L`Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

L`Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

Długotrwały, bezkompromisowy podkład do twarzy, o 24 godzinnej trwałości. Nie wysusza, nie pozostawia efektu maski, zapobiega błyszczeniu skóry. Doskonale odświeża i kryje niedoskonałości, dając efekt świeżej i zdrowej cery nawet w najtrudniejszych warunkach.

Fajny

Podkład Dobrze kryje niedoskonałości, długo się utrzymuje na skórze, fajnie pachnie ma bardzo dobra konsystencję dobrze się rozprowadza palcami jak i gąbeczką. Ładne opakowanie wygodna pąpka. Bardzo dobry produkt.

Jeden z lepszych podkładów

Hej :) Jest to jedne z lepszych podkładów jakie miałam.Jest lekki,dobrze się nakłada na twarz.Dobrze się rozprowadza.Ładnie się " zlewa " z twarzą / skórą / kolorem.Jest super.Dodatkowo dobrze się trzyma.Lekko pachnie.Dobrze też się zmywa.Jest super

Podkład który spełnia wszystkie oczekiwania względem makijażu.

Podkład gości w mej kosmetyczce już kilkanaście lat używam numer 11 , mimo że po drodze było sporo wyborów i testowań ten jako jedyny spełnił moje oczekiwania , mam cerę mieszaną więc tym trudniej było mi dobrać odpowiedni kolor. Ale po wszelkich nauczkach trafiłam na swojego jednego z najlepszych faworytów. Podkład przy ciągłym nakładaniu makijażu starcza mi na około miesiąc zakupiłam go na stronie darmasklep w cenie promocyjnej 20 złotych za 30 ml. Podkład zawiera mega fajny dozownik dzięki któremu codzienne użytkowanie jest mega przyjemne , wyciskamy tyle produktu ile w danym momencie potrzebujemy , opakowanie pozostaje czyste bez produktu po bokach co za tym idzie i higieniczne. Podkład ma mega subtelny zapach za co ma kolejnego mega plusa , większość podkładów które używałam pachniały nijak. Konsystencja podkładu kremowa , co daje na twarzy mega naturalny efekt. Szeroka gama kolorów do wybrania więc na pewno każda kobieta czy to z mega jasną karnacją czy mega ciemną znajdzie coś dla siebie. Mega trwały i długo utrzymujący się na twarzy , czasem poprawiam pudrem ale sporadycznie. Cera po nim wydaję się promienna i jak najbardziej pokryta.

Rewelacja

Podkład na prawdę bardzo dobry. Używam już jakiś czas, pięknie kryje, długo się utrzymuje. Cera wygląda po nim bardzo ładnie. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Potrzebowałam na niego czasu..

Na początku miałam problem z doborem kolory :/ Na mojej cerze (mieszanej) podkład oksydował i to sporo użyłam raz i poszedł w odstawkę z resztą nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia być może zniechęcił mnie ten odcień. Po pojawieniu się odcienia 100 linen idealnego dla mnie postanowiłam przetestować go jeszcze raz.
Jak dla mnie na chwilę obecną podkład idealny na co dzień. Mimo cery mieszanej na twarzy spokojnie wytrzymuje cały dzień przy jednej poprawce zdarza mi się również wcale go nie pudrować i też podoba mi się jego wygląd w ciągu dnia.

Świetny

Po prostu super podkład. Wcześniej moim ulubieńcem był Catrice, ale ten go zdegradował. Może nie całkowicie, ponieważ dają moim zdaniem efekt podobny. Mimo wszystkim Loreal stał się moim ulubieńcem, może dlatego, że wygląda trochę naturalniej i mniej ciężko. Same plusy przychodzą mi na myśl, ale zostały już one przez inne recenzentki wyszczególnione więc nie będę się powtarzać. Za taką cenę polecam przetestować, nie będą to zmarnowane pieniądze.

Mój ulubieniec

Mam 3 odcienie
Pearl, Porcelaine, Golden Amber.
Przepiękne odcienie, idealnie się dopasowują, pięknie wykończenie, łatwa praca, szybko się wtapiają, zasycha, jest trwały, nie wymaga przypudrowania, nie podkreśla zmarszek ani suchych skórek, wydajny, super kryje, ma lekką lejącą formułę, nie wysusza, nie zapycha, nie ciastkuje się, ma super cenę szczególnie w drogerjach internetowych.
Mój hit.

Ciekawy produkt

Zacznijmy od tego, że kolory/odcienie/nazwy/numeracja jakie są dostępne w drogeriach są zupełnie inne niż te w internecie, czy pokazywane na youtube. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale jest jak jest.
+ konsystencja pół płynna, w sam raz. Podkład nie spływa sam, ani też nie jest na tyle gęsty by był problem z rozprowadzeniem
+ krycie mocne średnie
+ wyrównuje koloryt
+ niedoskonałości zakryte
+ trwały
+ odrobinę ciemnieje, minimalnie
+ ładnie się wtapia w skórę
+ opakowanie

+/- odcienie są bardzo przyjemne, aczkolwiek mi osobiście trudno było dobrać kolor. Aktualny 100 Lin Linen kupiłam z pewnym wahaniem, jednak okazał się trafiony. W każdym razie jest spora gama kolorystyczna, więc teoretycznie każda powinna znaleźć coś dla siebie.
+/- budowanie krycia, miejscowo do dwóch warstw owszem, coś więcej? To już nie wygląda dobrze.

- cena
- nie polecam, jeśli ktoś ma tendencję do suchej skóry, wówczas nie wygląda to ładnie
- w przypadku zbyt dużej ilości ma tendencję do ciastkowania

Niezły podkład za niedużą kasę

Powiem szczerze, że jak na podkład za 3 dychy to jest to naprawdę niezły kosmetyk! Krycie w sam raz. Jakieś 7 lat używałam EL DW i zapragnęłam czegoś lżejszego i jednocześnie z drogeryjnej półki. Po przetestowaniu stwierdzam, że podkład ma przyjemne, średnie krycie. Nie zakrywa wszystkiego, ale ładnie wyrównuje koloryt. Typowe dzienne krycie. Bardzo ładnie wygląda na skórze, z użyciem gąbeczki praktycznie wtapia się w skórę. Pory stają się niewidoczne. Nie podkreśla mankamentów skóry. Daje radę zarówno z pudrem jak i bez. Odporność na ścieranie średnia i trochę się ulatnia, ale jego wielkim plusem jest to, że można go dokładać stopniując krycie i trwałość (oczywiście nie ma co wierzyć w bajki, że jest wodoodporny ;)). Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że alkohol jest wyczuwalny w zapachu oraz to, że ciemnieje. U mnie akurat problem oksydowania nie ma znaczenia, bo kupiłam sporo za jasny odcień :D ale już kilka minut po nałożeniu był minimalnie za jasny. Po godzinie zaś przybrał kolor mojej skóry więc dla mnie bomba :D ps. mam cerę mieszaną.

Zgodny z opisem

Zawsze szukam podkładu o mocnym kryciu, ten podklad daje radę- można zbudować pełne krycie. Nie wysusza skóry i nie zapycha porów. Przypudrowany ładnie utrzymuje się nawet 12h. Polecam.

Wow...

Kupiłam ten produkt z mieszanymi uczuciami, opinie co do niego były podzielone, u jednych super u drugich kicha.. Zaryzykowałam.. i tak!!!strzał w dziesiątkę, jestem naprawdę zachwycona nim. Mam cerę tłustą, czasem bardzo tłustą, jednak z dobrym kremem i pudrem trzyma się cały dzień, fakt faktem wyswieca się po kilku godzinach ale po przypudrowaniu dalej jest ok. Ładnie zakrywa pory, krycie można budować????

Mój ślubny podkład

Ten podkład towarzyszył mi w moim wielkim dniu. Sprawdził się świetnie i wytrzymał całą, czerwcową noc.
Nie stworzył skorupy, nie wycierał się, nie tworzył plam podczas nakładania. Nie ma powalającego krycia, ale Jest ono wystarczające dla cery normalnej.