Carolina Herrera, Good Girl EDP

Carolina Herrera, Good Girl EDP

Good Girl marki Carolina Herrera to perfumy dla kobiet z 2016 r. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner.
Kategoria: orientalno - kwiatowe
Nuty zapachowe:
nuta głowy: migdał, kawa, bergamotka, cytryna
nuta serca: jaśmin wielkolistny, tuberoza, irys, róża bułgarska, kwiat pomarańczy
nuta bazy: bób tonka, kakao, drzewo sandałowe, wanilia, pralina, cynamon, cedr, drzewo kaszmirowe, paczula, bursztyn piżmo.

<50ml
Rekomendacja
na wieczór

68% jesień/zima 32% wiosna/lato

Cudo

Jeżeli ktoś gustuje w mocnych, intensywnych, głębokich i wyrafinowanych zapachach, to jest to coś dla niego. Urzeka mnie i zawsze do niego wracam, po prostu się nie nudzi. Ja oceniam przede wszystkim zapach, bo flakony perfum nie maja dla mnie wielkiego znaczenia. W duszne upalne dni może trochę męczyć, ale poza tym nadaje się na każda okazje.

Wspaniałe

Perfumy zwracają na siebie uwagę dzięki oryginalnemu flakonowi. Pięknie pachną, ich zapach jest niezwykle elegancki oraz trwały. Idealny na prezent dla każdej kobiety.

Suuuper <3

Przepiękne perfumy! Zwróciłam na nie uwagę przez bardzo oryginalna butelke, która dla mnie jest przepiękna i bardzo ładnie wygląda na toaletce:) po powachaniu w sklepie podobały mi się ale nie skradł mojego serca, po którejś wizycie w sklepie i kolejnej przymiarce do zapachu zdecydowałam sie na zakup:) Jakże inaczej ten zapach pachnie jak nie używa go się na szybko w sklepie, otula ,pięknie się rozwija, jest intensywny i długotrwały, dodatkowo bardzo seksowny. Dostałam wiele komplementów :) Może być za mocny dla osób które są wrażliwe na zapachy ale dla mnie jest idealny, bardzo się cieszę że się na niego zdecydowałam bo w tej chwili wszystkie moje inne perfumy poszły w odstawkę <3 polecam fankom intensywnych, seksownych, kwiatowych zapachów, jest mega, nie będziecie zawiedzione;)

Używa produktu od: próbka

Grubo przereklamowane

Nie jestem fanką zapachów, które są promowane głośno w mediach i którymi pachnie cała ulica. Wszyscy rozpływają się nad tym zapachem, więc i ja pospieszyłam do perfumerii sprawdzić zapach. Rozczarowałam się srogo. Zapach kwiatowo - owocowy, niczym się nie wyróżniający i na dodatek z trwałością słabiutko. Dodatkowo flakon tandetny i niepraktyczny w użytkowaniu. Szkoda kasy.

Używa produktu od: próbka

Piękne

Zapach piękny -kwiatowy, intensywny,sexy. Flakon robi wrażenie. Są to idealne perfumy na prezent dla każdej kobiety bo nawet bardzo wymagająca pani będzie nimi zachwycona

Wyrafinowane i megatrwałe

Długo szukałam perfum dla siebie. Chciałam wyrafinowanego, seksownego , niebanalnego i trwałego zapachu. To wszystko łączy w sobie good Girl od Herrery. Wszystko to oraz przepiękną kobiecą buteleczkę, która dla mnie stanowi dzieło sztuki użytkowej, ale można się oczywiście spierać. Głęboki lekko orientalny zapach długo utrzymujący się na skórze. W moim odczuciu nie jest to słodki ani duszny zapach. Tak pachnie luksus! i tyle w temacie :)

Piękny zapach

Piękny, kobiecy zapach zamknięty w prześlicznym, unikalnym opakowaniu które zwraca uwagę, aż chce się je trzymać na widoku. Perfumy są wysokiej jakości a ich zapach długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Nie trzeba używać ich dużo, żeby było je czuć. Jeden z moich ulubionych zapachów :)

Przepiękny, lekki zapach

Obecnie mój numer 1 wśród perfum. Zapach bardzo kobiecy, zmysłowy, ale jednocześnie delikatny. Długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Flakon robi wrażenie i ładnie się prezentuje w łazience :) Perfumy są bardzo wydajne, nie trzeba używać dużej ilości żeby pieknie pachnieć przez cały dzień.

Zakochałam się dosłownie od pierwszego powąchania!

Ten zapach po prostu jest cudowny! Pierwszy raz rzucił mi się w oczy, kiedy byłam na zakupach w perfumerii, ze względu na cudny flakon. Pierwszy raz popryskałam się nim w domu i od razu się w nim zakochałam. Używam tego perfumu na wielkie wyjścia, bo jest bardzo elegancki. Zapach ten jest godny polecenia zarówno dla młodych kobiet, jak i tych dojrzałych.

Carolina Herrera

Perfumki dostalam w prezencie 2 lata temu i do dnia dzisiejszego sa moimi ulubionymi . Zapach bardzo uwodzicielski,zmysłowy a wrecz seksowny :P Intensywny ,długo utrzymujacy sie na skorze/ubraniu . Uzywam przewaznie pora jesienno-zimowa :) Zapach zdecydowanie słodki.

Piękny!

Opakowanie perfum jest po prostu obłędne i mogłabym podziwiać je godzinami. Już po tym widac, że to produkt warty swojej ceny.

A co lepsze, sam zapach moim zdaniem w niczym nie ustępuje opakowaniu. Jest bardzo dalekowschodni, ma wyczuwalne nuty piżma i cytrusów, całość jest bardzo subtelna i strasznie mi odpowiada. Dodatkowo perfum trzyma bardzo długo swój zapach, który u mnie był wyczuwalny po 10 godzinach.

Absolutnie adoruje ten kosmetyk i polecam serdecznie każdej kobiecie lubiacej tego typu nuty :)

♥♥♥

Najlepsze perfumy w mojej kolekcji. Zapach przepiękny, bardzo trwały!
Nuty głowy: Tuberoza
Nuty serca: Jaśmin
Nuty bazy: Kakao, bób tonka

jednym słowem uwielbiam.
Używam codziennie bez względu na porę dnia i roku.