Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 5.00/5

sklep.ideepharm.pl
Średnia ocena: 4.95/5

zobacz więcejzwiń

Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol.

Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji.

Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka Jantar wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Przeciętna

Moja trzecia wcierka. Nie jest zła, skład ma całkiem dobry. Ciężko mi stwierdzić jednak, czy jest warta kupna. Cena jest pozornie dobra, jednak wcierka starcza naprawdę na krótko, jeśli chcemy rozprowadzić ją w odpowiedniej ilości na głowę. Są lepsze produkty na rynku. Zastanawiam się, czy jej działanie nie opiera się wyłącznie na masażu głowy i czy bez tej odżywki efekt nie byłby podobny.

Najlepsza jaką znam

Wcierka służy mi już kilka lat. Od kiedy jej używam włosy mam mocne i grube. Kosmetyk sprawia, że włosy rosną szybciej. Odżywka nie uczula ani nie powoduje łupieżu ani nie przetłuszcza włosów. Ma dosyć ładny zapach. Opakowanie wygodne w użyciu i posiada atomizer. Wcierką spryskuje włosy i skórę przy nasadzie i wcieram palcami. Polecam.

działa!

uzywalam odzywki po ciazy, gdy wlosy wypadaly mi garsciami i bardzo duzo baby hair mi sie pojawilo, nawet fryzjerka byla zdziwiona ze pojawia sie mnostwo nowych wloskow, na bardzo duzy plus aplikacja na sucha skore glowy i nie trzeba splukiwac przy malym dziecku bylo to dla mnie jak zbawienie ;D

Bardzo fajna wcierka.

Wcierkę Jantar poznałam już dobrych kilka lat temu, kiedy dotknął mnie problem bardzo wypadających włosów. Wówczas wcierka była jeszcze w szklanej butelce.
Pamiętam, że bardzo lubiłam stosować tę wcierkę i zdecydowanie widziałam u siebie efekty - włosy mniej wypadały oraz pojawiło się sporo baby hair.
Miałam dość długą przerwę w stosowaniu wcierki, ale wróciłam do niej, gdy włosy ponownie zaczęły wypadać mi po ciąży. Kupiłam już tę nowszą wersję w plastikowej butelce i stwierdzam, że nadal działa, a już na pewno na porost nowych włosów.

Trzeba uważać

Zachęcona opiniami włosomaniaczek oraz wzmożonym wypadaniem włosów pierwszy raz sięgnęłam po wcierkę jeszcze w szklanym opakowaniu i poczułam ze mniej wypadają mi włosy i do tego pięknie pachną.
Za drugim razem niestety wcierka podrażniła moja skore i uczuliła przez co włosy wypadały mocniej.
Jest to jeden z tych kosmetyków które trzeba sprawdzić na własnej skórze

Prosta, efektywna i tania wcierka - warto wypróbować.

O tej wcierce nie słyszała chyba tylko osoba żyjąca na bezludnej wyspie w środku oceanu.
Pierwszy raz się z nią zetknęłam jak na studiach po pierwszej sesji i źle dobranej antykoncepcji zaczęły mi się sypać włosy. Poszłam do apteki i miła pani farmaceutka doradziła mi tę wcierkę.

Jantar ma szeroki asortyment produkcji, która w większości jest oparta na zapatentowanej serii z bursztynem. Składy mają stosunkowo proste, składniki są często naturalnego pochodzenia. Do tego "reklama pantoflowa" działa cuda.

Produkt jest umieszczony w ciemnym plastikowym opakowaniu z atomizerem. Do tego jest nakładka na atomizer by nie zbierał kurzu/bakterii stojąc w łazience - co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla podrażnionej skóry, która ma mniejszą odporność i jest bardziej sklonna odwalać cuda. Skład jest bardzo obfity w różnego ordzaju ekstrakty i wyciągi roślinne, w tym oczywiście z bursztynu. Jeśli można się przyczepić to do polikwaternium i dimethiconu w składzie: są na końcu ale czy naprawdę są niezbędne?

Ja miałam różne wersje tej wcierki na przestrzeni 8 ostatnich lat i jestem przekonana że to ich najlepsza wersja. W porównaniu do pierwszej ( w szklanej butelce z dziwnym niewygodnym dozownikiem) ta ma zdecydowaną przewagę jeśli chodzi o wygodę stosowania - buteleczka jest lekka i nie trzeba ciągle trząsać buteleczką nad głową by coś wydobyć. Paradoksalnie obecna wersją jest również łagodniejsza od tej dla wrażliwej skóry, bo nie zawiera alkoholu. Żeby zobaczyć zauważalne efekty wcierki niestety trzeba poczekać, tak z 3-4 miesiące. W tym czasie skóra głowy dochodzi do siebie, później zaczynają rosnąć włoski które są bardziej widoczne dopiero po dłuższym czasie. Ale - efekty są! Może nie są spektakularne, nie łudźmy się to nie magiczna różdżka, ale przy odpowiedniej suplementacji może przychamować wypadanie i przyśpieszyć porost włosów (chyba że wypadanie spowodowane względami zdrowotnymi - to z tym do lekarza).

Jeśli chodzi o wydajność to z nią jest u mnie tak sobie. Ja myję włosy dość często i staram się regularnie po myciu nakładać wcierkę. W moim przypadku wystarcza na około 2 - 3 tygodnia, z myciem włosów co dwa dni. Jej istotną zaletą jest jej cena, więc tu można by było zasugerować sprzedaż większych opakowań, żeby redukować ilość plastików. Albo jakieś uzupełniające opakowania.

Jeśli chodzi o zapach, jest ledwo wyczuwalny taki apteczny zapach. Na pewno nie dusi osób wrażliwych na zapachy, astmatyków.

Podsumowując, warto dać tej wcierce szansę i czas zadziałać.

Od tej wcierki zaczął się mój "włosing"

Wcierkę stosuję już bardzo długo. Dziś wiem, że skład ma średni i tak dalej, ale na moje włosy - a właściwie na ich porost - jak najbardziej działa; nawet, jeśli nie używam jej do końca zgodnie z zaleceniami. Ja wcieram ją we wlosy po każdym myciu (a myję włosy zazwyczaj co dwa dni). Nie zauważyłam, żeby wpływała na przetłuszczanie się moich włosów.

Odżywka do włosów

Używałam dość długo, spodziewałam się czegoś więcej od tej firmy. Włosy wcale się nie poprawiły - wciąż były zniszczone, suche i w dalszym ciągu wypadały. Nie kupię ponownie.

Mnie uczula

Nie lubię zapachu tej wcierki. Ale wydawało mi się, że trochę na włosy pomogła i pojawiło się trochę baby hair.
Jednak zauważyłam też, że na głowie pojawiają mi się bolące, podskórne gulki. Długo sprawdzałam, czy to nie inny kosmetyk. Teraz już, niestety, jestem pewna.
Trudno mi ten produkt, w związku z powyższym, ocenić. Bo z jednej strony pomaga, ale też szkodzi.
Biorąc pod uwagę działanie- proponuję nie zrażać się tą opinią i samemu spróbować. Najwyżej odstawić.

Pomaga z wypadającymi włosami

Kupiłam ją, ponieważ mam bardzo duży problem z wypadającymi włosami oraz dlatego że słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o nim. Po regularnym stosowaniu widać efekty włosy mniej wypadają i są jakby mocniejsze. Produkt wydaje się że jest mały ale starcza na bardzo długi czas.

Jestem na tak

Osobiście jestem na tak, wiele moich koleżanek go uwielbiało i bardzo sobie chwaliło, ja też go pochwalę, regeneruje i wzmacnia włosy. Jedyną wadą ale tylko dla mnie jest to, że trzeba go regularnie używać i wcierać, a ja miałam problemy z dyscypliną i regularnością ale pracowałam nad tym i to zmieniam. Jeszcze jedną wadą był nie zbyt miły, ale też nie bardzo przeszkadzający zapach. Mimo wszystko jest bardzo wydajny i łatwy w aplikowaniu.

Uratowała moją głowę

Otóż dotknął mnie kiedyś problem przesuszonej skóry głowy. Strasznie swędziało, wtedy jeszcze nie zwracałam za bardzo uwagi na pielęgnację wlosow i skóry głowy. Nawet nie wiedziałam, ze o te dwie rzeczy trzeba dbac inaczej. Wiadomo był szampon i pranie calych wlosow, odżywka na max 5 minut. Spowodowało to podraznienia skalpu.
Na moje szczescie wpadła mi wtedy taka oto wcierka z Jantar. Wcieralam ją namiętnie codziennie, po paru dniach swedzenie ustało uff. A po około miesiacu wysyp baby hair.
Jestem z niej zadowolona pomogła mi i chetnie do niej wracam. Nie ma w składzie alkoholu, więc krzywdy raczej sobie nią zrobić nie mozna.
Dodam jeszcze, że zmniejszyla wypadanie włosów.