Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska regeneracyjna Omega z kwasami tłuszczowymi Omega-6 dla suchych, zniszczonych włosów bez połysku. Kwasy tłuszczowe omega-6 są istotne dla zdrowia ludzkiego, ale organizm sam nie potrafi ich wytwarzać. Skóra może absorbować, a następnie użyć kwasów tłuszczowych omega-6, dlatego są stosowane zewnętrznie na skórę. Pomagają stworzyć i wzmocnić barierę ochronną skóry głowy.
Maska Kallos Omega zapobiega rogowaceniu oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Optymalizuje aktywność fizjologiczną skóry owłosionej.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Duży produkt za niaską cenę

Maki do włosów od marki Kallos są bardzo znane i popularne, przede wszystkim dzięki ogromnej pojemności za niską cenę, na każdą kieszeń. Miałam okazję testować różne rodzaje masek i są dla mnie bardzo podobne.
Zalety:
+duża pojemność, dzięki czemu jest bardzo wydajna i wystarczy nam na długo
+ma ładny zapach
+włosy są błyszczące, miękkie i wyglądają zdrowo
+nie obciąża włosów
+ma odpowiednią konsystencję, dzięki czemu nie ześlizguje się z włosów
+niska cena
+dostępność
Wady:
-opakowanie, otwarcie mogłoby być wygodniejsze do otwierania pod prysznicem

Bez szału

Produkt odnajdujemy w ogromny plastikowym słoiku, który nie jest jednak zbyt porządny. Ładny design i plus za pelne informację o składzie. Produkt ma prześliczny, bardzo intensywny zapach. Produkt ma bardzo gęstą i przyjemną konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza na wilgotnych włosach. Trzymam bo na nich przez ok 30min po delikatnym podgrzania suszarką i nałożeniu na nie ręcznika. Efekt? Dość marny. Włosy może i są delikatnie wygładzone i już tak bardzo się nie puszą, jednak nic poza tym nie zyskały. Nie widzę żadnego działania pielęgnacyjnego. Produkt bardzo wydajny. Plus za cenę i dostępność. Nie kupię jednak ponownie.

Bez szału

Średnia maska, ale nie ma w niej nic rewelacyjnego.
Moje włosy raczej jej nie lubią - chyba że jako mieszanka z jakimiś innymi składnikami. Zapach fatalny. Dużym plusem jest cena.

Nie tym razem!

Po przygodach z innymi kallosami skuszona ich zapachami i kolorem opakowania
trafiłam na to cudo. włosy są po nim lśniące, 'lejace' i pięknie pachną! Polecam każdej!

Jest ok ale bez szału(jak większość kallosów)

Maski Kallosa nie są zbyt treściwe, bardziej zasługują na miano lekkich odżywek. Dobrze sprawdzają się do emulgowania olejów lub jako produkt do tuningu ( można dodać ulubiony olej, aloes, keratynę itp.). Największą zaletą produktu jest niska cena przy dużej pojemności opakowania. Maska ma całkiem przyjemny zapach. Włosy po jej użyciu są wygładzone i dociążone. Tak na prawdę maski kallosa mają bardzo podobny skład i działanie, różnią się szczegółami.

Cudotwórca!

Moja ulubiona!
Dzięki niej moje włosy są mięciutkie, gładkie, śliskie i błyszczące. Używam jej jako odżywkę ale też i maskę pod czepek. Nigdy mnie nie zawiodła.
Polecam!

Moj ulubiony Kallos

Testowalam juz Kallosa Keratin, Banana, Multivitamin,Aloe i Color, ale zdecydowanie Omega jest moim faworytem. Sprawdza sie przed myciem, po myciu, nałożony na chwilę i na dluzej. Wlosy po nim sa miekkie, gladkie i przyjemne w dotyku. Zapach tez mi sie podoba, nie jest chemiczny i nie nudzi sie tak jak np. Banana :p Bardzo fajnie tez sprawdza sie z dodatkami np. zelatyna lub nafta kosmetyczna :)

Mega omega

Opakowanie jak to u kallosa duży słój o pojemności 1000 ml.
Maska ma gęstą kremową konsystencję ,coś ala budyń.
Pięknie pachnie słodyczą owoców.
Dobrze się aplikuje ,nie spływa z włosów.
Ładnie wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie.
Nie powoduje przetłuszczania i nie obciąża włosów,daje efekt ,
gładkich i sypkich włosów.
Jakiejś szczególnej regeneracji nie zauważyłam ,ale jest efekt odżywienia i nawilżenia .
Włosy są błyszczące i miękkie.

Świetna i lekka

Jak dla mnie ten produkt powinien nazywać się odżywką, ponieważ z powodzeniem można go stosować co mycie. Moje włosy są farbowane, cienkie ale gęste, lubią się przetłuszczać i puszyć, a do tego plączą się niesamowicie. Po tej masce są wygładzone, miękkie, pełne blasku i nawilżone, ale też czuć, że są lekkie choć nie puszą się. Do tego bardzo łatwo mogę je rozczesać. Podoba mi się też zapach, chociaż pod koniec użytkowania opakowania zmienił się (nie była po terminie sprawdzałam!) Ogólnie maska jest bardzo wydajna i zużycie całego pudełka to katorga dla maniaka kosmetyków ;)

Świetny produkt

Kallos maska Omega jest naprawdę świetna. Mam kręcone włosy które przez większość życia były napuszone i szorstkie. Odkąd zaczęłam używać tej maski moje włosy są lśniące i miłe w dotyku, no i oczywiście są bardzo odżywione.

Mocno wygładza

Po Kallosie Keratin to moja druga ulubiona maska tej firmy. Jest megawygładzająca, ujarzmia przesuszone włosy. Nie żałuję jej sobie na moje gęste, długie za łopatki włosy. Ostatnimi czasy nie mam czasu na nakładanie olei i kombinowanie z pielęgnacją, do tego muszę myć włosy co dzień i ta maska mnie ratuje. Idealna do wczesywania, tak nałożona maska nawet na 2 minuty daje świetne efekty w postaci wygładzenia i dociążenia włosów. Nie mam żadnych problemów ze spłukaniem jej, mimo iż jest treściwa i dość olejowa. Świetna do 'tuningowania', tania, łatwo dostępna, w różnych drogeriach. Ładnie pachnie, jakby orzechami, słodko. Polecam!

Bez szału

Nie zrobiła z moimi włosami niczego nadzwyczajnego. Po kilku miesiącach stosowania kondycja moich włosów pozostaje bez zmian. Pomaga jedynie w rozczesywaniu włosów.