Nacomi, Natural Sugar Peeling (Naturalny peeling do ciała z masłem shea (różne rodzaje))

Cukier z nasionami delikatnie złuszcza martwy naskórek. Masło shea i olej kokosowy pielęgnują skórę, nawilżają i natłuszczają. Złoto Maroka zapobiega starzeniu się skóry i odżywia. Peeling nawilża intensywnie skórę podczas kąpieli pod prysznicem i dzięki temu zastępuje również balsam. Pozostawia na skórze uczucie delikatnego natłuszczenia. Skóra jest rozjaśniona i gładka.
Nie zawiera konserwantów, parabenów, alergenów i sztucznych barwników.
Masło shea i olej arganowy pochodzą z ekologicznych upraw z Afryki.

hipoalergiczna
w słoiku
50 - 100ml
nawilżający

peelinguje i natłuszcza

Nie mam nic temu peelingowi do zarzucenia i z przyjemnością go od czasu do czasu używam. Działanie peelingujące jest stosunkowe delikatne, ale dla mnie zupełnie wystarczające. Nie działa agresywnie jak tarka do stóp, tak jak niektóre peelingi.

Skład jest bardzo dobry. Jedyną wadą tego peelingu jest pozostawienie skóry mocno tłustawej. Z jednej strony to zaleta, ale nie pozwala używać w czasie prysznica rano, bo skóra jest zbyt tłusta, by się ubrać.

Peeling na wieczór dla osób, które lubią łączyć delikatne działanie peelingujące i natłuszczające.

Uwaga: pozostawia śliską warstwę na podłodze pod prysznicem, wannie.

Rewelacja dla suchej skóry!

Uwielbiam go i polecam każdemu kto ma problem z suchą skórą a zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Nigdy nie miałam tak odżywionej i gładkiej skóry jak teraz. A efekty już po pierwszym użyciu. Peeling jest delikatny, zapach przepiękny (mam pomarańczowy). Cena jak dla mnie ok. Cudo i już :)

Kawowy rytuał

Nie lubię kawy i nic co ma ją w składzie - ten pilling totalnie mi to zmienił. Pachnie obłędnie - kawą, ale też taką słodyczą - po otwarciu masz ochotę wziąć łyżkę i go zjeść :D Super pillinguje ciało, zostawia super warstwę nawilżenia na skórze. Jedyny minus jest taki, że trochę brudzi prysznic/wannę ale to mały minus w porównaniu z tym jak działa na skórę

W końcu polubiłam nawilżanie ciała!

Nigdy nie lubiłam stosowania balsamów lub olejków po kąpieli. Żaden natomiast żel/peeling/plyn do kąpieli nie nawilżał mojej skóry dostatecznie. Po wielu latach nieużywania niczego skusiłam się na peeling cukrowy o zapachu pomarańczy. Ma bardzo gęstą konsystencję dzięki czemu jest wydajny. Piękny zapach relaksuje po gorącej kąpieli. Już po pierwszym użyciu rano obudziłam się z pięknie napiętą skórą na udach, ślicznie nawilżoną i gładką na całym ciele! Rewelacja! Nie jest zbyt tłusty, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu oleju, który czuć w pościeli i na piżamie po przebudzeniu. Cena również dobra. Na pewno zostanie że mną na dłużej.

Truskawkowy scrub

Fajny ten scrub, właśnie kończę opakowanie i na pewno kupię ponownie. Super pachnie, nuta truskawki jest tu wyraźnie wyczuwalna. Skład też całkiem ładny, szkoda, że z dostępnością nie jest tak łatwo ale ostatnio widziałam, też te kosmetyki w hebe. Co do działania tu też ode mnie piątka, nieźle ściera naskórek, potem skóra jest gładziutka i przyjemna w dotyku.

Super gładko!

To moje trzecie podejście do kosmetyków Nacomi. Do tej pory nie byłam szczególnie zadowolona, ale ten peeling zmienia moje spojrzenie na tę firmę. :)

✅ Opakowanie
Bardzo wygodne opakowanie w formie zakręcanego pudełka. Łatwo wyciągnąć z niego odpowiednią ilość kosmetyku. Dobry pomysł z dodatkowym plastikowym wieczkiem. Dzięki niemu peeling nie brudzi nakrętki od środka i jest estetyczniej.

✅ Zapach
Ja akurat zakupiłam wersję Sunny Orange Sorbet. W opakowaniu oraz podczas stosowania zapach nie do końca przypadł mi do gustu. W moim odczuciu była to taka trochę sztuczna pomarańcza. Sytuacja zmieniła się po zmyciu kosmetyku. Na skórze pozostał subtelny pomarańczowy zapach, przypominający słodkie landrynki.

✅ Konsystencja i działanie
Peeling ma formę bardzo gęstej pasty, naszpikowanej kryształkami cukru. Wystarczy nałożyć go na zwilżoną wodą skórę i wetrzeć. Moim zdaniem wielkość drobinek jest w sam raz. Zapewniają one bardzo dobre, ale jednocześnie delikatne ścieranie. Peeling należy wmasowywać do momentu rozpuszczenia się cukru, po czym go spłukać. Po zmyciu skóra pięknie pachnie, o czym pisałam wyżej, ale przede wszystkim jest super gładka. A wisienką na wierzchu jest to, że peeling zawiera w sobie olejki, które czuć na skórze nawet po osuszeniu ręcznikiem. Dzięki temu nie musimy już nakładać balsamu, bo skóra i tak jest już dostatecznie odżywiona i natłuszczona. Dla mnie bomba, bo mamy produkt 2 w 1. Przy regularnym stosowaniu pomaga w walce z wrastającymi włoskami oraz cellulitem.

✅ Skład
Nie mam się do czego przyczepić. Skład jest prosty i naturalny. Lista składników krótka. Super! A do tego produkt jest vegan friendly.

Podsumowując peeling Nacomi zagości w mojej łazienkowej szafce na dłużej. Póki co jest to najlepszy peeling do ciała z jakim miałam do czynienia.

MIŁOŚĆ

Tak jak wskazuje tytuł - MIŁOŚĆ totalna. Na próbę zakupiłam wersję truskawkową, której już pozostałam wierna, ponieważ urzekła mnie konsystencją i zdecydowanie zapachem. To jeden z niewielu produktów tego typu po który siegnelabym gdybym wylądowała gdzieś bez swoich ulubieńców. Świetnie radzi sobie ze zluszczaniem martwego naskórka, obłędnie pachnie, ma dość zbita konsystencję i pozostawia na skórze olejkową warstwę. U mnie tego typu nawilżanie w peelingach jest na pierwszym miejscu aczkolwiek jeżeli ktoś tego nie lubi to uczulam na to. Mój must have, zwłaszcza na promocji.

HIT

Nazywanie tego produktu zwykłym peelingem to w pewnym sensie obraza... Dostałam go w prezencie, to była miłość od pierwszego powąchania :) Ładna szata graficzna, piękny zapach i naturalny skład to ogromne plusy, ale na nich zalety tego produktu się nie kończą. Najważniejszym jest działanie peelingu, a jednym słowem działa niesamowicie. Przeszłam przez wiele scrubów do ciała, ale żaden nie był nawet w połowie tak dobry. Gdyby nie fakt, że posiadam także mus do ciała o zapachu ciasteczka również od Nacomi, nie smarowałabym ciała, bo nie było to potrzebne. Skóra jest po nim niesamowicie gładka, rozświetlona, nawilżona. Posiada idealne drobinki, które nie podrażniają. Reasumując- zostaje w mojej łazience na zawsze i nie szukam już niczego innego :)

Ma działanie odprężające i upiększające (>‿◠)

Jakoś niespecjalnie lubiłam peelingi do czasu, kiedy nie poznałam tego produktu. Kosmetyk dostałam w prezencie i tak bardzo przypadł mi do gustu, że kupiłam go ponownie. Miałam przyjemność zapoznać się z zapachem pomarańcza z olejem macadamia od firmy Nacomi i jestem nim zachwycona ♥‿♥. Pachnie obłędnie, a do tego bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek i niesamowicie wygładza skórę.

Cieszę się, że firma Nacomi produkuje tak kobiece i naturalne kosmetyki. Produkt, ostatnimi czasy zmienił nieco swoją szatę graficzną, co mnie zmyliło, kiedy buszowałam za nim po sklepie. Opakowanie, to klasyczny dla tego rodzaju produktów plastikowy słoik z odkręcaną nakrętką, a zawartość łatwo ze środka się wydobywa. Tak naprawdę wystarczy odrobina produktu, by wypeelingować nim całe ciało.

Kosmetyk jest naprawdę wydajny, a naturalne drobinki cukru rozpuszczają się na skórze w trakcie zabiegu. Zostawia na skórze lekki, nieco tłustawy film, który niesamowicie nawilża skórę (przynajmniej daje takie optyczne wrażenie), a po wyjściu z wanny w zasadzie nie trzeba już używać balsamów. Uwielbiam tą gładkość, którą trudno jest uzyskać za pomocą innych kosmetyków. No i plus, że produkt nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.

Peeling dodatkowo pobudza krążenie, przez co działa antycellulitowo i ujędrniająco. Dodatkowo zawiera olej macadamia oraz olejek pomarańczowy, które również zapobiegają w powstawaniu pomarańczowej skórki. Masło shea natomiast, bogate w witaminy, działa przeciwzapalnie i nawilżająco.

Peeling jest dość ostry, jednak ze względu na cukrowe granulki w połączeniu z wodą dość szybko się rozpuszczają. Produkt otula moje ciało i działa kojąco, zwłaszcza na podrażnione depilacją nogi. Skóra jest promienna, świeża, a ja z każdym użyciem czuję się zrelaksowana i wypoczęta.

Ulubiony od kilku lat.

Zapach cudowny, a działanie jeszcze lepsze. Głęboko nawilża, oczyszcza martwy naskórek, działa antycellulitowo, a dodatkowo ujędrnia skórę. Przy regularnym stosowaniu (używam dea razy w tygodniu) widać poprawę jędrności i nawilżenia skóry. Zdecydowanie polecam, super produktbw bardzo niskiej cenie.

Najlepsze z ich asortymentu

Nacomi zmieniło szatę graficzną, ale jeśli dobrze kojarzę to te ich pierwsze peelingi do ciała. Poznałam ich kiedyś przypadkiem i przepadłam w zapachu i działaniu peelingu cukrowego o zapachu pomarańczy. Nie wszystkie ich peelingi przypadły mi do gustu (miałam jakiś o fikuśnym zapachu, który był dla mnie zbyt tłusty, chyba podstawą był olej kokosowy). Ten kocham.

Działanie (mowia o wersji pomarańczowej):
Skóra gładka, miękka, z ochronną warstwą olejową, która jest w sam raz, ani zbyt słaba, ani zbyt tłusta. Dodatkowe działanie na zmysły, ponieważ zapach pomarańczy jest pięny.

Śliczny, pomarańczowy. Ale inne wersje, z tego co pamiętam (wąchałam na jakichś targach) bardzo ładne. Mowa o tej serii peelingów.

Cena:
Z tego co kojarzę to dość niska, porównując do peelingów naturalnych na rynku (no, ale to też miejmy na uwadze plastikowe opakowanie).

Cukrowy peeling

Peeling spełnił moje oczekiwania. Pięknie pachnie, złuszcza rewelacyjnie martwy naskórek. Skóra po kąpaniu pachnie, jest gładka i rewelacyjnie natłuszczona i nawilżona. Skład kosmetyku również zachwyca.