L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture So Black (Ultraczarny tusz do rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Maskara Volume Million Lashes w , ultra-czarnej odsłonie. Precyzyjna szczoteczka otula każdą rzęsę tuszem. Rzęsy są rozdzielone. Formuła z płynnym jedwabiem wzbogacona o czarne pigmenty nadaje rzęsom czarną objętość.

nie dla mnie

kolejny tusz, który odbija się na górnej i dolnej powiece (co prawda w mniejszym stopniu w porównaniu z tuszami innych marek). Szczoteczka silikonowa, ale dzięki drobnym wypustkom nie ma mowy o niechlujnym i przerysowanym rysunku rzęs, łatwo można budować kolejne warstwy bez sztucznego efektu. Piękne i praktyczne opakowanie ułatwia malowanie. Niestety nie dla mnie, nie za tę cenę

Chyba gorsza od siostry

Jeśli chodzi o opakowanie to wszystko jak w klasycznej wersji. Porządne nic się nie wyciera, nie pęka.
Mam wrażenie że orginalna wersja sprawdza się lepiej. Często tak bywa że wersja ultra black maskara ma pewne wady
Mam wrażenie że ten tusz jest nieco rzadszy a dodatkowo szybciej zaczął się osypywać.
Przez tę rzadkość nawet po czasie nie daję spektakularnego efektu.
Nie widzę różnicy w czerni między tą a innymi mascarami więc wydaje mi się że nie warto inwestować w tą wersję. Klasyczna wiadomo super, chociaż pomału wypierają ją inne np Eveline variete xD.

tusz do rzęs jest elegancki

W końcu moje rzęsy są pięknie podkreślone i widoczne, jestem bardzo zadowolona. Wcześniej nie miałam do czynienia z takim produktem, jestem w stu procentach na TAK. Nadaje rzęsom zmysłowej objętości, widocznie je pogrubia, precyzyjnie rozdziela oraz sprawia, że są zauważalnie dłuższe. Po całym dniu tusz nie kruszy się i nie rozmazuje, a rzęsy są delikatne i miękkie.

Najlepszy:)

Używam ten tusz już od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł.
- Świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy
- długo się utrzymuje
- nie rozmazuje się
- ma piękny kolor głębokiej czerni
- już jedna warstwa przepięknie podkreśla oko
- można dokładać warstwy i nie skleja rzęs.
Polecam:)

Numer jeden

Do zakupu namówiła mnie koleżanka podczas mojej krótkiej przygody z pracą w drogerii. Do tej pory tusze do rzęs marki L’oreal totalnie nie przypadały mi do gustu. W każdym coś mi nie odpowiadało. Ten też jakoś mnie kusił. Szczoteczka wydawała mi się zła i dość wysoka cena nie przekonywała mnie zupełnie do zakupu.
W końcu kupiłam w trakcie peomocji i zakochałam się! Dla mnie nr 1 wśród tuszy. Testuje różne, ale do tego ciagle wracam. Idealna konsystencja, świetna szczoteczka silikonowa, która idealnie rozdziela rzęsy i pięknie je wydłuża. Nie kruszy się, nie rozmazuje się pod oczami po całym dniu. Jest tak trwały, że sama w to uwierzyć nie mogę. Nie wiem, czy znajdę produkt w takiej cenie, który mógłby go przebić :)

MOJA MIŁOŚĆ

Przed państwem jeden z dwóch idealnych produktów do malowania rzęs!
Totalnie moja miłość, ulubieniec i hit. Mam duże oczy, długie proste rzęsy, które podkręcam zalotką. Ten tusz robi ogromną robotę, moje rzęsy są pięknie podkreślone, oczy widoczne, nic się nie osypuje i zapewnia nienaganną trwałość makijażu. Opakowanie estetyczne, szczoteczka sylikonowa, precyzyjna. Bez problemu mogę rozdzielić rzęsy i ułożyć je tak jak sobie tego życzę. Nic się nie kruszy, nie osypuje. W żaden sposób nie osłabia moich rzęs. Zużyłam wiele opakowań. Czasami próbowałam czegoś innego, ale zawsze wracałam z podkulonym ogonem. To jest mój tusz!

Najlepszy jakikolwiek używałam

Tusz kupuje online i polecam go tam szukać, bo w drogerii cena wynosi ok. 60zł, a online ok.25zl. Mam długie rzęsy, podkręcane. Teraz przejdę do opinii.

Ulubiony od lat!

Moje rzęsy nie są ani specjalnie dlugie, ani suer gęste. Ot, takie zwyczajne.
Maskara sprawia, że prezentują się naprawdę dobrze - pogrubia, wydłuża i podkręca. Kupuję tę maskarę od kilku lat, za mną na pewno więcej niż 15 opakowań :) a to o czymś świadczy. Nawet gdy skuszę się na jakąś inną to i tak ZAWSZE wracam do Loreal Volume Million Lashes, So Couture.
Tusz nie kruszy się i nie osypuje, nie wysycha również w opakowaniu, dosyć długo zachowuje swoje właściwości.
Kupuję go zawsze na promocjach albo w sieci - wychodzi najkorzystniej.

ZALETY:
- precyzyjna sylikonowa szczoteczka (wiele wypustek)
- trwały a jednocześnie łatwy do zmycia przy demakijażu
- nie podrażnia oczu (mam wrażliwe)
- efekt sztucznych rzęs
- rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy
- nie osypuje się, nie wysycha

WADY:
brak

ulubiony

Od tuszu oczekuję naturalnego efektu i ten produkt to ma. Moje naturalne rzęsy nie są spektakularne, raczej średniej długości i jaśniutkie na końcach. Tusz powoduje że "pojawiają się" w swojej najlepszej odsłonie. Produkt nie osypuje się, nie skleja przesadnie rzęs. Delikatnie pogrubia, ale bez efektu pająka. Do dwóch-trzech tygodni po otwarciu nowego opakowania wymaga większej precyzji przy nakładaniu, bo lubi się odbijać na powiece i czasem nakłada się go za dużo jak na jedną aplikację. Jednak po tym czasie, jak już do opakowania dostanie się trochę powietrza, formuła lekko zastyga i jest już zdecydowanie bardziej przyjazna w użytkowaniu.
Nie wiem czy ten tusz jest ultraczarny jak w opisie, natomiast jego kolor na pewno jest ciepłą, elegancką czernią.
Z tej półki cenowej to w mojej opinii najlepsza dostępna opcja. Polecam gorąco!

Najukochańsza maskara!

Moje rzęsy są długie ale proste.
Maskara sprawia, że są podkręcone, pogrubione i rozdzielone.
U mnie daje efekt sztucznych rzęs - nie jeden raz usłyszałam komplement na temat oprawy oczu.
Tusze wymieniam co 3/4 miesiące po otwarciu - ze względów higienicznych. Inne marki po 3 miesiącach bardzo się osypują. Przy tym tuszu nawet "pod koniec jego żywota" nie zauważyłam nieestetycznego osypu.
Za każdym razem gdy zakupię inną markę tuszu, wracam do tego z podkulonym ogonem xD.
Przy niektórych opakowaniach, przy zbytnim zgęstnieniu, dawałam kropelkę duraline i tusz był jak nowy.
W drogeriach internetowych kosztuje 1/3 ceny z drogerii Rossmann/Hebe itp.

Mój HIT

Jak dla mnie ten tusz to strzał w 10.
Na początku zachwyciło mnie opakowanie zgrabne, poręczne w mojej kolorystyce. Szczoteczka dla moich rzęs idealnie wyprofilowana, świetnie rozczesuje rzęsy i nadaje naturalny look co mi się bardzo podoba [ Uwaga! pamiętajmy, żeby kupować ze sprawdzonego źródła świeży tusz w przeciwnym razie się osypuje po godzinie czasu]. Takim dodatkiem nad "i" jest piękny zapach. Polecam go każdej osobie, która chce mieć pięknie i naturalnie pomalowane rzęsy.

Najlepszy!

Jeden z najlepszych jaki miałam.

Widocznie wydłuża, pogrubia i przyciemnia.
Sama mam dosyć długie i ciemne rzęsy ale po jego użyciu widzę sporą różnicę.
Sam tusz jest dosyć plastyczny. Można go budować bez obawy, że rzęsy się skleją.
Podczas malowania tusz nie odbija się na powiekach a w ciągu dnia się nie osypuje.

Jest stosunkowo drogi ale myślę, że jest wart swojej ceny.
Warto się zaopatrzyć w kilka sztuk przy promocji z drogerii :)