Kenzo, Jeu d`Amour EDP

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nowy damski zapach Kenzo `Jeu d'Amour` odkrywa wszystkie oblicza miłosnej gry. Esencja kobiecości, koncentrat zmysłowości. Soczysty granat, orzeźwiony nutą czerwonej mandarynki i delikatnym herbacianym akordem. Słoneczna tuberoza i świetlista frezja. Ponętna nuta drzewa sandałowego i piżma otula zmysłową aurą.

Nuty zapachowe: granat, czerwona mandarynka, herbata, tuberoza, frezja, drzewo sandałowe, piżmo

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Fajne

Perfumy dostałam w prezencie, na początku się skrzywiłam, generalnie uważam perfumy za najgorszy z możliwych prezentów, nie wiemy kto jakie zapachy lubi, czego używa i co mu się kompletnie nie podoba. Butelka prezentuje się bardzo ładne. Perfumy dla mnie są ok, ładne dość słodkie, mało oryginalny zapach to może być zarówno atut jak i wada. Psikając się nimi mam wrażenie jakbym używała mixu różnych znanych mi do tej pory perfum, przebija się i wanilia i kwiatowo- mandarynkowy powiew. Zapach po kilku minutach robi się lekko mdły. Nie są mistrzem trwałości. Reasumując zapach dla mnie ok, nie z tych oszałamiających ale podoba mi się.

Wykorzystała: kilka próbek

przebyskowo zachwycają ale potem bledną i nikną

Podobają mi się ale na początku. Tuberoza z granatem jako początek super, słodkawo jest taki błysk zachwytu. Po dwóch godzinach zmienia się to, przebłysk niknie i blednie. Perfumy te stają się nijakie i słabo wyczuwalne.

25.01.2020 - poprawka jednak nie nikną jesli używane sa zimą. Kupiłam flakon.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

świetlisty-kwiaty w zaroślach- bez wyrazu

Ocena na podstawie próbek.
Świetlisty zapach utrzymujący się blisko skóry, trwałość słaba..Wyraźnie wyczuwalne nuty podane przez producenta- frezja, kwiat wiśni, limonka. Nie jest słodki, raczej taki zapach polnych kwiatów.Mnie nie zachwycił, jest za delikatny, brak mu "ogona" jakiegoś mocnego uderzenia, wyrazu.
Z tego co widzę flakonik również "taki sobie"

Ulotna jest miłość ta...

Jeu D’Amour to zapach lekki, świeży, mocno herbaciany, z kwiatowo-owocową nutą w tle. Kobiecy, zwiewny, ulotny, choć idealny na każdą porę roku i okazję. Flakon jest ładną ozdobą toaletki.

Używam tego produktu od: 2016 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka z atomizerem o pojemności 1 ml

Ladny, na wieczor

Bardzo ładna kompozycja. Ciepły, waniliowy i słodki zapach doprawiony pizmem. Przebija sie tez drzewo sandalowe.
Lubię takie zapachy, choc na dzień wydaje mi się zbyt slodki i hmm... marzycielski. Nie miałabym ochoty pracowa c noszac go w pracy :)
Bardziej pasuje na wieczorna randke czy kolacje.

Na minus trwałośc- po kilku godzinach nie ma po nim śladu, oraz wtórnośc zapachu. Jest blizniaczo podobny do C-Thru black diamond sprzed kilku lat (nie wiem czy go jeszcze produkują), a jak wiadomo C-thru mozna miec jakies 6 razy taniej.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

fajny zapach ale bardzo krótkotrwały

Podoba mi się ta odsłona Amour, ale niestety jest bardzo wtórna. Dla mnie to taki mix Katy Perry Meow, Juicy Couture Viva la juicy oraz Harajuku lovers Jingle. Tą ostatnią pozycję posiadam i dublera nie potrzebuje:)
Dla mnie omawiany zapach jest jak puchata maskotka, przymilna i otulająca jak mięciutki kocyk. Zapach z kategorii gourmand. Dla fanek słodkości, wanilii i dużej ilości cukru w cukrze. Trwałość kiepska jak na EDP - do 3 godzin max i nie pozostaje nawet cień zapachu. W porównaniu do Amour EDP uzyskałam tylko mgliste wspomnienie tego zapachu, z podobną wanilią ale zdecydowanie wolę gęsty i słodki waniliowy budyń z pierwowzoru.
Choć flakonik z jeu podoba mi się bardziej, jest bardziej nowoczesny i podoba mi się ten bladorózowy, cieniowany kolor. Cena w porównaniu do jakości jest za wysoka. Kenzo tym razem zawodzi.

Używam tego produktu od: kilka psiknięć z pełnowymiarowego opakowania
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

po czasie robi się pospolity

Bardzo ładny zapach, kobiecy i z klasą, ale jest taki nijaki moim zdaniem, trudny do określenia.

TAki do stosowania na codzień do pracy, po prostu nic specjalnego.

Piękny flakon, cena ogromna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik 50ml

Cieplutki.

Bardzo przyjemny zapach. Od pierwszej chwili wiedzialam, ze bedzie moj. Delikatny, kwiatowy, cieply. Czuje, jakby mnie otulal. Taka moja maskotka :) Przy okazji elegancki i baaardzo trway. Raczej na jesien i zime. Piekny, zgrabny i kobiecy flakonik. Polecam.

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml