Etre Belle, Masque-Creme au Collagen [Collagen Creame Maske] (Kolagenowa maseczka w kremie)

Maseczka kolagenowa w kremie skutecznie pielęgnuje skórę suchą i wrażliwą. Jej składniki, kolagen i wosk pszczeli dostarczają skórze substancji, które wyrównują naturalny poziom nawilżenia skóry. Cera jest gładsza i świeższa. Napięcie skóry powstałe zwłaszcza przy suchej skórze znika.
Idealna do zastosowania po opalaniu lub solarium.

krem
klasyczne
nawilżające, wygładzające
w słoiku
50 – 100ml

Fajna aplikacja

Czy jako maseczka to nie wiem czy się w ogóle sprawdziło. Używałam go jako kremu i tu spełniał zadanie. Wygładzał lekko skórę, taka trochę napięta była oraz lekko nawilżał skórę. Twarz się wcale nie świeciła i była lekko matowa. Niestety jako maska się nie sprawdziło. Gdyby kosztował mniej może bym kupiła i używała jako kremu na noc. Niestety nie jest wart swojej ceny. Jedynie co zaważyłam po stoswaniu, że skóra była wypoczęta, lekko nawilżona i świeża. Nic po za tym nie widziałam, a stosowałam na noc.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml

Moze byc

Dostalam 2 opakowania tej maseczki i ,szczerze mowiac, uzywam jej na przymus gdyz nie lubie marnowac kosmetykow. Ale przechodzac do sedna

+ latwa aplikacja
+ twarz po niej jest mieciutka i nawilzona
+ w miare ok sklad
+ na mojej twarzy calkowicie sie wchlania, wlasciwie nie trzeba jej zmywac

-cena (inne maseczki-nawet te jednorazowe za pare zlotych\' dzialaja identycznie na mojej twarzy)

- zapach, nie jest drazniacy ale taki chemiczny. Na pewno nie kojarzy sie z luksusowymi kosmetykami. Mi predzej z tania tandeta niestety

Produkt jest powiedzmy przecietny. Jest ok ale cudow nie dziala niestety. Zdecydowanie za drogi

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

cudo ♥

Do tej pory nie używałam maseczek, tę otrzymałam w jednym z Boxów i od tej pory się z nią nie rozstaję.

Mam wrażliwą cerę, większość drogeryjnych produktów wywołuje u mnie placki, ciapki lub inne zjawiska na twarzy. Ta maseczka jest cudowna.

Nie podrażnia, nie uczula.
Cudownie zmiękcza, nawilża, moja twarz jest promienna i gładka.

Świetna gęsta konsystencja - taka jaką lubię.

Zapach różano-aloesowy, wg mnie. Roślinny, śliczny, relaksujący.

Cena nie jest niska, ale warto, tym bardziej, że można taniej upolować miniatury 30 ml, które są bardzo wydajne.

POLECAM!!!