L`Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

L`Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.86/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.83/5

zobacz więcej ofertzwiń

Długotrwały, bezkompromisowy podkład do twarzy, o 24 godzinnej trwałości. Nie wysusza, nie pozostawia efektu maski, zapobiega błyszczeniu skóry. Doskonale odświeża i kryje niedoskonałości, dając efekt świeżej i zdrowej cery nawet w najtrudniejszych warunkach.

Podoba mi się

Kupiłam go na promocji. Produkt jest lekki, krycie średnie, ale można je łatwo budować, lekko zastyga, dobrze sprawdza się do cery tłustej gdyż aż tak szybko się nie wyświeca, buzia wygląda po nim ładnie. Produkt na plus kupię go drugi raz

Mój faworyt nr 1

Podkład idealnie wtapia się w skórę. Nie tworzy maski. Świetnie dopasowuje się do koloru skóry na twarzy. Utrwalony sypki pudrem utrzymuje się przez cały dzień na twarzy. Nie błyszczy się po nim skóra. Jak dla mnie najlepszy podkład jaki miałam do tej pory. Nie zatyka porów, lekka konsystencja.

Ma swoje plusy i minusy

Zacznę od tego, że podkład przepięknie leży na buzi. Scala się ze skórą niemal całkowicie, dzięki czemu wygląda mega naturalnie. Jeśli chodzi o utrzymywanie równiez nie ma się do czego przyczepić. Jednak ze względu na to, jak bardzo mnie po nim zapchało, nie dotknę go nigdy więcej. Bolesne podskórne grudy, to coś, czego nie mogę mu wybaczyć :(

Świetny podkład

Kosmetyki tej marki uwielbiam, więc musiałam wypróbować ten podkład, tym bardziej, że słyszałam o nim mnóstwo pozytywnych opinii. Podkład znajduje się w szklanej buteleczce z pompką. Konsystencja jest rzadka i lekko wygląda na skórze. Krycie jest bardzo dobre. Nie podkreśla zmarszczek ani porów. Mam cerę mieszaną i często podkłady bardzo szybko u mnie "znikają z twarzy", zaś ten bardzo dobrze się trzyma na skórze. Wygląda na skórze bardzo naturalnie. Nadaje się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Dużym plusem jest także, szeroka gama kolorystyczna, wiec każdy znajdzie idealny kolor dla siebie. Podkład nie zapycha ani nie uczula. z pewnością będę go stosować

Najlepszy , mój ukochany<3

Zdecydowanie ten podkład jest moim hitem !To jak on wygląda na twarzy , jak się na niej utrzymuje , że nie wysusza zbytnio ,nie roluje się a co najważniejsze NIE ZAPYCHA! Dla mnie podkład genialny !
Mam tłustą cerę , czasem z jakimiś dżetami , ten jest jedyny który radzi sobie z tym wszystkim i nie powoduje niespodzianek ! Mega szacun .Korzystam z odcienie 125 jak jestem mniej oplanowa - w nazwie ma rose ale wcale nie jest różowy oraz 200 lub 220 jak jestem opalona mocniej . Każdy jest super , nie utlenia się . Co najdziwniejsze ale dla mnie ekstra , przy całej swojej mocy , kryciu i trwałości , nie wygląda na twarzy jak maska. Dla mnie nawet lepszy od Este Lauder double wear , bo tamten lubił mnie zapchać.
Przy zakupie na promce można wziąć i dwa :) Do tego solidne opakowanie z higieniczną pompką !

Podkład do twarzy

Stoper trwały ,aksamitna konsystencja. Rozprowadza się łatwo i równomiernie. Łatwe dozowanie ułatwia nanoszenie podkładu na twarz. Moja skóra przez cały dzień wygląda świeżo i ładnie Delikatny zapach nie drażni .Stosuję od trzech miesięcy.Jestem z niego mega zadowolona.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Oceniam podkład w kolorze 15 Porcelain. Niestety miałam chyba za duże oczekiwania względem tego kosmetyku i trochę się rozczarowałam. Kolor, o którym piszę, to bardzo ładny, neutralny beż, który nie ciemnieje na twarzy. Nadaje się więc dla bladzioszków. Konsystencja podkładu jest dość płynna, dobrze się nim pracuje na twarzy, nie zastyga za szybko, ale ogólnie to robi. Zastygając, zastyga na matowo. Krycie oceniłabym na lekkie w stronę średniego, raczej dobrze się buduje. Nie podkreśla porów, ale po dłuższym noszeniu, po paru godzinach, potrafi podkreślać normalnie niewidoczne (!) suche skórki i nieco ciastkuje się w miejscach u mnie newralgicznych (przy mojej cerze mieszanej potrafi to robić np. na czole). Czasami, kiedy niedokładnie go przypudruję wchodzi w zmarszczki mimiczne. Utrzymuje się w porządku, jednak wskazuję, że faktycznie po około 7h noszenia wymaga poprawki. Niestety mam poczucie, że wysusza mają cerę, więc zdarza mi się ratować się jakąś mgiełką nawilżającą. Kiedy skończę opakowanie, już po niego nie sięgnę.

Znam markę od lat, z nią zaczynałam, produkt jest na prawdę dobry i warty zakupu nie tworzy u mnie efektu maski, dobrze trzyma się na buzi, dobry dla każdej grupy wiekowej

Dobry do cery dojrzałych

Podkład u mnie sprawdza się kupiłam go w przystępnej cenie .
Moja cera nie potrzebuję jakiegoś większego krycia a on ładnie wyrównuje koloryt, moja cera jest rozpromieniona i pełna blasku.
Używam go od ok trzech miesięcy w tym czasie nie zapchał mnie, dobrze współpracuje z każdym pudrem,bronzerem czy różem.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam to w upalne dni potrafi się zciastkowac i nie wytrzymuje niestety pod maseczką.

Podkład rewelacja

Podkład kupiłam za namową koleżanki mam cere mieszaną i często pojawiają się wypryski a jak to dziewczyna na wyjście chce mieć nieskazitelną skórę i ten fluid taki daje .Nie zapycha porów nie wysusza długo się utrzymuje .

FAJNY PODKŁAD :)

Podkład kupiłam już jakiś czas temu na promocji w Rossmannie za 35zł i stwierdzam, że jest on naprawdę dobry, ma ładne krycie, jest lekki, ale też nie przesadnie, łatwo się go rozprowadza, nie wysusza skóry, wydajny. Niestety odcień, który posiadam 120 Vanille Vanilla trochę jest jakby żółty? Pomarańczowy? Coś takiego. Mimo to jest i tak na pewno lepszy niż odcień, który miałam za pierwszym razem, czyli 125 Natural Rose, którego kolor jest dosłownie jak pomarańcza. Mieszam go z jakimś tam innym jaśniejszym podkładem i wtedy jest okej. A tak to podkład naprawdę godny uwagi. :)

Podklad L'Oreal

Uważam, że podklad sam w sobie jest dość dobry, wchłania się bezproblemowo i dopasowuje się do koloru skory. Nadaje się do codziennego stosowania + nie zauważyłam aby wyszly mi nowe niedoskonałości po tym produkcie. Jest OK.