L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture So Black (Ultraczarny tusz do rzęs)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 9,5 ml

Maskara Volume Million Lashes w , ultra-czarnej odsłonie. Precyzyjna szczoteczka otula każdą rzęsę tuszem. Rzęsy są rozdzielone. Formuła z płynnym jedwabiem wzbogacona o czarne pigmenty nadaje rzęsom czarną objętość.

Perfekcyjnie rozdziela rzęsy

Z tą maskarą znam się już bardzo długo i nigdy mnie nie zawiodła. Ma bardzo wygodną i precyzyjną szczoteczkę. Rzęsy po niej są idealnie rozdzielone, nie sklejone, intensywnie czarne i lekko wydłużone (znam lepiej wydłużające maskary). Efekt jest długotrwały, nic się nie osypuje i nie odbija na powiekach. Tusz jest też łatwy w demakijażu. Polecam jego zakup na stronach internetowych, gdyż stacjonarnie w drogeriach jest strasznie drogi.

Najlepszy

Naprawdę ten tusz można polecić z czystym sumieniem. Do tej pory kupowałam tusze polecane na różnych forach, niestety zawsze miałam jakieś ale... Z loreal przetestowałam wszystkie, ten był ostatni na mojej liście i wiem że będzie zemną zawsze. Szczoteczka idealnie rozczesuje rzęsy i ich nie skleja.

Polecam!

Zdecydowanie mój ulubiony!

Po pierwsze świetna szczoteczka, nie kłuje, jest precyzyjna i dobrze rozczesuje rzęsy przy aplikacji.
Bardzo fajna formuła, nic się nie skleja i nie spływa.
Nie odbija się na powiekach i jest długotrwały.
Rzęsy po nim są świetnie podkreślone i wydłużone.

Dodatkowo piękne opakowanie, takie jakby luksusowe ;)
Kupuję go zawsze przez internet, bo tam jest duuużo tańszy.

To nie była miłość...

...od pierwszego użycia. Tusz na początku użytkowania sklejał rzęsy a szczoteczka jak dla mnie baardzo kiepska. To że jest cieńsza na czubku i ma króciutkie włoski sprawiło że nie dało się dobrze wytuszowac i rozczesac rzęs bo się oblepiały. Dopiero z na wpół zurzytym zaczęłam się dogadywać, jak już troche wyschnał. :) wtedy zauważyłam że ładnie podkreca rzęsy.
Czy polecam? Niekoniecznie. Cena bardzo wygorowana a oczekuje po tuszu że od poczatku będzie sie dobrze spisywał.

Czekoladowy zawrót głowy

Zapach, który wydobywa się po otwarciu tuszu jest przyjemnie czekoladowy, pobudzający i z miejsca poprawia humor. Po naniesieniu tuszu na rzęsy humor jest jeszcze lepszy, ponieważ są one pięknie pokreślone, wydłużone, pogrubione i rażą mocną czernią. Nie tworzy efektu pandy, intensywny kolor i magnetyzujące spojrzenie utrzymują się dopóki same nie zmyjemy tego cuda. Klasa. :)

O tak!

W każdej recenzji serii loreala volume million lashes zaznaczam, że uwielbiam tą serie. Mam do tego powód, a jest nim między innymi ten właśnie tusz. Jego klasyczna wersja so couture już posiada głęboką czerń, więc można się domyślić jaki efekt daje ta mascara. Rozdziela rzęsy, nie skleja ich, łatwa w aplikowaniu szczoteczka, formuła prawie wodoodporna (nie spływa od razu przy kontakcie z wodą jak inne tusze), pięknie pachnie i im dłużej się jej używa, tym lepiej wygląda na rzęsach. Nie kruszy się po całym dniu noszenia i można dokładać w ciągu dnia kolejne warstwy bez obaw, że te rzęsy będą posklejane lub nieestetycznie wyglądały. Polecam!

najlepsza maskara

Jest to najlepsza maskara dla mnie. Przede wszystkim świetnie pogrubia oraz wydłuża. Dodatkowo jest mega czarna. Maskara po całym dniu nie kruszy się oraz ne odbija na powiekach. W opakowaniu nie wysycha szybko. Nie skleja rzęś nawet po kilku pociągnieciach.

Faworyt

Jest to jeden z moich ulubionych tuszy drogeryjnych. Rzęsy są wydłużone, grubsze, ultraczarne. Oko wygląda przepięknie. Mimo, że już kilkukrotnie go "zdradziłam" i kupiłam co innego to i tak zawsze do niego wracam. Oczywiście nie ma co go kupować stacjonarnie, bo przebitka cenowa jest masakryczna.

Jeden z moich faworytów drogeryjnych

Loreal So Couture So Black jest ze mną już... prawie od 5 lat :). A jest to mega duży sukces! Tzn może nie tak nieprzerwanie, gdyż uwielbiam testować nowości, ale ZAWSZE do niego wracam. Jeszcze niedawno nie było aż takiego wyboru tuszy w drogeriach jak obecnie i często trzymałam się swojego hitu dość długo.
So Couture spełnia praktycznie wszystkie moje oczekiwania, czyli:
- przede wszystkim nie obsypuje się w ciągu dnia
- wytrzymuje cały dzień bez poprawek
- pięknie rozdziela rzęsy i nie skleja ich
- ma głęboki odcień czerni
- jest wydajny
- podkręca rzęsy
- można nim stopniować efekt poprzez dodawanie kolejnych warstw
- nie podrażnia w żaden sposób oczu, a noszę szkła kontaktowe
Jak widać na prawdę jest to dobry kosmetyk do makijażu. Rzęsy są naturalnie podkreślone, czarne i spokojnie mogę wykonywać wszystkie aktywności dnia codziennego, bez obawy, że się rozmaże, czy pokruszy. Wieczorem nie mam żadnego problemu z demakijażem - praktycznie każde mleczko sobie z nim poradzi. Jedynie mogłabym się przyczepić do objętości, która jednak mogłaby być lepsza i aby uzyskać mocniejszy efekt na rzęsach trzeba nałożyć minimum 3 warstwy. Mi to nie przeszkadza, ale czasem jest to czasochłonne, bo przed nałożeniem każdej trzeba odczekać aż każda wcześniejsza wyschnie, a wiadomo jak to bywa z czasem o poranku :). Acha jeszcze cena! Stanowczo za drogo bez promocji stacjonarnie, ale od czego jest internet? :P. W Rossmannie średni koszt So Couture So Black to prawie 70 zł! W drogeriach internetowych to 30 zł... .
Zdecydowanie jest to mój hit i podejrzewam, że jeszcze dłuuugo będę do niego wracać po każdej kolejnej nieudanej próbie testowania kolejnej nowości xD

Mój ulubieniec!

Totalny ulubieniec jeśli chodzi o maskary. Super rozdziela rzęsy, pogrubia, nadaje super objętości. Nie skleja. Co prawda nie każdemu przypadnie do gustu szczoteczka silikonowa, ale gwarantuje jest o wiele lepsza niż zwykła z włoskami. Nabiera idealna ilość produktu co ułatwia sprawną i szybką aplikacje bez zbędnego wycierania. Nie osypuje sie ani nie podrażnia oczu o co mi głównie chodziło bo mam je bardzo wrażliwe.
Minusem jednak zdecydowanie jest cena ale w drogeriach internetowych możecie go znaleźć za ponad polowe taniej niż stacjonarnie!

Kleisty potwór

Moim zdaniem szczotka nabiera za dużo tuszu co doprowadza do strasznego sklejenia rzęs. Chyba jeden z gorszych tuszy jakie kupiłam, a nie mam wcale wysokich wymagań.

Gorszy odpowiednik swoich sióstr

Tusze z gamy Volume Million Lashes testowałam wielokrotnie, czy to kultową złotą wersje czy zieloną. Moim ulubieńcem wszechczasów jest odpowiednik So Couture, który w porównaniu do wersji So black wygrywa. Czarniejsza wersja gorzej się utrzymuje, kruszy się i ma tendencje do rozmazywania.