Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Kallos, KJMN, Cherry, Maska do włosów z olejem z pestek czereśni

Pojemność 1 000 ml

Kondycjonująca maska do włosów z olejem z pestek czereśni. Maska w kremie o delikatnej teksturze do mocno zniszczonych włosów. Po zastosowaniu włosy staja się odżywione lśniące, aksamitne i miękkie.

Ulubiona emolientówka z silikonami

Kilka miesięcy temu szukałam odżywki do domykania mojej pielęgnacji i w moje ręce trafił kallos cherry - emolientowy z silikonami. Silikony lubię, świetnie wygładzają i zabezpieczają moje włosy, dlatego się skusiłam.
Kallos cherry pachnie bardzo ładnie, chociaż chemiczną wisienką. Opakowanie jest ogromne, cały litr odżywki do wykorzystania i nie żałowania sobie pokaźnej porcji na włosy, to lubię. Uwielbiam kallosy za cenę i dobrą jakość. Te odżywki stanowią świetną bazę do tuningu olejem na przykład. Warto też wspomnieć, że wyżej wymienione silikony nie nadadzą się kompletnie na skórę głowy, kallosy nakładamy od ucha w dół.
Kallos cherry świetnie wygładza i odżywia włosy. Cena jest świetna jak za tak dobry produkt.

Przyjemna czereśienka

Przyjemna maska do włosów z olejkiem z pestek czereśni. Bardzo przyjemnie pachnie, ma duże wydajne opakowanie w niskiej cenie. Co do efektu, jak przy wszystkich maskach taj firmy włosy łatwo się rozczesują i nie plączą w ciągu dnia, są lśniące. Jakichś większych korzyści przy tej akurat masce nie zauważyłam.

Średnia dla włosów, idealna do depilacji nóg

Maska jest dość gęsta i bardzo wydajna. Ma przyjemny wiśniowy zapach, choć jest on trochę chemiczny. Opakowanie srodnio wygodne w użyciu, jeśli zamawiam przez internet to zdarza się ze ulego uszkodzeniu bo jest raczej słabej jakości.
Używałam jej do pielęgnacji włosów, w tym przypadku nie robi ona zbyt wiele. Daje fajny efekt wygładzonych i miękkich włosów, ale tylko do pierwszego mycia. Na dłuższą metę nie zauważyłam poprawy stanu włosów.
U mnie za to maska tą znalazła wspaniałe zastosowanie do depilacji nóg. Podczas golenia na ta maskę nie ma żadnych podrażnień czy zacięć. Skóra nóg po takim zabiegu jest bardzo miękka, gładka i nawilżona.

Nie polubiliśmy się

Według mnie to najsłabszy Kallos. Nie robi niczego szczególnego z moimi włosami. Był jeszcze bardziej poplątane i wyglądały nieświeżo.
Nie chciałam wyrzucać prawie pełnego opakowania do kosza, więc zużyłam go do ''zmycia'' oleju podczas olejowania włosów.

Wygładza włosy i przepięknie pachnie

Opakowanie maski to wielki plastikowy słoik, raczej średnio wygodny w użyciu. Przy zamawianiu przez internet trzrbs pamietac, że to najgorszy typ opakowania i jeśli nie jest bardzo dobrze zabezpieczone to może się łatwo uszkodzić w transporcie.

Maska jest biała i dość gęsta. Ma bardzo ładny zapach wiśni, odrobinę chemiczny, sztuczny, ale nie przeszkadza mi to. Zapach utrzymuje się na włosach przed dłuższą chwilę.
Maska dobrze rozporowa za siepp włosach i dość łatwo ja wypłukać.

Ja zwykle stosuję ją jak błyskawiczną odżywkę do czestego stosowania, ponieważ efekty jej działania utrzymują się dość krótko, praktycznie do następnego mycia. Na dluszcz metę nie zauważyłam znaczącej poprawy stanu moich włosów.
Jednak zaraz po użyciu poprawia się wygląd włosów, są wygładzone i ładnie błyszczą. Do tego są miekkie i sypkie, ładniej sie układają i łatwiej rozczesują. Watro używać hrj na włosy od połowy długości, ponieważ nakładając od nasady może powodować zbyt duże obciążenie włosów.

Oprócz zastosowania producenta używam jej również podczas depilacji nóg, w tej roli również super się sprawdza. Dobrze zmiekczas włoski oraz daje nawilżenie dla skóry. Dzięki niej golenie nóg staje się szybki i bezbolesne, minimalizuje podrazninia i zacięcia.

Maska jest produktem bardzo wydajnym.
A kolejny plus to cena, ciężko znalezc maski do włosów w rąk dobrej cienie w stosunku do ilości produktu.

Na pewno jeszcze nie raz ją kupię i sprawdzę również inne wersje.

Emolient od Kallos, dla średnioporowatych włosów!

Mam włosy: suche, zniszczone rozjaśnianiem, łamiące się. WYSOKOPOROWATE.
Moje włosy potrzebują cięższych produktów niż ta maska. Jest składowo typowo emolientowa. U mnie nadaje się tylko do emulgowania przy olejowaniu. Sama na wykończenie zabiegów -za słaba.
Polecam dla włosów średnioporowatych. Ale nie aż tak bardzo zniszczonych jak moje.
Ta sama recenzja co w przypadku blueberry, bo te maski między sobą NICZYM się nie różnią prócz zapachu. Obie nic u mnie nie robią.

Piękny zapach

Piękny zapach! Opakowanie ogromne. Mega wydajny. Maska ma gęstą konsystencję, nie spływa z włosów. Efekt po? włosy są gładkie, nawilżone no i oczywiście ten zapach. Ta firma chyba z tego słynie- ogromna pojemność, bdb produkt, niska cena. Prędzej się znudzi niż się ją zużyje.

Przyjemny zapach

Do kupna maski zachęciło mnie duże opakowanie w porównaniu do stosunkowo niskiej ceny i zapach czereśni. Po wykorzystaniu całego opakowania mogę powiedzieć, że była ona trafnym wyborem.
Kondycja moich włosów znacznie się poprawiła - były one bardziej lśniące i łatwiej się rozczesywały. Dodatkowo wiśniowy zapach był wyczuwalny nawet następnego dnia. Na pewno kupię ponownie.

Ujdzie

Całkiem fajna maska. Opakowanie jest duże i wystarcza na baaardzo długo. Konsystencja dość gęsta, dobrze trzyma się na włosach. Zapach troszkę dziwny, niby owoce ale nie do końca. Trzymam ją na włosach z godzinę, po spłukaniu włosy są miękkie i dobrze się rozczesują. Poza tym niestety nie zauważyłam jakiś dodatkowych fantastycznych efektów.

Średnia

Maska jest po prostu średnia: nie robi krzywdy, ale też nie widzę znaczącej poprawy wyglądu włosów. Im dłużej jest trzymana na włosach, tym lepiej.
Jest baaardzo wydajna pomimo częstego stosowania.
Za tą cenę warto spróbować, ale nie kupię jej ponownie ze względu na jej chemiczny zapach.

Gdyby nie ten sztuczny zapach to byłaby to najlepsza maska do włosów

Kallos to chyba najlepsze maski do włosów. Najlepsze w tej cenie. Sama miałam przyjemność używać wielu różnych zapachów tych masek i szczerze prawie żadna z nich mnie nie zawiodła.

Cherry, jak większość jest w kilogramowym opakowaniu, które wystarcza na bardzo długi czas. Ogólnie to opakowanie nie jest zbyt praktyczne, ale mam mniejsze od jakiejś innej maski Kallos, która była dostępna w mniejszym opakowaniu i sobie do niego przekładam. Także nie ma problemu ;-) Sama maska ma bardzo przyjemną formułę. Jest gęsta, ale nie za bardzo, nie spływa z włosów. Łatwo się rozprowadza. Trochę trudniej się ją spłukuje, ale też bez przesady. Nie jest to maska pełna oleju czy silikonów. Jedynym malutkim minusem jest jej zapach. Dla mnie jest to bardzo chemiczna wiśnia czy czereśnia, w ogóle nie przypomina zapachu prawdziwego owocu. Ale na szczęście ten zapach nie trzyma się zbyt długo, więc da się go przez te chwilę znieść.

Działanie czuć prawie od razu po nałożeniu na włosy. Od razu daje się je przeczesać palcami bez splątania. Producent sugeruje żeby maskę trzymać na włosach 5 minut. Ja robię różnie, jak mam dużo czasu to trzymam nawet i z pół godziny, jak nie mam to tylko chwilę i efekt też jest zadowalający. Chociaż oczywiście im dłużej tym lepiej. Po dłuższym używaniu tej maski muszę przyznać, że włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji niż wcześniej. O wiele łatwiej się je układa, rozczesuje. Końcówki są w mniejszym chaosie. Włosy są bardziej błyszczące i ogólnie wyglądają zdrowiej. I co ważne, nie są bardzo obciążone i nie zauważyłam żeby się jakoś wyjątkowo szybciej przetłuszczały.

Jeżeli chodzi o Cherry to pewnie do niej kiedyś wrócę, bo jej działanie na moich włosach bardzo dobrze widać. Aczkolwiek! Mam jeszcze kilka innych wersji do sprawdzenia ;-)

Cóż za zapach!

Na maskę do codziennego stosowania czaiłam się już jakiś czas. Bardzo mi zależało by spełniała kilka podstawowych elementów: duża pojemność, niska cena, szybkie działanie ułatwiające rozczesywanie. Dlatego też znając od pozytywnej strony inne produkty marki Kallos udałam się do jednej ze znanych drogerii.
Przyznaję bez bicia, stałam przed półką dobre 20 min, a decyzję o wyborze podparłam przeczytaniem opinii w Internecie, ale też...zapachem. No obłędny, nie mogłam przejść obojętnie! Owszem, zgodzę się z przedmówczyniami że sztuczny, ale mimo tego bardzo ładny; przypomina mi mambę wiśniową z dzieciństwa.

Za śmiesznie niskie pieniądze, bo około 11,99 zł otrzymujemy aż 1000 ml treściwej maski, której wcale nie musimy sobie żałować. Czepiając się jednak jest to opakowanie mało poręczne do zabrania pod prysznic, dlatego też przelewam ją sobie do mniejszych pojemników. Również szata graficzna nie zaczarowuje swoim urokiem, ale wszystko to mogę wybaczyć patrząc na cenę...no i działanie oczywiście, Kolorze biały, gęsta aczkolwiek "śliska" konsystencja ułatwia nakładanie, poprawia przyczepność do włosa oraz spłukuje się bez problemu, choć zostawia po sobie niewielki film.

Przechodząc do sedna sprawy, krótko i na temat: sprawia że włosy momentalnie stają się lśniące, dociążone, lejące, przepięknie pachnące, zdecydowanie ułatwia ich rozczesywanie oraz modelowanie. Aczkolwiek należy z nią uważać i nie przesadzać, bowiem potrafi mocno puszyć i elektryzować włosy.