Lirene Dermoprogram, Mrs. Perfect, Wygładzający peeling z ekstraktami z grejpfruta i szałwii

NAPIĘTA i ELASTYCZNA SKÓRA POBUDZONA ENERGETYZUJĄCYM ZAPACHEM CYTRUSÓW.
Zawarte w peelingu przyjazne środowisku drobinki ścierające delikatnie masują, złuszczają martwy naskórek i pobudzają mikrokrążenie sprawiając, że skóra staje się jedwabiście gładka, miękka i elastyczna. Zapewniają efekt delikatnego drenażu i wspomagają usuwanie toksyn z organizmu.
Ekstrakt z grejpfruta - Ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, pozostawia skórę nawilżoną i niesamowicie miękką.
Ekstrakt z szałwii - Przywraca równowagę skóry, tonizuje i odświeża. Idealnie złuszcza i oczyszcza, pozostawiając skórę pełną blasku.

Pachnie cudownie

Po ostatnim udanym zakupie z Lirene, peelingu kawowym, uznałam, że z chęcią wypróbuję również inne produkty tej serii, a ta grejpfrutowa, ze względu na zapach, od razu przemówiła do mojego serca. Niczego z grejpfrutem nie ominę obojętnie.

Produkt obecnie dosyć popularny – na pewno pojawia się w Rossmannie, Naturze, ale widuję do również online. Cena w miarę przyzwoita, chociaż warto zauważyć, że objętość jest trochę mniejsza niż w innych tubach. Tutaj opakowanie jest proste, poręczne, trwałe. Niestety trudno wycisnąć peeling do końca. Peeling ma żelową konsystencję i dość dużo zatopionych w nim drobin. Według mnie przede wszystkim jednak urzeka zapach. Doskonały na lato. Czuć tego grejpfruta z malutką domieszką szałwi. Można się zakochać od pierwszego powąchania.

Peeling może nie jest treściwy, gruboziarnisty, ale dosyć dobrze złuszcza martwy naskórek. Ładnie wygładza, więc skóra jest aż przyjemna w dotyku. Czuć wyraźne zmiękczenie i widać lekkie rozświetlenie skóry. Producent obiecuje niby poprawę krążenia, delikatne ujędrnienie, uelastycznienie. Niczego takiego jednak nie widzę. Produkt działa dobrze, ale pod tym względem nic specjalnego.
Zakochałam się w nim przede wszystkim ze względu na zapach. Jest naprawdę cudowny, przyjemnie się go używało, ale raczej tego nie powtórzę. Mimo wszystko wersja kawowa działa lepiej.

Wygładzający peeling z ekstraktami z grejpfruta i szałwii, Lirene Dermoprogram

Peeling kupiłam w jednej z aukcji internetowych
tuba pojemność 175 ml zapłaciłam około 14 zł
Peeling ma obłędny cytrusowy zapach!
Dobrze złuszcza i oczyszcza skórę nie powodując podrażnień
Skóra po zastosowaniu peelingu jest wygładzona, miękka i elastyczna, dobrze czyszczona i przyjemnie odświeżona.
Wcześniej używałam peeling solny do ciała odżywienie i wygładzenie ale ten wygładzający peeling z ekstraktami z grejpfruta i szałwii zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu.