C-Thru, Pure Illusion EDP

C-Thru, Pure Illusion EDP

`C-Thru Pure Illusion` to wyrafinowana i uwodzicielska, kwiatowo-owocowa kompozycja. Tworzy ją elegancki bukiet białych kwiatów tiare, brzoskwini, płatki jaśminu, i białe piwonie. Owocowym dopełnieniem jest duet bergamotki i aksamitnej czarnej porzeczki. Białe piżmo i drzewo sandałowe, czyli wodzące na pokuszenie afrodyzjaki są zaś kuszącą kropką nad `i`, która sprawi, że rozbłyśniesz seksapilem.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat tiare, brzoskwinia, jaśmin, piwonia
nuta serca: bergamotka, czarna porzeczka
nuta bazy: białe piżmo, drzewo sandałowe

absoluty
>100ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Czysta iluzja

Piwonia i gardenia tworzą tu dosyć mocną uderzeniową dawkę. Noszę w torebce i są dni kiedy traktuję te perfumy jako swego rodzaju odświeżacz po całym dniu pracy kiedy okazuje się, że czeka mnie w niej jeszcze kilka godzin. Przyjemne te perfumy- czyste od białych kwiatów i faktycznie tworzą iluzję czegoś bardziej ekskluzywnego niż są. Jak w całej linii- dość nietrwałe ale świeżo po użyciu dostaję pytania o to czym pachnę...

Niestety nie.

Zapach otrzymany w prezencie.
Zupelnie nie dla mnie.
Brzoskwinka - taka infantylna, do tego cos pudrowego do bolu chemicznego.
Moze dla nastolatki.

Zapach zaskoczył mnie

Traf chciał, że dostałam tę wodę w prezencie. Przyznam, że w pierwszej chwili zapach tak średnio do mnie przemówił. Jest to jest. Zużyje się. Jednak po powrocie z pracy, przy przebieraniu sie poczułam bardzo przyjemny zapach. Chwila konsternacji a po chwili z zaskoczeniem stwierdziłam, że to przecież C-thru. Temu zapachowi trzeba dać czas by się rozwinął. Jest całkiem delikatny, nienachalny. Idealny na wyjście do pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Trwałość na skórze średnia, dobrze trzyma sie na ubraniu.

Ładny zapach

Produkt bardzo przypadł mi do gustu, choć w pierwszej chwili wydawał mi się za duszący, ale ostatecznie bardzo go lubię. Bardzo ciekawy zapach, trwałość średnia, ale cena niska. Wracam do niej co jakiś czas.

Moje ulubione

Kupiłam je kiedy były nowością i od pierwszego użycia od razu pokochałam. Piękny, bardzo kobiecy zapach. Zawsze gdy to używam słyszę dużo komplementów odnośnie perfum jakich używam. Mi samej podobają się bardzo i chętnie ich używam. Za ich cenę jakość jest niesamowita. Zapach trzyma się na mnie cały dzień i przez długi czas jest bardzo intensywny, z czym w moim przypadku mają problem nawet droższe perfumy.

Cudowny

Zapach jest cudowny, początkowo przypominał mi wycofane perfumy Little Gold Dress z Avonu. Zapach jest słodki, a zarazem delikatny i trwały. Kojarzy mi się z.niezapomnianymi momentami. Gdyby nie kojarzył mi się z moją miłością kupilabym go ponownie. Polecam wypróbować.

Trwałość!! żal zapachu...

Biedra. 20 zł. Marka w kategorii dezo z dyskontu. I cud. alleluja! Kopciuszek z kosza: delikatny, wyrafinowany, oryginalny... Jaram sie, jaram... Przez pół godziny... A potem znika bo dla niego już północ wybiła... Potworny żal, że już nie ma.. Z jednej strony czego się można spodziewać po wodzie za 20 zł , z drugiej jednak można zrobić cudo za parę złotych dlaczego więc tak nietrwałe? Dopsikiwanie się co pół godziny nie ma sensu, ale kompozycja jest świetna. Będę szukać czegos takiego , ale nie z taką trwałościa. W takim razie polecać czy nie ? Sama nie wiem...

Sypatyczny codzienniak

Kupiony za mniej niż 20 zł. Byłam wielce ciekawa tego zapachu. Używałam go codziennie i właściwie uważam, że tylko do takiego celu się nadaje.
Zapach jest nijaki dla mnie. Ani to kwaitki, ani owoce. Rozmywa się dosyć szybko i wietrzeje. Na mnie nie czuć go po godzinie, to dosyć szybko.
Używałam, ale zadowolona byłam tak średnio i niestety rozczarowałam się.

wodzi na pokuszenie

Kupiony w Biedronce za 17 zł 30 ml stał się moim ulubionym perfumikiem. Ma bardzo przyjemny seksowny zapach, taki ciepły , słodki , kuszący. Pachnie jak droga woda i czy nim się spsikam mocno czy trochę nie zauważam efektu przedawkowania jak w niektórych innych perfumach. Pachnie baaaardzo długo. Jest wyczuwalny przez otoczenie. Psikłam kiedyś poduszkę wieczorem i zapaszek był na niej po 2 dniach. Kupię ponownie na pewno. Flakonik też ładny. Dla kocic w każdym wieku :)

jak chwile ulotne

Kupiłam w rossmanie za grosze, na polepszenie nastroju.
Zapach przyjemny dla mojego nosa, niemęczący, delikatny, kobiecy - niestety bardzo ulotny i nietrwały. Na ubraniach utrzymuje się dłużej ale na skórze to kwestia godziny i czar pryska. Czuć białe kwiaty, szczyptę plastikowej brzoskwinki, bergamotkę a może mandarynkę... Ot troszkę, troszkę w stylu Chloe See B.C, jednak mniej słodko.
No cóż pomysł na zapach był dobry - gorzej z realizacją - pachnie cudnie lecz trwa sekund parę... może kiedyś, może ktoś to poprawi, ulepszy nieco. Póki co oceniam na mocny dostateczny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Czuje kwiaty, owoce ktoś ukradł:)

Perfumki dostałam od Syna na Walentynki.Pierwsze to śliczny flakonik-przydymiono złoty, fajne koraliki na dnie flakona-coś innego i nowego.Wygodny będzie do torebki-ja dostałam 30 ml -poręczny, nieduży.Co do zapachu-typowo biało-kwiatowy.Ogólnie czuję kwiaty, owoce z moich perfumek ktoś ukradł:)Zapach jest ładny, kobiecy, ciepły, otulający, puchowy.Trwałość marniutka, dostępność super, cena 19.90 zł.Fajne na codzień, nadają się również na symboliczny prezencik.Ja polecam.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml.

Zapach kobiety...

Omawiany zapach dostałam z okazji Dnia Matki od syna. Bardzo mi się spodobał od pierwszego powąchania.

Zalety:
- dostępność
- ładna gustowna buteleczka
- kilka wersji pojemności
- zapach: trwały, bardzo kobiecy, dodający odwagi i seksapilu
- nie podrażnia i nie uczula skóry
- nie pozostawia śladów na ubraniu
- atomizer: wytwarza piękną mgiełkę produktu
- koraliki wewnątrz butelki - dodają nuty zabawy i filuterności

Wady:
brak

Bardzo przyjemny zapach zarówno dla młodych pań jak i dla tych troszkę starszych. idealnie nadają się na codzień oraz na wyjścia.

Używam tego produktu od: czerwca 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml