Mizon, Snail Repair, All In One Cream (Silnie regenerujący krem z wydzieliną ślimaka)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Silnie regenerujący krem z wydzieliną ślimaka (stanowi on 92% składu kremu). Wydzielina ślimaka wykazuje właściwości odbudowujące i leczące dla prawie każdego typu problemu skórnego. Pomaga odzyskać młodzieńczy wygląd zmęczonej i starzejącej się skórze pobudzając komórki do regeneracji i odnowy. Dodatkowym składnikiem kremu jest adenozyna, która poprawia strukturę skóry - minimalizuje drobne linie oraz zmarszczki i wygładza skórę. Krem wykazuje również działanie rozjaśniające plamy pigmentacyjne - można go nakładać punktowo. Beta - glukan oraz ekstrakt z zielonej herbaty oczyszczają pory ze złogów sebum oraz zanieczyszczeń, które `rozpychają` pory skórne przez co tracą one elastyczność i są widoczne. Kosmetyk niweluje podrażnienia i łagodzi je; redukuje zaczerwienienia. Doskonale nawilża. Odpowiedni na dzień jak i na noc.

Nie miałam lepszego kremu

Przygodę z tym kremem rozpoczęłam kilka lat temu. Moja znajoma, która pojechała na wycieczkę do Korei przywiozła mi w prezencie ten krem. I od tego właśnie rozpoczęłam moją przygodę z koreańskimi kosmetykami, która trwa do dzisiaj.
Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku i można go kupić w różnych pojemnościach. Ja zazwyczaj kupuję 75 ml bo to się najbardziej opłaca a krem starcza na dłużej. Szkoda, że nie można go dostać w każdej drogerii a jeśli już się go gdzieś znajdzie to za miliony. Zazwyczaj zamawiam przez internet, prosto w Korei bo wtedy jest taniej (ale trzeba poczekać na paczkę minimum miesiąc, ale coś za coś)

Krem ma lekką konsystencję i powiedziałabym, że przypomina nieco śluz ślimaka, bo jest kleisty. Na szczęście całkowicie się wchłania i skóra się nie lepi. Mam tłustą skórę i u mnie się sprawdza rewelacyjnie - nawilża ale nie za bardzo i skóra się nie przetłuszcza. Nie zapycha i pomaga walczyć z trądzikiem. Rozjaśnia i napina skórę. Moja mama ma suchą skórę i również go stosuje, jest tak samo zadowolona jak ja. Krem chyba sprawdzi się u każdego typu cery.

Mój hit ♥

Nie wiem, jak to się stało że jeszcze nie napisałam recenzji tego kremu :)
Stosuję go od kilku lat i nieprzerwanie jest moim numerem jeden.

Mam skórę mieszaną i potrzebuje ona specjalnej pielęgnacji, abym nie borykała się z niedoskonałościami, jednocześnie jednak nie mogę zapominać o nawilżaniu. Większość kremów nawilżających zapycha mi pory i przetłuszcza skórę. Ciężko było znaleźć krem, który poradziłby sobie z nawilżeniem ale i z działaniem przeciwtrądzikowym.
Od kilku lat stosuję koreańskie kosmetyki, bo według mnie mają zdecydowanie lepsze działanie niż nasze, europejskie czy amerykańskie kosmetyki.
Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat tego kremu, postanowiłam go przetestować.

Producent obiecuje regenerację, zwężenie porów, rozświetlenie, wygładzenie blizn oraz łagodzenie trądziku. Według mnie nie są to słowa rzucane na wiatr, bo zaobserwowałam wszystkie z tych działań.

Stosuję krem na noc i następnego dnia rano skóra jest nawilżona, napięta a wszelkie stany zapalne są wyciszone. Skora mniej się przetłuszcza i rzadziej występują problemy z niedoskonałościami.

Konsystencja kremu jest lekka i żelowa, dość szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.
Nie stosuję na dzień , bo nie za bardzo nadaje się pod makijaż.
Cena jest bardzo atrakcyjna, bo za niecałe 100 zł można kupić 75 ml kremu.
Myślę, że swoim działaniem krem bije na głowę niektóre o wiele droższe kremy.

Póki co nie znalazłam lepszego kremu ♥

Najlepszy "ślimaczek"

Skuteczność ślimakowego śluzu jest niezaprzeczalna. Mnie osobiście cieszy to, że przy pozyskiwaniu tego cennego składnika nie cierpią ślimaki... Ale do rzeczy przetestowalam kilka kremów z tym składnikiem. Mizon all in one- jest niezaprzeczalnie najlepszy, zarówno skladowo- prawie czysty śluz, jak i -jeśli chodzi o widoczność efektów. Skora jest w widoxzny sposob nawilżona (od razu I efekt utrzymuje się cały dzień), po kilku dniach widocznie spływają się drobne zmarszczki, skóra jest ożywiona i szybko się regeneruje. Nawet zima szybciej znikają zaczerwienienia. Świetnie się sprawdza - jako primer pod podkład, mam wrażenie, że wydłuża jego trwałość.

Bardzo dobry krem

Krem ma bardzo ciekawą konsystencję, ze względu na zawartość śluzu ze ślimaka - trochę galaretkową, którą przyjemnie się nakłada :)
Stosowałam raczej na noc, ale na dzień pod makijaż również jak najbardziej się nadaje. Nie obciąża skóry, szybko się wchłania, pozostawiając ją nawilżoną.

NOWY ULUBIENIEC

Od kilku miesięcy borykam się z bardzo czerwonymi skupiskami przebarwień potrądzikowymi na policzkach oraz z trądzikiem, który powstał po zapchaniu mnie przez podkład marki Flormar. Używałam ten podkład bardzo długo i nie zdawałam sobie sprawy, że robi mi taką krzywdę. Myślałam, że to hormony. Po odstawieniu podkładu cera się uspokoiła, grudy poznikały, natomiast cera nadal nie jest taka jak kiedyś. Kupiłam kilka produktów z bardzo pozytywnymi recenzjami, a w tych produktach znalazł się ten krem. Kupiłam najpierw mniejszą pojemność na wypadek, gdyby mi się nie sprawdził. Krem jest cudowny i w połączeniu z innymi produktami (takimi jak Holika Holika Honey Blueberry, Bioliq na noc na przebarwienia, oraz serum kwasowe z The Ordinary) działa cuda!

PLUSY:
+ bardzo lekka, żelowa konsystencja, idealna dla tłustej cery, którą łatwo jest obciążyć
+ krem jest bardzo wydajny (mam 30 ml i używam go już od 3 tygodni i jeszcze jest go bardzo dużo)
+ w połączeniu z wyżej wymienionymi produktami leczy moją cerę jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (przebarwienia po dwóch tygodniach zrobiły się bardzo jasne, zdecydowanie mniej widoczne - przypuszczam, że jeszcze max 2 miesiące i nie będzie po nich śladu)
+ niespodzianki wyskakują rzadziej i w mniejszej częstotliwości nawet podczas okresu
+ krem nadaje się pod makijaż. Ja używam go rano na serum oraz wieczorem pod inne kremy i maski nocne
+ krem ma bardzo delikatny zapach

MINUSY:
- pełna pojemność kremu 75 ml kosztuje 130 zł (może to być dużo dla niektórych osób natomiast dla mnie warto)
- dla cery suchej może to być za słabe działanie

Bardzo dobry krem na co dzień

Kupiłam na próbę małe opakowanie kremu i się nie zawiodłam. A do tego, mała wersja wcale nie oznacza, że szybko się skończył. Wręcz przeciwnie. Jest to bardzo wydajny krem, o żelowej formule. Wystarczy go naprawdę niewiele, aby rozprowadzić na twarzy. A do tego szybko wnika i nie obciąża cery, a także nie czuć, że coś na niej jest.

Krem mi się sprawdził także pod makijaż. Nie mam żadnych problemów z kosmetykami kolorowymi, różnego typu i różnych marek. Naprawdę nie zauważyłam, aby z czymkolwiek się gryzł.

Działania jest rewelacyjne. Odpowiednio nawilża, pozostawia delikatny blask, ale jest to promienność cery, a nie tłustość. Cera po nim wygląda po prostu ładnie i zdrowo. Zauważyłam też, że drobne krostki, stany zapalne goją się nieco szybciej.

Zdecydowanie jest wart zakupu. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania i stanów zapalnych.

Bardzo dobry krem

Byłam sceptyczna co do produktów ze ślimaka :) Jednak wylicytowałam go za jakieś grosze i postanowiłam go sprawdzić. Od tamtej pory jestem w nim zakochana :) Wspaniale nawilża moją przesusszoną twarz, mam ogromny problem z trądzikiem, który on świetnie łagodzi.
Jednak ze względu na konstystencje nie nadaje się do nakładania pod podkład.

Świetny

Producent bardzo dużo naobiecywał w związku z tym kremem, ale w moim przypadku obietnice się spełniły. Mam tłustą cerę i oprócz odżywienia i nawilżenia oczekuję, że krem nie będzie jej obciążał. Obecnie używam tego kremu wyłącznie na noc, ale z pewnością równie dobrze sprawdziłby się na dzień.

Ma rewelacyjną, lekką konsystencję, a gdy się już wchłonie, skóra nie lepi się. Bardzo łatwo się rozprowadza. Rano budzę się z gładką cerą, o jednolitym kolorycie i ze zwężonymi porami. Krem nie powoduje u mnie żadnych wysypów ani innych podobnych "atrakcji". Ma super skład, bez zapachu i barwników. Nie podrażnia mojej naczynkowej cery.

Pewnym problemem może być dość słabe działanie nawilżające (a przynajmniej słabe w porównaniu do innych efektów), ale ja stosuję również serum silnie nawilżające - zimą na noc, a podczas pozostałych pór roku na dzień. Dlatego mojej skórze niczego nie brakuje. Krem mógłby mieć inne opakowanie, na przykład tubkę, tak jak w przypadku małej wersji. Słoiczek jest niehigieniczny, zwłaszcza przy tak wydajnym kosmetyku, jak ten krem.

nie nawilża

Krem ma lepką konsystencje, podczas rozsmarowywania na twarzy lekko żelową, mazistą. Szybko się wchłania, przez moment po wchłonięciu delikatnie ściąga skórę (dziwne uczucie jakby zastygał na twarzy). Dość ładnie matuje, bardzo wygładza skórę, zmniejsza widoczność porów. Dobrze współpracuje z makijażem, daje na skórze efekt troszkę jak po bazie pod makijaż. Dla mnie niestety słabo nawilża, obecnie nakładam na niego jeszcze jeden nawilżający krem. po dłuższym stosowaniu pokusiłabym się o stwierdzenie, że wręcz wysusza. Nie zapycha, nie zauważyłam nowych niespodzianek na skórze. W przypadku mojej mieszanej cery sam sobie nie poradzi, być może lepiej sprawdzi się u osób z cerą tłustą.

Zaskakująco dobry krem

Posiadam cerę wrażliwą, naczynkową, ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Krem otrzymałam w prezencie. Początkowo miałam mieszane uczucia - śluz ze ślimaka (krem zawiera go w aż 92%) nakładany na twarz brzmi dość... hmm... niepokojąco :). Postanowiłam jednak dać mu szansę.

Krem ma nieco rzadką i przypominającą mlecznobiały żel konsystencję. Jest bezzapachowy, co czyni go bardzo delikatnym. Nałożony na twarz wchłania się zaskakująco szybko. Nie pozostawia lepkiego filmu, wnika w skórę niemal natychmiastowo i całkowicie.

Po jego użyciu cera wygląda na zdrową i doskonale nawilżoną, zaczerwienienia znikają. Nie zaobserwowałam uczucia napięcia czy szczypania. Krem nie uczulił mnie.

Co bardzo istotne, zauważyłam, że zaaplikowanie kremu na wypryski i niedoskonałości powoduje ich szybkie gojenie, co jest wspaniałym widokiem. Jeżeli wieczorem nałożymy krem, a na twarzy mamy drobne niedoskonałości, rano obudzimy się z dużo lepiej wyglądającą cerą :). Choć kremu jest mało (zaledwie 35 ml), jest on bardzo wydajny. Już niewielka ilość pozwala na aplikację na całej twarzy.

Opakowanie kremu jest dość proste - to brązowa tubka z białym nadrukiem. Może nie przykuwa uwagi, ale pamiętajmy, że głównie chodzi tu o jej zawartość. A jest ona wspaniała! :)

Nie tak dobry jak zakładałam

Krem dostałam na Boże Narodzenie, wedle mojego życzenia.
Skóra po nałożeniu kremu jest miękka, świeża i lekko nawilżona. Wygląda dobrze. Kremu nie czuć w ogóle na twarzy, jest bardzo komfortowy w noszeniu. Na szczęście w konsystencji nie przypomina śluzu ślimaka ;) Jest też bezzapachowy, mega łatwy w rozprowadzaniu i bardzo wydajny (używam od 3 miesięcy na twarz i szyję i dopiero dotarłam do połowy). Duży plus za to, jak szybko się wchłania - po minucie mogę już nakładać fluid. Nie stosuję tego kremu jako bazy pod podkład, bo uważam, że jest na to za lekki.

Jeśli chodzi o efekty, to najczęściej używam go wraz z serum z tej serii, więc mogę jedynie ocenić całe "combo". Szczerze? Nie zrobiło na mnie wrażenia. Cera jest rzeczywiście odżywiona, odzyskała jako tako blask, nie jest szara. Cudu jednak nie dostrzegłam ;)

Fajny ;) warto go mieć

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków, mam także kilka blizn potrądzikowych. Krem działa kojąco na moją skórę, pomaga jej się zregenerować, blizny są mniej widoczne, skóra jest gładka i bardziej promienna. Krem ma dość dziwną konsystencję, jednak wchłania się w mig. Idealnie nadaje się zarówno na noc, jak i pod makijaż. Duży pojemniczek wystarczył mi na około pół roku, z pewnością kupię kolejne opakowanie.