Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Kallos, KJMN, Omega, Maska do włosów z kwasami tłuszczowymi

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska regeneracyjna Omega z kwasami tłuszczowymi Omega-6 dla suchych, zniszczonych włosów bez połysku. Kwasy tłuszczowe omega-6 są istotne dla zdrowia ludzkiego, ale organizm sam nie potrafi ich wytwarzać. Skóra może absorbować, a następnie użyć kwasów tłuszczowych omega-6, dlatego są stosowane zewnętrznie na skórę. Pomagają stworzyć i wzmocnić barierę ochronną skóry głowy.
Maska Kallos Omega zapobiega rogowaceniu oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Optymalizuje aktywność fizjologiczną skóry owłosionej.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Super!

Maska gęsta, treściwa. Jest używana przeze mnie jako odżywka po myciu. Włosy myję co 2 , 3 dni.
Nie nakładam na skórę głowy tylko na włosy.
Włosy po niej co łatwe do rozczesania.
Ponadto błyszczące i wygładzone do następnego mycia.
Super efekt za niewielkie pieniądze.

Nawilża i wygładza

Ta odżywka dobrze nawilża i wygładza włosy, miałam kilka różnych masek z Kallos ale ta zdecydowanie ma najbardziej intensywne działanie pod tym względem. Super wydajna, opakowanie jest ogromne a sama odżywka niedroga, bardzo się to opłaca.

Nie dla mnie

Słyszałam bardzo duzo pozytywnych opinii na temat tej maski wiec postanowilam ja wyprobowac ,kupilam ja w jednej z drogerii,po dłuższym stosowaniu nie zauwazylam rożnicy moje wlose wciaz byly przyniszczone ale miękkie w dotyku ,sposob nakladania tez nie wpadl w moje gusta ,jest bardzo czasochlonny .Maska wydajna

Zmiękczenie i wygładzenie

Rewelacyjna maska, zmiękcza i wygładza włosy, różnica jest szybko odczuwalna, trochę obciąża włosy więc zalecam z umiarem stosowanie. Zapach na plus, przyjemny dla nosa, za taką cenę naprawdę warto bo opakowanie jest ogromne.

Zaskoczyla mnie

Odkad zaczelam rozjasniac wlosy to jak wiadomo bardzo na tym ucierpialy. Zrobily sie suche, kruche, puszace. Na glowie jedno, wielkie siano. Pierwsze co zrobilam to siegnelam po proteiny, potem zaczelam szukac maski nawilzajacej. Troche sceptycznie podchodzilam do tej maseczki, bo odkad rozjasniam wlosy to zaczelam siegac po preparaty profesjonalne. Skuszona opiniami, poszlam do Hebe i do ostatniej chwili sie wahalam mowiac sobie, ze taka tania, drogeryjna maska na pewno nic nie pomoze na moje podniszczone rozjasnianiem wlosy. Wzielam i... nie zaluje. Po pierwszym uzyciu nie bylam zadowolona, wlosy bylo strasznie ciezko rozczesac, byly szorstkie, matowe. Potem juz coraz lepiej, obecnie zawsze przy splukiwaniu czuc, ze sa sliskie, gladkie. Latwo sie rozczesuja, nie placza sie, sa mieciutkie. Co do opakowania i ceny - 1000ml za 11zl, maska jest tak wydajna, ze chyba jej nigdy nie skoncze:-D

Kocham kocham kocham

Kallosy to moje jedyna marka którą obecnie używam i tak już zostanie. Nie wyobrażam sobie kupować coś innego. Nigdy nie miałam włosów w tak dobrej kondycji. w końcu jest coś co rzeczywiście działa na moich włosach. Nie każdy darzy je sympatia bo składy bo wielkość. Mnie odpowiada. litrowe opakowanie starcza mi na miesiąc. Omega pięknie pachnie, pomaga rozczesać włosy. Praktycznie rozczesują się same. Nie łamią się, Sa odżywione, zauważyłam zdecydowanie mniej rozdwojonych końcówek. Nie jest to wybitnie droga marka ale warta testowania. Ja polecam

Jedna z moich ulubionych masek

Moje włosy uwielbiają ją! Są po niej miękkie, sypkie, błyszczą się, są wygładzone. Wyglądają na odżywione.
Zapach ma słodki, trochę chemiczny, na dłuższą metę może to trochę irytować.
Próbowałam różnych masek Kallos, jednak ta należy do jednych z moich ulubionych. Jest wydajna, pielęgnuje moje włosy pomimo swojego składu. Stosuje ją jako maskę i odżywkę, w zależności od potrzeby.

najlepsza maska jakiej próbowałam

Sprawiła, że moje włosy stały się żywe, miękkie i zregeneroawane. Sprawiła naprawdę cuda z moimi suchymi strąkami, które nadawały się już jedynie do ścięcia. Jestem bardzo zadowolona. Duże opakowanie starcza naprawdę na długo.m Dopiero zużyłam połowę stosując po każdym myciu włosów przez pół roku. A cena naprawdę niska jak za taką ilość produktu.

KALLOS- ponownie cudownie

Odżywka podobna bardzo do tej o zapachu banana. Ponownie używałam jej tylko na przesuszone, przypalone włosy, żeby pozamykać łuski włosa i udało się! Ponownie z pomocą PRO TOX po myciu włosy były gładkie i nie puszyły się. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektu, gładkich i ślicznych włosach. NIe nakładałam maski na skórę głowy, żeby nie przetłuścić włosów u nasady.

Kallos, Omega, Maska do włosów

Maska do włosów o bardzo dużej pojemności . Po zastosowaniu na moich włosach nie zauważyłam żadnego efektu. Słodki chemiczny zapach powodował że nie lubiłam po nią sięgać. Nie zauważyłam żadnej regeneracji ani odżywienia .
Włosy po niej bardziej mi się przetłuszczały. Co do tej maski jestem zdecydowanie na nie.

Dobra maska.

Dobra maska emolientowa, używam jej zamiast szamponu ponieważ ma delikatne składniki myjące. Wygładza i delikatnie dociąża moje włosy (suche, rozjaśnione, kręcone). Ma ładny zapach i odpowiednią konsystencję, jak każdy Kallos bardzo tania i wystarcza na długo. Nie jest to jakaś intensywna maska natomiast jest świetna do codziennej pielęgnacji.

Średnia jak każda Kallosa

Kupiłam tę maskę w wydaniu 275 ml bo z doświadczeniem wiem że te maski w działaniu szału nie robią, a właściwie jedno.. ułatwiają rozczesywanie.. zwyczajnie lekko natłuszcza i delikatnie dociąża - ja stosuję ją szczególnie na końcówki.. i to właściwie było by na tyle. Opakowanie małe więc jakoś szybko zmęcze. Zapach nie zbyt przyjemny jak dla mnie.