KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Bourjois Healthy Mix, Fond de Teint Anti-fatigue Foundation Podkład z witaminami przykrywający oznaki zmęczenia

4,1 na 51835 opinii

• 13 stycznia 2020 o 14:42
    Jest niewyczuwalny na skórze
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład ładnie się rozprowadza, jest kremowy, nawilża, nie zasycha, ale stapia się ze skórą. Nie ma tu mowy ani o macie ani o rozświetleniu. Ma po prostu naturalne wykończenie, a skóra wygląda na odżywioną i wypoczętą. Healthy Mix ma 5 odcieni i wszystkie są dość jasne, co ułatwia nam Polkom dobranie odcienia do naszych cer. Warto dodać, że podkład ładnie pachnie, co uprzyjemnia jego nakładanie. Zapach jest delikatny, owocowy. Na pochwałę zasługuje również opakowanie kosmetyku. Jest to szklana butelka z pompką typu airless. To absolutnie rewelacyjnie rozwiązanie - higieniczne i praktyczne. Szata graficzna podkładu jest miła dla oka, typowa dla producenta. Skład chyba najlepszy z dotychczas używanych podkładów jakie miałam. Jest panthenol, olej sojowy, ekstrakt z jabłek, melona i moreli. Kolejna pochwała to komfort noszenia. Jest niewyczuwalny na skórze, zarówno dla mnie „od wewnątrz”, jak i przy dotknięciu dłonią skóry – nic się nie lepi. Wspaniale prezentuje się po nałożeniu – podkład usuwa się w cień podkreślając naturalność skóry. Lekko tylko przykrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. Jedna warstwa daje efekt średniego krycia i niewiele więcej można z nim zrobić, bo nie jest to produkt łatwy do budowania warstwa na warstwie. Mimo poważnej wady, jaką jest nietrwałość, Healthy Mix pozostaje moim ulubieńcem, ponieważ daje naturalne wykończenie.
    Zalety:
    • naturalny efekt
    • brak efektu maski
    • duży wybór jasnych odcieni
    • delikatna konsystencja
    • dobrze się rozprowadza
    • skład
    Wady:
    • krótka trwałość
    64 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 lutego 2019 o 13:50
    Świetny podkład o ŚREDNIM kryciu
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Szukałam podkładu dającego naturalny efekt i o średnim kryciu i Healthy Mix idealnie wpisał się w moje oczekiwania. Natomiast na pewno nie spodoba się on osobom z dużą liczbą niedoskonałości na twarzy i szukających mocniejszego efektu. Podkład wygląda bardzo naturalnie, dobrze się stapia z cerą i współpracuje z większością pudrów i korektorów. Trwałość jest niezła, chociaż w przypadku tłustej cery lub tłustej strefy T, trudno liczyć, że podkład wytrzyma bez uszczerbku od rana do nocy. Dobrze się natomiast sprawdza na rozszerzonych porach - nie podkreśla ich. Podkład nie utlenia się/nie ciemnieje z czasem, dobrze wyrównuje koloryt skóry i nie zapycha porów. Generalnie po nałożeniu Healthy Mix moja skóra wygląda naturalnie i wydaje się zdrowsza. Bardzo fajny efekt. Nie zachwyca mnie natomiast wydajność podkładu. Wcześniej używałam Infaillible L'oreala i jego wystarczało mi 2 razy mniej do pokrycia twarzy. Bardzo przyjemne jest solidne opakowanie z pompką oraz konsystencja produktu. Dziewczyny zachwycają się zapachem podkładu - dla mnie jest on bardzo delikatny, ledwo zwróciłam na niego uwagę, ale tak czy tak nie ma tu minusa. Cena regularna jest moim zdaniem mocno przesadzona, ale Healthy Mix nietrudno znaleźć w promocji -30 czy nawet -50%, więc jest OK.
    Zalety:
    • Po nałożeniu twarz wygląda na zdrowszą, podkład daje naturalny efekt, dostępność, ładne i solidne opakowanie.
    Wady:
    • Wysoka cena regularna, nienajlepsza wydajność.
    Drogeria Super-Pharm
    35 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 października 2020 o 13:35
    Bardzo fajny podkład o średnim kryciu
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład Bourjois healthy mix dostępny był na promce w rosku za około 35zl. Cena regularna to około 65zl. Podklad ten przeznaczony jest do skór suchych, ja posiadam cerę mieszaną. Podklad ma zapewniać rozświetlenie naturalny wygląd oraz nawilżenie według obietnic producenta. Jeżeli chodzi o opakowanie tego podkładu to muszę przyznać że bardzo mi się podoba. Podkład jest w szklanej buteleczce z czerwoną nakrętka. Pod nakrętka znajduje się pompką która jest bardzo wygodna w użyciu. Produkt ma pojemnosc 30ml.Przyjemna dla oka szata graficzna. Buteleczka jest przeźroczysta przez co widzimy ile produktu nam ubyło. Formuła tego podkładu nie jest ani za gęsta ani za rzadka. Podkład dobrze rozprowadza się po twarzy, nie tworzy smug ani się nie roluje. Ładnie wtapia się w skórę. Plus za duża gamę kolorystyczną przez co każdy będzie mógł dobrać odcień dla siebie. Ja mam odcień 52, 5 beige rose. Jest to ładny odcień który daje zdrowy koloryt na twarzy. Nie tworzy efektu maski. W składzie tego kosmetyku znajdziemy witaminy między innymi C, B5 czy E oraz kwas hialuronowy który ma odpowiadać za nawilżenie skóry. Podklad ten nakładam najczęściej palcami. Utrzymuje się on praktycznie cały dzień. Krycie jest średnie dla mnie wystarczające. Rzeczywiście nie obciąża on skóry, daje naturalny lekki efekt. Ładnie rozświetla. Nie wysypał mnie ani nie podrażnił. Plus za piękny zapach. Myślę że mogę ten podkład polecić osoba które potrzebują sredniego krycia gdyż raczej mocnego krycia nim nie uzyskamy. Powinien sprawdzić się jako podkład na codzień. W skladz
    Zalety:
    • średnie krycie
    • efekt rozswietlenia
    • naturalny efekt
    • nie obciąża skory
    • nie roluje sie
    • nie powoduje uczuleń czy podraznien
    • ładny design
    • dostepnosc
    • duży wybór kolorow
    Wady:
    • cena regularna
    Drogeria Rossmann
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Wczoraj o 0:49
    maskuje oznaki zmęczenia
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jeśli Twoja skóra potrzebuje szybkiego zastrzyku energii i świeżości, Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation może być idealnym rozwiązaniem. Ten podkład nie tylko maskuje oznaki zmęczenia, ale także oferuje naturalne wykończenie, które przywraca cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Jednym z głównych atutów tego podkładu jest jego bogata formuła wzbogacona witaminami A, B5, C i E. Każda z tych witamin odgrywa kluczową rolę: witamina A wspiera regenerację, witamina C rozjaśnia i niweluje oznaki zmęczenia, witamina B5 tonizuje, a witamina E działa przeciwutleniająco, chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo, kwas hialuronowy i pigmenty odbijające światło zapewniają 24-godzinne nawilżenie i promienny wygląd. Podkład ma lekką, płynną konsystencję, która umożliwia skórze oddychanie i nie zatykając porów. Dzięki średniemu kryciu i półmatowemu wykończeniu, Bourjois Healthy Mix zapewnia naturalny efekt, który jest wygodny w noszeniu przez cały dzień. Jego formuła jest idealna dla każdego rodzaju cery, zwłaszcza dla skóry zmęczonej i suchej. Podsumowując, Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation to świetny wybór dla tych, którzy pragną nawilżającego i rozświetlającego podkładu, który jednocześnie maskuje oznaki zmęczenia i niedoskonałości. Testowany dermatologicznie i przeznaczony do cery każdego rodzaju, zapewnia długotrwały komfort i świeżość.
    Drogeria internetowa
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 sierpnia 2024 o 0:31
    Polecam z całego serca!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Podkład Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation to kosmetyk, który wyróżnia się swoją zdolnością do szybkiego niwelowania oznak zmęczenia, nadając skórze świeży, zdrowy i wypoczęty wygląd. Jego nawilżająco-rozświetlająca formuła jest prawdziwą bombą witaminową, zawierającą witaminy A, B5, C i E, które wspomagają regenerację, rozjaśniają cerę, tonizują ją i chronią przed działaniem wolnych rodników. Dzięki obecności kwasu hialuronowego, podkład zapewnia długotrwałe nawilżenie i efekt wypełnienia, co sprawia, że skóra wygląda promiennie przez cały dzień. Formuła podkładu jest lekka i płynna, co pozwala skórze oddychać, jednocześnie nie zatykając porów. Zapewnia to naturalne, półmatowe wykończenie i komfort noszenia przez cały dzień. Mimo że krycie jest średnie, podkład skutecznie maskuje niedoskonałości, nie tworząc efektu maski. Bourjois Healthy Mix Fond de Teint Anti-fatigue Foundation jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju cery, a szczególnie dla skóry suchej i zmęczonej, potrzebującej dodatkowej dawki nawilżenia i odżywienia. Podkład ten utrzymuje się na skórze aż do 16 godzin, a efekt nawilżenia jest odczuwalny przez 24 godziny. Dzięki swoim właściwościom, Bourjois Healthy Mix to doskonały wybór dla osób, które pragną uzyskać naturalny, zdrowy wygląd cery, jednocześnie dbając o jej kondycję. Produkt jest testowany dermatologicznie, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania nawet na wrażliwej skórze.
    Drogeria internetowa
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną