Carolina Herrera, Good Girl EDP

douglas.pl
Średnia ocena: 3.45/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Good Girl marki Carolina Herrera to perfumy dla kobiet z 2016 r. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner.
Kategoria: orientalno - kwiatowe
Nuty zapachowe:
nuta głowy: migdał, kawa, bergamotka, cytryna
nuta serca: jaśmin wielkolistny, tuberoza, irys, róża bułgarska, kwiat pomarańczy
nuta bazy: bób tonka, kakao, drzewo sandałowe, wanilia, pralina, cynamon, cedr, drzewo kaszmirowe, paczula, bursztyn piżmo.

<50ml
Rekomendacja
na wieczór

76% jesień/zima 24% wiosna/lato

Girl, it's good

Chyba każdy z nas zna ten flakon - słynny bucik od Caroliny Herrery dorobił się wiele, całe mnóstwo zapachów - córek, jednak mnie najbardziej odpowiada pierwowzór. Od pierwszego niuchnięcia w perfumerii urzekła mnie woń tych perfum i wiedziałam, że zostaną ze mną na dłużej.
Zapach jest bardzo trwały, a flakon prezentuje się imponująco - czy to w szafce, na szafce, czy, jak w moim przypadku na toaletce.
Na wstępie zapach jest dosyć ciężki, po pewnym czasie zmienia się na skórze w delikatniejszą woń. Na mojej skórze prezentuje się dosyć słodko i bardzo wyraziście.
W tym konkretnym zapachu chyba najbardziej przyciągają mnie nuty bazy, charakterystyczne dla innych moich ukochanych zapachów, czyli wanilia, drzewao sandałowe czy paczula.
Jestem w połowie flakonu i zaczęłam mieć wątpliwości, czy wrócę do tych perfum. W przypadku moich niekwestionowanych ulubieńców nie mam takowych wątpliwości, jednak jak znam siebie, to za kilka lat zapewne kupię je ponownie.

Perfum Carolina Herrera Good Girl

Perfum dostałam na święta od chłopaka, poszliśmy razem i wspólnie szukaliśmy tego jedynego zapachu. Jest to pierwszy z perfumów, który tak bardzo mi się spodobał. Zapach jest bardzo elegancki, słodki i troszkę ciężki. Perfumu używam na co dzień, niezależnie od pory dnia czy pory roku ;p, ale to już jak kto woli, bo na pewno znajdą się osoby, które stwierdzą, że jest to zapach "wieczorowy". Na pewno jest to perfum, który kupie jeszcze nie raz. Buteleczka jest przepiękna, oryginalna - lecz niepraktyczna :(. Pomimo to da się przeżyć dla tak cudownego zapachu :D Świetnie skomponowane nuty zapachowe. Wiele osób pytało co to za perfum, bo tak im się spodobał.

Nareszcie znalazłam!

Długo szukałam zapachu, który będzie mi się podobać nie tylko w drogerii albo na innych kobietach, ale takiego, który będzie pasować na mnie. I w końcu znalazłam!
Zapach, wiadomo, rzecz gustu, ale dla mnie jest doskonały - kobiecy, trochę sexy, elegancki, raczej na wieczór, ale ja i tak używam go na co dzień, bo po prostu mi odpowiada.
Zapach jest słodko-ostry, dość ciężki, czuć nuty kwiatowe, trochę orientalne, drzewne, piżmo. Zapach zmienia się na skórze tak, że po czasie jest lżejszy, ale wyczuwalnie bardziej drzewno-piżmowy.
Do tego jest trwały na skórze, a na ubraniach zapach utrzymuje się nawet przez kilka dni. Nawet długo nie wyrzucałam kartonika po flakonie, bo tak pachniał, że włożyłam go do szafy pomiędzy ubrania i pachniało z niej przy każdym otwarciu :)
Jeśli miałabym się do czegokolwiek przyczepiać, to do flakonika, bo ten bucik, chociaż już prawie kultowy, to przynajmniej dla mnie jest nie do końca wygodny w użyciu.
Tak czy siak, Good Girl pokochałam miłością gorącą i na pewno długo nie będziemy się rozstawać :D

Sama nie wiem...

Zapach szybko stał się przebojem rynkowym. Bo ma wyróżniającą się butelkę i słodki, teoretycznie "bardzo seksowny" zapach. Dla mnie butelka jest kiczowata, a zapach "pod publiczkę". I kolejne wersje mają tą butelkę coraz bardziej kiczowatą. Ale skoro rynek to chwycił, to firma tak ciągnie. Zarówno opakowanie jak i zapach są bez jakiejkolwiek klasy. szkoda, bo marka sama w sobie jest znakomita.

Kultowy już zapach w kultowym flakonie

Kupiłam perfumy z lekką obawą, bo niby mi się podobają ale trochę odstają od typów, które zwykle wybieram. Poznałam je przez koleżankę i na niej podobały mi się bardzo.
Zapach jest kwiatowo orientalny, czuć w nim mocno migdały, kakao schodzi zdecydowanie na ostatni plan, po drodze czuć kwiaty, które pobudzają ten zapach.
Perfumy są przepiękne, bezdyskusyjnie, bardzo je lubię, ale muszę mieć na nie nastrój, nie mogłyby być moimi jedynymi perfumami. Zwykle używam ich w ciągu dnia, wiem więc że zapach czuć jeszcze długo, dostaje dużo komplementów odnośnie zapachu.
Polecam fanom słodkich, ale ciężkich zapachów.

kobiecosc zamknieta w buteleczce

Bardzo bogaty zapach. Duzo nut pieknie ze soba zgranych. Zapach otula i pozostawia za soba ogon. Sa kwiaty, jest i kawa, kakao, slodycz a zarazem elegancja. Co najwazniejsze zapach jest bardzo trwaly. Zostaje ze mna caly dzien. Trwalosc naprawde mistrzowska. Flakon dla mnie moglby byc inny, ta szpilka jakos do mnie nie przemawia. Fakt, jest oryginalna, ale szczerze to wolalabym cos bardziej klasycznego, no ale jest co dali. Cena jest wysoka, ale za tak piekny i trwaly zapach naprawde warto tyle zaplacic.

Zapach i flakon który wyraża więcej niż słowa.

Zapach i flakon który wyraża więcej niż słowa.
Zapach jest jak dla mnie obłędny ❤️
Mocny, ostry ale i słodki oraz orientalny. Po prostu odzwierciedlenie współczesnej kobiety zamknięte w przepięknym flakonie w formie ultra wysokiej szpilki.
Ten zapach lubi lekko nawilżona skórę, nam wrażenie że im bardziej wzrasta temperatura ciała tym bardziej intensywniejszy i słodszy jest zapach.
W pierwszym momencie spryskania się perfumami czujemy mocne orientalne tony, wraz z upływem czasu zapach układa się na skórze i staje się słodszy, przyjemny i kuszący, po prostu sensualny.
Architektura.
W pierwszym momencie czuje migdały, później dochodzą kwiatowe nuty ale mocno słodkie najprawdopodobniej to tuberoza czyli mieszanka słodyczy i świeżości zaprawiania orientalną nutą na koniec pojawia się coś jakby kakao / czekolada.
A w skrócie ten zapach pachnie jak cukierki laski na choinkę. Kocham ten zapach właśnie za to połączenie i taką dwoistość natury
Zapach bardzo trwały oraz idealny na wieczór lub na chłodniejsze miesiące.

Przepiękne perfumy idealne na wieczór :)

Pomimo iż perfumy te istnieją już jakiś czas na rynku, to ja odkryłam jest stosunkowo niedawno. Flakonik, słynny bucik, kojarzyłam, ale nie miałam okazji sprawdzać tego zapachu. Wydawało mi się, że będzie bardzo ciężki i nie w moim guście. Bardzo się myliłam. Zapach ten faktycznie jest typowo wieczorowy, na dzień może być zbyt ciężki, ale jest po prostu przepiękny. Taki ciepły, otulający, zimowy. Stosuje je głównie wychodząc gdzieś wieczorem lub w zimnych porach roku. Latem zdecydowanie wybieram coś lżejszego. Warto wspomnieć, że perfumy te są niezwykle trwałe, wystarczy jedno psiknięcie, aby zapach unosił się wszędzie dookoła. Jest on bardzo intensywny, wyczuwalny i utrzymuje się naprawdę cały dzień. Nie mogę tu nie wspomnieć o tym pięknym opakowaniu - buciku, które przeuroczo wygląda na półce w łazience. Od razu przykuwa wzrok. Naprawdę bardzo udane perfumy i zdecydowanie zakupie je ponownie. Są jednymi z moich ulubionych.

Elegancja

Butelka szpilka mega pomysł wygląda bardzo kobieco chyba każda kobieta chcę ją mieć na swojej toaletce elegancja sama w sobie a i sam zapach jest elegancki ma pełno ekstraktów zapachowych ciężko do końca stwierdzić jaki to zapach jest orientalny trochę słodki przebija delikatnie drzewo sandałowe i nuty kwiatowe zapach jest mocny ale nie drazniacy i bardzo trwały spokojnie wytrzyma cały dzień a i ubrania z dnia poprzedniego pachną dalej lubię tą szpileczke

Kocham z całego serca

Jedne z piękniejszych perfum jakie kiedykolwiek miałam. Słodki, intensywny, wieczorowy zapach pełen zmysłów! Bardzo długo się utrzymują. Wszyscy się mnie pytali czym pachnę, bo tak bardzo podobał im się zapach!

Super

Kultowe perfumy, których używam od kilku lat. Idealne na wieczór czy większe wyjścia. Mój mąż je uwielbia! Bardzo długo utrzymują się na ciele jak i ubraniu.

Najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek powstały

Można powiedzieć, że to była miłość od pierwszego powąchania :) Perfumy są bardzo kobiece, eleganckie, słodkie i intensywne. Są to również najtrwalsze perfumy z jakimi miałam w życiu styczność. Czuje je na swoich ubraniach nawet po kilku dniach. Za każdym razem kiedy noszę je na sobie jestem chwalona, że ślicznie pachnę. Mają też bardzo oryginalny wygląd flakonu. Mogę polecić je każdej miłośniczce słodkich zapachów. Są moim numerem 1 na półce z perfumami i nie sądzę, aby kiedykolwiek spadły z tej pozycji.