Kallos, KJMN, Milk, Mleczna maska do włosów

Kallos, KJMN, Milk, Mleczna maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartości pielęgnującej proteiny mlecznej dogłębnie odżywia i nawilża całą strukturę włosów. Po zastosowaniu włosy stają się jedwabiste, lśniące i łatwe w układaniu.

Przeciętna

Od jakiegoś czasu poszukuję idealnej maski proteinowej do ujarzmienia moich spuszonych włosów. Postanowiłam przetestować maskę Kallos Milk ze względu na promocję w drogerii Hebe. Dobrze, że była tania bo nie zrobiła na mnie wrażenia. Zacznę od tego, że ma bardzo specyficzny zapach i dość rzadką konsystencję. Włosy są po niej miękkie, ale na pewno nie wygładzone.

Bardzo przeciętna :p

Używałam już wielu Kallosow i ten jest jednym z gorszych moim zdaniem. Zapach ma nie za ładny, konsystencja dość rzadka jak na maskę, ale może być :) Co do działania to nie zauważyłam zbyt wiele niestety, najczęściej używam go do emulgowania oleju i w tym przypadku dobrze się sprawdza. Może jedynie ułatwia rozczesywanie włosów, trochę je puszy. Moje włosy są z natury falowane więc może dlatego im nie pasuje.

Ma plusy ma minusy

Zacznijmy od plusów, niska cena, wielki słoik maski kosztuje grosze a wystarcza na długie miesiące, ładnie pachnie, włosy się dobrze rozczesują po zastosowaniu. Całkiem nieźle wygładza włosy i nawilża. Po pewnym czasie jednak czułam się mocno zmęczona tą maską, przez wielkie opakowanie miałam wrażenie, że przez to, że jednak dostaje się do niej jakaś woda podczas nakładania to coś się z nią dzieje nie tak i w zasadzie to potem bałam się jej używać na włosy.

Mleczna przyjemność dla włosów!

Kupiłam małym opakowaniu bez większego przemyślenia - po prostu chciałam coś taniego, proteinowego. Gdy używałam maski przez pierwszy miesiąc, miałam wrażenie, że moje włosy nie wyglądają zbyt dobrze - spuszone, nie do końca chciały się układać.
Odstawiłam ją na chwile (podobnie jak inne proteiny) i wróciłam ponownie za jakiś czas. Obecnie niemal zawsze mam dzięki niej GHD, włosy są mięciutkie, pachnące, sypkie.
Jest bardzo wydajna - nawet w małym opakowaniu. Zdecydowanie będę do niej wracać.

Była w porządku.

Zanim ją kupiłam miałam nieco obaw, czy zapach nie będzie lekko kokosowy - jak zasugerowała mi jakaś pani w sklepie.
Ale raz kozie śmierć - na szczęście moje obawy się nie sprawdziły.
Zapach był dla mnie jak budyń, mleko w proszku... Całkiem przyjemny, ale po czasie coraz bardziej mi się nudził.

Nie mam wielkich wymagań co do odżywek i masek, bo moje niskopory nie potrzebują ogromnej pielegnacji.
Używane kosmetyki muszą jedynie nie zniszczyć i nie obciążać moich cienkich i delikatnych włosów oraz ułatwiać rozczesywanie.
Z tą maską moje kosmyki również się polubiły, jak z większością testowanych przeze mnie Kallosów.

Włosy ładnie się układały, delikatnie mlecznie pachniały, nie były obciążone, dobrze wyglądały. Rozczesywanie szło raz dwa. Konsystencja była odpowiednia, nie spadała z włosów, maska dobrze się rozprowadzała i łatwo spłukiwała.

Zapłaciłam za nią nieco ponad 10 zł, a biorąc pod uwagę duuużą wydajność cena jest bardzo korzystna.

Mi się maska sprawdziła, ale nie wiem czy kiedyś ją kupię ponownie - ze względu na zapach, który może się znudzić.

Zapach mnie zabija

Powoli od pewnego czasu testuje po kolei każdy kallos. Ten musiałam oddać znajomej. Co ciekawe nie przez złe działanie ale zapach. Jest on straszny, mdlący i dusząco słodki, bardzo mi przeszkadzał. Tragedia nie polecam dla osób z delikatnym nosem. Za to jako odżywka sama w sobie dobrze się sprawdza :D Włosy po użyciu gładkie i się nie puszą ;D
Polecam ale najpierw sprawdźcie jak reagujecie na jego zapach przed zakupem!

Tania i dobra

Zużyłam tej maseczki dobre 3 opakowania i jestem z niej bardzo zadowolona.
Pomimo, że opakowanie jest duże to mi osobiście starcza na około 1,5 miesiąca przy długich włosach.
Jeśli ktoś nie lubi zapachu mleka to zdecydowanie nie jest to maseczka dla niego.
Bardzo mocno czuć ten zapach nawet po umyciu cały czas mi towarzyszył.
MI osobiście przypadł do gustu.
Konsystencje ma fajną, bardzo podobną do innych masek z tej firmy.
Już po pierwszym zastosowaniu można zaobserwować, że włosy są bardziej odżywione, milsze w dotyku oraz lepiej się układają.

Miłe zaskoczenie

Nie miałam zbyt wielkich oczekiwań do tej maski, ale jestem miło zaskoczona. Zapach, choć intensywny, jest całkiem przyjemny. Konsystencja maski jest odpowiednia, dobrze się nakłada i spłukuje. Produkt wydajny. I zdecydowanie należy do niższej kategorii cenowej. Kupiłam na próbę małe opakowanie. Teraz czekam na duże. Włosy są gładkie, błyszczące, dobrze się rozczesują, zapach pozostaje

Ładne włosy

Maska Kallos Milk jest jedną z moich ulubionych masek z tej serii lubie jej słodki mleczny zapach.

Opakowanie duże w białej szacie graficznej odkręcane co ułatwia wyjęcie tyle produktu ile jest potrzebne. Konsystencja gęsta dobrze nakłada się na włosy, nie spływa. Włosy po niej są miękkie ,lśniące i dobrze się rozczesują co do odżywienia niewiele mogę napisać bo nie zauważyłam większej poprawy moich włosów ,a mam włosy cienkie ze skłonnością do wypadania. Maska jest lekka i nie obciąża. Lubie ją używać ale od czasu do czasu, jednak częściej sięgam po maski, które więcej regenerują i odżywiają włosy

Jest ok

Już po pierwszej aplikacji, wiedziałam, że zagości u mnie na dłużej. To jeden z moich ulubionych Kallosów. Zapach jest trochę mdły, za słodki. Na początku ujdzie, ale potem mam go już dość. Dodam, że utrzymuje się na włosach. Jeśli chodzi o efekty to włosy są miękkie, sypkie i bardzo miłe w dotyku. Nie puszą się, są ujarzmione, wygładzone.
Maska jest bardzo tania i wydajna.

Najlepsza maska

Maska do której cały czas wracam. Wypróbowałam już kilkadziesiąt różnych masek do włosów. Mam duże problemy z rozczesywaniem włosów, a po tej masce jest to mega ułatwione. Polecam, jak za taka cenę jest super.

Średnia na jeża

Szczerze mówiąc to miałam spore oczekiwania wobec tego produktu, a on ich nie spełnił. Próbowałam włączyć go do metody OMO, ale w każdej kombinacji moje włosy są po prostu oklapnięte. Mam suche, kręcone włosy i chciałam je pożądanie nawilżyć, ale nie o taki efekt mi chodziło :/ Jak w przypadku Kallosa z kreatyną ogromne opakowanie bardzo cieszy, to niestety tutaj przeraża wizja wykorzystania całej zawartości. Fajny efekt przyniósł mi niestety tylko raz- do bezpośredniego suszenia, zamiast tak jak liczyłam do stylizacji skrętu. Jeśli komuś również zalega te wielkie opakowanie to serdecznie polecam do poślizgu przy goleniu nóżek ;)