Glov, Hair Harmony, Regenerująca maska do włosów

Glov, Hair Harmony, Regenerująca maska do włosów

Ultra-nawilżająca maska do włosów GLOV Hair Harmony dogłębnie odżywia, regeneruje i odbudowuje nawet najbardziej suche i zniszczone włosy. W odróżnieniu od zwykłych kosmetyków do włosów mogą ją stosować osoby o każdym typie i każdej porowatości włosów. Połączenie mocy płynącej z natury z najnowszą technologią zapewnia wyjątkową pielęgnację.
Kluczowe składniki maski ultra-nawilżającej:
Innowacyjna substancja aktywna Kerastore 2.0, która odtwarza składniki występujące naturalnie w naszych włosach.
Kompleks Vitaoils Plus, który zawiera połączenie aż 7 naturalnych olejów o wyjątkowych właściwościach: awokado, kokosowego, lnianego, słonecznikowego, arganowego, makadamia oraz oliwkowego. Dzięki zawartości witamin A, D i E oraz kwasów tłuszczowych włosy stają się ekstremalnie nawilżone i odżywione, a także chronione przed wypadaniem.
Pro condition 22, czyli biodegradowalny roślinny kondycjoner sprawa, że włosy będą jedwabiście gładkie i lśniące, bez obciążania.
Maska daje jeszcze lepsze efekty w połączeniu z turbanem GLOV Hair Wrap.

Włosy jak po wizycie u fryzjera!

Maska ma piękny, ziołowy zapach, jak inne kosmetyki GLOV, a włosy po niej są mega miękkie, przyjemne w dotyku i nieobciążone. :) I tak jak napisałam wyżej: po wysuszeniu włosów miałam poczucie, jakbym wyszła od fryzjera. Konsystencja maski sprawia, że bardzo wygodnie się ją aplikuje (również dzięki formie opakowania).

Początkowo miałam mieszane uczucia czytając, że nada się do każdego rodzaju włosów, ale myślę, że faktycznie tak jest. :D Pierwsze opakowanie pewnie mi jeszcze trochę posłuży, ale na bank kupię maskę ponownie.

To mój must have

Używam tej maski od bardzo nie dawna,jednak jestem bardzo zadowolona ,że zakupiłam ją.Mój problem puszących włosów wkońcu się skończył <3 Ten produkt naprawdę działa <3 Mega wygładzone włosy i pełne blasku i energii ,coś co kocham <3

polubiłyśmy się

Ta maska naprawdę działa cuda,włosy po niej wyglądają jak z salonu. Są nawilżone i idealnie wygładzone. Uwielbiam używać jej i robić włosing przed ważną dla mnie datą ponieważ wiem,że ta maska mnie nie zawiedzie a moje włosy zrobioną naprawdę fajne wrażenie :)

polubiłyśmy się <3

Moje włosy nie są w najlepszej kondycji,długi czas poszukiwałam,czegoś co pomoże mi ujarzmić moje puszące i szorstkie włosy. No i jest super maska do włosów od Glov <3 Uważam ,że to naprawdę idealny produkt.

a ja jestem rozczarowana :(

Mam włosy blond, lekko rozjaśnione, wysokoporowate, do łopatek. Zamówiłam tą maskę pod wpływem recenzji KWC i niestety zawiodłam się. Zastanawiam się skąd te bardzo pozytywne opinie ( mam pewne podejrzenia ale nie będą tu pisała ). Włosy po aplikacji maski praktycznie nie zrobiły nic :( ale myśle sobie, dam jej szansę... i co? I NIC! Włosy nie są ani nawilżone, ani wygładzone, dalej się puszą i są końcówki szorstkie. Nie wiem, może moje włosy zbuntowały się i nie reagują na nią... szkoda mi tylko wydanej kasy.
Jedyny plus ładny delikatny zapach i dobra konsystencja.

Maska GLOV

Od jakiegoś czasu szukalam odżywki , maski która po wcześniejszych farbowania włosów na jasny poprawiła by ich wyglad.

Maska do włosów od GLOV jest przeznaczona do każdego rodzaju włosów , jej lekka formuła sprawia , ze nie obciąża ich a włosy są lśniące i nawilżone .

Już od pierwszego użycia kondycja moich włosów poprawiła się , a po kilku użyciach włosy są gładkie , lśniące i wyglądają zdrowo .ziołowy kojący zapach sprawia ze czujemy się jak w spa .

Duża pojemność , a na promocji można kupić w dobrej cenie dodatkowo polecam turban do włosów , który pomoże lepiej wchłonąć wszystkim składnikom
Produkty można kupić na stronie marki GLOV

Glov

Maska spelniła moje najsktrytsze oczekiwania!!!Przede wszystkim swietnie nawilzyła i wygładziła moje farbowane włosy. Ma wyjatkowe własciwosci, zawiera witaminy co sprawia ze włosy sa naprawde gładkie , lśniące i zadbane.Konsystencja jest łatwa w nakładaniu, na pozostawia na włosach uczucia ciężaru, opakowanie ładne , podęczne, eleganckie. Cena tez jest adekwatna do produktu, serdecznie polecam

idealna do pielęgnacji włosów

Ten produkt jest sztosem,mam włosy farbowane.
Początkowo kupiłam Go w mniejszej wersji ,ponieważ boję się eksperymentować ,tym bardziej jeśli chodzi o pielęgnacje włosów,kiedy skończyła mi się mała tubka tej maski od razu kupiłam tę dużą <3
Nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez tego cuda! Moje włosy w końcu nie wyglądają na zmęczone ! Są idealnie wygładzone i lśniące,kocham to <3

idealna do pielęgnacji włosów

Ta maska to mistrzostwo,mam dość cienkie włosy i jestem zaskoczona,że pomimo to po użyciu maski włosy są piękne i błyszczące,można porównać do włosów po wyjściu z salonu fryzjerskiego,maska nie obciąża struktury włosa. Ma cudowmy zapach ,wygodne opakowanie i super konsystencje. Uwielbiam kosmetyki ,które mają naturalne pochodzenie,Dlatego postanowiłam zakupić tę maską ,teraz już wiem że nie skoczy się na jednym opakowaniu :)

Super

Włosy juz po pierwszym użyciu pozostają jedwabiście gladkie . Maska nie obciąża włosów nadaje im blasku . Dodatkowo maska zawiera składniki naturalnego pochodzenia co bardzo sobie cenię.

Fajny produkt

Maska ma ładny kwiatowy zapach i fajną konsystencję, bardzo gęsta dzięki czemu się nie wylewa. Duża pojemność, używam maski 2 razy w tygodniu od 3 miesięcy i nadal jestem przy pierwszym opakowaniu. Maska zregenerowała moje włosy, wcześniej były bardziej suche i łamliwe.

Miłość od pierwszego użycia ❤

Mam długie włosy, które regularnie rozjaśniam. Wiadomo rozjaśnianie niszczy jak nic innego, dlatego muszę dbać o włosy szczególnie. Zazwyczaj używam całego arsenału odżywek i masek, ale odkąd odkryłam maskę Glov wystarczy mi tylko ona. Po jej zastosowaniu włosy są jak nowe. Pięknie się błyszczą, są nawilżone I odżywione. Normalnie bajka❤