Bourjois, Healthy Mix, Fond de Teint Anti-fatigue Foundation (Podkład z witaminami przykrywający oznaki zmęczenia)

Zobacz oferty

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.81/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation to podkład, który w szybki sposób niweluje oznaki zmęczenia, pozostawiając na cerze naturalne wykończenie. Skóra zyskuje świeży, zdrowy oraz wypoczęty wygląd. Produkt ten zalicza się do nawilżająco-rozświetlających i jest bombą witamin, która zapewnia trwałość aż do 16 godzin. Natomiast nawilżenie twarzy i promienny wygląd skóry aż do 24 godzin. Podkład skrywa w sobie wiele witamin, mianowicie A, B5, C i E, które pomagają regenerować, rozjaśnić, pobudzić oraz dotlenić cerę. Dodatkowo witamina E działa przeciwutleniająco, witamina C niweluje oznaki zmęczenia, a witamina B5 tonizuje skórę. Za 24-godzinne nawilżenie skory oraz efekt wypełnienia odpowiada kwas hialuronowy i pigmenty, które odbijają światło.

Podkład Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation ma lekką oraz płynną konsystencję, która pozwala skórze oddychać, jednocześnie nie zatykając jej. Krycie w tym wypadku jest średnie i naturalne, a półmatowe wykończenie gwarantuje komfort w noszeniu. Przeznaczony jest to cery każdego rodzaju z naciskiem na zmęczoną oraz suchą.

Właściwości podkładu Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation:
- nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, a zwłaszcza do suchej,
- średnia siła krycia zapewnia naturalne wykończenie,
- 24 godziny nawilżenia,
- zawiera kompleks witamin A, B5, C i E,
- niweluje oznaki zmęczenia,
- kryje niedoskonałości,
- nie zatyka porów,
- testowany dermatologicznie.

Bardzo dyskretny

Podkład zakupiłam po wielu próbach z tańszym produktami. Po latach prób i błędów zdecydowałam, że pójdę do drogerii i kupię coś dobrego niezależnie od ceny. W doborze koloru pomogła mi przemiła sprzedawczyni. Podkład jest bardzo delikatny, świetnie się rozprowadza gąbeczką, jest trwały, nie tworzy efektu maski, ładnie się uzupełnia z pudrem i bronzerem. Ogółem jestem zadowolona, używam niewiele, ponieważ cenię sobie naturalny efekt. Zdarza mi się użyć więcej produktu przy okazji imprez rodzinnych czy wieczornych wyjść. Jeszcze mnie nie zawiódł. Bywa, że pod koniec dnia cera zaczyna się błyszczeć, ale póki co to i tak najlepszy produkt, na jaki trafiłam do tej pory. Moja cera jest mieszana, więc to także wpływa na trwałość kosmetyki na skórze.

Nie rozumiem zachwytów nad tym podkładem

Zupełnie nie rozumiem tylu zachwytów nad tym podkładem od Bourjois. Dla mnie jest mocno przeciętny i ani myślę kupować go ponownie.

Cerę mam mieszaną - zdarza się, że się wyświeca ale jednak potrzebuje dobrej dawki nawilżenia i łatwo odczuwam uczucie ściągnięcia. Oczekuje zatem od podkładu aby był dość lekki ale również posiadał właściwości nawilżające. Wszystko to deklaruje producent podkładu Bourjois Healthy Mix - ma nawilżać, rozświetlać skórę oraz pozostawiać wrażenie wypoczętej i promiennej.

Podkładu nie nakładam dużej ilości, preferuję lekki makijaż a mimo tego mam wyraźne odczucie maski, podkreślanych porów i tak zwanej "tapety". Zdecydowanie nie czuję nawilżenia, nie jest to dla mnie podkład pielęgnacyjny, po prostu zwykły podkład o niezbyt ładnym wykończeniu. Co ważniejsze, po jego użyciu mam cały czas wrażenie mokrej skóry twarzy - tak jakbym miała na twarzy farbę. Wydaje mi się, że ten podkład odpowiednio nie wysycha a to implikuje największą jego, w moim mniemaniu, wadę - okropnie brudzi! Odkąd używam tego podkładu mam pobrudzoną każdą bluzkę, a na imprezie ubrudziłam ubranie każdej osoby z którą się witałam (mimo przypudrowania pudrem transparentnym!).

Jedynym plusem tego produktu to fajne, eleganckie opakowanie z wygodną w użytkowaniu pompką. Na pewno do niego nie wrócę.

Zawsze wracam...

Na wstępie powiem, że podkład ten przewija się w mojej kosmetyczce kilka razy w roku. Jakoś zawsze do niego wracam, szczególnie latem. Można powiedzieć, że ma on w sobie wszystko czego szukam w podkładzie jako posiadaczką cery suchej, pozbawionej blasku, zmęczonej, wrażliwej. Jest on idealny, gdy nie ma się problemów trądzikowych i cerę gładką. Najbardziej lubię w nim efekt rozświetljący i nawilżający

Klasyk który źle się zestarzał

Używałam tego podkładu 5 lat swojego życia. Jako nastolatka uważałam, że nigdy go nie zastąpię. Uważam, że dla młodej osoby (miałam 13, 14 lub 15 lat gdy zaczęłam go używać) to dość spory wydatek, ale myślałam, że nic lepszego niż on już nie znajdę. Ogólnie do dziś uważam, że podkład nie jest zły, ale ostatnio do niego wróciłam i zauważyła, że lekko ciemnie, przy drugiej warstwie robią się plamy, Bardzo się nie lubi z moim zaufanym podkładem (ecocera ryżowy sypki). Mam cerę tłustą i bardzo lubi się wyświecać. W czasach w których go używałam był naprawdę ogromnym hitem, i wtedy naprawdę było ciężko znaleźć coś lepszego. Teraz mamy takie czasy, że naprawdę cudowne podkłady w promocji można znaleźć za 2 lub 3 dyszki. Ogólnie nie jest to bubel, ale uważam, że stosunek jakości do naprawdę sporej ceny jest wielką przepaścią.

UWIELBIAM PODKŁADY BOURJOIS!!!

Właśnie tak! To jest jedyna marka, której podkłady zużywam w całości!
Tak jak nie znoszę podkładów od L'oreal, tak od Bourjois - kocham!!

Moja cera jest dojrzała, mieszana, z rozszerzonymi porami w okolicy nosa oraz na czole. Nie ma opcji żeby moja strefa "T" nie wyświeciła się w ciągu dnia.
Ale do rzeczy!
Przede wszystkim ten podkład ma naprawdę niewielkie krycie! Na mojej cerze daje efekt wyrównania kolorytu, ale na pewno nie przykrywa większych przebarwień - zupełnie mi to nie przeszkadza! Wykończenie jest świetliste, cera zyskuje po nałożeniu tego podkładu! Nie jest on jakoś super trwały, nie zastyga, niemniej naprawdę lubię po niego sięgać :)

Nie sądzę, że kupię go ponownie, ponieważ jednak lubię testować nowości, ale daję mu 10/10! I niech dowodem na moją miłość do niego niech będzie fakt, że zużyłam w 4/5, a to jest wyczyn dla kogoś, kto ma kolekcję podkładów ;)

Meeega

Używam tego podkładu zawsze gdy jestem opalona i niestety tylko wtedy. Jestem tak blada, że najjaśniejszy podkład z tej serii robi ze mnie pomarańczę. Szkoda, uwielbiam go, jest lekki, trzyma się dość dobrze, nie obciąża cery. Opakowanie jest bardzo wygodne. Cena jest w porządku, chociaż byłaby lepsza gdybym miała swój odcień mojej naturalnej skóry w tym podkładzie. :P Jest bardzo wydajny! Krycie ma dość delikatne, ale dla mnie wystarczające,

Podkład

Bardzo fajny produkt do którego często wracam. Pomimo, że po czasie się zaczyna wyświecać i tak bardzo go lubię ponieważ wygląda naturalnie i nie tworzy efektu maski. Osobiście polecam ten produkt.

Nic szczególnego

Przeciętny podklad o słabej trwałości. Bardzo szybko się wyświęca i ściera. Na pewno nie nadaje się do skóry mieszanej i tym bardziej tłustej. W dodatku skoro to produkt który ma dawać efekt nawilżenia I rozświetlenia to nie rozumiem po co Alcohol denat w składzie...

+wydajność
+gama kolorystyczna
+efekt glow
+dostępność
+zapach
+opakowanie

-trwałość!!!
-wyswieca się
-cena (w regularna cena w drogerii to nieporozumienie)

Super ale cena za duża

Podkład dobrze się aplikuje i ładnie wygląda na twarzy. Dobre krycie i trwałość. Nie podkreśla suchych skórek. Nie waży się chyba że po całym dniu. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.
Fajnie opakowanie plus za pompkę.
Jedyna wada to cena.

Super podkład

Jak dla mnie najlepszy podkład jakiego używam już od kilku lat. Sprawdza się w okresie zimowym i letnim. Duża gama odcieni. Osobiście używam 52,5 i jest to odcień, który nie jest żółty na twarzy.
Podkład nie tworzy efektu maski, super się rozprowadza.
Jestem mega zadowolona.

po prostu ok

Kupiłam go bo miał dużo dobrych opinii.. Zapach ma całkiem przyjemny, nie jakiś "nachalny", butelka z pompką więc fajnie się go wyciska. Zaskoczył mnie konsystencją, jest dość rzadka. Aplikuje się go całkiem przyjemnie, nie zastyga od razu więc można sobie dołożyć. Powiększona została też gama kolorów więc wydaje mi się, że każdy znajdzie swój odcień (poprzednio nie mogłam dobrać sobie odcienia). Jest to taki lekki podkład, fajny na co dzień.. jak wiele innych podkładów.. Generalnie kupiłam, użyję do końca, raczej już nie kupię.

Mieszane uczucia

Jako posiadaczka cery bardzo suchej mam mieszane uczucia. Nakladałam go na różne kremy, nawet bazę healthy mix, a za każdym razem ważył mi się w okolicy ust. Jest dosyć trwały, ma lekką konsystencję. Opakowanie bardzo ładne i wygodne. Na minus jest jednak gama kolorystyczna. Odcieni jest dużo, w ładnej, żółtej tonacji, jednak kolor 51 był dla mnie zdecydowanie za ciemny, a odcień 50 wpada w różowe tony. Produkt jest bardzo wydajny i nie wysusza cery.