Carolina Herrera, Good Girl EDP

Carolina Herrera, Good Girl EDP

Good Girl marki Carolina Herrera to perfumy dla kobiet z 2016 r. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner.
Kategoria: orientalno - kwiatowe
Nuty zapachowe:
nuta głowy: migdał, kawa, bergamotka, cytryna
nuta serca: jaśmin wielkolistny, tuberoza, irys, róża bułgarska, kwiat pomarańczy
nuta bazy: bób tonka, kakao, drzewo sandałowe, wanilia, pralina, cynamon, cedr, drzewo kaszmirowe, paczula, bursztyn piżmo.

<50ml
Rekomendacja
na wieczór

76% jesień/zima 24% wiosna/lato

Jedne z moich ulubionych

Jedne z moich ulubionych. Jak dla mnie jest to zapach elegancki, zmieniający się w ciągu dnia. Nadaje się również na nocne wyjścia. Bardzo trwały. Flakon przyciąga wzrok i bardzo pasuje do samej zawartości. Na pewno zapach nie należy do tych najbardziej popularnych nut, co sprawia, że się wyróżnia w tłumie.

Najlepsze

Same plusy począwszy od wyglądu flakonika po zapach. Nie mam się do czego przyczepić. Zapach trwały, lekki, bardzo kobiecy. Cena dosyć wysoka ale produkt jest tefo wart.

Absolutny hit

Nie trafiłam jeszcze na piękniejsze perfumy niż te. Zapach jest bardzo trwały, a na ubraniach utrzymuje się nawet kilka dni. Opakowanie jest niebanalne, a bucik bardzo ładnie prezentuje się na półce. Bardziej nada się na wieczór, ale jest dość uniwersalny. Wiele razy, gdy przechodziłam ulicą miałam pytanie o to jakich perfum używam. Polecam z czystym sumieniem.

Nowa miłość wśród perfum

Perfumy Carolina Herrera poznałam jakiś czas temu, będąc w jednej znanej perfumerii. Już wtedy zapach mnie oczarował. Doszłam do wniosku, że muszę go mieć. Niestety miałam już kilka innych pozaczynanych i tylko czekałam na jakąś okazję. I tak przyszła ostatnio promocja w Douglas, która przeważyła szalę zakupu. Dodam, że jestem ogromną fanką zapachów słodkich, ciężkich, takich otulających, które mają długą trwałość. Nie ważne, że jest ciepłe lato, i tak wybór pada na taki typ nut zapachowych. To co ważne, ja sama osobiście kupuję perfumy tylko w Douglas/Sephora bo wiem, że trwałość jest pewna.

#OPAKOWANIE
To co rzuca się w oczy, jest bardzo charakterystyczne, myślę, że już nawet kultowe to opakowanie - flakon, który jest klasyczną szpilką. Wygląda oszałamiająco i tak samo się prezentuje na półce. Już samo opakowanie robi wrażenie. To co jeszcze mi się bardzo spodobało to kartonik ochronny, który jest jakby z zamszu, nie jest to zwykły kawałek , widać tu porządną jakość. Flakon bardzo przypadł mi do gustu, choć trochę niewygodnie mi się psika, boję się nie raz, że wypadnie mi z rąk, mam wrażenie, że jest bardzo delikatny.

#ZAPACH
To co najważniejsze - zapach. Dla mnie jest niesamowity, jest jednocześnie słodki, ale i bardzo elegancki. To nuty, które otulają skórę jednocześnie zostawiając długi ogon. Zapach niesamowicie rozwija się w ciągu dnia. Opisywane są jako nuty kwiatów-orientalne, dla mnie chyba bardziej idą w kierunku orientalnym, choć wyczuwa się jaśmin. Ciekawym dodatkiem jest tuberoza oraz bób tonka. Myślę, że całość jest dobrze doprawiona, kakao, które podkreśla pozostałe nuty. Dla mnie ten perfum będzie jednym z ulubionych, bo w zapachu się zakochałam i co więcej słyszałam opinie ludzi z otoczenia, że faktycznie pięknie pachnę. Perfum idealny dla dziewczyn, które chcą być pewniejsze siebie, bardziej uwodzicielskie, intrygujące. Jestem jak najbardziej nim zachwycona. Ja swoje kupiłam tym razem w Douglas i trwałość jest jak zawsze bardzo dobra. Utrzymują się wiele godzin na skórze, jeśli gdzieś psiknę na ubranie to pachnie w całym pokoju. Dla mnie to jeden z najlepszych wyborów wśród perfum.

#NIEPORZĄDNE
Po psiknięciu na skórę nie powoduje reakcji alergicznych, zaczerwienienia czy jakiś zmian skórnych.

#WYDAJNOŚĆ
Ja wzięłam pojemność 30ml, zwykle biorę 100ml więc ciężko mi powiedzieć na ile wystarczy.

#CENA
Ja w promocji - 20% zapłaciłam około 230 zł za 30ml więc jest całkiem w porządku.

Trwały zapach.

Perfumy damskie Carolina Herrera to wspaniały zapach . Mega sexi, długo się utrzymują nawet po praniu. Dostałam je w prezencie i zapach przypadł mi do gustu dlatego nie rozstaje sie z nim od 2 lat. Polecam perfumy do łóżka. ;)

Cudo

Osobiście pierwszą styczność z tymi perfumami to gdy dostałam je na imieniny. Opakowanie na półce prezentuje się wręcz rewelacyjnie a sam zapach zostaje na długo i nie jest zbyt intenswyny

CUDO

Najpiękniejszy zapach ever. Mega kobiecy sexowny i bardzo trwały.Nie wyobrażam sobie nie mieć tego zapachu w mojej kolekcji.Bardzo słodki.Dużo osób pytało się mnie czym pachne.Przyciąga uwagę.Nie dla szarych myszek hehe A bardziej dla kobiet które lubią wyróżniać się w tłumie.

Zapach kobiety z klasą

Intensywny, kwiatowo-orientalny zapach, ktory jest idealny na wieczorne okazje. Bardzo seksowne, trwałe perfumy. Kupuję na notino, gdzie często w promocji jest również balsam do ciała o tym samym zapachu. Uwielbiam!

Jedne z moich ulubionych

Bardzo lubię te perfumy, dostałam je w zeszłym roku w prezencie urodzinowym od ukochanego. Zapach jest nietuzinkowy, intrygujący, nieoczywisty. Orientalny, jednak nie jest ciężki. Długo się utrzymuje, ale nie narzuca się otoczeniu, nie tworzy za sobą ogona na pół autobusu, otacza tylko właścicielkę i tych którzy są z nią blisko. Eleganckie opakowanie, ale nie śmiertelnie poważne. Wyczuwam w nim tytoń, co czyni go delikatnie meskim.

Używa produktu od: próbka

Klasyka sama w sobie

Good Girl to już swego rodzaju klasyka – kto nie zna tego zapachu pod względem charakterystycznego flakonu? Za mną chodził od bardzo dawna, jednak wysoka cena skutecznie mnie odstraszała. Kiedy dostałam w prezencie próbkę zapachu od razu musiałam wypróbować. Zapach przypadł mi do gustu i chyba zacznę odkładać na pełnowymiarowy flakonik. Uwielbiam go!

OPAKOWANIE

Miałam okazję używać jedynie próbki, która zapakowana była w prosty biało-czarny flakonik ze złotymi napisami. Sama próbka to mała, plastikowa buteleczka z aplikatorem typu spray posiadająca również idealnie dobrane złote napisy. Skromnie, jednak praktycznie i wygodnie, bo taką próbkę możemy mieć zawsze przy sobie.

PERFUMY

Próbka w sumie wystarczyła mi na kilkanaście użyć, więc wydajność jest naprawdę dobra, a perfumy są tak intensywne, że wystarczy znikoma ilość. Co mnie urzekło w tym zapachu? Przed wszystkim jego wyrazistość i klasa. Zapach jest nieoczywisty, ewoluuje z czasem i ma świetną trwałość. Na początku projekcji wybijają się wyraźnie kawa oraz słodki migdał, w tle gdzieś niknie ta bergamotka i cytryna, choć nieco łagodzą słodycz pierwszych nut stanowiąc dobre tło. W miarę noszenia zapach wybija nuty kwiatowe i drzewne – głównie różę, pomarańczę, drzewo sandałowe, słodkie praliny podtrzymujące wrażenie słodkości. Moja skóra podkreśla szczególnie te słodkie nuty, a to akurat lubię. Zapach jest idealny zarówno na spotkanie w pracy jak i wieczór. Trwałość jest świetna – na ubraniach wyczuwalny jest kilka dni, na ciele zaś długie godziny – po aplikacji rano nadal czuję wieczorem lekki ogonek. Zapach opisałabym jako produkt dla kobiet pewnych siebie, z klasą.

PLUSY
świetne nuty zapachowe
trwałość
intensywność
piękny flakon

MINUSY
cena

Zmysłowe, uwodzicielskie, seksowne

Zapach który zdecydowanie zagościł u mnie na długo, jest elegancki, niepowtarzalny, uwodzicielski. Perfumy zwracają na siebię uwagę. Używam go na codzień jak i rówinież na wieczór. Idealnie nadaje się do pracy jak i również na randkę. Mój partner uwielbia jak nimi pachnę. Opakowanie ja je uwielbiam, jest oryginalne, pięknie się prezentuje na toaletce wsród innych flankoników. Uwielbiam tą orygilnalność.

Nie polecam

Flakon bardzo ładny, perfumy intensywne na początku jednak szybko się ulotniaja...liczyłam na większą trwałość tylko bardziej że miałam próbkę oryginalnych i one trzymały się bardzo długo....nie wiem dlaczego te akurat się tak szybko ulatniają....