Vitea, Krem na dzień i na noc matujący i normalizujący

Vitea, Krem na dzień i na noc matujący i normalizujący

Krem opracowano dla osób w każdym wieku, które mają cerę tłustą lub mieszaną, skłonną do błyszczenia, rozszerzonych porów i niedoskonałości.
Cynk PCA - łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry, reguluje wydzielanie sebum odpowiedzialnego za błyszczenie cery.
Ekstrakt z białej wierzby - wykazuje działanie złuszczające i oczyszczające, dzięki czemu skóra staje się gładsza, ma zdrowszy, jaśniejszy koloryt.
Kompleks matujący - pochłania z powierzchni skóry nadmiar sebum, dzięki czemu pozostawia ją świeżą i matową.
Olej ryżowy - dostarcza skórze witamin i minerałów, nawilża, zwiększa produkcję kolagenu i przyspiesza regenerację skóry.
Krem nie zawiera: parabenów, alkoholu etylowego i sztucznych barwników.
Krem ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania, może być stosowany pod makijaż, nie zatyka porów, przedłuża trwałość makijażu.
Już po pierwszym zastosowaniu skóra jest bardziej matowa a podrażnienia złagodzone. Po 4 tygodniach stosowania rozszerzone pory są mniej widoczne, błyszczenie i niedoskonałości cery są wyraźnie zredukowane.

Oddałam synowi

Nie mam wielkich zastrzeżeń co do działania kremu. Lekki, nie lepi się, porządnie i szybko wchłania się w skórę twarzy. Strefy T nie matuje u mnie na tyle, bym nie świeciła się tak, jak przy innych kremach. Makijaż nakłada się na niego świetnie, bo krem nie roluje się, cera jest dobrze przygotowana pod kosmetyki kolorowe.
Mimo to krem oddałam synowi, niech się nim smaruje po goleniu, bo krem wg mnie ma właśnie taki typowo męski zapach kremu do golenia/po goleniu. Ja zdecydowanie preferuję "damskie" zapachy w kremach.

Świetny krem

Bardzo dobry krem. Kupowałam go przez internet nie znając kompletnie jego składu. Ten mnie nie oczarował i miałam co do niego obawy. Rzadko trafiam na dobry krem, a ten był strzałem w dziesiątke. Rzeczywiście nawilżał moją odwodnioną skórę twarzy, podczas stosowania nie było żadnych wysypów i niespodzianek, wręcz przeciwnie, skóra się polepszyła. Podobał mi się również zapach kremu jak i to że był w szklanym słoiczku, a nie plastikowym, za czym nie przepadam. Gorąco polecam wypróbować.

Rewelacyjny, świeży zapach

Bardzo fajny krem! Jego jedynym minusem jest to, że nie ma go w okolicznych drogeriach i musiałam zamawiać przez Allegro.

Krem ma super świeży, bardzo przyjemny zapach, który przy porannej aplikacji przynosi wręcz radość. Bardzo szybko się wchłania i zostawia skórę matową. Mam tłustą cerę i nie zauważyłam żadnego przesuszenia, czy ściągnięcia. W połączeniu z matującym podkładem (eveline liquid) zaczynam się świecić po czterech godzinach, ale skóra nie wygląda na przetłuszczoną, tylko po prostu trochę świecącą.

Na moją skórę działa dobrze, ale nie wpłynął na poprawę zaskórników i jakiś pryszcz czasami nadal wyskakiwał, tak jak zawsze. Nie zapychał i nie miałam problemu z pojawianiem się bolesnych guli.

Słoiczek jest bardzo elegancki, szklany, ciężki. Wygląda bardzo ładnie i sprawia wrażenie droższego produktu, niż jest w rzeczywistości. No i krem jest naprawdę wydajny.

Cudo!

Przypadkiem zobaczyłam go w Leclerku ( nigdy wcześniej nie widziałam w drogerii) i jako, że mam skórę mieszaną to postanowiłam przetestować - zachęcił mnie ceną 10.99.
Otwierając opakowanie możemy przeczytać, że firma jest polska i dopiero powstaje!
Podoba mi się fakt, iż słoiczek jest szklany.
Przechodząc do samego działania kremu to jak do tej pory najlepszy jaki używałam. On faktycznie świetnie matuje, delikatnie i świeżo pachnie, godnie zachowuje się pod makijażem. Nie wysusza, nie uczula - stopniowo nawilża. Jest wydajny, niewielka ilość wystarcza do pokrycia całej twarzy.
Jestem zachwycona i mam nadzieję, że go nie wycofają i na stałe zagości w sklepach :)

Bardzo dobry

Ktrem to mój ulubieniec, szybko się wchalania, idealny pod makijaż, nie zapycha ani nie podrażnia ;) lekko \'męsko\' pachnie ;) Super matowi cerę ;)Szybko się chałnia, nie zostawia tłustego filmu ;) Podraznienia sie wyciszyły a kolryt skóry wyrównał sie

Matuje, ale i wysusza

Ten krem rzeczywiście matuje, chyba po raz pierwszy widzę tak wyraźnie takie działanie. Niestety odbywa się to kosztem coraz większego dyskomfortu związanego ze zmniejszaniem się stopnia nawilżenia skóry. Cera zaczęła gorzej wyglądać, zrobiła się jakby taka powierzchniowo pomarszczona. Być może krem lepiej spisałby się kiedy jest ciepło; po miesiącu używania odstawiłam go, spróbuję poużywać później.
Poza tym kosmetyk ma same zalety: ograniczono w nim ilość 'chemii', jest lekki, szybko się wchłania, delikatnie pachnie, nie podrażnia, jest wydajny. Kupiłam go w promocji za 8 zł, ale i bez niej jest tani.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3