Dr. Brandt, Glow, Ruby Crystal Retinol Hydracreme (Krem nawilżający z kryształkami rubinu)

Krem zawierający mikrokryształy rubinu, które wchodzą w synergię z roświetlaczami skóry i optycznymi dyfuzorami pozostawiając perfekcyjnie promienną cerę, przywracając skórze świetlistość, niwelując przebarwienia oraz zmarszczki. Optycznie wygładza i rozświetla, nawilża i rozjaśnia skórę. Formuła kosmetyku, opracowana w oparciu o mikrokryształy rubinu, powstała z inspiracji technologią laseru rubinowego, stosowaną w praktyce lekarskiej. Nowatorski rozświetlacz nie tylko odbija naturalne światło, ale zamienia je w korzystną energię, dodając cerze blasku. Formuła Hydra-Balance idealnie odżywia skórę.

krem
50 – 100ml
z pompką

bez entuzjazmu

Najpierw kupiłam krem, potem poczytałam o nim u Pauli, błąd ;) Nie znam się na składach, wiec jeśli ktoś je uprzejmie analizuje za mnie - chętnie z tego korzystam. A z analizy składu wychodzi, ze to ubogi w wartościowe składniki krem w mocno zawyżonej cenie :( Oczywiście nie kupiłam w cenie regularnej, ale najwyraźniej i tak przepłaciłam :confused:
Plusem jest wygodne i higieniczne opakowanie, brak podrażnien. Retinol w nazwie jest daleko w składzie, więc na jego wybitne działanie nie mamy co liczyc. Za rozświetlanie może i odpowiada rubin, ale głownie mika :(
Kremik jest praktycznie bez zapachu, lekki. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, właściwie nie zostawiając filmu. Dla osób, dla których istotny jest szybki makijaż to może i dobrze, ale ja wole dobra pielęgnację i nawilżenie - a tu nawilżenie jest słabe. Po 30 minutach musze dokładać cos jeszcze. Brak filtrów.
Podsumowując - nie jest to krem szkodliwy, ale płacic sporo za cos, co nam nie szkodzi - to lekka przesada :D
Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc