KWC LogobyWIZAŻ logo

E-Glamour.pl
Kallos Cosmetics Cherry maska do włosów 275 ml dla kobiet
8,57  zł
TAGOMAGO.PL
Kallos Cherry Conditioning Mask With Cherry Seed Oil kondycjonująca maska z olejem z pestek czereśni do włosów zużytych 1000ml
9,69  zł

Średnia ocena:
4 na 5
Kupi ponownie: 60% osób
  • 7 maja 2020 o 15:33
    Wygładza włosy i przepięknie pachnie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Opakowanie maski to wielki plastikowy słoik, raczej średnio wygodny w użyciu. Przy zamawianiu przez internet trzrbs pamietac, że to najgorszy typ opakowania i jeśli nie jest bardzo dobrze zabezpieczone to może się łatwo uszkodzić w transporcie. Maska jest biała i dość gęsta. Ma bardzo ładny zapach wiśni, odrobinę chemiczny, sztuczny, ale nie przeszkadza mi to. Zapach utrzymuje się na włosach przed dłuższą chwilę. Maska dobrze rozporowa za siepp włosach i dość łatwo ja wypłukać. Ja zwykle stosuję ją jak błyskawiczną odżywkę do czestego stosowania, ponieważ efekty jej działania utrzymują się dość krótko, praktycznie do następnego mycia. Na dluszcz metę nie zauważyłam znaczącej poprawy stanu moich włosów. Jednak zaraz po użyciu poprawia się wygląd włosów, są wygładzone i ładnie błyszczą. Do tego są miekkie i sypkie, ładniej sie układają i łatwiej rozczesują. Watro używać hrj na włosy od połowy długości, ponieważ nakładając od nasady może powodować zbyt duże obciążenie włosów. Oprócz zastosowania producenta używam jej również podczas depilacji nóg, w tej roli również super się sprawdza. Dobrze zmiekczas włoski oraz daje nawilżenie dla skóry. Dzięki niej golenie nóg staje się szybki i bezbolesne, minimalizuje podrazninia i zacięcia. Maska jest produktem bardzo wydajnym. A kolejny plus to cena, ciężko znalezc maski do włosów w rąk dobrej cienie w stosunku do ilości produktu. Na pewno jeszcze nie raz ją kupię i sprawdzę również inne wersje.
    Inna drogeria
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 grudnia 2019 o 18:47
    Gdyby nie ten sztuczny zapach to byłaby to najlepsza maska do włosów
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kallos to chyba najlepsze maski do włosów. Najlepsze w tej cenie. Sama miałam przyjemność używać wielu różnych zapachów tych masek i szczerze prawie żadna z nich mnie nie zawiodła. Cherry, jak większość jest w kilogramowym opakowaniu, które wystarcza na bardzo długi czas. Ogólnie to opakowanie nie jest zbyt praktyczne, ale mam mniejsze od jakiejś innej maski Kallos, która była dostępna w mniejszym opakowaniu i sobie do niego przekładam. Także nie ma problemu ;-) Sama maska ma bardzo przyjemną formułę. Jest gęsta, ale nie za bardzo, nie spływa z włosów. Łatwo się rozprowadza. Trochę trudniej się ją spłukuje, ale też bez przesady. Nie jest to maska pełna oleju czy silikonów. Jedynym malutkim minusem jest jej zapach. Dla mnie jest to bardzo chemiczna wiśnia czy czereśnia, w ogóle nie przypomina zapachu prawdziwego owocu. Ale na szczęście ten zapach nie trzyma się zbyt długo, więc da się go przez te chwilę znieść. Działanie czuć prawie od razu po nałożeniu na włosy. Od razu daje się je przeczesać palcami bez splątania. Producent sugeruje żeby maskę trzymać na włosach 5 minut. Ja robię różnie, jak mam dużo czasu to trzymam nawet i z pół godziny, jak nie mam to tylko chwilę i efekt też jest zadowalający. Chociaż oczywiście im dłużej tym lepiej. Po dłuższym używaniu tej maski muszę przyznać, że włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji niż wcześniej. O wiele łatwiej się je układa, rozczesuje. Końcówki są w mniejszym chaosie. Włosy są bardziej błyszczące i ogólnie wyglądają zdrowiej. I co ważne, nie są bardzo obciążone i nie zauważyłam żeby się jakoś wyjątkowo szybciej przetłuszczały. Jeżeli chodzi o Cherry to pewnie do niej kiedyś wrócę, bo jej działanie na moich włosach bardzo dobrze widać. Aczkolwiek! Mam jeszcze kilka innych wersji do sprawdzenia ;-)
    Zalety:
    • Pojemność
    • Cena
    • Wydajność
    • Nie spływa z włosów
    • Nie obciąża
    • Wygładza i nawilża włosy
    Wady:
    • Zapach jest zbyt chemiczny
    Drogeria Hebe
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 grudnia 2019 o 22:59
    Cóż za zapach!
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Na maskę do codziennego stosowania czaiłam się już jakiś czas. Bardzo mi zależało by spełniała kilka podstawowych elementów: duża pojemność, niska cena, szybkie działanie ułatwiające rozczesywanie. Dlatego też znając od pozytywnej strony inne produkty marki Kallos udałam się do jednej ze znanych drogerii. Przyznaję bez bicia, stałam przed półką dobre 20 min, a decyzję o wyborze podparłam przeczytaniem opinii w Internecie, ale też...zapachem. No obłędny, nie mogłam przejść obojętnie! Owszem, zgodzę się z przedmówczyniami że sztuczny, ale mimo tego bardzo ładny; przypomina mi mambę wiśniową z dzieciństwa. Za śmiesznie niskie pieniądze, bo około 11,99 zł otrzymujemy aż 1000 ml treściwej maski, której wcale nie musimy sobie żałować. Czepiając się jednak jest to opakowanie mało poręczne do zabrania pod prysznic, dlatego też przelewam ją sobie do mniejszych pojemników. Również szata graficzna nie zaczarowuje swoim urokiem, ale wszystko to mogę wybaczyć patrząc na cenę...no i działanie oczywiście, Kolorze biały, gęsta aczkolwiek "śliska" konsystencja ułatwia nakładanie, poprawia przyczepność do włosa oraz spłukuje się bez problemu, choć zostawia po sobie niewielki film. Przechodząc do sedna sprawy, krótko i na temat: sprawia że włosy momentalnie stają się lśniące, dociążone, lejące, przepięknie pachnące, zdecydowanie ułatwia ich rozczesywanie oraz modelowanie. Aczkolwiek należy z nią uważać i nie przesadzać, bowiem potrafi mocno puszyć i elektryzować włosy.
    Zalety:
    • przepiękny zapach
    • bardzo niska cena
    • ogromna pojemność
    • wydajność wynikająca z pojemności
    • dość duża dostępność
    • zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
    • włosy momentalnie lśniące
    Wady:
    • uboga szata graficzna
    • mało praktyczne opakowanie
    • należy stosować z umiarem, w przeciwnym razie potrafi puszyć włosy
    Drogeria Hebe
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 listopada 2023 o 13:40
    Wiśniowa pielęgnacja włosów
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    plusy: + gęsta konsystencja + przyjemny wiśniowy zapach + ułatwia rozczesywanie włosów + dobrze wygładza + zmiękcza + nie obciąża minusy: ? inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: + niska cena - niska dostępność
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 czerwca 2023 o 17:43
    Mmm taniutki
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Uwielbiam rzeczy, które są tanie i dobre, a to łączy ze sobą te dwie cechy. Nie dość, że dobrze wygładza włosy to jeszcze dobrze pachnie ( ja akurat lubię takie cukierkowe zapachy). Ja używam tego raczej jako odżywka niż maska, bo jest na opakowaniu napisane, żeby zmyć po 2 minutach, a ja nie lubię za długo stać z odżywkami na głowie, ale jestem pewna, że gdyby ktoś dodał do tego jakieś fajne składniki to mógłby mieć z tego dobrą maskę
    Otrzymałam w prezencie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną