Smashbox, Studio Skin, 15 Hour Wear Hydrating Foundation SPF10 (Trwały podkład nawilżający)

Podkład zapewniający nieskazitelną cerę nawet do 15 godzin. Beztłuszczowa, lekka formuła wzbogacona o filtry przeciwsłoneczne UVA/UVB SPF 10 oraz czą steczki odbijające światło idealnie koryguje wszelkie przebarwienia i niedoskonałości skóry sprawiając jednocześnie, że cera wygląda naturalnie i świeżo przez cały dzień. Zawiera antyoksydanty, witaminy A, E i C, które poprawiają ogólną kondycję skóry. Nie ściera się, nie brudzi ubrań. Odporny na wilgoć.

Ulubiony

Używałam wpaściwie Wszystkich podkładów z tzw górnej półki.
Ten jest moim ulubionym z 3 powodów.

Po pierwsze jest bardzo trwały. Daje sobie radę nawet pod maseczką.

Po drugie kolor , koloru bardziej idealnego niż 2.0 nie miałam nigdy.

Po trzecie bosko miesza się z innymi produktami. Z bazą, z rozswietlaczem , z emulsją nawilżającą. Jest torpedą w każdej kombinacji . Nie potrzebuję wielu podkładów gdy mam ten właśnie.

Produkt wart każdej złotówki

I tak i nie!

Podkład posiadam w odcieniu 1.2 bardzo ładny jasny odcień z żółtymi tonami.
Mam skórę mieszaną suche policzki i bardzo tłusta strefa T.
Od podkładu oczekuję matu i trwałości.
Smashbox daję mi trwałość ale taką aż za bardzo jeżeli źle się go gdzieś rozsmaruje i zdąży zastygnąć nie ma opcji żeby to naprawić. Na policzkach i brodzie trzyma się pięknie cały dzień a więc w suchych partiach natomiast jeżeli chodzi o strefę T to już taki kozak nie jest.
Niby mat jest nie świecę się ale zatyka pory bardzo zatyka przez co skóra wręcz buntuje się i odrzuca podkład z nosa i czoła zszedł mi po 3 godzinach od zwykłego dotknięcia palcem i to odchodził płatami tworząc nieestetyczne dziury.
Gdy go po nałożeniu przypudruję trzyma się trochę lepiej na strefie T tak do 5 godzin mam spokój natomiast na suchych partiach wygląda ciężko i źle dlatego w przypadku tego podkładu pudruję tylko stefę T.
Niestety są dni w których bardzo wchodzi w zmarszczki ale to też może być wina pudru bo używam różnych.
Nie nawilża a wręcz wysusza skórę i to dość bardzo ale nie ma się co dziwić przy takiej trwałości jest to raczej nie uniknione u mnie dobry krem załatwia sprawę.
Krycie bardzo średnie, wykończenie nie jest matowe bardziej takie satynowe. Podkreśla dodatkowo moje pory i mam przy nim uczucie ściągnięcia gdzieś przez pierwszą godzinę od aplikacji.
Jest to trwały na prawdę trwały podkład ale dla cery suchej, mieszana czy tłusta musi z nim kombinować a przy produkcie za taką cenę nie powinno mieć to miejsca.

Uwielbiam !

Uwielbiam podkład smashbox a muszę przyznać ,że używalam podkładów z górnej półki ( Dior, Chanel, Mac , Lancome , YSL ) i tylko ten spełnił moje oczekiwania w 100 %. Mam cere bardzo jasną, mieszaną w kierunku suchej , dlatego mialam maly problem z wyborem koloru. Mialłam kolory 1N ( zbyt różowy mimo ze neutralny ) i 1.05 i 1.2 . Oba kolory lekko zółtawe i tak naprawde niewiele sie roznia odcieniem. Na mojej twarzy trzyma sie cały dzień , bez poprawek , nie wysusza a matuje . Krycie możba budowac , najlepiej sie rozprowadza gąbką ( w moim przypadku ).

Mega

Jeden z moich ulubionych podkładów, doskonale nawilża skórę nie pozostawiając tłustych śladów, jest trwały. Pozwala na doskonale krycie i podkreślenie całego makijażu

Fajny

Przyjemny podkład na codzień, ładnie ujednolica kolor skory, leży bardzo lekko i ma ładne odcienie. Przyjemnie nawilża skórę, nie waży się. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobry podkład z wyższej półki cenowej.

Świetny podkład dla cery mieszanej w stronę tłustej

Dla mnie największym plusem tego podkładu jest jego wielofunkcyjność. Ponieważ ma lekką formułę, na co dzień wystarcza mi jedna pompka, którą bez trudu rozprowadzam cieniutką warstwą na skórze, osiągając krycie kremu BB i cerę, która wygląda jakby wcale nie bylo na niej podkładu. A jest - koloryt jest wyrównany, cera wygląda ładnie i zdrowo - bez nadmiernego matu, ale takze bez szczególnego rozświetlenia - jak zadbana, zdrowa skóra.
Na "wieksze" wyjścia stosuję dwie pompki - wówczas krycie jest bardzo dobre (ale nie zgadzam się, że "pełne", tak jak jest napisane w niektórych recenzjach tutaj), podkład jest trochę bardziej widoczny, ale nadal wygląda bardzo dobrze i naturalnie, nie tworzy maski.

I tak jak kiedyś miałam w kosmetyczce dwa podkłady: lekki i mocniejszy, tak teraz mam tylko StudioSkin i bardzo mnie to cieszy ;)

Dodatkowo muszę wspomnieć, że na mojej mieszanej skórze (w stronę tłustej) podkład utrzymuje się bardzo dobrze przez cały dzień, a miałam z tym problemy przy zdecydowanej większości podkładów jakie dotychczas testowałam. Co więcej - wcale nie muszę go jakoś wybitnie pudrować. Używam małych ilości LM Translucent i to wystarcza.
Podkład ma też bardzo dobrą gamę kolorystyczną z podziałem na chłodne, ciepłe i neutralne tony. Ja mam dwa odcienie: 1.05 - jasny, neutralny beż, bez różowych tonów, idealny dla mnie zimą, oraz 1.1 - bardzo ładny żółty odcień bez nuty pomarańczu, który stosuję latem. Wiosną i jesienią mieszam oba kolory.

Podsumowując: jest to najlepszy podkład jakiego dotąd używałam.
Uważam,że cenowo też wypada bardzo dobrze: jest lekki i wydajny, pompki są małe, wiec łatwo dozować odpowiednią ilość produktu. Ja od lutego zuzyłam po 1/4 w obu butelkach (choć warto wspomnieć, że nie używałam go codziennie). U mnie dodatkowo dochodzi oszczędność na pudrze ;)

EDIT: Jeszcze jedna ważna rzecz do dodania: moim zdaniem przy tym podkładzie bardzo ważny jest UMIAR. Pompka dozuje mało produktu i ja także na początku nie umiałam go wyczuć i zużywałam 3-4 pompki, maczając w nich gąbkę i efekt na twarzy daleki był od lekkiego. Dla wszystkich dziewczyn, którym się podklad nie sprawdza - spróbujcie, jak za starych dobrych czasow, rozsmarować 1 lub 1.5 pompki palcami po twarzy i dopiero wtedy doklepać gąbeczką.

Zimą mam go zawsze w kosmetyczce.

Bardzo lubię ten podkład. Niestety nie mogę go nakładać, kiedy jest ciepło bo mam wrażenie, że jest zbyt ciężki i nadmiernie się błyszczy. Podkład jest nawilżający i mocno kryjący. Ma formułę zastygającą, po zastygnięciu ciężko poprawić makijaż. Ja zawsze muszę go zmatowić ( chociaż mam cere normalną w kierunku suchej). Lubię się z nim jesienią i zimą, kiedy moja buzia na każdym kroku potrzebuje nawilżenia.

Dobry, chociaż nie wiem czy wart swojej ceny

Smashbox studio skin to mój pierwszy wysokopółkowy podkład, więc dużo od niego oczekiwałam. Jest naprawdę dobry - trwały, kryjący, nie wyświeca się, nie podkreśla suchych skórek czy porów, ALE. Niemal identyczny efekt daje mi NYX Can't stop won't stop, czyli podkład tańszy o połowę. Na baardzo dużej promocji opłaca się go kupić, ale w normalnej cenie na pewno drugi raz się nie zdecyduję.

Mocne krycie

Jeden z moich pierwszych podkładów z górnej półki, gdzie udało mi się dobrać odcień do mojej karnacji. Ma świetne krycie. Kiedy z niego korzystałam miałam ogromny problem z trądzikiem i zakryciem śladów oraz krost - pokrywał wszystko. Jest niezawodny. Podkład na wielkie wyjścia. Jest natomiast bardzo ciężki, więc nie polecam go na co dzień.

Mój ulubieniec

Smashbox studio skin już od wielu lat jest moim ulubieńcem. Nie zapycha, nie odbija się na ubraniach, ma dużo odcieni, nie robi maski, nie wchodzi w zmarszczki i jeszcze dużo zalet można by wymienić.
Jedyny minus to cena. :(

Dobry podkład do cery tłustej

Podkład Smashboxa znam bardzo dobrze bo miałam okazje nakładać go na wiele buziek pracując w Sephorze. Moje zdanie na jego temat jest takie, ze na większości osobach wyglada on na prawdę bardzo dobrze. Ma krycie średnie do mocnego wiec możemy tez wykorzystać go na wieczorne wyjścia jak i na co dzien, po nałożeniu zastyga i naprawdę długo się utrzymuje, wyglada naturalnie, odcienie tez są bardzo ładne, które dosyć szybko możemy dobrać do siebie. Napisałam, ze najlepiej sprawdza się na cerze tłustej ponieważ troszkę przesusza przy dłuższym używaniu i cera tłusta absolutnie tego nie odczuje. Jeśli chodzi o inne typy skory to uczucie ściągnięcia może być odczuwalne i niezbyt przyjemne. Ja sama używam go na wyjścia ale bardzo dobrze nawilżając swoją twarz. Szkoda, ze tak się dzieje bo podkład wyglada swietnie na twarzy... można powiedzieć, ze jak „druga skóra” ale jeśli chcemy go używać to zasadą nr 1 musi być MOCNE NAWILŻENIE :))

Mój nr 1 na wielkie wyjścia

Naprawdę dobry produkt. Używam go zazwyczaj na większe wyjścia, ponieważ nie należy do lekkich podkładów. Ma dobre krycie, ładnie wygląda na twarzy i sprawdza się nawet w ciepłe dni, bo nie spływa z twarzy. Najbardziej lubię w nim jego wykończenie, nie jest typowo matowe, a wręcz satynowe.