Ziaja, Masło Kakaowe, Czekoladowy peeling myjący gruboziarnisty

Ziaja, Masło Kakaowe, Czekoladowy peeling myjący gruboziarnisty

Właściwości:
- delikatnie myje i masuje skórę,
- złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka,
- pobudza krążenie dotleniając komórki skóry,
- przywraca skórze naturalną gładkość i miękkość.
Składniki:
- oleum cacao - masło kakaowe, zapewnia wysoką biozgodność ze skórą, działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka,
- coco - glukozydy - substancja kondycjonująca skórę pochodzenia naturalnego. Zapewnia optymalne efekty aplikacyjne. Obniża odtłuszczający wpływ środków myjących. Skutecznie nawilża i zapobiega wysuszaniu naskórka. Wyjątkowo łagodna. Przyjazna dla środowiska.
Nanieść peeling na zwilżoną skórę, masować okrężnymi ruchami, spłukać ciepłą wodą. Polecany przed zastosowaniem preparatów brązujących.

100 – 250ml
oczyszczający
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
zapachowa

Ciekawy produkt.

Zacznę od tego że lubię produkty z drobinami, dają poczucie porządnego oczyszczenia skóry. Peeling ten też to takich należy. Konsystencja jest mocno kremowa co ułatwia aplikację, delikatny nie nachalny zapach, ale co najważniejsze:

Jeden z moich ulubionych peelingów do ciała

Lubię serię kosmetyków Ziaja z masłem kakaowym. Do gustu przypadł mi także peeling do ciała. Bardzo lubię jego zapach. Nawet latem, gdy częściej stosuję kosmetyki o nutach bardziej orzeźwiających. Peeling zawiera dużo drobinek, przez co jest skuteczny i przyjemny. Pozostawia skórę oczyszczoną, gładką, miękką i pachnącą. Nie zostawia natomiast nieprzyjemnej warstwy parafiny. Jest to jeden z nielicznych peelingów Ziai, o ile nie jedyny, który nie posiada w składzie "paraffinum liquidum". Mimo jej braku daje uczucie nawilżenia. Bardzo lubię ten kosmetyk za zapach, działanie i przystępną cenę.

Fajny

Peeling bardzo mi się spodobał a szczególnie jego zapach, lubię zapach czekolady. Po jego użyciu zapach utrzymuje się dość długo, skóra jest miękka i nawilżona. Dobrze usuwa martwy naskórek i suche skórki. Konsystencja nie jest zbyt gęsta ani zbyt lejąca taka pomiędzy. Na pewno kupię go ponownie.

Niezły

Peeling myjący Ziaja kupiłam w Hebe. Skusiłam się ponieważ uwielbiam stosować peelingi do ciała. A ten wydawał się być inny niz pozostałe, które stosowałam, a do tego CZEKOLADOWY, więc go nabyłam.

Opakowanie kolorem nawiązuje do czekolady, jest ciemno brązowe z białą nakretką. Pojemność jest spora otrzymujemy 200 ml produktu.
Zapach jest średni, trochę przypomina czekoladę. Konsystencja produktu to przeźroczysta, gęsta galaretka, w której zatopione są jasne i brązowe kryształki.

Peeling bardzo dobrze oczyszcza ciało, delikatnie złuszcza naskórek czyniąc skórę gładką. Dobrze go się używa pomimo swojej konsystencji, nie spływa z dłoni w trakcie aplikacji. Ciało jest wygładzone, dotlenione. Dobrze radzi sobie z szorstkością w miejscach problematycznych czyli łokcie i kolana. Niezły produkt za niewielkie pieniądze.

Taki sobie

Peeling ładnie pachnie, owszem, ale tylko w opakowaniu. Zapach podobny do innych kosmetyków czekoladowych firmy Ziaja. Niestety przy użyciu zapach przestaje być tak przyjemny a aromat czekolady zaczyna przypominać zapach farby do włosów? No ja mam takie skojarzenia.

Konsystencja jest galaretowata ale rozprowadza się dobrze, nic nie ścieka między palcami, nie zlatuje.
Peeling ma niestety za drobne i za małe drobinki jak na mój gust. Ściera średnio. Nie jest to lekki żel myjący ale w mojej opinii daleko mu do dobrego, mocnego zdzieraka. Ot, taki średniaczek. Działanie ma przeciętne, skóra jest lekko wygładzona.
Nie zostawia po sobie tłustej warstwy na skórze.
Opakowanie ok, poręczne, da się wydobyć produkt do końca bez specjalnych zabiegów.
Mało wydajny. Mi wystarczył na ok 6 użyć.

Polecam czekoladoholikom!

Kupiłam ten produkt zachęcona tym, że jest czekoladowy. Jestem osobą, która MUSI mieć wszystko co czekoladowe. Peeling ten był akurat w promocji w Hebe, więc się skusiłam. Produkt ma 200 ml, więc jest dosyć duży, jednak gdy robimy peeling całego ciała nie wystarczy on na bardzo długo. Opakowanie jest klasyczne- jak od kremu, to umożliwia wykorzystanie produktu do samego końca, jednak wiadomo, że wydobycie odpowiedniej ilości nie jest tak łatwe jak na przykład z tubki (zwłaszcza z długimi paznokciami ;)) Peeling jest gruboziarnisty, fajnie złuszcza i masuje skórę. Zapach jest kosmetycznie czekoladowy. Nie jest to zapach naturalnego kakao, jednak dla mnie nie jest drażniący ani nieprzyjemny, jest to po prostu zapach kosmetyków czekoladowych. Ogólnie jestem zadowolona z tego produktu, jednak gdy nie lubimy intensywnych, nienaturalnych zapachów, to odradzam zakup.

Ciekawy produkt

Wzięłam go z ciekawości w Hebe,ponieważ bardzo lubię markę Ziaję i muszę przyznać,że chcę wypróbować inne wersję zapachowe tego produktu.
Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek,pomimo tego,że konsystencja nie jest za bardzo zbita,bardziej galaretkowa to i tak drobinki są dosyć ostre,co świetnie radzi sobie aby skóra była wygładzona.
Nie przelatuje raczej przez palce,choć by się wydawało,że tak może być.
Zapach typowy dla Ziaji,bardzo przyjemny.
Wydajność -średni.
Opakowanie jak najbardziej na plus,pół transparentne przez co widać pod prysznicem ile nam zostało produktu.
Cena bardzo przyjemna ja dałam 9 zł w promocji.

Polecam!

Bardzo fajny peeling w niskiej cenie spełniający swoje zadanie!
Lubię go za wydajność, piękny zapach i za to, że fajnie wygładza - po użyciu skóra jest bardzo gładka!

Przyjemne z pożytecznym

Stosuje peeling od czasu do czasu i za każdym razem cieszę się gładką i miękka skórą. Różnice czuć po pierwszym użyciu, z zapach produktu jest przepiękny!

Skuteczny

Bardzo fajny peeling. Bardzo dobrze złuszcza, skóra po użyciu jest gładka i delikatna. Niestety dodatkowo nie nawilża, ale zawsze po myciu używam balsamu więc nie jest to dla mnie duży problem.
Przyjemny zapach, może nie wpałni czekoladowy ale nie drażni bardzo chemią.
Wygodne opakowanie z którego moża wybrać produkt z samego dna, umożliwia calkowite zużycie produktu.

dobry zdzierak!

Moja skóra nie potrzebuje mocnego złuszczania, dlatego ten peeling spełnia swoje zadanie. Przde wszystkim drobinek jest wystarczająco dużo by wygładzić i uelastycznić skórę.

Daleko do zapachu czekolady

Kupiłam ten peeling dlatego , że miałam już kilka innych z Ziaji , które sprawdziły się fantastycznie ten jak dla mnie okazał się niewypałem. Dobrze złuszcza naskórek i to by było na tyle jego zalet jak dla mnie. Nie nawilza skóry, jest w konsystencji taki bardziej lejący, zapach to porażka totalna. Jak dla mnie zapach nie jest nie do zniesienia , ale po użyciu miałam ochotę wylać na siebie butelkę żelu żeby zmyć ten ,,zapach"