Make-up Atelier Paris, HD Airbrush Foundation (Podkład do twarzy HD)

Make-up Atelier Paris, HD Airbrush Foundation (Podkład do twarzy HD)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Podkład High Definition na bazie silikonowego oleju lotnego, mikronizowanych pigmentów, jak również żywicy silikonowej. Pozwala uzyskać naturalnie wyglądający makijaż o gładkości, bez widocznych niedoskonałości. Delikatna konsystencja łatwo się rozprowadza i dobrze przylega do skóry. Może być aplikowana pędzla lub pistoletem - aerografem. Podkład kryje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia na twarzy. Sprawdza się podczas nagrywania filmów i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości (High Definition). Polecany do makijaży weselnych lub na wybieg (pokazy mody). Posiada wodoodporną, matową formułę, która zapewnia rewelacyjny makijaż przez długi czas. Dostępny w 11 odcieniach

Rewelacyjny!

Zdecydowałam się na odcień 2Y. Piękny, jasny żółty odcień na poziomie MAC NC15 (2Y jest minimalnie cieplejszy)
Zakupiłam na ladymakeup na 120 zł .
Podkład przychodzi w mikro plastikowej buteleczce, jednak ma ona 30 ml.
Podkład jest bardzo płynny, dlatego nakładam go pędzlem,gdyż gąbeczka za bardzo go pije.

Moja cera: mieszana, suche policzki, tłusta strefa T

Wykończenie: cudowne! Matowe, jednak nie jest to tępy mat. Przepięknie wyglada na buzi , naturalnie. Krycie jest lekkie lecz można je zbudować do średniego lekkiego. Mi to odpowiada.
Dodam , ze stosuje go z transparentnym sypkim pudrem z Golden Rose, który jest niezawodny. Trzyma makijaż w ryzach przez cały dzień.
Mimo, że ten podkład jest tak lekki trzyma się cały dzień. Nie ma mowy o ścieraniu albo schodzeniu plackami. Nałożony rano wytrzymuje do końca dnia. Jestem naprawdę zadowolona. Czasami wymaga przypudrowania na czole po jakiś 6h ale to zależy od tego czy np. przebywam w pomieszczeniu klimatyzowanym .
Nadaje się do zdjęć, całość prezentuje się naprawdę super! Dosłownie daje efekt HD.