bareMinerals, Bare Skin, Pure Brightening Serum Foundation SPF 20 (Rozświetlający podkład do twarzy)

Pierwszy płynny podkład mineralny Bare Minerals, który łączy właściwości pudru i serum w jednym produkcie. Zapewnia naturalne, świetliste wykończenie oraz krycie w zależności od ilości użytego produktu: średnie-pełne. Jest niezauważalny na skórze, nie daje efektu maski.
Hipoalergiczny, niekomedogenny. Nie zawiera: silikonów, oleju, wody, środków zapachowych, parabenów. Posiada SPF 20, filtr mineralny 11% dwutlenku tytanu.
Dostępny w 20 odcieniach. Kolor buteleczki odzwierciedla kolor produktu.
Można do niego dokupić specjalny pędzel Bare Skin Perfecting Face Brush.

przestrzegam przed kupnem!

Kupiłam ten podkład w promocji, jasny odcień i obiecany efekt rozświetlenia wydawały się odpowiednie do moich preferencji. Miałam już kilka razy podkład dwufazowy i byłam zadowolona, ale w tym przypadku totalnie wtopiłam pieniądze...
Nie zliczę kombinacji w jakich go próbowałam rozgryźć - solo, bez kremu przed, z kremem, zmieszany z kremem/ z olejkiem, pędzlem - flat topem, płaskim, do konturowania... gąbką- mokrą/ suchą, palcami, z innym podkładem... Zawsze wałkował się na twarzy. Szkoda mi na niego nerwów, bo to marka premium i swoje kosztuje. Odcień, choć jasny, ma mnóstwo żółtego pigmnetu i wygląda sztucznie na twarzy. Nie umiem nawet ocenić jego trwałości, bo po prostu złazi z twarzy już przy aplikacji. I choć staram się być rozsądna, i zużywać wszystko co kupuję, nie znajduję dla niego zastosowania. Przestrzegam przed kupnem.

Efekt pięknej cery

Jakkolwiek mam skórę przetłuszczającą się, ten podkład był dla mnie świetny, ponieważ zależało mi, aby moja cera wyglądała na jasną i promienną. Używałam najjaśniejszego odcienia - polecam wszystkim, którym zależy na bardzo jasnym odcieniu. Trzeba nauczyć się używać tego podkładu: 1. dobre nawilżenie, 2. nakładać płaskim pędzlem, najlepiej cienkimi warstwami (jest bardzo płynny, ale przy umiejętnym stosowaniu - bardzo wydajny), 3. trzeba go utrwalić sypkim pudrem (transparentnym). Te kroki sprawdziły się u mnie. Nałożony w zbyt dużej ilości tworzy nieestetyczne smugi, może się warzyć. Pomimo iż mam cerę tłustą, po kilku godzinach wyglądałam raczej na rozświetloną niż "świecącą się". Zależy kto, czego oczekuje od podkładu. Ten zdecydowanie nie matowi. Jedyna wada - cena.

Doskonały, lekki, idealny!

Używałam znanych minerałów polskiej firmy, ale kiedy zaczęło robić się chłodniej sypka formuła przestała mnie przekonywać, ponadto czasami sypka formuła się u mnie nie sprawdza (kiedy muszę wykonać szybki makijaż w samochodzie np. po nurkowaniu)
Pani w Sephorze namówiła mnie na podkład bare. Nauczona słabym doświadczeniem poprosilam o nałożenie podkładu na miejscu.
Już podczas aplikacji czułam że jest to coś niezwykłego. Lejąca się formula, która błyskawicznie wtapiała się w skórę nie pozostawiając śladu sztucznej maski zyskała moje uznanie natychmiast.
Podkład ewidentnie pielęgnuje cerę (mam skórę suchą z ogromną skłonnością do trądziku). Po kilku dniach codziennego stosowania zmiany skórne się zmniejszyły, przesuszenia zniknęły (podkład może podkreślać suche skórki, ale po około godzinie od nałożenie nie ma po nich śladu)
Mam trochę przebarwień i nieestetycznych gródek- podkład niweluje wszystkie, mimo, że krycie określane jest jako lekkie do średniego.
Trwałość pozostawia nieco do życznia, ale dobry puder utrzyma go na miejscu cały dzień.
Wybór odcieni jest na tyle duży, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
Teraz zastanawiam się nad zakupem dedykowanego pędzla...

M-A-S-A-K-R-A nie wiem do jakiej cery on się nadaje

Od dawna używałam sypkich minerałów BM, zdradziłam je z podkładem "Ready" i jak na zbawienie czekałam na podkład płynny. Pierwszy raz testowałam go na wakacjach w NYC, było strasznie gorąco i z twarzy spływało wszystko. Fluid wchodził w pory, podkreślał skórki. Miałam wtedy skórę tłustą i myslałam,że produkt nadaje się do suchej. Dlatego po roku wróciłam do niego gdyż jestem w czasie kuracji izotekiem i skórę mam bardzo suchą. Niestety znowu spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Powłaził w pory, nic nie zakrywał, rozmazywał się, podkreślał skórki. Dramat. Nie wiem jaki typ cery może używać tego produktu. Nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka próbek w różnym odstepie czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

wielki zawód... :(

Zacznę z grubej rury...podkład absolutnie nie spełnił moich oczekiwań.
Podkładów poszukuję głównie wśród produktów z górnej półki lub wśród marek aptecznych. Od podkładu oczekuję średniego krycia, ujednolicenia, rozświetlenia, nawilżenia i uczucia komfortu dla mojej bardzo suchej 40letniej cery. Z wiekiem moje oczekiwania i wymagania niestety rosną, widzę, że co raz trudniej jest mnie zadowolić i poszukiwania tego idealnego podkładu trwają bez końca...
Produkt ten poleciła mi przemiła konsultantka z S jako odpowiedź na wszystkie moje wymagania. Miał nawilżać i odżywiać, rozświetlać, dawać możliwość stopniowania krycia odejmować lat i nawet wpływać pozytywnie na stan cery. Istne czary mary zostały odprawione ;) Kupiłam podkład i specjalny dedykowany temu produktowi pędzelek do aplikacji bez mrugnięcia okiem.
Niestety mam kilka istotnych zastrzeżeń pomijając niezbyt dobrze dobrany kolor (to nigdy nie jest łatwe):
1. podkład ma znikome krycie. 1-2 krople wedle zaleceń nie robią dosłownie nic... Produktu trzeba użyć znacznie więcej ok 6-7 kropel żeby zobaczyć różnicę. O mocnym kryciu można zapomnieć...
2. podkład jest bardzo tłusty, skomponowany jest chyba na bazie olejków (chodź w opisie powyżej podane zostało, że olejów nie zawiera...), nakładając kolejne warstwy w celu uzyskania lepszego krycia zyskujemy kolejną warstwę tłustego mazidła. Nie ma mowy o rozświetleniu, jest tłusty i niezdrowy "dewy look"... Trzeba się dobrze obsypać pudrem żeby zabić to błyszczenie. Pudrów nie znoszę bo mam wrażenie, że zatynkowałam się na amen i doprowadzają one do jeszcze większego wysuszenia mojej cery i związanego z tym dyskomfortu...
3. podkład nie rozkłada się równomiernie, marze się i robi smugi. Umalowanie nosa i okolic jest niewykonalne zarówno pędzlem jak i palcami...
4. podkład nie wtapia się w cerę, nie wiąże się z nią. Tłusta warstwa trwa, podkład znika z twarzy podczas dotykania jej dłonią.

Jedyne co mnie nadal urzeka to patent z kulką wewnątrz opakowania, która ma pomóc wymieszać dokładnie produkt (jak w moim ukochanym ostatnio Chanel Vitalumiere Aqua !!!) i dobry pędzel, który dobrze spisuje się przy nakładaniu innych podkładów !!!

Jednym słowem bardzo KIEPSKO...

Cena w opisie nieaktualna. Obecna cena to 139 zł za podkład i 119 za pędzel.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: 1szt

jeden z lepszych

Długo wahałam się nad podkładem mineralnym we fluidzie, miałam złe wspomnienia po drogeryjnych podkładach tego typu. Po analizie składu (bardzo dobry, bez zapychaczy), testowaniu próbek zdecydowałam się kupić w promocji całe opakowanie. Po kilku miesiącach używania (w różnych warunkach) mogę wreszcie wystawić recenzję. BareMinerals zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, to jeden z lepszych podkładów jakie miałam.

Podkład jest bardzo, bardzo płynny, dlatego, zgodnie z zaleceniem producenta, trzeba porządnie wstrząsnąć buteleczką aby dobrze się wymieszał i dopiero nakładać. Jest to bardzo ważne, bo jeśli dobrze nie wstrząśniemy nie będziemy się mogły cieszyć wszystkimi zaletami produktu.
Według instrukcji wystarczy wycisnąć ok. 2-3 kropli, dopiero jeśli ta ilość będzie dla nas niewystarczająca należy dodać kolejne krople. Od razu zaznaczam, że rzeczywiście aby ładnie ujednolicić twarz, pokryć drobne niedoskonałości (jak przebarwienia, zaczerwienienia czy niewielkie krostki) wystarczy ok 2 kropel. Nie ma co przesadzać z ilością, jak nałożymy za dużo to twarz zacznie się świecić.

Podkład bardzo ładnie ujednolica twarz - robi nam baby face, jest przy tym bardzo naturalny, wydobywa jakby lepszą cerę, ale bez obciążania, bez efektu maski. Mnie ten efekt zachwycił - piękna, promienna cera.

Zwolenniczki mocnego matu mogą być niezadowolone, podkład matowi w niewielkim stopniu, nie powoduje świecenia (jeśli nałożymy odpowiednią ilość), ale jeśli macie problemy z sebum to bez pudru się nie obędzie.
Ja mam cerę mieszaną, ale ostatnio bardziej wrażliwą niż świecącą, choć zdarza się, że strefa T daje mi w kość, jednakże w takim przypadku używałam na świecące okolice troszkę pudru i w tej postaci podkład wyglądał na prawdę świetnie.

Krycie ma zaskakująco dobre, jak na tak lekki podkład - przykrywa całkowanie drobne niedoskonałości, a z pomocą korektora i większe znikają.

Jeśli chodzi o trwałość to jest całkiem przyzwoita, wiadomo, że podkład typu mineralnego to nie to samo co long lasting i podczas 8godzinnego dnia w pracy małe poprawki są nieuniknione, ale schodzi równomiernie, nie waży się, nie odznacza.

Podkład ma niezwykle lekką konsystencję, w ogóle nie czuje się go na twarzy, zapominam że mam podkład. Jedna z vlogerek wyraziła się, że jakby nakładała na twarz wodę i rzeczywiście coś w tym jest. Cera na pewno w nim oddycha.

Podkład ma dobry skład, nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia.
Świetny produkt dla cer wrażliwych.

Jest bardzo wydajny, mam go już kilka miesięcy i końca nie widać.

Kilka słów o opakowaniu - plastikowa buteleczka z dzióbkiem, miękka trzeba nacisnąć, żeby wydobyć produkt. Solidna, kiedyś mi upadła, ale nic się nie złamało, nie pękło. U mnie ogólnie sprawdza się opakowanie, zastanawiam się tylko czy uda się wydobyć produkt do końca.
Do podkładu polecają zakupić specjalny pędzel, ja tego nie zrobiłam i powiem, że spokojnie można sobie darować, bo podkład świetnie nakłada się palcami (zresztą w instrukcji producent także proponuje tą opcję). Zwłaszcza, że podkład nie jest tani.

Jeśli chodzi o wybór odcieni to jest przeogromny. Do tego podzielone są na odcienie chłodne, ciepłe i neutralne. Myślę, że każdy dobierze coś dla siebie, w tym bladolice.
Ja mam 01, ale myślę, że na lato spróbuję któryś z ciepłych tonacji.

Podsumowując jest to świetny produkt, zwłaszcza na co dzień, naturalny efekt, cera oddycha, jest ujednolicona.

Plusy:
* idealne ujednolicenie cery - baby face
* niezwykle lekki, nie czuje się go na twarzy
* naturalny wygląd
* całkiem niezłe krycie
* twarz wygląda promiennie
* nie zapycha
* nie uczula
* bardzo wydajny
* dobry skład

Minusy:
* cena
* dostępność (tylko w Sephorze)

Solidny, delikatny podkład dla fanek naturalności

Z nowością marki miałam okazję zapoznać się dopiero kilka dni temu, od razu jednak podkład Bare Skin stał się moim długo poszukiwanym ulubieńcem.
Czego oczekuję od podkładu? Przede wszystkim naturalności przez duże N, lekkiego krycia niedoskonałości w okolicach brody i efektu zrelaksowanej, gładkiej cery. I ten oto produkt spełnia moje wymagania idealnie.
* odcień 03 przeznaczony dla jasnych cer o neutralnym podtonie ( moja cera jest beżowa, jasna ale nie blada; nie toleruję różowych tonów w podkładach)
* bardzo lekki płyn, należy dobrze wstrząsnąć przed użyciem
* dobry skład: nie jestem specjalistką, ale jak na produkt do makijażu wydaje się być naprawdę krótki, ale i bogaty
*nie zawiera sylikonów, parabenów, kompozycji zapachowej
*nie zapycha ani nie podrażnia (przynajmniej mojej dość zwariowanej ostatnio cery :( )

Cena w S jest wyższa niż podana w zgłoszeniu; kosztuje 139 złotych. Jedyne do czego mogę się przyczepić to mało praktyczna buteleczka, ,,dziubek" dozuje co prawda odpowiednią ilość podkładu, niestety również przez to produkt raczej nie będzie zbyt wydajny. Chociaż ja używam go oszczędnie, przede wszystkim na nieliczne (aczkolwiek uciążliwe) niedoskonałości + policzki.

Można dokupić do niego również specjalnie dopasowany pędzel, w cenie (chyba) 119 zł; ja jednak uważam go za zbędny gadżet, a najbardziej naturalny efekt jednak zapewniają własne palce. Wielkim plusem jako marki, jest bardzo bogaty wybór kolorów oraz tonacji. Na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie. Polecam!

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się w perfumeriach