Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska regeneracyjna Omega z kwasami tłuszczowymi Omega-6 dla suchych, zniszczonych włosów bez połysku. Kwasy tłuszczowe omega-6 są istotne dla zdrowia ludzkiego, ale organizm sam nie potrafi ich wytwarzać. Skóra może absorbować, a następnie użyć kwasów tłuszczowych omega-6, dlatego są stosowane zewnętrznie na skórę. Pomagają stworzyć i wzmocnić barierę ochronną skóry głowy.
Maska Kallos Omega zapobiega rogowaceniu oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Optymalizuje aktywność fizjologiczną skóry owłosionej.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Wydajna i skuteczna maska

Ta maska wystarcza na dłuuuugo. Ogromne opakowanie, a do tego wydajna maska.
No i skuteczna - po zastosowaniu włosy są gładkie i błyszczą się ładnie.
Super stosunek ceny do jakości. Polecam.

bardzo przecietny

kallosa kupilam jako jednego z wielu bo brakowalo mi w domu maski emolientowej ,niestety w sklepie nie ma opcji powąchania. zapach stanowczo mnie zniechecil.dlatego mecze ten produkt już 2 miesiace, nie ejst przeterminowany,stosuje ja jako baze do maski dodajac glutka, make ziemniaczana lub odrobine oleju, jogurtu...choc i bez tego dzialanie jest całkiem dobre

O! Mega maska :)

Od lat używam masek Kallos. Pamiętam jeszcze czasy jak tylko jedna wersja, a mianowicie mleczna była do wyboru za którą płaciłam "fortune" w salonie fryzjerskim :)
Przerobiłam już trochę jej rodzajów i generalnie wszystkie są spoko.
Jest ich dużo, ładnie pachną, są tanie i działają.
Recenzowana ma dość intensywny aromat. Trochę kojarzy mi się z ciastkami, trochę z orzechami.. W każdym bądź razie woń z tych "jadalnych" bardziej, choć kokosowej czy mlecznej nie przebije jeśli o zapach chodzi (przynajmniej dla mnie).
Produkt działa. Spełnia się w swej roli, od której oczekuje wygładzenia włosów oraz ułatwienia ich rozczesywania po umyciu.
Kosmetyk nie obciąża moich włosów (gęste, farbowane, delikatnie przesuszone).
Te po jego zastosowaniu są lśniące, miękkie a ich rozczesanie po kontakcie z Omegą to żaden problem.
Ogólnie rzecz biorąc jest tanio, dużo i dobrze :)

Super

Maska jest świetna, włosy po niej są nawilżone wygładzone miękkie i wydają się być grubsze.
Jak za taką cenę to naprawdę dobry efekt. Ciężko ją dostać.

Moc kwasów omega

Maska bardzo przyjemna, Włosy są po niej odżywione i lśniące. Łatwo się rozczesują, i są wzmocnione, zauważyłam nawet że mniej wypadają i się nie łamią. Opakowanie jest duże i wydajne nawet przy długich włosach i dwóch osobach jej używających. Często jest w promocji za niską cenę w drogerii.

Bez szału

Kupiłam tą maskę zachęcona pozytywnymi opiniami i ciekawym składem, jednak z jakiś przyczyn średnio się u mnie sprawdziła. Polecam stosować ją jako pierwsze O w OMO, do tego nada się zdecydowanie najbardziej. Jeżeli używam jej po myciu to zawsze zostawiam na przynajmniej 20 min - przy pozostawieniu jej na włosach krócej efekty jej działania są znikome.
Fajnie, że pachnie bardziej mydlanie niż spożywczo - mam już dość ciągłego zapachu owoców czy czekolady na włosach.
Wydajność i konsystencja oraz cena - jak zawsze w kallosach bez zarzutu. Dla mnie słabe 4.

Maska spełniła moje oczekiwania

Maska spełniła moje oczekiwania, włosy już po pierwszym użyciu były dużo bardziej miękkie i miłe w dotyku. Pudełko wystarczyło mi na wiele użyć, warto się ze zużywaniem pośpieszyć bo moja już po pewnym czasie zaczęła dziwnie pachnąć. Mega plus za przystępną cenę, kosztuje niedużo, to moja ulubiona maska z tych tańszych.

Maska nie na co dzień ale dla mnie najlepsza z Kallosów

Z uwagi, że maska posiada 2 sylikony, a ja używam naturalnego szamponu i odżywki nie używam jej codziennie ale 2 razy w tygodniu żeby dociążyć włosy.
Świetnie działa na moich rozjaśnionych kiedyś włosach, w połączeniu z naturalną odżywką i szamponem działa cuda. Zawsze włosy odciskam ręcznikiem i na wilgotne nakładam na 10 minut, efekty są bajeczne.
Używajmy takich masek z sylikonami z umiarem, nie codziennie bo możemy włosom zaszkodzić, a przy umiarkowanym użytku uratujemy kosmyki i pięknie dociążymy, nie zawsze sylikony szkodzą ale trzeba wiedzieć jak ich używać.

Może być

Maska jest przeznaczona do nieżywotnych,łamiących się włosów z kompleksem Omega-6 i olejem Makadamii
Używam go już miesiąc i nawet daje radę jest go bardzo dużo A ja mam bardzo suche wlosy i łamliwe dzięki czemu muszę go dużo nałożyć i starczy mi na długo.
Nawilża i odżywia uszkodzone włosy
Stosuje po umyciu i osuszeniu ręcznikiem włosów, nakładamy na 5 min i spłukuje.

Przyjemniak

Opakowanie: Sporych rozmiarów, odkręcane. Srebrna etykieta. Czy ładne, cóż, rzecz gustu.
Na minus w opakowaniu jest jego otwieranie mokrymi rękami. Dostaję zawsze szewskiej pasji przy tym,

Skład: Maska ma bardzo łagodne detergenty, niestety też ma trochę produktów, które mogą uczulać. Ale nie zaskakuje mnie to, bo Kallos niestety tak ma. Produkt jest mocno emolientowy i ma też w składzie humekntant.

Wrażenia: Przede wszystkim fajna konsystencja - nie za lejąca, ale też nie jest mocno zbita. Ładny zapach, który utrzymuje się na włosach po użyciu.
Ja tej maski używam głównie przy metodzie OMO - służy mi jako maska myjąca dzięki bardzo łagodnym detergentom, które ma w składzie. Idealnie sprawdza się do emulgowania oleju. Używam też do zamknięcia pielęgnacji, co z kolei dobrze się sprawdza, ze względu na silikony w składzie. Przez to, że odżywki w opakowaniu jest dużo, jest ona bardzo wydajna. Dodatkowym atutem jest niska cena. Produkt jest naprawdę w porządku i myślę, że skuszę się jeszcze na kolejne opakowania.

Super!

Maska gęsta, treściwa. Jest używana przeze mnie jako odżywka po myciu. Włosy myję co 2 , 3 dni.
Nie nakładam na skórę głowy tylko na włosy.
Włosy po niej co łatwe do rozczesania.
Ponadto błyszczące i wygładzone do następnego mycia.
Super efekt za niewielkie pieniądze.

Nawilża i wygładza

Ta odżywka dobrze nawilża i wygładza włosy, miałam kilka różnych masek z Kallos ale ta zdecydowanie ma najbardziej intensywne działanie pod tym względem. Super wydajna, opakowanie jest ogromne a sama odżywka niedroga, bardzo się to opłaca.