Inglot, Makeup Fixer (Utrwalacz makijażu)

Inglot, Makeup Fixer (Utrwalacz makijażu)

Utrwalacz makijażu w postaci lekkiej, wygodnej w użyciu mgiełki. Delikatna, bezalkoholowa formuła tworzy niewidoczną warstwę ochronną, gwarantując nieskazitelny, pełen świeżości makijaż przez wiele godzin. Zawarty w produkcie ekstrakt z czarnej perły sprawia, że skóra pozostaje gładka i pełna blasku.
Stosować z odległości 15-20 cm przy zamkniętych oczach i ustach. Pozostawić do wyschnięcia.

fiksery
przedłużające trwałość makijażu
w buteleczce, w sprayu

Jak dla mnie, super !

Bardzo lubię ten produkt. Często do niego wracam. Fajnie scala makijaż i faktycznie przedłuża jego trwałość. Nie jest drogi a jednocześnie jest wydajny. Ma dość neutralny zapach. Jedyne do czego mogę się przyczepić to atomizer, który nierównomiernie dozuje produkt. Zazwyczaj psikam kilka razy w górę i podchodzę pod ten "deszczyk" z twarzą skierowaną ku górze :D

Rewelacyjny na wyjścia.

Fixer z Inglota jest moim numerem jeden jeśli chodzi o utrwalanie makijażu na większe wyjścia. Nigdy się jeszcze na nim nie zawiodłam. Sprawdza się zarówno latem jak i zimą. Jestem posiadaczką skóry mieszanej z tłustą strefą T i normalnymi policzkami ale niestety przy dłuższym stosowaniu produkt mnie zapycha. Miałam już kilka opakowań tego fixera zarówno w małych jak i dużych pojemnościach i jest problem z atomizerami. Raz trafi się idealna, a raz taka która oblewa nas produktem.

Tragedia

Mimo ze mam cere mieszana to spray strasznie wysuszal mi twarz I dawal efekt sciagniecia. Po spryskaniu nim makijazu mialam ochote zmyc go I nalozyc krem nawilzajacy dlatego ze tak strasznie sciagal I wysuszal mi cere. Nie polecam. Szczegolnie cerom suchym.

Jestem zadowolona

Ogólnie jestem zadowolona z tego fixera, chociaż nie jest najlepszy jakiego używałam. Proste, wygodne opakowanie. Spray psika odpowiednią ilość produktu. Nie za mało, nie za dużo, nic nie spływa, ale twarz jest równomiernie pokryta. Co do działania to naprawdę elegancko łączy makijaż w całość, pozbywa się pudrowości i dodaje takiego naturalnego wtopienia się. Delikatnie przedłuża też ogólną trwałość. Wadą może ewentualnie być cena, bo w tej cenie można dorwać lepsze/większe setting spraye, jednak moim zdaniem zdecydowanie warto przynajmniej wypróbować ten z inglota, bo naprawdę działa bez zarzutu i nie mogę się do niczego przyczepić (ewentualnie wydajności, bo jest słaba).

Kupiony w: U konsultantki

Dobry fixer

Jest to zdecydowanie najlepszy fixer, jakiego używałam. Nie wysusza skóry, makijaż nie staje się po jego użyciu ciężką maską, a jego trwałość zostaje przedłużona. Niesamowicie wydajny produkt, szczególnie opłacalny jest zakup większej pojemności. Jedynym minusem jest opakowanie, ponieważ zdarzyło mi się kupić nieszczelne. Dodatkowo, kiedy nie jest używany jakiś czas, otwory dozownika zaklejają się.

Dobry

Fajnie utrwala makijaz.Uzywam go od jakiegos czasu i jestem z niego zadowolona.Bardzo wydajny i dlatego cen anie jest az tak wysoka bo wystarcza na dlugo.Pewnie kupie ponownie

świetny

Świetny ! Uwielbiam ten produkt dzięki niemu mój makijaż jest nieskazitelny przez cały dzień. Produkt jest przyjemną mgiełką i tak jak opisuje producent tworzy ona tak jakby niewidoczną warstwę która utrzymuje makijaż przez cały dzień bez konieczności poprawek.
Największy test ten produkt przeszedł w dzień mojego ślubu który odbył się w lipcu przy temperaturze 25 stopni C. Od makijażystki wyszłam o 11 z psikana tym produktem o 6 rano makijaż wyglądał jak po wyjściu od makijażystki. Dodam że nie poprawiałam się w ciągu dnia bo nie było takiej potrzeby. Wiem że brzmi to nie wiarygodnie, ale tak właśnie było i sama byłam w szoku jak super działa ten produkt. Na sesję ślubną malowałam się sama i makijaż też się świetnie trzymał dzięki tej mgiełce.

Jest ok.

Faktycznie utrwala makijaż, jest trochę lepki. Użyłam raz na cały makijaż twarzy i oczu ale niestety rozpuścił tusz, więc już nie popełniam tego błędu i używam na sam podkład, puder. Wydajny bardzo. Fajnie zdejmuje efekt za bardzo pudrowej cery. Mój spray chyba jakiś wadliwy, bo leci nierównomiernie, ogromnymi kroplami.

średniak

To raczej setting spray niż fixer, producent trochę wprowadza w błąd nazwą. Używam go od dłuższego czasu, zużyłam 2-3 duże opakowania i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Podoba mi się efekt rozświetlenia, który daje twarzy, na większości twarzach spisuje się dobrze, ALE. No właśnie - przy cerach tłustych lub problematycznych (np mojej) mam ważenie, że czasem wręcz skraca trwałość makijażu. Aplikacja jest jak dla mnie średnia, bo zwłaszcza pod koniec butelki fixer sika strumieniem, zamiast subtelną mgiełką. Nieumiejętnie użyty ZMYJE makijaż - trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości i używać go raczej oszczędnie ;)

must have każdej soboty

Przetestowałam już wiele produktów z tej kategorii i w każdym zawsze znajdywałam jakiś mankament, a to źle utrwalał, kleił się dziwnie, dziwny zapach, atomizer... Gdy trafiłam na fixer z Inglota wszystkie obawy odeszły w dal. Świetnie utrwala, ma delikatny zapach, aplikuje orzeźwiającą delikatną mgiełkę. Jest bardzo wydajny i w przystępnej cenie. Świetnie się z nim pracuje.

Extra !

Do odkryć ostatnich miesięcy zdecydowanie mogę zaliczyć Makeup Fixer, czyli Utrwalacz, z którego jestem zadowolona do tego stopnia, że sięgam po niego za każdym razem kiedy wykonuję makijaż.
Makijaż utrzymał się ponad 24h i gdybym go po prostu nie zmyła trzymał by się dalej.

Denerwujące uczucie ściągnięcia

Owszem, produkt dobrze scala makijaż, ale dla cer suchych i normalnych nie polecam, bo wysusza i sprawia, że czuć jakby miało się na twarzy pancerz, który się chce jak najszybciej zerwać (czyt. zmyć). Moim faworytem wśród fixerów pozostaje fix + z Mac.