Carolina Herrera, CH Sublime EDP

Średnia ocena: 4.79/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`CH Sublime` marki Carolina Herrera to szyprowo-kwiatowe perfumy dla kobiet. Wydane w 2013 roku. Perfumy dla kobiet lubiących ostre i wyraziste zapachy.

Kategoria: szyprowo-kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: passiflora, bergamotka
nuta serca: róża, orchidea
nuta bazy: ambra, paczula, mech, skóra

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Mój długo poszukiwany "własny" zapach

Pewnie moja recenzja będzie średnio przydatna, bo prawda jest taka, że jestem zdania, że każda kobieta musi znaleźć swój "własny" wyjątkowy zapach dla siebie... Używam oczywiście też innych zapachów w zależności od okazji, innych do codziennych aplikacji, ale tego wyjątkowego dla siebie naprawdę długo szukałam i jest to zdecydowanie CH Sublime.
Na mojej skórze zapach jest dosyć ciężki, pieprzno-kwiatowo-orientalny, ale bardzo wyrazisty, dla mnie to zapach na specjalne okazje, wyjścia, ubrana w który czuję się naprawdę wyjątkowo...

Wykorzystała: kilka próbek

Szampan na wiosnę

Lekko i świeżo pachnie orchideą, szampan. Musuje na skórze, nie wali po nosie - świetne na wiosnę. Potem mniej świeżo wchodzi ambra. Ale nie taka ciężka jaką znamy z jesiennych perfum, a taka też lekka. Taka aby aby ogrzewa i pachnie.

ciekawe

Zapach kwiatowy, lekko owocowy, ale nie mdlący, cały czas się zastanawiałam z czym one mi się kojarzą i dopiero jak przeczytałam poprzednie recenzje to potwierdzam - jest to mniej nachalna siostra Euphorii.
Zapach idealny na co dzień, do pracy! ale już wiem, że dobrze będzie odświeżyć go w trakcie dnia, bo chociaż to EDP to trwałością mega nie grzeszy :)
Buteleczka wyglądająca jak na zdjęciu dostępna jest dla pojemności 50 i 80 ml, przy pojemności 30 ml (której posiadaczką dzisiaj zostałam) buteleczka jest przeźroczysta - zdjęcie dołączam, niemniej jednak buteleczka to cudo.

wyważone

Bardzo fajne perfumy. Kwiatowo-szyprowe, choć dla mnie pachną po prostu kwiatowo-owocowo. Są w stylu Euphorii, ale mniej ostre i mniej krzykliwe. Coś jak spokojniejsza, subtelniejsza siostra. Miękkie, przyjemne, otulające.
W moim odczuciu są dobre do biura, oczywiście dla osób lubiące ten typ zapachów, ponieważ są spokojne, wyważone i takie neutralne. Trwałość przeciętna.
Ja je bardzo lubię.
Butelka śliczna;)

Ilość zużytych opakowań: odlewka, w trakcie flakonu 80 ml

Ładny, pieprzny zapach

Póki co nie mogę go odnaleźć w naszych perfumeriach, ale wąchałam i testowałam go za granicą, kiedy byłam na urlopie. Zapach jest pieprzny, musujący, drapieżny, kobiecy. To taka trochę szlachetniejsza i bardziej dorosła wersja Euphorii. Mamy wibrujące owoce i kwiaty (czuję coś jakby mango i nuty kwiatowe) pogłębione paczulą i nutami drzewnymi. Naprawdę fajny efekt i dla mnie zaskakujący, bo do tej pory jakoś nigdy nie powaliła mnie ta marka. Trwałość ok.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy