Adidas, Fizzy Energy, Body Fragrance (Dezodorant perfumowany dla kobiet)

Adidas, Fizzy Energy, Body Fragrance (Dezodorant perfumowany dla kobiet)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Adidas przedstawia odświeżający dezodorant, który zainspirowany został kobietą energiczną, żywiołową, poszukującą odrobiny szaleństwa. Ta odrobina szaleństwa znajduje się też w dezodorancie Adidas, który rozpyla na skórze owocowo-kwiatową mgiełkę. Motyw Fizzy Energy - wyraźny żółty kolor tak jak zapach niesie ze sobą świeżość, energię i zabawę.

zapachowe
zapachowa
50 - 100ml

Zapach na letnie dni

Od produktu od początku nie wymagałam za dużo, ponieważ posiadając już inne zapachy można było się domyślić jak ten produkt będzie się spisywał. Jest miłym umilaczem wiosennych i letnich dni, gdy Słoneczko świeci dłużej. Nie przytłacza innych swoimi właściwościami zapachowymi.

.................

.............................................................................aha...................................................................................................................................................................................

Tani ...

Tani nie tylko cenowo ale również niestety jego zapach jest...Tani, alkoholowo-mydlany i nijaki.Duszący a nie orzeźwiający "zapach" ,który nie ulatnia się stopniowo tylko szybko znika cały. Kupiony nie dawno ale na pewno go nie zużyję...Nie dla mnie.

Duszące dno

Kupiłam, ponieważ cena jak na adidas była dość niska.. I totalne rozczarowanie. Niewarte nawet kilku złotych.. Perfumy są duszące, kompletnie nietrwałe.. Zapach jest tylko po psiknięciu.. Nie polecam zdecydowanie

Piękny i ulotny.

Wielkim plusem jest cena,kupiłam za szesnaście złotych w promocji.
Kolejnym plusem jest przepiękny,orzeźwiający zapach,lekko cytrusowy. Dodaje energii.
Niestety jest szalenie nietrwały.
Zniechęciłam się do adidasa,bo to kolejna taka sytuacja.

Używam tego produktu od: kilku dni

To nie to.

Martwi mnie to, że przez wiele osób jest mylony z perfumem. Nie lubię, bo nie wiem czemu dokładnie ma służyć. Co prawda ma najładniejszy zapach z wszystkich adidasów.

plusy:
+ładny zapach
+praktycznie nietłukąca się butelka
+cena, najtanszy na półce z perfumami

minusy:
-aż w dwóch butelkach odpadł mi atomizer, co sprawiło, że produkt stał się niezdolny do użytkowania
-bardzo szybko wietrzeje

Ilość zużytych opakowań: 5 (najczęstszy prezent od mamy, nad czym ubolewam)

Na lato :)

Zapach idealny na lato, świeży, owocowy, radosny :) Kupując go wydawało mi się, że będzie podobny do Floral Dream, którego lubię używać w lecie, ale okazało się, że ten jest nawet ładniejszy :) również świeży, lecz trochę bardziej słodkawy :)
Niestety trwałością nie zachwyca, jak z resztą wszystkie zapachy Adidas. Trzeba często ponawiać aplikację w ciągu dnia aby było coś czuć. Cena po promocji jest całkiem w porządku.
Ogólnie polecam to psikadełko, w upalne dni orzeźwia i odświeża przez swój przyjemny zapach, a flakonik jest wygodny do przechowywania w torebce :)

Raczej ponownie go nie kupię, bo z Adidasów bardziej mi odpowiada Fun Sensation i Get Ready, ale ten rówież jest bardzo ładny więc polecam spróbować młodym paniom :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Może być

Produkt kupiłam za 11 zł na promocji w Rossmanie. Produkt ma przyjemny, słodko-owocowy zapach, idealny na lato. Butelka ma fajny, opływowy kształt, tak jak wszystkie Adidasy :)
Zapach nie utrzymuje się długo, jest średnio wyczuwalny na ubraniach, w miarę dobrze na ciele do 2h od psiknięcia :)
W miarę wydajna perfuma, cena też nie najgorsza :)
Wg mnie zasługuje na mocne 3,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: luty 2014