Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Kallos, KJMN, Blueberry, Jagodowa maska do włosów

Pojemność 1 000 ml

Kallos maska jagodowa KJMN z aktywnym składnikiem - ekstrakt z owoców czarnej jagody, który przenika do włosa nawilżając, odżywiając i odbudowując zniszczone, martwe włosy. Maska ze względu na wysokie stężenie substancji czynnych i witamin natychmiast odżywia i pielęgnuje suche i zniszczone farbowaniem włosy.
Olej z awokado głęboko odżywia włosy i skórę głowy. Włosy są zdrowe, elastyczne i lśniące.
Sposób użycia: stosuj po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut spłucz.

cudo jak za tą cenę

Jak za tą cenę to mogę powiedzieć, że maska jest po prostu świetna, ma fajny skład, jest naprawdę w WIELKIM opakowaniu, zapach mi się osobiście bardzo podoba. Mam ją już chyba z pół roku i dopiero mi się kończy. To druga maska jaką posiadam od tego producenta, na pewno wypróbuję tez inne. Mój osobisty hicior!

Piękny zapach

Słyszałam bardzo duzo pozytywnych opinii na temat tej maski wiec postanowilam ja wyprobowac ,kupilam ja w jednej z drogerii,po dłuższym stosowaniu nie zauwazylam rożnicy moje wlose wciaz byly przyniszczone ale miękkie w dotyku ,sposob nakladania tez nie wpadl w moje gusta ,jest bardzo czasochlonny .Maska wydajna zapach jest piekny

Przeciętna

Ogólnie lubię maski Kallos, systematycznie do nich wracam. Mam wśród nich swoje ulubione, ale lubię też próbować jeszcze mi nieznanych. I tym oto sposobem któregoś dnia do mojego koszyka wpadła maska jagodowa.
Opakowanie (ja miałam małe) charakterystyczne dla Kallos - plastikowy słoiczek z kolorową grafiką. Konsystencja maski bardzo przyjemna - łatwo rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich.
Zapach - tu się rozczarowałam. Liczyłam na ładny jagodowy zapach, ale ten w niczym nie przypomina jagód. Nie jest brzydki czy drażniący, ale chemiczny, nie owocowy.
Co do działania maski, to też nie jestem nią zachwycona. Jedynie ułatwia rozczesywanie i nie obciąża włosów. Poza tym nic więcej, moje włosy nie są bardziej błyszczące, nie wygładziła ich.
Plus za cenę i wydajność produktu - tu nie ma sobie równych.

Jedyny Kallos, który mnie rozczarował

Niestety na tym Kallosie się zawiodłam. Jest to jedyna maska, która masakrycznie zniszczyła mi włosy. Bardzo je wysuszyła. Tak bardzo żałuje, ze stosowałam tak długo. Za długo. Kupiłam w drogerii internetowej. Tak bardzo ta maska dla mnie śmierdzi, ze w drogerii stacjonarnej otworzyłam kilka opakowań żeby zobaczyć czy to na pewno w środku Kallos. Niestety okazało się, ze to jedna z najgorszych jak dla mnie. Zapach jest okropny. Czyste perfumy.

Nie poprawia stanu włosów

Włosy mam krótkie, grube, niskoporowate. Są one delikatnie przesuszone przez farbowanie.
Odżywkę używałam tradycyjnie, czyli po myciu szamponem.
Włosy stały się milsze w dotyku, jednak mam wrażenie, że bardziej przyklapnięte. Po kilku użyciach przestałam zauważać efekt. Miałam też odczucie oblepienia łuski włosa, czego bardzo nie lubię.

Fajny produkt

Używałam tej odżywki przez dłuższy czas i byłam zadowolona. Odżywki Kallos bardzo lubię ze względu na niską cenę i dużą pojemność, jednak nie oczekuję od nich spektakularnych efektów. Odżywka idealnie sprawdza się do codziennego użytku, nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie, ładnie pachnie, nie jest gęsta.

Bardzo fajna

Bardzo lubię maski Kallos, jeszcze nie przetestowałam wszystkich, ale ta tak. Maska znajduję się w dużym opakowaniu 1000ml, cena około 10-12 zł. Jest naprawdę wydajna tymbardziej, że nic nie zostaje na dnie opakowania, wygrzebiemy sobie nawet końcówkę. Konsystencja jest taka średnia ani nie gęsta, ani nie rzadka, zapachu nie potrafię określić. Maskę lubię zostawiać na umyte już włosy i lekko osuszone, nakładam na pół godziny, a potem spłukuję. Włosy są miękkie i delikatne, do tego niesamowicie błyszczą, często miałam problem z puszącymi się włosami, tu takiego problemu nie ma włosy są idealnie wygładzone. Polecam

Bez efektu wow

Zużyłam kilka opakowań różnych masek marki Kallos. Na początku była ogólna miłość, ale teraz już miłość zgasła. Maska ładnie pachnie, ma pół gęstą konsystencję przez co nie spływa z włosów. Jednakże, nieważne na ile ją się nie zostawi na włosach czy to 5 minut czy pół godziny, efekt jest taki sam- nabłyszcza, lekko nawilża ( bez efektu nawet przyzwoitego). Nie rewitalizuje, a mogłaby . Jest łatwo dostępna i w dużej pojemności.

Rozczarowana zapachem

Bardzo lubię maski z Kallosa, ta jednak nie do końca mi się spodobała. Maska, tak jak reszta, bardzo dobrze działa na włosy. Są po niej odżywione, sypkie i od razu w lepszej kondycji. Łatwo się rozczesują i mniej puszą, są bardziej gładkie. Nie obciąża włosów. Poza tym cena i wielkość opakowania jak najbardziej na plus. Szkoda tylko, że zapach maski jest bardzo chemiczny, spodziewałam się, że będzie pachniała jagodami.

Pozostawia włosy gładkie

Maska nie jest to najlepsza jak dla mnie pozostawia włosy po umyciu gładkie odżywione, nawilżone ale bez jakiegoś efektu wow. Bardziej stosuje ja jako zamiennik odżywki bo nie pozostawia jak maska włosów tłustych. Stosuje ją na całe włosy i są fajne w dotyku.

Dobra odżywka

Zużyłam dwa opakowania ten maski chociaż jak dla mnie jest to odżywka nie maska. Blueberry działała na moje włosy najlepiej jeśli chodzi o całą rodzinę masek/odżywek z Kallosa. Zaczynając od pierwszej zalety do na pewno opakowanie, duże wystraczające na bardzo długo a przy tym mega tanie, rzadko kiedy dostaniemy dobrą odżywkę 1000 ml w cenie około 10 zł. Opakowanie - zakręcany pojemnik, łatwo z niego wydobyć produkt i mamy pewność, że zużyjemy wszystko do końca więc jest to na plus. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, sprawia że używanie odżywki staje się jeszcze przyjemniejsze a włosy po użyciu ładnie pachną. Ogólnie włosy po tej odżywce łatwo się rozczesują, są wyraźnie gładsze, miłe w dotyku, nie zauważyłam żadnych negatywnych działań ze strony tego produktu na moje włosy i na skórę głowy. Jednak ja muszę stwierdzić, że tego produktu na razie nie planuję ponownie zakupić ponieważ szukam czegoś co da mi jeszcze lepszy bardziej długotrwały efekt odbudowy włosów – jestem po raz kolejny w trakcie ich zapuszczania i chcę by były teraz w jak najlepszej kondycji ale odżywkę z Kallosa oceniam na 4 gwiazdki ponieważ brak tutaj działania na „dłuższą metę” stąd też uważam właśnie, że bardziej to jest odżywka a nie maska.

Kallos Blueberry

Od kiedy spróbowałam masek kallos nie sięgam po inne.
Maska naprawdę robi dobrą robotę używam jej max 2 razy w tygodniu ale zazwyczaj jest to raz w tygodniu nie mam potrzeby stosować jej częściej.
Pachnie bardzo przyjemnie w konsystencja jest jest zbita ale nie aż tak bardzo, idealnie się ją nabiera z opakowania. Włosy zdecydowanie są nawilżone i błyszczące oraz lepiej się je rozczesują i tuż po wysuszeniu bardzo ładnie pachną. Końcówki włosów są w znacznie lepszej kondycji niż przed tem przy regularnym stosowaniu oczywiście.