu baby hairów, o którym tyle słyszałam. Na plus to, że mnie nie uczulał ani nie pogorszył stanu moich włosów oraz fakt, że często jest na promocjach. Dodatkowo jest łatwo dostępny w sklepach. Produkt sprawdził się natomiast nie mam zamiaru już go kupować tylko przetestować inne, podobne produkty.

Must have

Ideał ???? wcierka ma bardzo ładny zapach . Często borykam się z wypadaniem włosów i to ona zawsze pomaga uporać mi się z tym problemem . Nie zliczę ile już opakowań zużyłam jest tak dobra że zawsze do niej wracam. Łatwa aplikacja , brak podrażnień . Powoduje wysyp baby hair więc włosy zyskują na objętości . Przyśpiesza proces wzrostu włosa . Hamuje przetłuszczanie . Włosy po użyciu nie są oklapnięte co w przypadku cienkich włosów ma ogromne znaczenie . Opakowanie bardzo ładne . Cena również w porządku ponieważ jest wydajny. Polecam z całego serca . Trzeba być tylko wytrwałym a efekty, które się pojawia mile zaskoczą ????

średniak

U mnie na pewno ogranicza wypadanie włosów , ale nie likwiduje tego problemu w 100 %. Zauważyłam też, że pojawiają się tzw baby hair, Poprawę włosów zauważyłam po kilku tygodniowym używania odżywki. Zapach jest bardzo delikatny więc nie przeszkadza, wcierka ma płynną formułę. Nie przetłuszcza moich włosów. Cena nie jest duża więc myślę, że śmiało można wypróbować.