Carex, Bubble Gum Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie o zapachu gumy balonowej)

Zobacz oferty

drogeriaestrella.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mydło Carex Bubble Gum Antibacterial Hand Wash pielęgnuje dłonie i wspiera naturalną ochronę antybakteryjną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny dbają o higienę rąk. Mydło o słodkim zapachu gumy balonowej, zmienia zwykłe mycie rąk w zabawę, którą pokocha cała rodzina - szczególnie dzieci. Testowany dermatologicznie. Zawiera składniki nawilżające oraz antybakteryjne.

nawilżające, antybakteryjne
mydła
w butelce, z pompką
w płynie
100 – 250ml

Bardzo dobry produkt...

Mydło spełnia swoje zadanie, oczyszcza skórę dłoni i dodatkowo zapewnia antybakteryjną ochronę.
Ma piękny, intensywny zapach gumy balonowej.
Mydło te jest świetną opcją dla dzieci - aż chcą myć ręce! :)
Dla mnie wszystko jest na plus, jak najbardziej polecam!

Codzienny ulubieniec

To chyba mój ulubiony zapach mydła Carex. Ma fajny kolor, butelka jest bardzo poręczna, jedna pompka gwarantuje odpowiednią ilość mydła do umycia rąk. Konsystencja jest przyjemnie kremowa, ma się wrażenie dobrze umytych rąk, mydło bardzo fajnie się pieni, nie pozostawia na rękach żadnego filmu. Kupuję ten produkt bardzo często i nie zamierzam z niego rezygnować. Polecam, używamy go całą rodziną (chociaż w domu są tylko dorośli).

Rewelacyjne

Mydło jest antybakteryjne i w naszym domu służy nie tylko dzieci. Czyni go to jeszcze bardziej wartościowym. Świetny design zachęca najmłodszych, a zapach jest fenomenalny i sprawia, że wracają wspomnienia :-)Bardzo jestem zadowolona z Carex,, które dla nas jest najważniejszym czynnikiem ku zachowaniu czystości i higieny. Kupuję regularnie w Drogerii Rossmann i jestem na tak.

Pięknie pachnie !

Ulubione mydło do rąk , zapach obłędny . Mi osobiście rąk nie wysusza , teraz w kolejce czeka kolejny zapach . Jest wydajne , starcza na długo.
Osobiście odstrasza mnie tylko cena więc zawsze kupuje zapas jak jest promocja .

Pachnie gumą balonową

Mydło fajnie pachnie gumą balonową, jest wydajne i mam wrażenie solidnie umytych rąk. Moje dziecko je lubi chociaż używamy raz na jakiś czas, bo jednak te mydła antybakteryjne lubią ściągać i wysuszać skórę.

Tylko ładny zapach

Mydło kupiłam w promocji w Tesco. Bardzo fajnie wyglądało na półce, i mam 2 dzieci, więc to z myślą o nich je kupiłam. Dzieci lubią takie kolorowe, zabawne opakowania, można je tak zachęcić do mycia rączek.
Opakowanie jest bardzo ładne, przeźroczyste opakowanie i piękny niebieski płyn. Wszystko wygląda super. Pompka nigdy się nie zepsuła. Mydło jest wydajne, do mycia wystarczy odrobinka.
Podczas mycia uwalnia się wspaniały zapach gumy balonowej, pachnie słodko. Od razy przychodzi mi na myśl dzieciństwo i zabawa.
Mydło bardzo dobrze myje, oczyszcza skórę.
Dzieciaki uwielbiają to mydełko i częściej chcą myć rączki.
Natomiast jak dla mnie ma jedną, całkiem sporą wadę. Strasznie wysusza dłonie. Po użyciu mydła od razu używam kremu do rąk. Niestety to mydło jest dobre dla dzieci ale nie dla dorosłych.
Cena całkiem spora jak za tak małe opakowanie. Gdyby nie promocja mocno zastanowiłabym się nad zakupem.

Guma balonowa nie tylko dla dzieci

Carex kojarzy mi się głównie z żelami antybakteryjnymi do dłoni.
Takie moje pierwsze skojarzenie.
Jako że żeli używam i je lubię ,postanowiłam wypróbować mydła tej firmy.
Kupiłam opakowanie uzupełniające które opłaca się bardziej niż te butelce.
A że mam w domu w co je przelać, nie chciałam przepłacać.
Zapach wybrał mąż.
Pachnie jak guma balonowa, czyli tak jak powinien.
Hmm....nie czuję zapachu tego mydła w łazience po użyciu, nie czuję też na dłoniach po wytarciu.
Jest wyczuwalne jedynie podczas mycia.
Przynajmniej dla mnie.
Dobrze się pieni ,i.ma piękny ,niebieski kolor.
Nie uczula ani nie podrażnia moich dłoni.
Mimo sls w składzie nie wysusza.
Czy nawilża?
Nie potrafię tego stwierdzić, ponieważ używam kremu.
Najważniejsze że dobrze myje i zabija przy tym bakterie.
Przyjemnie się go używa ze względu na zapach, kolor oraz konsystencję.

zachwyca nie tylko dzieci :)

Antybakteryjne mydło w płynie Carex Bubble Gum świetnie sprawdza się w pielęgnacji dłoni, przy czym dodatkowo zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.
Mydło ma bardzo ładny zapach i bardzo dobrze odzwierciedla zapach słodkiej gumy balonowej. Zapach utrzymuje się na dłoniach po umyciu.
Przez to, że mydło bardzo ładnie pachnie lubię nim często myć ręce, żeby czuć jego zapach :)
Mydło posiada delikatne składniki myjące, przez co nie podrażnia skóry i sprawdza się na skórze wrażliwej. Skóra po umyciu tym mydłem jest nawilżona i gładka w dotyku.
Konsystencja mydła jest dosyć zwięzła, dobrze rozprowadza się po dłoniach.
Produkt jest dosyć wydajny.
Kosmetyk ma bardzo ładne kolorowe opakowanie, które przykuwa uwagę dzieci jak również dorosłych :)

Guma balonowa nie tylko dla dzieci!

Mydło kupiłam w Rossmannie już jakiś czas temu. Wiem, że dużo bardziej opłaca się kupić tzw. zapas niż malutką buteleczkę, ale wyposażając wtedy nową, puściutką łazienkę, szukałam czegoś, co będzie mi się przyjemnie używać, będzie antybakteryjne, a także posłuży później jako butelka, do której będę przelewać wkłady. No i nie żałuję, jestem bardzo zadowolona z zakupu tego mydła!

Plastikowa, przezroczysta buteleczka z pompką od razu zwróciła moją uwagę na tle innych produktów w sklepie. Pompka działa bez zarzutu, opakowanie ma fajny design, sugerujący, że będzie to produkt odpowiedni dla dzieci. Nie przetestowałam, co prawda, tego mydła pod tym kątem, ale myślę, że czując przyjemny zapach gumy balonowej, najmłodszym spodobałoby się mycie rączek, mnie się podoba!

No dobra, zacznijmy od zapachu - owocowy, balonowy, przyjemny i na tyle intensywny, że po umyciu dłoni jeszcze przez chwilę go czujemy. Pod tym kątem to chyba najlepsze mydło z jakim miałam do czynienia. Zapach naprawdę robi robotę, często słyszałam od znajomych, którzy do nas przychodzili, pochwały względem tego produktu i pytania: "To to mydło tak pachnie?"

Zapach zapachem, ale na pochwałę zasługuje fakt, iż produkt nie wysusza skóry dłoni. Moja jest bardzo wymagająca, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, często przesuszona. To mydło ani jakoś super nie przyczyniło się do nawilżenia skóry moich dłoni, ale też ich nie zmasakrowało przesuszeniem. A - co istotne - jest to produkt antybakteryjny z SLS-ami wysoko w składzie. Mydło dobrze się pieni, jest całkiem wydajne. Ma gęstą, żelową konsystencję, która nie ucieka przez palce i łatwo rozprowadza się na dłoniach.

Na pewno z chęcią wypróbuję także innych mydeł Carex'a, jestem bardzo ciekawa ich zapachów. Polecam!

ladnie pachnie? smierdzialo w calej lazience

Mydlo antybakteryjne do rak dla dzieci. Bardzo dobrze mylo dopoki moj partnet go nie wylal wkurzony jego zapachem. Widze same pozytywne opinie ze pachnie oblednie ale moje naprawde mialo brzydki zapach... niewroce wiecej.

Mydło antybakteryjne

Mydło naprawdę fajne. Pachnie dość przyjemnie, a co najważniejsze usuwa bakterie. Ja i moja rodzina jesteśmy zadowoleni ze skuteczności. Opakowanie wydajne i cena fajna

Nie tylko dla dzieci, ale i wrażliwców

Mydła Carex znam od lat i bardzo lubię, nie miałam jednak przyjemności wcześniej stosować wersji o zapachu gumy balonowej. Muszę przyznać, że była to dla mnie całkiem przyjemna odskocznia od klasycznych zapachów. Skuteczność Carex a zapach dla malucha - coś dla mnie jak nic :)

Zacznę od tego, że kupiłam wersję opakowania uzupełniającego o pojemności 500ml. Dostępne są butelki z pompką o pojemności 250ml w cenie 6-7zł a ja za 2x większą pojemność zapłaciłam jedynie 2zł więcej. Wyszłam z założenia, że butelki po mydłach czy łazienkowe, porcelanowe komplety już mam to nie będę przepłacać.

Zacznę nietypowo od zapachu, bo to właśnie jego byłam ciekawa najbardziej. Byłam niemal pewna dobrej jakości, no ale guma balonowa? Musiałam ją mieć i się nie zawiodłam. Zapach został bardzo dobrze odtworzony, pachnie rzeczywiście jak balonowa guma z papierka oraz (jeśli mogę to tak nazwać) nie bije od niego taka chemia, która mogłaby uprzykrzać stosowanie produktu. Bardzo mi się podoba i na pewno spodoba się dzieciom.

Konsystencja mydła jest w porządku: nie za rzadka, żeby uciekać między palcami i nie za gęsta, aby zapychać czy zaklejać pompkę (od butelki, do której przelałam mydło). Kolor jest podobny do innych Carex'ów i jest to błękitny kolor, który kojarzy mi się z wodą w oceanie (turkusową, czystą). Mydełko dobrze pieni się w dłoniach, ale nie zauważyłam, aby je wysuszało mimo SLS'ów na drugim miejscu w składzie. Mi generalnie SLS'y nie przeszkadzają, bo i tak nawilżam dłonie po każdym umyciu, ale nie ubolewam nad tym, kiedy nie ma ich w składzie:)

Carex dobrze oczyszcza dłonie, nie podrażnia ich i nie uczula. Celem mycia rąk jest też zabicie niechcianych bakterii z dłoni i mam poczucie dobrze oczyszczonych rąk. Dobrze domywa różne zanieczyszczenia, zdarzało mi się też myć nim różne powierzchnie i też się w tym celu sprawdziło (nie robię tego notorycznie, ale jak nie mam nic innego pod ręką to czemu nie). Jestem posiadaczką bardzo wrażliwej skóry na dłoniach i jeśli to mydło mi ich nie podrażnia, nie zaognia już istniejących podrażnień, to znaczy że jest naprawdę łagodne. Producent wspomina, że mydło zawiera składniki nawilżające, których może ja nie dostrzegam, ale dla mnie liczy się głównie fakt, że nie wysusza rąk. Polecam więc osobom z wrażliwą i suchą skórą, nie tylko dzieciom :)