L'biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

L'biotica, Biovax Caviar, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów

Średnia ocena: 3.64/5

Biovax Caviar intensywnie nawilża i ochroni włosy. Zamknięte w regenerującej maseczce, zapewnią włosom pielęgnację, która podkreśli ich piękno i doda im blasku.
Ekstrakt z kawioru - chroni je przed utratą koloru i zachowuje ich młodość. Aminokwasy i lipidy kontrolują poziom nawilżenia włosów i wygładzają ich powierzchnię, dodając im szlachetnego połysku.
Złote algi - wykazują aktywność przeciwko promieniowaniu UV, chroniąc włosy przed fotostarzeniem.

do włosów długich, do włosów farbowanych, do włosów wymagających prostowania
w słoiku
bogate
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, podtrzymujące kolor

Kiepska

Chyba każda z nas zna ten typ produktu - jakbyśmy go nie użyły, takie nic po prostu. Maska nie dość, że jest mało wydajna, to jeszcze nie działa w żaden sposób na włosy. Dosłownie jakby umyło się je samym szamponem. Plusy? Hmmm...

Mogłabym ją pokochać, ale bardzo obciążała moje włosy.

Maskę zakupiłam w promocji w zestawie z szamponem do włosów. Darzę kosmetyki do włosów od marki L’Biotica szczególnym zaufaniem, więc miałam bardzo pozytywne nastawienie, tym bardziej że bardzo przypadł mi do gustu oleokrem z kawiorem.

Moje włosy: średniopory. Zimą z tendencją do przesuszania. W okresie wiosenno – letnim dużo mniej wymagające, ale wciąż potrzebujące dobrej dawki nawilżenia. Proste, długie, potrzebujące kosmetyków które podbiją je u nasady.

Maska jest zamknięta w ładnej tubie, która niestety nie sprawdza się pod sam koniec używania. Bardzo trudno wydobyć z niej pozostałości kosmetyku, jego spora ilość pozostaje w środku i jest bardzo ciężko ją wydobyć.

Zapach jest śliczny, na pewno mocno perfumowany i właśnie bardziej kojarzy się z perfumami niż z zapachem kosmetyku do włosów. Mi bardzo przypadł do gustu, ale zdecydowanie może nie spodobać się osobom, które preferują delikatniejsze i mniej nachalne nuty zapachowe. Ja bardzo żałowałam że zapach bardzo szybko ulatnia się z włosów.

Konsystencja jest zwarta, gęsta i treściwa. Aplikacja maski jest całkiem przyjemna, chociaż w przypadku moich długich włosów trochę czasu zajmowało mi żeby równomiernie rozprowadzić ją na całej długości włosów.

Wydajność jak na produkt od L’Biotici o w sumie niedużej pojemności jest całkiem zadowalająca.

Po użyciu włosy są lśniące, niesamowicie miękkie, chociaż w moim przypadku za bardzo obciążone. Nie zauważyłam również żeby maska ułatwiała rozczesywanie włosów. Z drugiej strony ich nie plątała, ani nie sklejała końcówek. Głównie ze względu na zbytnie obciążenie włosów nie sięgnę po nią ponownie. A szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze.

Maska, która nie powala

Maska do włosów Biowax. Jest to intensywnie regenerująca maska. Zawiera ona złotą algę & kawior. Maska ma za zadanie również nawilżać nasze włosy.
Konsystencja to berłowo beżowe gęsta maska i czarnymi miękkimi granulkami.
Nie zauważyłam niestety mocnej regeneracji włosów. Nawilżenie jest ale bardzo delikatne. Zapach jest ładny, ekskluzywny.
Pod czepkiem, również nie zauważyłam jakiegoś działania.
Ładne opakowanie i wygodne w użytku.
Szampon z tej serii był dużo dużo lepszy.

Świetna maseczka

Ma piękny zapach, ale raczej nie utrzymuje się na włosach zbyt długo. Świetnie się rozprowadza na włosach. Włosy są po niej naprawdę nawilżone, miękkie, gładkie w dotyku i błyszczące. Stosuję ją regularnie wraz z szamponem i szczerze Wam powiem że widzę efekty. Mimo małego pudełeczka maseczka jest wydajna.

Lubię

Maskę zakupiłam na promocji w cenie 15,99zł w Rossmannie. Cena regularna 19,99zł.Pojemność 150ml,opakowanie to wygodna tubka. Nakładam tą maseczkę na dłuższy czas niż zaleca producent bo na około godzinę. Efekty są bardzo dobre, włosy są po niej naprawdę odżywione i lśniące. Maseczka ma gęstą konsystencję i przyjemnie pachnie.Nie obciąża włosów. Jest ok.

Mega super produkt

Postanowiłam pójść do innego fryzjera niż dotychczas.... więcej tego nie zrobię.... Tak spalonych włosów w życiu nie miałam.... suche, sterczące niczym miotła. Codziennie podchodząc do lusterka miałam łzy w oczach. Zastosowała wiele masek, odżywek i nic. Aż w końcu w sklepie wpadłam na tą maskę. Trzymałam ją na włosach 40 minut pod czepkiem. Włosy były miękkie i błyszczące. Ten produkt uratował moje włosy. Cały czas stosuje produkty biovax. Szampony i maski.

Moje włosy to lubią

Biovax to jedna z moich ulubionych marek kosmetyków do włosów. Kupując te maseczkę, myślałam że moment i się skończy bo takie malutki pudełeczko. Nic bardziej mylnego, jest bardzo wydajna, nie trzeba nakładać dużo a włosy i tak będą zadowolone. Ma śliczny zapach, czego po maseczce z kawiorem się nie spodziewałam ale to może te algi. Świetnie się rozprowadza, mimo że jest dość gęsta. Włosy są po niej naprawdę nawilżone, a w przypadku moich trudno o taki efekt.

Świetnie regeneruje w kryzysowych sytuacjach

Moje włosy większych problemów mi nie sprawiają. Mam niskoporowate, proste, z natury z ładnym blaskiem.
Niestety bywa i tak, że kilka razy z rzędu umyję włosy szamponem ze SLeSem bez nałożenia na nie odżywki i... tracą blask, plączą się. Wołają o ratunek i tu w potrzeby wpisuje się świetnie ta maska! Działanie w dodatku jest długotrwałe, po umyciu kolejnym nadal się utrzymuje nawilżenie jakie daje. Dodatkowo pięknie pachnie, włosy są po niej mięciutkie, gładkie, lśniące, sypkie, idealne! Jak po wizycie u fryzjera na jakimś mega pielęgnującym zabiegu :)
Zapach raczej nie utrzymuje się na włosach, nie wyczuwam go później w ciągu dnia.
Jest wydajna, kiedyś w wygodnym słoiczku, teraz w tubie, ale równie wygodnej i higieniczniejszej.

Polecam gorąco, naprawdę daje intensywną regenerację i nawilżenie zabiedzonym włosom ;)

Dobra ale to jeszcze nie to

Kiedyś byłam ogromną fanką produktów marki biovax. Przetestowałam chyba wszystkie, a ta na ich tle wypada średnio. Moje włosy nie są w bardzo złej kondycji, ale miejscami są przesuszone. I właśnie tam, gdzie wymagam od maski nawilżenia i wygładzenia, sprawdza się marnie. Nie oceniam przy tego typu produktach ani designu, ani zapachu i raczej konsystencji tez nie, bo najważniejsze jest dla mnie dzialanie. Zapach na plus ale to nie jest najważniejsze. Dla wybitnie zniszczonych polecam raczej tą maskę z keratyną i jedwabiem/ z naturalnymi olejami ;) nie wrócę do niej, ale do innych biovaxow na pewno

Doskonała

Bardzo lubię tą maskę, która mimo bogatej konsystencji nie obciąża moich włosów. Mam włosy rozjaśniane, mocno przesuszone na końcach, a ta maska sprawia, że wyglądają pięknie, są miękkie, pełne blasku i dobrze sie rozczesują. Na pewno nie skończy sie na jednym opakowaniu

Fajna maska ale bez fajerwerków

Maskę znalazłam przypadkowo w drogerii a że przygody z biovaxem mam pozytywne to też się na nią zdecydowałam.
Zacznę od plusów. Bardzo ładny zapach, podobnie jak i całe opakowanie :) Jest gęsta - nie spływa z włosów. Uważam, że też jest dosyć wydajna. Włosy po niej się łatwo rozczesują i są miękkie ale co do tego czy tak intensywnie regeneruje mam mieszane uczucia...
Na pewno nie ma po niej takiego efektu WOW. Jest po prostu fajnie. Używam też na przemian innych kosmetyków więc jednoznacznie nie stwierdzę, że poprawa nawilżenia jest właśnie dzięki tej masce. Na pewno nawilża i zostawia ładne włosy ale czy tak intensywnie jak producent pisze...

Generalnie polecam ale spektakularnego efektu raczej proszę się nie spodziewać :)

Bez szału

Skusiłam się ze względu na kawior i czarne opakowanie. Maska jest gęsta i nie spływa z włosów. Działanie ma dobre choć nie wygładza włosów tak jakbym chciała. ;(
Profilaktycznie bardzo dobrze się sprawuje i zauważyłam że ma lepsze działanie gdy po umyciu włosów nałożę ją nie od razu lecz po 10 minutach. Przed myciem też super się sprawdza. Jest wydajna. Lepiej kupić na promocji