Dr Irena Eris, Hydrogenic, Krem aktywnie nawilżający na noc

Dr Irena Eris, Hydrogenic, Krem aktywnie nawilżający na noc

Odkryj nowe źródło z głębi skóry by wzmocnić, zrównoważyć i przedłużyć jej nawilżenie. Intensywna formuła kremu działa naprawczo, a zastosowanie nowatorskiego kompleksu 24H Hydro Term Complex gwarantuje efekt dogłębnego, aktywnego nawilżenia przez całą dobę. Wysoce aktywny roślinny wyciąg z oliwek, ryżu i zielonych alg odbudowuje naturalną strukturę wodną skóry i "na bieżąco" uzupełnia jej niedobory. Innowacyjny peptyd o wielokierunkowym działaniu naprawczym sprawia, że krem doskonale odżywia skórę, ujędrnia i wygładza drobne linie. Składniki łagodzące delikatnie zmiękczają i koją podrażnienia. Intensywnie nawilżona i odżywiona skóra odzyskuje równowagę i pełnię komfortu. Rano `budzi się` wypoczęta i wygładzona, na nowo odzyskuje siłę i blask. Polecany jako krem na noc do każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku.

Bardzo przyjemny

Kremik dostałam w nagrodę za jakiś konkurs sprzedażowy gdy byłam jeszcze pracownicą drogerii, więc nie będę jojczeć na cenę ;) Ogólnie mam poza tym same przyjemne odczucia.

Świetny kosmetyk regenerujący na noc niestety już niedostępny w sprzedaży

Cera po kremie wyglądała znakomicie, miękka i wypoczęta, nie zapychał, był bardzo wydajny dzięki swojej kremowej lekkiej konsystencji, niestety już nie do kupienia ;(

Wspaniały

Cudowny krem, najlepszy na noc spośród używanych przeze mnie do tej pory. Piękny zapach, a co najważniejsze - konsystencja! Krem błyskawicznie wnika w skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy, co wśród kremów nocnych jest niestety częste. Skuteczny, bardzo dobrze nawilża. Jedynym minusem jest cena - trochę zbyt wygórowana, ale czasem udaje się go kupić w promocji.

REWELACJA

po pierwszym opakowaniu, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Dla mojej skóry jest rewelacyjny. Jeszcze nigdy nie miałam kremu, który NAPRAWDĘ nawilża. Wyraźnie poprawił wygląd mojej cery. Nawilżył, wygładził drobne zmarszczki, poprawił koloryt cery. Skóra rano wygląda na wypoczętą.
ŚWIETNY !!!!