Etja, Naturalny olej z nasion marchwi

Etja, Naturalny olej z nasion marchwi

Zobacz oferty

Olej o intensywnej pomarańczowej barwie powstaje w procesie tłoczenia na zimno nasion dzikiej marchwi. Niezwykle bogaty w beta-karoten, kwasy tłuszczowe w tym stearynowy, linolowy i palmitynowy. Zawiera również 5 witamin A, B, C, E i F. Doskonale nawilża, odmładza i regeneruje skórę, dlatego doskonały jest w leczeniu łuszczycy, oparzeń, blizn oraz pęcherzy. Dzięki swoim właściwością rewitalizującym i kojącym nadaje się do skóry po intensywnym opalaniu. Przeznaczony do skóry wysuszonej, dojrzałej i spękanej. Posiada dużą wartość leczniczą dzięki działaniu przeciwzapalnemu.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety.

Skuteczny

Olejek bardzo ładnie łagodzi podrażnienia skóry i wyrównuje jej koloryt.
Nawilża i wygładza po dłuższym stosowaniu. Pomaga osiągnąć lepszy efekt w trakcie opalania. Jest pomocny po opalaniu. Skóra jest odżywiona, mam wrażenie, że wzmacnia naczynka krwionośne.
Olejek jest mocno pomarańczowy i bardzo brudzi. Skóra jest do wymycia natomiast z odzieży kolor jest trudny do usunięcia.

Świetny olejek

Zakupiłam go z myślą o pozbyciu się przebarwień.
Jest gęsty, pomarańczowy i brudzący. Ja zawsze nakładam na noc i podkładam ręczniki papierowe, aby nie ubrudzić poduszki. Rano moja cera jest nawilżona, uspokojona, przebarwienia są mniej widoczne. Mam również wrażenie, że olejek nadaje lekkiego kolorytu cerze. Z całego serca polecam, tani i działa jak należy.

Fajny dodatek do kremów

U mnie olejek świetnie się sprawdza jako dodatek do kremów. Nie znalazłam jeszcze w pełni dobrego kremu z karotenem, dlatego stosuję zwykłe kremy właśnie z dodatkiem olejku. Jest on szczególnie cenny w czasie lata, do utrwalenia opalenizny, przyspieszenia jej oraz wyrównania kolorytu skóry. Natomiast w okresie jesienno - zimowym fajnie podtrzymuje opaleniznę. Olejek na szczęśnie nie powoduje przebarwień na twarzy, nie ma smug itp. Po zastosowaniu kremu z dodatkiem olejku skóra jest jeszcze bardziej nawilżona i miękka. Do tego liczę również na wyrównanie kolorytu twarzy tam, gdzie posiadam małe przebarwienia.

doskonałe działanie, uwaga na kolor

Kupiłam ten olej, bo gdzieś przeczytałam, że można go stosować zamiast samoopalacza. W przypadku mlecznobiałej skóry, okazało się to totalną pomyłką, bo produkt ma kolor pomarańczowy i w taki sam sposób wygląda na tak jasnej skórze. Może jeśli ktoś ma ciemniejsza karnację, kolor po nałożeniu będzie wyglądał inaczej.

Niemniej jednak, jest to doskonały olej. Bardzo dobrze nawilża skórę, czyni ją aksamitnie gładką, odżywia. Olejku używałam na noc zamiast balsamu (z podanych na wstępie względów, na dzień się u mnie nie nadawał, bo barwi skórę), a rano go zmywałam i nie zostawały po nim żadne plamy na skórze. Za to była ona w doskonałym stanie i gładziutka.

Opakowanie jest praktyczne. To buteleczka z ciemnego szkła (dzięki czemu olejek nie traci swych właściwości) z pompką. Zapach był dla mnie niewyczuwalny. Jeśli chodzi o wydajność, to nie jest ona oszałamiająca - buteleczka wystarczyła mi na kilka razy, ale olejkiem namaszczałam jak balsamem cale ciało i nie żałowałam go sobie. Jeśli ktoś będzie chciał go stosować tylko miejscowo, na pewno starczy ma na długo.

Polecam szczerze ten produkt.

Godny polecenia

Produkt kupiony przypadkowo. Nie zostawia plam na skórze, skóra wygląda na "muśniętą słońcem", nie jest żółta, lecz naturalna, bardzo szybko się wchłania. Efekt delikatnej naturalnej opalenizny + super nawilżenie skóry. Żeby zobaczyć efekt trzeba regularnie około 2-3 tygodni używać, ja to robiłam raz dziennie wieczorem. Polecam w 100% !!!

jestem jak najbardziej na tak

Kocham te olejki!!! Zaczelo sie najpierw od olejku z tej firmy ale brzoskwiniowego, po nim zapragnelam innych sprobowac, wiec kupilam olejek marchwiowy, olejki te nie zapychaja mi skory, czuje sie po nich odmlodzona, moja skora jest po nich delikatna, czysta i ma ladny kolor. Jedyny minus tego olejku ze barwi biale rzeczy, mialam biala poduszke od tego olejku brudna. Dlatego uzywam go na zmiane z olejkiem z wiesiolka, ktory jest jeszcze lepszy ale ma jedna wade, brzydko pachnie, wiec na poczatku bralo mnie na wymioty, a moj maz ciagle mowi ze pachnie mu "niedolotem". Ale uzywam go z uporem bo widze ze moja skora bardzo dobrze go przyjmuje. Uzywam olejkow od pol roku i nie chce zadnych kremow, ba juz nie wyborazalam sobie nakladania kremu na twarz. To jest hit, ktory znalazlam i mu pozostane wierna!!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duze

warto mieć

Ten olej warto posiadać w swoich zapasach. Ma szereg dobrych zastosowań. Przyda się głównie latem jako naturalny filt UV do skóry i włosów. Warto mieszać go z odżywkami lub maskami do włosów- regenaruje i nadaje blask oraz zdrowy wygląd. Stosuję go też na skórę i twarz- nadaje naturalny koloryt. Dobrze też nawilża

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka