Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy (nowa wersja)

Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol.

Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji.

Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, lśniące i odporne na uszkodzenia. Odżywka Jantar wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska i słońca.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny produkt

Produkt super sprawdził się u mnie. Zauważyłam widoczny przyrost nowych włosków. Stosowałam na noc, poźniej myłam głowę. Zakupiłam już drugie opakowanie

U mnie nie działa :(

Korzystałam z tej odżywki przez pół roku, bo naczytałam się wielu pozytywów. Ale najwidoczniej nie u każdego działa, bo u mnie lipa.. żadnej poprawy, włosy wypadają jak wypadały no i nie pojawiają się nowe. Nie widzę właściwie żadnych efektów i raczej już się nie skuszę. Producent mówi, że trzeba stosować 4 tygodnie, ale jeśli u mnie po pół roku nie działa, to znaczy, że to nie dla mnie.

włosy rosną jak szalone !!

Dzięki tej odżywce zapuściłam piękne grube włosy. Używałam po każdym myciu i włosy zaczęły szybko rosnąć. Odżywka jest łatwa w aplikacji i tania. Można ją dostać w Rossmannie. Starcza na dosyć długo. Ma przyjemny zapach i ładne opakowanie.

Najlepsza!

Najlepsza wcierka jaką stosowałam. Kiedyś miałam bardzo rzadkie włosy, stosowałam wcierkę miesiąc, dzień w dzień i rezultat był powalający! Zaczęło mi rosnąć mega dużo babyhair, a po czasie ilość moich włosów się potroiła, przestałam miewać problemy ze skórą głowy i wypadaniem włosów. Opakowanie jest mega wygodne, a zapach bardzo bardzo przyjemny w moim odczuciu. Zdecydowanie polecam ten produkt!

Kultowa

To już chyba kultowa wcierka/odżywka. Wracam do niej od lat, lubię testować nowości ale ten produkt jest tani, łatwo dostępny i dobry. Włosy rzeczywiście rosną po nim szybciej, pojawiają się nowe, nie wypadają garściami. Jest to fajny produkt. Nowa wersja ma wygodne opakowanie i przy nakładaniu nic się nie marnuje.

Chroni przed słońcem

Odzywa bardzo dobrze sprawdza się latem, chroni przed promieniami słonecznymi, włosy są lśniące, mniej wypadają. Dobrze działa na zniszczone włosy i zwiększa objętość.

skuteczny

ŚWIETNA odżywka w nowej odsłonie .Butelka ze specjalną pompką ułatwia dozowanie na skórę głowy .Bursztynowa wcierka sprawiła że moje włosy przestały wypadać a skóra na głowie przestała swędzić .

Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy

Dzięki odżywce mam ''baby-hair'', zaczęłam jej używać gdyż wypadały mi włosy i po codziennym stosowaniu po kilkunastu dniach była już znacząca poprawa. Odżywka jest bez spłukiwania i ma fajny dozownik co ułatwia aplikację

Przyspiesza porost włosów i ma wiele innych funkcji :)

Kupiłam z powodu dobrych opinii i skutecznemu szybkiemu wzrostu włosów,bo na tym najbardziej mi zależało:) Zachciało mi się długich włosów i chciałam uzyskać ten efekt jak najszybciej i ta wcierka nadała się do tego świetnie.

Zdecydowanie przyspiesza porost włosów,co jest jej wielką zaletą. Na pewno trzeba być systematycznym w używaniu tego produktu,żeby zobaczyć zadowalające efekty. Ja właśnie używałam regularnie i efekty były super. Włosy nie tylko szybko rosły,ale również zaobserwowałam zmniejszoną ilość wypadanych włosów. Były one bardziej miękkie i lśniące.
Trzeba porządnie wsmarować w skóre głowy,żeby nie zostawiły efektu ,,tłustych włosów,,
Opakowanie na duży plus,bo w starej wersji był problem z aplikacją produktu. Cena adekwatna do produktu. Łatwa dostępność- w każdej drogerii znajdziecie to cudeńko :) Sam produkt jest też wydajny,więc nie kończy się jakoś szybko.

Jeśli komuś zależy na szybkim poroście włosów to ta wcierka jest do tego idealna,a przy okazji daje inne efekty na głowie :)

Hit

Po zużyciu opakowania pojawił się znaczący wysyp baby hair, włosy szybciej rosły, mniej wypadały. Wcierka nie obciąża włosów u nasady, nie przetłuszcza, nie ma zapachu.

Słaba

Ładna buteleczka, z fajna pompka która ułatwia nam nakładanie wcierki. Cena tez przystępna. Użyłam pare opakowań tego produktu, na sile czekając na efekty. Znajome polecały mi, ze to taki świetny produkt i im pomaga, na mnie nie działa. Nie zauwazylam żadnych efektów przy ponad 6 msc stosowania.

Bardzo dobra i tania wcierka!

Zmienione opakowanie to plastikowa butelka z atomizerem, który ogromnie ułatwia aplikację! Wcześniej wcierka znajdowała się w szklanej buteleczce, która nie była zbyt wygodna. Trzeba było kombinować, a teraz można bezpośrednio rozpylić ją na skalp. Zmiana opakowania więc jak najbardziej na plus!
Kupując odżywkę - wcierkę obawiałam się nieco jej zapachu, jak się jednak okazało nie potrzebnie. Jest on bowiem całkiem przyjemny - świeży, nie nachalny i przypomina nieco męskie perfumy. Konsystencja wiadomo - jest wodnista i myślę, że tutaj nie ma co się rozpisywać.
Producent obiecuje głównie efekty w postaci redukcji wypadania czy pojawienia się tak zwanych 'baby hair'. Często też czytałam o tym, że wydłuża ona 'świeżość' włosów, więc zapowiadało się idealnie jak dla moich ostatnio kapryśnych włosów :D
Zacznę od tego, że wcierkę stosowałam przez niewiele ponad miesiąc (na tyle pozwoliła mi wydajność jednej butelki) praktycznie codziennie po umyciu włosów. Czyli dokładnie tak jak zaleca producent. Wiem, że poprzednią wersję należało spłukiwać, ale tutaj nie jest to wymagane. Zdarzyło się co prawda, że kilka razy zwyczajnie mi się nie chciało, czy zapomniałam nawet jej użyć, ale byłam raczej regularna, więc efekty jakieś tam powinny być. Czy były i co zaobserwowałam w czasie stosowania? Przede wszystkim pojawiło się na prawdę sporo małych włosków, momentami irytujących, kiedy sterczą we wszystkie strony :D Ale na prawdę ucieszyłam się z tego, że się pojawiły i to w nie małej ilości. Miałam też wrażenie, że włosy szybciej rosną. Za to nie zauważyłam, żeby wcierka ograniczyła ich wypadanie, bo tracę podobną ilość włosów - niestety. Więc w tej (w sumie głównej) roli nie dała rady. Nie zauważyłam też, żeby wydłużyła świeżość włosów, a nawet przeciwnie - miałam wrażenie, że przeciąża ona włosy. U samej nasady włosów krócej pozostawały one świeże, bo kolejnego dnia po południu już były 'oklapnięte' i nadawały się do mycia, kiedy zazwyczaj spokojnie jeszcze wieczorem wyglądają całkiem dobrze. Za to zauważyłam, że miała pozytywny wpływ na sam skalp, gdzie niwelowała jakieś podrażnienia i przetłuszczanie.