Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska jagodowa KJMN z aktywnym składnikiem - ekstrakt z owoców czarnej jagody, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Maska ze względu na wysokie stężenie substancji czynnych i witamin natychmiast odżywia i pielęgnuje suche i zniszczone farbowaniem włosy.
Olej z awokado głęboko odżywia włosy i skórę głowy. Włosy są zdrowe, elastyczne i lśniące.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

Świetna maska

Właśnie zużyłam opakowanie tej maski i jestem zadowolona z jej działania. Super odżywiła mi włosy, nie strączkują się (a miały do tego skłonności), dostały blasku i nawilżenia. Super sprawdza się też do emulowania olejów, nie zostawia resztek oleju na włosach. Polecam wszystkim

spełnia swoje zadanie

odżywka jest bardzo tania jak na taką pojemność nalana pod samą zakrętke , moje włosy dużo mniej sie po niej plączą ,ładnie rozczesują i mają fajny blask .Widać ze są nawilzone i proste .Jedyny minus to zapach myślałam ze bedzie bardziej tematyczny do nazwy ale nie przypomina mi borówki .Ale maski z tej serii działają dużo lepiej niz nie jedne ktore kosztują znacznie więcej .i są wydajne nawet jesli nakładamy duzo i mamy długie włosy .

Super maska!

Maska kallos blueberry to jedna z lepszych masek z jakimki miałam styczność i to w dodatku za tak małe pieniądze. Mam suche, zniszczone włosy od prostownicy, a ta maska pomaga mi się z nimi uporać. Włosy po użyciu są wygładzone oraz nawilżone, a co za tym idzie, wyglądają na zdrowsze.

Fajna maska ale nie na co dzień

Muszę przyznać że moje włosy lubią te maskę nie jest ona tak dobra jak ta z kreatyna ale stosuję się na zmianę
Ta maska ma piękny zapach który uwielbiam
Jest bardzo wydajna a produktu jest masa
Wygładza moje włosy dzięki czemu są sypkie i świetnie się rozczesuja
Nie obciąża ich ani nie przetluszcza uwielbiam maski z Carlosa
Cena jest naprawdę niska co jest kolejnym plusem
Maska jest naprawdę dobra nawet trzymam ja na włosach trochę dłużej niż powinnam
Serdecznie wszystkim polecam

Maska kallos blueberry

Miałam kilka masek tej firmy jednak źle dobierałam ich składniki do moich włosów. Dlatego bardzo ważne jest aby przy wyborze masek kierować się ich składem.
Jest to maska emolientowa która doskonale wygładzi i nawilży suche włosy. U mnie sprawdza się idealnie jako dodatek do maseczek na włosy.

Dobra

Dobra maska emolientowa na co dzień. Włosy są sypkie, zmiękczone, nieoblepione, mają delikatny niedrażniący zapach, nie są obciążone, dobrze się rozczesują, a do tego maska ładnie podkreśla skręt włosa. Może opakowanie jest średnio poręczne, ale wersje mniejsze również są dostępne, dla każdego coś się znajdzie. Mimo wszystko chociaż włosy są lekkie, to jednak w moim przypadku nie do końca okiełznane i niestety puszące się. Gdyby kallosów nie było tak dużo to na pewno bym do Blueberry wróciła, no ale tyle jeszcze wariantów czeka, że raczej się więcej nie spotkamy :)

Bardzo dobra maska za niewielką cenę

Kallos Blueberry to maska silnie emolientowa o lekko zakwaszającym działaniu. Z wszystkich emolientowych Kallosów ta jest moją ulubioną, chociaż z uwagi na substancje zakwaszające w składzie na pewno nie powinno się jej stosować przy każdym myciu. Na pewno dobrze poradzi sobie z włosami zniszczonymi farbowaniem.

Główną rolę w składzie (pomimo nazwy wskazującej na ekstrakty z jagód) gra olej awokado. Na moich średnioporach ten olej radzi sobie bardzo dobrze.

Próbowałam wielu masek, w których w składzie przeważały oleje, również tych z wyższej półki cenowej i jednak ten Kallos radził sobie najlepiej.

Kupiłam 1 l, ale następnym razem kupię opakowanie 250 ml, ponieważ 1l jest mało poręczny i bardzo długo zajmuje zanim się go wykorzysta. Jeśli jednak w domu jest kilka osób korzystających z tej maski, to 1 l wydaje się najlepszym wyborem.

Minus dla Rossmanna i Hebe za to, że tej maski nie można u nich znaleźć. Ja własną kupiłam w hurtowni fryzjerskiej.

Dobra

Mam rozjaśniane włosy i ta maska jest idealna do tzw szybkiego zastosowania czyli nakładam ją na umyte włosy, odczekuję dosłownie minutkę i ją zmywam. Włosy są delikatne, idealnie się rozczesują i wyglądają na zadbane.
Zapach ma delikatny, nie drażniący. Nie utrzymuje się na włosie.
Pudełko miałam akurat malutkie (250 ml) i muszę przyznać, że było duuuużo poręczniejsze aniżeli ta wersja 1 litrowa, która trochę mi zawsze kłopotu sprawia przy używaniu.

Dobra do czestego stosowania

Maska zamknięta w plastikowym słoju, trochę średnio wygodna w użyciu.
Jest koloru białego, o gęstej konsystencji jak większość kallosów. Ma bardzo przyjemny zapach.
Dobrze rozprowadza się na włosach i szybko zmywa.
Lubię ta maską, używam ją raczej jak ekspresową odżywkę do czestego stosowania. Włosy po niej bardzo dobrze się rozczesują, są wygładzone i błyszczące, miękkie w dotyku i lejące. Efekt ten utrzymuje się do kolejnego mycia. Na dłuższą metę nie zauważyłam jakiejs dużej poprawy stanu moich włosów, raczej poprawia się ich wygląda zaraz po użyciu.
Oprócz tego mam dla niej jeszcze inne zastosowanie. Mianowicie super sprawdza się do golenia nóg. Fajnie zmiękcza skórę oraz włoski, dzięki niej nie pojawiają się żadne podrażnienia i rzadziej dochodzi do zacięcia.
Maska jest bardzo wydajna i ma bardzo atrakcyjna cenę. Na pewno nie raz jeszcze ja zakupię.

Super!

Maska świetnie się sprawdza dla średnioporowatych włosów! Produkt ma delikatny lecz przyjemny zapach, nawilża (emolient) i dzięki niej o wiele łatwiej rozczesuje mi się włosy. Bardzo lubię tą odżywkę, z kallosa polecam jeszcze chocolate (proteinowa) i multiwitamina (emolientowa)-bardzo podobna do blueberry.

Jagodowa moc

To moja kolejna maska Kallos, lubię je za niezłe działanie i fajną cenę. Jest bardzo wydajna, zużywałam ją kilka miesięcy. Włosy po użyciu są miękkie, przyjemne w dotyku, nie miałam wrażenia przeciążenia. Nie plączą się i nie puszą. Takiego efektu oczekiwałam i zdecydowanie pod tym względem maska nie zawiodła. Po pewnym czasie znudził mi się zapach, dlatego na przyszłość kupę na pewno mniejszą.

Dobra, choć nie najlepsza od kallos

To chyba najsłabsza z masek Kallos jakie do tej pory używałam. Nie oznacza to, że jest zła, bo wszystkie maski Kallosa są świetne. Ale ta jakoś najmniej przypadła mi, a raczej moim włosom do gustu. Głównie ze względu na zapach. W sumie to może dziwne, ale bardzo chciałam ją kupić, bo blueberry kojarzy mi się że zdecydowanie innym zapachem. No i to mnie nieco rozczarowało, bo kupiłam ją w ciemno w drogerii internetowej. Zapach jest cukierkowy, landrynkowy, po dłuższym czasie stosowania maski staje się nieco irytujący, szybko się nudzi.

Niemniej, sama maska jest w porządku. W niczym nie odbiega od pozostałych, które znam. Konsystencja jak to Kallos - gęsta, zbita, nie spływa z dłoni, a nałożona na dobrze odciśnięte z nadmiaru wody włosy dobrze się trzyma.

Działanie jest zadowalające. Trzymam tę maskę w zależności od tego ile mam akurat czasu na spa dla moich włosów, raz krócej, raz dłużej. Czasem kilka minut, czasem nawet i z pół godziny. Trzymana zarówno krótka chwilę jak i dłuższą daje jakiś efekt na włosach. Wiadomo, im dłużej tym lepiej ;-) ale zawsze włosy są miękkie, łatwiej się je rozczesuje. Nie puszą się, wręcz przeciwnie - o wiele łatwiej je ułożyć. Dla mnie najważniejsze jest to, że maska nie obciąża włosów, więc ani nie mają prawa oklapnąć ano się szybciej niż zwykle przetłuszczać. Tej maski używam już koło dwóch miesięcy, właśnie się kończy. Włosy nie narzekają ;-)

Kolejną zaletą jest wydajność tej i w ogóle wszystkich masek Kallos. Ja zwykle sięgam bo kilogramowe opakowania, które starczają na dobre dwa miesiące używania co dwa dni. Czasem nawet dłużej. A cena to 10-15zl. Także opłaca się super. Zwłaszcza, że jest to produkt, który naprawde spełnia swoje zadanie. Za takie pieniądze nie udało mi się znaleźć niczego lepszego. Lepsze kosztują kilka razy więcej za kilka razy mniej. Zatem na codzień tak czy tak będę sięgać po Kallos. Może niekoniecznie ten blueberry, że względu na zapach, ale mam kilka ulubionych wariantów i kilka, których jeszcze nie maialm okazji wypróbować :-)