Ziaja, Masło Kakaowe, Czekoladowy peeling myjący gruboziarnisty

Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Właściwości:
- delikatnie myje i masuje skórę,
- złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka,
- pobudza krążenie dotleniając komórki skóry,
- przywraca skórze naturalną gładkość i miękkość.
Składniki:
- oleum cacao - masło kakaowe, zapewnia wysoką biozgodność ze skórą, działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka,
- coco - glukozydy - substancja kondycjonująca skórę pochodzenia naturalnego. Zapewnia optymalne efekty aplikacyjne. Obniża odtłuszczający wpływ środków myjących. Skutecznie nawilża i zapobiega wysuszaniu naskórka. Wyjątkowo łagodna. Przyjazna dla środowiska.
Nanieść peeling na zwilżoną skórę, masować okrężnymi ruchami, spłukać ciepłą wodą. Polecany przed zastosowaniem preparatów brązujących.

100 – 250ml
oczyszczający
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
zapachowa

Delikatny peeling

Bardzo lubię peelingi Ziaji i po bardzo długiej przerwie postanowiłam do nich wrócić.

Muszę przyznać, że w ostatnim czasie narobiłam sobie dużej krzywdy, stosując bardzo mocne peelingi. Nie spodziewałam się że moja skóra (szczególnie na nogach) jest tak wrażliwa i nabawiłam się mocnego podrażnienia. Przerażona efektami, bałam się sięgnąć po jakikolwiek peeling, ale w moje ręce wpadła nowość Ziaja Fit Mango, która okazała się bardzo delikatna i usuwała martwy naskórek, nie podrażniając mojej skóry. Dlatego postanowiłam sięgnąć też po kakaowy peeling od Ziaji.

I właściwie przypomniałam sobie jak bardzo uwielbiam peelingi Ziaji. Dla mnie, cudo. Przede wszystkim peeling jest w bardzo dobrej cenie. Nie podrażnia, nie uczula, nie robi krzywdy skórze, jednocześnie usuwając martwy naskórek w sposób zdecydowanie zadowalający. Po peelingu ciało nie było wysuszone, ale też nie natłuszczone. Efekt nawilżenia i odświeżenia był bardzo przyjemny. Zapach też jest bardzo przyjemny.

Mimo rzadkiej konsystencji, peeling nie uciekał z dłoni. Ja, ośmielona tym że peeling mnie nie uczulił, na niektóre partie ciała nakładałam go odrobine więcej. Używam od dwóch tygodni, mimo to zużyłam dopiero połowę.

Całkiem okej

Peeling ten kupiłam w aptece. W sumie to był jedyny peeling znajdujący się na półce ziaji, postanowiłam to kupić i wypróbować. Produkt znajduje się w plastikowym opakowaniu koloru brązowego przypominającego kolor czekolady, zakrętka jest koloru białego. Co do samego produktu jest to bezbarwne galaretka z brązowymi kryształkami które zcierają martwy naskórek. Po zrobieniu peelingu nasza skóra jest nawilżona w sposób delikatny. Ja posiadam skórę suchą którą i tak po wykonanym peelingu smaruję balsamem. Ogólnie produkt bardzo przyjemny, tylko uwaga na zapach! Wyczuwalny jest zapach chemiczny, może nie bardzo ale jednak coś czuć.

Dobry peeling

Dobry peeling gruboziarnisty, idealny dla osób, które potrzebują mocniejszego "zdzierania". Pozostawia skórę gładką, oczyszczoną z martwego naskórka, jednak po jego użyciu warto nałożyć balsam, bo po kąpieli skóra nawilżona, ale już następnego dnia rano jest sucha. Być może u osób z normalną skórą będzie ok. Zapach miły, czekoladowy, opakowanie duże, poręczne, produkt wydajny.

Sympatyczna

Super formuła - delikatnie myje i masuje skórę równocześnie złuszczając zrogowaciałą warstwę naskórka co nadaje mojej skórze gładkość i miękkość. Do tego ma cudowny zapach (jak cała seria zresztą).

Może być

Skuszona promocyjną ceną i czekoladowym zapachem szybko wzięłam się za jego użytkowanie. Wiedziałam, że ciężko będzie przebić peeling truskawkowy puch z Ziaji wiec nie mialam aż takich wymagań. Ten peeling ma średnią moc zdzierania. Jeśli oczekujecie mocnego peelingu to ten nie jest dla Was. Jeśli chodzi o zapach to nie jest czysto czekoladowy. Czuć w nim lekką chemie ale nie na tyle by przeszkadzało to w użytkowaniu. Zapach nie osadza się mocno na skórze wiec po spłukaniu prawie go nie czuć. Zostaje za to lekko tłuściutka warstwa na skórze. Jeśli ktoś nie potrzebuje mocnego nawilżenia to może sobie odpuścić balsamowanie.

Oceniłabym go jako średniak

Peeling kupiłam z drogerii internetowej. Czekoladowy peeling Ziaja jest gruboziarnisty i chyba dlatego się nie polubiliśmy. Mam skórę wrażliwą i skłonną do alergii, po aplikacji tego produktu niestety mam podrażnioną skórę, jest ona zaczerwieniona a przy samej aplikacji mnie po prostu boli. Nie jest to przyjemne uczucie i nie czuję zbytnio różnicy jak przy innych tego typu kosmetykach. Peeling ma oszałamiająco piękny zapach, ale to jest jedyny plus jaki w nim widzę. Po wieczornej pielęgnacji cała łazienka pachnie czekoladą. Samo działanie peelingu, czyli złuszczanie starego, suchego naskórka jest takie średnie, skóra jest gładsza ale wyłącznie tuż po aplikacji, następnego ranka już nie czuć różnicy. Opakowanie produktu również nie jest wygodne, ponieważ jest to okrągłe, plastikowe pudełko, z którego ciężko się wydobywa produkt, tym bardziej gdy ma się długie paznokcie. Podsumowując jest to przede wszystkim niehigieniczne. Zapomniałabym jeszcze o jednym plusie tego peelingu, a mianowicie dobrze współpracuje z samoopalaczmi.

Ekonomiczny przeciętniak

Peeling ma dość grube granulki, które dobrze ścierają naskórek. Zapach powiedziałabym, że bardziej waniliowo-karmelowy niż czekoladowy, słodki, osobiście wolę bardziej orzeźwiające. Konsystencja mógłaby być bardziej gęsta, bo łatwo nabrać go za dużo, przez co może szybciej się skończyć. Opakowanie za to na plus, można z łatwością zużyć kosmetyk do końca. Suma summarum, przeciętniak, który nie robi krzywdy, fajna ekonomiczna opcja.

Ciekawy produkt.

Zacznę od tego że lubię produkty z drobinami, dają poczucie porządnego oczyszczenia skóry. Peeling ten też to takich należy. Konsystencja jest mocno kremowa co ułatwia aplikację, delikatny nie nachalny zapach, ale co najważniejsze:

Jeden z moich ulubionych peelingów do ciała

Lubię serię kosmetyków Ziaja z masłem kakaowym. Do gustu przypadł mi także peeling do ciała. Bardzo lubię jego zapach. Nawet latem, gdy częściej stosuję kosmetyki o nutach bardziej orzeźwiających. Peeling zawiera dużo drobinek, przez co jest skuteczny i przyjemny. Pozostawia skórę oczyszczoną, gładką, miękką i pachnącą. Nie zostawia natomiast nieprzyjemnej warstwy parafiny. Jest to jeden z nielicznych peelingów Ziai, o ile nie jedyny, który nie posiada w składzie "paraffinum liquidum". Mimo jej braku daje uczucie nawilżenia. Bardzo lubię ten kosmetyk za zapach, działanie i przystępną cenę.

Fajny

Peeling bardzo mi się spodobał a szczególnie jego zapach, lubię zapach czekolady. Po jego użyciu zapach utrzymuje się dość długo, skóra jest miękka i nawilżona. Dobrze usuwa martwy naskórek i suche skórki. Konsystencja nie jest zbyt gęsta ani zbyt lejąca taka pomiędzy. Na pewno kupię go ponownie.

Niezły

Peeling myjący Ziaja kupiłam w Hebe. Skusiłam się ponieważ uwielbiam stosować peelingi do ciała. A ten wydawał się być inny niz pozostałe, które stosowałam, a do tego CZEKOLADOWY, więc go nabyłam.

Opakowanie kolorem nawiązuje do czekolady, jest ciemno brązowe z białą nakretką. Pojemność jest spora otrzymujemy 200 ml produktu.
Zapach jest średni, trochę przypomina czekoladę. Konsystencja produktu to przeźroczysta, gęsta galaretka, w której zatopione są jasne i brązowe kryształki.

Peeling bardzo dobrze oczyszcza ciało, delikatnie złuszcza naskórek czyniąc skórę gładką. Dobrze go się używa pomimo swojej konsystencji, nie spływa z dłoni w trakcie aplikacji. Ciało jest wygładzone, dotlenione. Dobrze radzi sobie z szorstkością w miejscach problematycznych czyli łokcie i kolana. Niezły produkt za niewielkie pieniądze.

Taki sobie

Peeling ładnie pachnie, owszem, ale tylko w opakowaniu. Zapach podobny do innych kosmetyków czekoladowych firmy Ziaja. Niestety przy użyciu zapach przestaje być tak przyjemny a aromat czekolady zaczyna przypominać zapach farby do włosów? No ja mam takie skojarzenia.

Konsystencja jest galaretowata ale rozprowadza się dobrze, nic nie ścieka między palcami, nie zlatuje.
Peeling ma niestety za drobne i za małe drobinki jak na mój gust. Ściera średnio. Nie jest to lekki żel myjący ale w mojej opinii daleko mu do dobrego, mocnego zdzieraka. Ot, taki średniaczek. Działanie ma przeciętne, skóra jest lekko wygładzona.
Nie zostawia po sobie tłustej warstwy na skórze.
Opakowanie ok, poręczne, da się wydobyć produkt do końca bez specjalnych zabiegów.
Mało wydajny. Mi wystarczył na ok 6 użyć.