Estee Lauder, Perfectionist [CP+R], Wrinkle Lifting / Firming Serum (Silne serum przeciwzmarszczkowe)

Perfectionist [CP+R] to silne serum przeciwzmarszczkowe wyjątkowo, które szybko zmniejsza widoczność linii i zmarszczek.
Zaawansowana technologia CPR-75 pomaga zredukować widoczność linii i zmarszczek oraz zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości. Pomaga stworzyć wirtualne `pole walki` z liniami i ze zmarszczkami, poprzez wzmocnienie naturalnej produkcji kolagenu w skórze.
Stymuluje naturalną produkcję ważnych dla skóry białek - kolagenu, lamininy i fibronektyny, które są odpowiedzialne za strukturę skóry i pomagają jej zwalczać widoczne linie i zmarszczki. Natychmiast skóra staje się gładsza, wygląda młodziej i bardziej świeżo. Widoczność linii i zmarszczek ulega zmniejszeniu.
Najskuteczniejsze serum Estee Lauder w walce ze zmarszczkami.

<50ml
serum
Cera
dojrzała

silikon...

Serum faktycznie daje efekt napięcia i liftingu.
Ale jest ale... mimo wielu zalet tego produktu, jest jedna która jest nie do zniesienia. Serum pozostawia nieprzyjemny silikonowy film na twarzy niestety zapycha pory (ja mam do tego szczególna tendencję)

Nie dla mnie...

Niby fajne, ale... Po nałożenie czuję jakbym miała dodatkową warstwę na twarzy. Uczucie sztuczności jakbym sylikon miała na buzi. Po świetnych recenzjach od Pań w Douglasie skusiłam się i to na największe opakowanie!!' Po kilku użyciach na noc podkład zaczął się rolować, moje pory były całkowicie pozatykane i w zamian za prawie 500 zł mega wysyp.
Być może jest to do cery bardziej dojrzałej od mojej.
Cóż za niewypał zdobi teraz mają toaletkę bo trzeba przyznać, że opakowanie jest bardzo "wyjściowe".

Uwielbiam je!

Serum Estee Lauder, Perfectionist [CP+R] to bardzo dobry kosmetyk
w pięknym opakowaniu z pompką.
Konsystencja rzadka,aksamitna o pięknym zapachu.
Doskonale się rozprowadza i świetnie wchłania.
Idealne jako baza pod makijaż ,przedłuża jego trwałość.
Znakomicie ujędrnia ,wygładza i napina skórę.
Lubie do niego wracać

Ulubione serum

Uwielbiam to serum. Właśnie skończyłam drugą butelkę o pojemności 50 ml. Do mojej cery mieszanej jest idealne i nadaje się również pod makijaż. Bardzo szybko wchłania się, nie zapycha i daje przyjemne uczucie lekkiego nawilżenia. Stosuję na dzień i noc. Rano moja cera jest wypoczęta i napięta. Polecam .

Polubiłam

Zużyłam dwa opakowania po 30 ml. Opakowanie trafia w moje gusta, eleganckie, klasyczne, fioletowe, posiada wygodną pompkę, która z łatwością dozuje żądaną ilość produktu i się nie zacina.
Można też odkręcić pompkę, żeby wydobyć produkt do końca. No i właśnie - tutaj się przyczepię - rurka do dna nie sięga i musiałam szpatułką wydobywać końcówkę serum z opakowania. To jest trochę kpina, zważywszy, że produkt nie jest tani, a butelka też nie jest miękka, więc wycisnąć się nie dało.
Samo serum jest biało-przezroczyste, o dość specyficznym zapachu, ale ja go lubię, chociaż podejrzewam, że niektórym może się nie spodobać.
Ja używałam je zarówno na noc, jak i na dzień. Jeśli chodzi o wydajność, to jak zwykle u mnie bywa wychodzi słabo, bo jedno opakowanie 30ml starczyło mi na trochę ponad półtora miesiąca. Jednak ja mam lekkiego bzika na punkcie pielęgnacji i sobie nie żałuję:) Wiem, że niektórym dziewczynom to serum starcza na pół roku, jeśli bardzo oszczędnie nakładają, ale chyba taki standardowy czas dla normalnej osoby to około 2 miesiące na 30 ml produktu.
Najważniejsza kwestia, czyli jak to działało na moją skórę? Otóż zaraz po nałożeniu czułam taką silikonową warstewkę (moja skóra bardzo się lubi z silikonami), linie mimiczne i lekkie zmarszczki były wypełnione, ale nie całkowicie, czyli jak ktoś ma wielkie zmarchy to raczej na cuda liczyć nie może. Jednak skóra była gładka i bardzo przyjemna w dotyku, aplikacja pozostałej pielęgnacji była bezproblemowa. Podkład i wszelakie kosmetyki kolorowe trzymały się bardzo dobrze na twarzy w ciągu dnia. Muszę wspomnieć, że w czasie, gdy używałam tego serum nie nakładałam już bazy pod podkład. Wydawało mi się, że to już by było za dużo dla skóry, tym bardziej, że serum samo w sobie jest bardzo dobrą bazą.
Skóra pozostawała miękka i jedwabista cały dzień, ale po zmyciu makijażu jakby mniej, potem myłam twarz i znowu nakładałam serum to wiadomo, znowu stawała się mięciutka i przyjemna. Nie jestem jednak w stanie stwierdzić, czy ten produkt jakoś wpłynął znacząco na moją skórę jeśli chodzi o długofalowe efekty. Nie zauważyłam, żeby linie mimiczne były spłycone tak na stałe, czy koloryt się ujednolicił, chociaż muszę przyznać, że koloryt na mojej skórze i tak się poprawił, ale może to być zasługa kilku czynników, dlatego nie potrafię jednoznacznie określić. Nie zauważyłam uczulenia, ani podrażnienia, chociaż jeśli czyjaś skóra nie lubi silikonów, to produkt ten może ją zapchać. Całkiem ładnie matuje twarz, ale mi akurat na tym nie zależało, chciałam tylko wygładzenia.
Perfectionist krzywdy mi nie zrobił, chociaż też nie wywołał u mnie efektu wow (ale nie wiem, czy w ogóle jest taki kosmetyk, który może to zrobić).
W każdym razie byłam zadowolona, chociaż producent mógłby pomyśleć nad innym rozwiązaniem tej przykrótkawej rurki.

Nie dla mnie

Po świetnych recenzjach i bezsprzecznie jeszcze lepszej reklamie producenta, postanowiłam w końcu wypróbować to "najlepsze" serum. Tańszy o blisko połowę od mojego ulubionego kremu przeciwzmarszczkowego, więc czemu nie?
Niestety przygoda z E.L. Perfectionist zakończyła się po około 2 tygodniach. Dłużej nie dałam rady używać, a z efektami walczyłam kolejne 2 tygodnie.
Serum bardzo wydajne, konsystencja przyjemna, zapach dla mnie ledwie wyczuwalny. Buteleczka przyjemna dla oka. Ale... moja mieszana cera po dwutygodniowym używaniu zamieniła się w tłustą. Po każdym nałożeniu serum na noc, twarz świecąca. Odczucie wręcz jakbym smarowała się olejkiem. I taki efekt utrzymywał się cały kolejny dzień. Po dwóch tygodniach była to jedyna oznaka jakiegokolwiek działania serum. Twarz nie zrobiła się ani miękka, ani gładka, ani promienna. Jedynie tłusta.
Serum oddałam i z radością wróciłam do swojego chanela.
Z całą pewnością nie jest to produkt do każdego typu skóry, jak sugeruje producent.

Moj hit i masthew;)

Kupilam to serum z polecenia bardzo milej pani w drogerii. Kupilam i po 10 minutach chcialam zwrocic, bo wlasciwie szukalam kremu pod oczy, a wyszlam z tym cudem;) Postanowilam jednak ze dam mu szanse. Pierwsze efekty zauwazylam juz po tygodniu. Skora zrobila sie widocznie gladsza, plytkie smarszczki zniknely, skora byla w dobrej kondycji. Z kazdym kolejnym tygodniem coraz bardziej przekonywalam sie do tego serum. Teraz nie wyobrazam sobie codziennej pielegnacji bez niego. Jest bardzo wydajne, chociaz oczywiscie drogie, ale buteleczka 100 ml wystarczyla mi ostatnio na pol roku.

Używam tego produktu od: 05.2014
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki 50 ml

Bardzo dobre!

Serum podane w ślicznym flakonie. Używam go na dzień i widać efekty-sprawia wrażenie gładszej skóry - lifting? Jest wydajne , dobrze się rozprowadza i przedłuża trwałość makijażu. Dla mnie jest substytutem bazy pod makijaż, których osobiście nie lubię.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wspaniałe serum naładowane silikonami

Dokładnie jak w tytule recenzji u mnie serum sie spawdza. Stosuje tylko na dzień nałozywszy pod nie serum z BU lub Eko Ampulke z Pat&Rub. Wiem , wiem serum nakładasz na serum zaraz zapytacie? Dokładnie z pełna świadomością tak robię!! To serum pierwsze zapewnia nawilżenie i antyoksydanty a estee lauder cp+r daje efekt gładkiej cudownej buźki (chyba głównie dzi&#232;ki tym silikonom) i podejrzewam ze tez działa antystarzeniowo :-) mnie silikony nie szkodzą, nie zapychają itd więc czerpie z nich same plusy: wygładzanie- w przypadku porowatej cery wspaniałe. Ale jeżeli chcecie nawilżenia to ono nie nawilża absolutnie nic. Przy mojej mieszanej/tłustej cerę stosowanie solo tego serum daje uczucie wysuszenia cery wiec osoby szukające serum o działaniu nawilżającym sie rozczarują. Ja je bardzo lubię. Jestem w trakcie zużywania 50ml opakowania i juz zakupiłam kolejne 50ml wiec o czymś to świadczy :-)

Używam tego produktu od: Od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kończę 1 -50 ml

uwielbiam go

Ja po prostu uwielbiam to serum. Poprzednie z tej serii tez było dobre a czy na tyle się zmienilo ze widać nie umiem powiedzieć. To już jest dość długo na rynku i ja go uwielbiam. Skora po nalozeniu staje się gladka, krem się super trzyma, nie roluje się. Podklad również chociaż nie używam z Estee. Dla mnie jest to serum idealne.

Używam tego produktu od: dlugo
Ilość zużytych opakowań: kilka duzych

oj Estee

Po nieudanej znajomości z Idealist postanowiłam dać jeszcze jedną szansę Estee i siegnęłam po Perfectionist [CP+R] Przykro mi ale skoro ma być to szczera opinia nie będzie ona pochlebna. Na wstępie oznajmię,że nie posiadam głębokich zmarszczek tylko delikatne linie mimiczne koło ust. Po nałożeniu serum twarz jest matowa, miła w dotyku i gładka. Daje ono silikonowy poślizg, na którym podkład dobrze się rozprowadza. Po zmyciu wszystko wraca do normy. Nie zauważyłam żadnych efektów po wykorzystaniu 30 ml produktu. Szczególnie nie polecam osobom poszukującym czegoś na głębsze zmarszczki. Jak nie dał rady z minimalnymi, mimicznymi to i z pewnoscią z takimi nie da rady :( Po nieudanych próbach z Idealist i Perfectionist nie wiem czy skuszę się na Advanced Night Repair...ma on dobre recenzje i ciekawa jestem efektów jednakże jak mają być takie jak w przypadku tych serów to szkoda kasy.
Daję 1 gwiazdkę bo sprawdza się jako wygładzająca baza pod makijaż ale przecież nie w takim celu go zakupiłam.

Używam tego produktu od: około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Najlepszy

Spelnia wszystkie moje oczekiwania...wygladza zmarszczki, matuje cere, pory staja sie mniej widoczne, pieknie pachnie, jest dosc wydajny...uzywam od wielu lat, czasami zmieniam na cos innego, ale zawsze powracam. Jest drogi, ale dla mnie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 malych