Carolina Herrera, Good Girl Blush EDP

Carolina Herrera, Good Girl Blush EDP

Cena PLN 489.00

Good Girl Blush to szyprowo- kwiatowe perfumy wydane w 2023 roku .
Nuta głowy: bergamotka,
Nuta bazy: piwonia
Nuta serca: wanilia

korzenne, kwiatowe, szyprowe, zielone / cytrusowe
wody perfumowane

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

mój ulubiony tej marki

Bardzo kobiecy, zmysłowy i słodki zapach. Przetrwa najdłuższe imprezy, a na pewno zwróci uwagę osób obok. Dla kobiet lubiących owocowo kwiatowe, dziewczęce zapachy. Lekki zapach, nie drażni.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Carolina Herrera Good Girl Blush

Każda kobieta lubi być rozpieszczana. Ja jestem perfumomaniaczką i uwielbiam ładnie pachnieć. Mój mężczyzna o tym wie, więc na różne okazje obdarowuje mnie perfumami..W tym roku dostałam perfum w kształcie szpilki od Caroliny Herrery. Szpilka ma piekny różowy kolor I obcas w kolorze złotym z podbiciem czarnym. Zgrabny jest ten flakonik,a jak ładnie się prezentuje na toaletce. Zapach jest cieply,kwiatowy,słodki ale nie mdły, wyczuwam też nutkę nonszalancji. Idealnie nada się dla kobiet,które uwielbiają kwiatowe zapachy. Perfum śmiało można nosić cały rok zarówno rano jak i wieczorem. A na wiosnę to idealna propozycja. Wiosna wszystko budzi się do życia,a w tym zapachu można poczuć powiew ciepła i radości.

Przyjemne, ale bardzo intensywne

Długo zastanawiałam się przed zakupem tych perfum. Używałam wcześniej kilku próbek, i moje wnioski są następujące :

Zapach jest przyjemny, kwiatowy, lekko pudrowy, mocny, gdy psiknę się rano, wieczorem mam wrażenie, że pachnę tak samo intensywnie. Łatwo jest przesadzić z ilością. Dla niektórych tak mocny i charakterystyczny zapach może być męczący.

Buteleczka jak zawsze kultowa, piękna, poręczna, zdobi półkę w łazience.

Można się zakochać

Jestem fanką lekkich i świeżych zapachów i od lat próbowałam znaleźć coś, co bardziej sprawdzi się podczas wieczornych wyjść.
Co jakiś czas przechodzę obok Douglasa i tam psikam testerami nadgarstki - tak wpadłam na ten zapach.
Od razu mi się spodobał, ale przekonał mnie do siebie, gdy po kilku dniach od psiknięcia, poczułam go na pasku mojego zegarka. Po prostu przepadłam.
Kupiłam i odtąd się uwielbiamy. Zapach bardzo długo się utrzymuje, gdy psiknęłam się rano, wieczorem nadal czułam go na skórze. Ja używam głównie wieczorami, ale dla wielu osób sprawdzi się również na co dzień.
Muszę dodać, że kocham bergamotkę - tylko zwykle w lżejszych wydaniach - ale jeśli ktoś lubi jej zapach, pokocha Good Girl Blush. Zakupiłam na początek buteleczkę 30 ml - idealnie mieści się w torebce i nie traci nic z uroku swojego oryginalnego, klasycznego kształtu.

• Flakon: 5

Bardzo mocne, aż głowa boli

Wyraźnie czuć piwonie z nutą róży, a wanilia i fasola tonka dodają słodkiego i pudrowego charakteru. Bergamotka jest niewyczuwalna, a zapach jest raczej słodki niż cytrusowy. Perfumy Blush pachną praktycznie tak samo przez cały czas, z czasem jedynie tracąc na intensywności.
Na skórze utrzymują się około 5-6 godzin, przy czym przez pierwsze kilka godzin są bardzo intensywne, wystarczy więc jedno psiknięcie. Myślę, że będą lepsze w sezonie letnim, choć nie na upały ani do zamkniętych pomieszczeń, gdzie ich intensywność może być zbyt przytłaczająca.

Flakon w kształcie różowego bucika jest zachwycający i stanowi piękną ozdobę toaletki, symbolizując kobiecość i pewność siebie. W wersji 30 ml obcas szpilki jest zdejmowany aby się popsikać, natomiast w większych wersjach wystarczy nacisnąć na górę buta.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Czysta wanilia

Zakupiłam w stacjonarnej Sephorze i jestem bardzo zadowolona. Na początku czuć cytrusy/bergamotkę, po jakieś chwili na pierwszy plan wysuwa się wanilia i ona dominuje w kompozycji. Te perfumy przypominają mi czerwony Poison Diora. Zapach długo się utrzymuje. Polecam fankom wanilii w perfumach.

• Flakon: 5

Świetne na wiosnę i lato

Perfumy poleciła mi konsultantka w Douglasie. Sama bardzo lubię słodkie i kwiatowe zapachy. Te perfumy właśnie takie są. Na początku wyraźnie czuć nuty bergamotki, piwonii oraz cytrusów. Później na pierwszy plan wysuwa się zapach wanilii. Bardzo je polubiłam myślę że są świetne na okres wiosna/ lato. Nie jest to bardzo mocny zapach, zdecydowanie bardziej na dzień niż na wieczorne wyjście. Na ubraniach utrzymuje się nawet kilka dni, na mojej skórze około pół dnia. Flakonik w formie różowej szpilki również przypadł mi do gustu, jest wygodny w użyciu.