Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Istituto Ganassini, Rilastil, Protechnique Linea Specialistica, Concentrato in Gocce [Concentrate in Drops] (Koncentrat rozjaśniający przebarwienia)

Istituto Ganassini, Rilastil, Protechnique Linea Specialistica, Concentrato in Gocce [Concentrate in Drops] (Koncentrat rozjaśniający przebarwienia)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Pojemność 30 ml
Cena 100,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Koncentrat rozjaśniający przebarwienia jest intensywną kuracją korygującą przebarwienia skórne (melasma o podłożu hormonalnym, przebarwienia posłoneczne, przebarwienia pozapalne) oraz nierównomierny koloryt skóry. Składniki aktywne skutecznie działają na strefy z hiperpigmentacją, przywracają im stopniowo jednolity wygląd.
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Wspomaga pośrednio działanie depigmentacyjne (hamuje syntezę melaniny) i stymuluje odnowę komórkową, rozjaśniając stopniowo przebarwienia skórne (bioaktywne peptydy). Chroni skórę i zmniejsza przedostawanie się melaniny do zewnętrznych warstw skóry (witamina PP). Działa bezpośrednio na melaninę, zmniejszając intensywność hiperpigmentacji i szkody wyrządzone promieniami UV (witamina C High Tech).

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Cóż, kolejne rozczarowanie...

Nie wydaje mi się, żeby produkt cokolwiek rozjaśnił, cokolwiek zahamował. Nie to, że mi się nie wydaje - ja to WIEM! Nie wiem, jakiego pochodzenia są moje, ale z opisu preparatu wynika, że działa na każdy ich rodzaj. Poza moimi. Wychodzi, że jestem jakąś odmienną jednostką przebarwieniową:)
Produkt jest dość wydajny, starczył na niemal trzy miesiące (bez czterech dni, dokładnie;), używa się go na same plamy. Nie ma zapachu. Dość szybko się wchłania, acz zostawia nieco lepką warstewkę. Oczywiście, stosując go, używałam też filtrów 50, co robię przez cały rok.
Irytujące, że pipetka nie sięga dna flakonika, więc resztkę płynu trzeba po prostu wylewać na dłoń.

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 ml

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  0
  recenzji

  43
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  0
  recenzji

  8
  pochwał

  1,86

 3. 3

  0
  produktów

  2
  recenzji

  0
  pochwał

  1,40

Zobacz cały ranking