L`Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

L`Oreal Paris, Infaillible, 24h Fresh Wear Foundation (Podkład do twarzy)

Długotrwały, bezkompromisowy podkład do twarzy, o 24 godzinnej trwałości. Nie wysusza, nie pozostawia efektu maski, zapobiega błyszczeniu skóry. Doskonale odświeża i kryje niedoskonałości, dając efekt świeżej i zdrowej cery nawet w najtrudniejszych warunkach.

niestety zapycha :(

Na skórze wygląda pięknie - jak po filtrze z photoshopa. Nie jest zbyt sucho, nie jest zbyt tłusto, no po prostu idealnie. Ale co z tego, kiedy po 2 użyciach powoduje na buzi taki wysyp, że strach w lustro patrzeć?
Puscilam w świat dalej i nie zbliżam się do niego :(

Jeden z gorszych jakie miałam

Podkład nie sprawdził się u mnie kompletnie.
Mam na twarzy kilka widocznych blizn i produkt jeszcze bardziej je uwydatnił, zamiast zamaskować. Dosyć ciężko było go nałożyć gąbeczka i pędzlem, dlatego używałam jedynie rąk.
Plusem jest to, że długo trzyma się na twarzy i to co faktycznie udaje mu się zakryć, zostaje zakryte.
Z doborem koloru też miałam problem, ale to już taki urok mój i mojej cery.

Średniak

Okropnie wyczuwalny alkohol, który jest wysoko w składzie - dla mnie to spory minus. Trochę przesusza skórę. Poza tym podkład ciemnieje na twarzy. Krycie średnie, trwałość średnia - lubi się zmazywać z twarzy przy dłuższym noszeniu. Nie jest to może najgorszy podkład jaki używałam, ale na pewno daleko mu do ideału.

Uczulający

Cześć, przychodzę dzisiaj do Was z małą recenzją .
Niestety mnie uczulił ten produkt. Podkład ładnie się rozprowadzał niestety po jakimś czasie zauważyłam wypryski na mojej twarzy. Nie kupię juz go drugi raz. Jest zapychający pory i niestety uczulający.

Efekt piękny, ale wysyp nie jest go wart

Po pierwszym nałożeniu byłam wniebowzięta, bo chociaż z kolorem źle trafiłam, to wyglądał po prostu pięknie - niewidoczne pory, lekko satynowa buzia, kosmetyki pudrowe rozcierały się bez problemu. Na mojej cerze mieszanej (tłusta strefa T i normalne policzki) spokojnie dawał radę 8 h, wyświecając się przy tym w granicach rozsądku. Niestety po dwóch użyciach pojawiły się po nim bolesne, duże bomby na brodzie i czole... Po miesiącu zrobiłam drugie podejście i dokładnie ta sama reakcja, więc choć wygląda pięknie, to na mojej twarzy już nie wyląduje.

Podkłady z Loreala są naprawdę świetne.

Ten również mnie nie zawiódł. Przede wszystkim wygląda swietnke na buzi. Nie roluje się, nie wchodzi w zmarszczki, dobrze się aplikuje. Ma dla mnie odpowiednią konsystencję. Bardzo nie lubię gdy podkład na twarzy wygląda sucho. Ten powoduje, że twarz wygląda na rozswietloną i promienną. Jest bardzo wydajny i ma bardzo szeroki zakres kolorów, więc myślę, że każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

Piękne wygląda na twarzy, długo się utrzymuje... Czego chcieć więcej!
Dodatkowo:
-nie tworzy efektu maski
-daje średnie krycie

Polecam! :)

Bardzo lubię

Na mojej skórze podkład wyglada bardzo naturalnie. Twarz po użyciu wyglada świeżo. Jestem posiadaczka cery tłustej w strefie t wiec po paru godzinach w wypadku tego podkładu muszę się przypudrować, mimo to myśle ze ten podkład i tak długo się utrzymuje na mojej skórze. Jest wydajny i ma szeroka gamę kolorystyczna. Ja używam koloru 105 i jest świetny dla bladych osób. Krycie podkładu jest średnie. W drogeriach internetowych można znalesc w świetnej cenie

Trzyma się cały dzień

Cera: mieszana w kierunku tłustej
Oczekiwania: zmatowienie i zakrycie czerwonych policzków

Loreal Infaillible jet podkładem o bardzo lejącej się konsystencji, a mimo to zastyga na twarzy i ma krecie średnie+. Na twarzy jest lekki i komfortowy, będzie dobry także latem (a wszystkie moje dotychczasowe matujące i kryjące mocno podkłady były na lato zbyt ciężkie). Wygląda nieskazitelnie, buzia jest "baby face", dobrze kryje moje czerwone policzki. Utrzymuje się cały dzień z drobnymi jedynie poprawkami na przypudrowanie. Używam go, gdy mam ważne spotkanie w pracy, na imprezy i wieczorowe wyjścia. Swoimi właściwościami i wykończeniem przypomina mi słynny Revlon Colorstay, z tym że Loreal jest bardziej komfortowy w noszeniu i przyjemniej pachnie.

Posiadam odcień 100 Linen i jest to śliczny żółty kolor, dobry dla jasnej cery, która zdążyła się już tyci opalić; mniej więcej jak Eveline SelfieTime 04.

Cudo

Największy plus za kolory
Konsystencja rewelacja
Zapach może być
Pięknie wyglada
Trzyma się cały dzień
Korektor tez super co rzadko się zdarza
Jedyny minus zapycha :(

Jestem zadowolona

Obecnie używam drugiego opakowania, ale już kupiłam kolejne, aby choć przez jeden dzień nie pozostawać bez niego. Podkład w sam raz - nie z mocny, nie robi więc maski i nadaje się na lato; nie za słaby - ładnie wyrównuje koloryt skóry. Nie błyszczy za mocno, można go nie matowić, co teraz na lato jest bardzo wskazane; ale jednocześnie nawilża moją dojrzałą skórę. Mój nr 1 - obecnie. Polecam dla cer dojrzałych, bo wygląda bardzo naturalnie, a jednocześnie zakrywa to, co ma zakryć.

Jeden z moich ulubieńców ❤️

Podkład kupiłam skuszona recenzją na yt.
Zachęciło mnie dobre krycie i świetna trwałość przy dość lekkiej konsystencji.

Konsystencja faktycznie jest lekka, podkład dobrze rozprowadza się po skórze.
Krycie jak dla mnie jest wystarczające - zakrywa to co trzeba ;)
Gama kolorystyczna jest naprawdę fajna - ja jestem dość blada i odcień 015 jest dla mnie idealny.

Trwałość podkładu jest świetna - u mnie bez problemu utrzymuje się cały dzień (w ciągu dnia wyświeca się na nosie ale ja tak mam z większością podkładów - wtedy wystarczy puder i makijaż dalej wygląda świetnie) :)

Cena jest dość wysoka ale w internecie można kupić go dużo taniej niż stacjonarnie ;)

Polecam :)

Jest jak najbardziej spoko!

Mam dosyć wymagająca cerę, a nie wszytskie kosmetyki wyglądają na niej dobrze. Po niektórych pokładach świece się w ciągu dnia a po niektórych mam aż suche skórki... Jednakże po tym podkładzie moja skóra wygląda na zdrową! W ciągu dnia nie świece się, a ewentualny nadmiar sebum ściągam bibułką i jest OK.
Jeśli chodzi o trwałość to ten podklad jest super! Od 6 rano śmiało do 23 podklad jest jeszcze na twarzy :D, utrzymuje się długo czy to z lekkimi poprawkami czy też nie.
Jestem dosyć blads i w okresach zimowych dobranie koloru dka mnie jest kartogą... Mam numer 15 i ten kolor jest idealny. Jedynym minusem może być jego cena, niestety stacjonarnie i bez żadnej promocji jest dosyć drogi, aczkolwiek warto go upolować na promce!