Moschino, Cheap and Chic, Stars EDP

Moschino, Cheap and Chic, Stars EDP

Moschino wprowadzi do sprzedaży nowy zapach `Stars` w ramach kolekcji `Cheap and Chic`, zamknięty we flakonie zwieńczonym niezwykle oryginalnym korkiem przedstawiającym grupę spadających gwiazd..
Lekkie i zwiewne perfumy `Stars` otwierają się bukietem róży z piwonią otoczonego aromatem soczystego cytronu. Kwiatową emanację kontynuują akordy konwalii, kwiatu pomarańczy i jaśminu w sercu kompozycji, którą wieńczy piżmowo-drzewna baza z nutami morskiego drewna, wetywerii i ambroksanu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytron, róża majowa, piwonia
nuta serca: konwalia, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: drewno morskie, wetyweria, ambroksan, żywica bursztynowa

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

zapach dość średni, ale trwały

Zapach na nogi nie powala. Czuć dużo zapachów kwiatowych, dość intensywnych co niektórym może podrażniać nos. Zapach jest trwały, ale na pewno codzienny nie jest.
Dość tani zapach, flakonik wykonanie tak 7/10.

mocny, zimowy zapach

Perfumy te dorwałam w tkmaxxie za ok 60zł - nie mogłam ich ani powąchać, ani znaleźć recenzji, ale skusiła mnie niska cena i wzięłam je jako prezent urodzinowy od siebie dla siebie ;) Po otwarciu się miło zaskoczyłam - zapach ciężki, elegancki ale jednocześnie ani duszący ani jakiś przesadzony, Świetny na jesień, zimę. Na początku myślałam że zapach jest nietrwały, ja momentalnie przestawałam je czuć, ale w pracy ludzie nawet po wielu godzinach noszenia pytali mnie co to za perfumy. Jak dla mnie opakowanie jest kiczowate, ale co się komu podoba :) Ogólnie fajny produkt, szczególnie jak za tą cenę, ale nie wiem czy kupię ponownie, jako że jestem fanką raczej słodkich zapachów.