Cien, Maseczka odżywcza 'Słodkie migdały + miód'

Cien, Maseczka odżywcza 'Słodkie migdały + miód'

Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, zwłaszcza suchej i zmęczonej. Zawiera ekstrakt z miodu dzikich kwiatów, bogaty w minerały i witaminy, który wygładza i poprawia napięcie skóry oraz nadaje cerze ładny kolor. Dodatkowo kompleks witamin A, E, F, B6 i B5 oraz zestaw 21 naturalnych aminokwasów energetyzuje i nawilża komórki skóry oraz przeciwdziała procesowi ich starzenia. Oleje z dzikiego szafranu i słodkich migdałów zmiękczają i uelastyczniają skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką.

Słodkie działanie

Maseczka pachnie słodko i delikatnie. Podczas stosowania nie jest to uciążliwy zapach tylko subtelnie umilający cały proces. Samo stosowanie maseczki jest bardzo proste. Stosuje ja na 2 razy bo taka ilość na twarz zupełnie mi wystarcza. Po 10 min zmywam nadmiar. Skóra jest po niej nawilżona i odświeżona. Promienieje jak po długim spa.

warta uwagi

Jestem sceptycznie nastawiona do maseczek Cien z Lidla, ponieważ większość z nich powoduje pieczenie podczas aplikacji. Jednak ta maseczka okazała się wyjątkowo przyjemna - nie wywołała podrażnienia. Jest delikatna, kremowa, łatwo się ją stosuje. Starcza nawet i na 2 użycia, bo jest jest sporo w saszetce. Pachnie również bardzo przyjemnie, tak słodko co umila pielęgnację.
Działa na plus : fajnie odświeża, nawilża i pielęgnuję, ponieważ po jej użyciu wieczorem , rankiem skóra jest bardzo mięciutka, przyjemna w dotyku. W dodatku jest bardzo tania i łatwodostępna.

Tania, a dobra

Maseczka jest bardzo fajna, delikatna i dobrze się rozprowadza.
Moja skóra jest po maseczce delikatna w dotyku, nawilżona i odświeżona.
Po jednym użyciu już zauważyłam że twarz jest pięknie oczyszczona, nie spodziewałam się takich efektów.

Zalety:
-cena
-dostępność
-skład
-ładny zapach
-odświeżenie
-nawilżenie

maseczka

Tania maseczka, która pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Ciężko stwierdzić czy odżywia, ale z pewnością nawilża i nie zapycha. Przy ratunkowym użyciu widać poprawę elastyczności skóry.

Pielęgnacja za kilka złotych

Cien znów mnie nie zawiodł. Maseczka zachwyciła mnie od pierwszego użycia. Skóra przesuszona została dogłębnie nawilżona. Świeża w dotyku.. zregenerowana.

mocne odżywienie

maskę stosowałam po peelingu.
Moja skóra, szczególnie na obszarze policzków jest dość sucha a po myciu ściągnięta. Maska przynosi ulgę od razu po aplikacji.
Maskę stosuję na dwa sposoby.
1. Na szybko czyli wg. wskazań producenta
2. Na noc zamiast kremu
Maski jest w opakowaniu dość sporo tak, że można nałożyć naprawdę grubaśną warstwę.
Po zastosowaniu skóra jest zrelaksowana, nawilżona i mięciutka :)

do tego bardzo przyjemnie pachnie
Za tą cenę naprawdę warto.

tania, treściwa z efektem nawilżającym

Maseczka odżywcza przeznaczona do cery suchej i zmęczonej, idealna na jesieni zimowy okres. Znajduje się w typowej jak dla maseczek saszetce. Po otwarciu opakowania pierwsze, co poczułam to słodki zapach. Lecz po aplikacji sie ulotnił.

Konsystencja bardzo treściwa, o barwie kremowej. Dobrze się rozprowadza po twarzy i szyji. Nie podrażnia, nie szczypie.
Działanie okazało się bardzo dobre jak na maskę która kosztuje złotówkę w promocji, moja skóra dostała szybkiego odżywienia.
Efekt dostałam w postaci gładkiej i nawilżonej skóry.

Kremowe miodzio

Maseczka o kremowej konsystencji przypasowała mojej mieszanej cerze widocznie ją nawilżając i dając efekt gładkiej i odpoczętej skóry. Sama aplikacja również przyjemna z miłym współtowarzyszącym zapachem. Zmyłam po 20 minutach, by osiągnąć efekt nawilżenia przy jednoczesnym uniknięciu zapchania, do którego moja skóra jest skłonna. Przyjemna maseczka za grosze.

Jest okej, choć dla mnie skład wyklucza jej regularne stosowanie

Maseczkę zakupiłam w Lidlu, raczej przy okazji, ale też mając na uwadze dużo pozytywnych opinii, jakie maska zbiera na Wizażu. Mam cerę mieszaną, która czasami, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, wymaga głębszego odżywienia.

Maska jest konsystencji treściwszego kremu, gładka, nielepiąca. Zapach migdałowy, nieco jogurtowy, dość przyjemny, lekko wyczuwam miodową nutę. Skład jest średni, wysoko w składzie parafina, na którą powinny uważać szczególnie osoby ze skłonnościami do zapychania się cery. Nie można jednak spodziewać się wyselekcjonowanego składu po maseczce za 1zł, choć jest w nim też kilka całkiem poprawnych elementów.
Maseczkę można pozostawić na całą noc lub zmyć po kilkunastu minutach. Ja wybieram drugą wersję, po pierwsze dlatego, że posiadam mieszaną cerę, po drugie ze względu na obecność wyżej wspomnianej parafiny.

Efekt, jaki zastaję na swojej cerze po aplikacji maski, to miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku skóra. Jest mocniej nawilżona, przez co wygląda bardziej promiennie. Użycie maski daje wrażenie, jakby skóra zyskała na witalności. Maska nie przyczyniła się do powstania żadnych niedoskonałości.

Podsumowując maseczkę -wolę dopłacić kilka złotych i kupić coś z dobrym, pewnym składem. Po tę sięgnęłam bardziej „doświadczalnie” i z ciekawości. Nie zmienia to jednak faktu, że pozostawiła pozytywne wrażenie na skórze i nie przyczyniła się do jej pogorszenia. Można spróbować, jednak dla mnie do dłuższego stosowania -odpada.

Taka sobie

Maseczka ma konsystencje kremu. Sprawdza się idealnie na noc bo nie trzeba jej zmywać. Rano skóra jest dogłębnie nawilżona ale nie zauważyłam nic po za tym. Za taką cenę jednak warto wypróbować.

;)

Bardzo lubię maseczki firmy CIEN, stosunek jakości do ceny jest baaaardzo dobry! Fajne opakowania, nie przerysowane, konsystencja maseczek jest fajna, nie lepka, nie pływająca. Pięknie pachną i super odżywiają skore.

Sztuczny zapach

Jak ją otworzyłam to czułam waniliowy serek homogenizowany ???? przy nakładaniu niestety pojawił się sztuczny zapach... jakby miodu... Skóra jest nawilżona i wygładzona, wyrównuje jej kolor. Ogólnie, jak za tą cenę to naprawdę fajną maseczka, mi zapach przeszkadzał, ale też szybko się ulotnił.