Kallos, KJMN, Hair Pro-tox, Maska do włosów z keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym

Pojemność 1 000 ml

Specjalna formuła botoxu do włosów wzbogacona keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym w jedyny w swoim rodzaju sposób wzmacnia słabe, cienkowłókniste, suche i łamiące się włosy. Dzięki zawartości specjalnych składników wyjątkowo szybko odnawia i regeneruje strukturę uszkodzonych włókien włosów, jak również przywraca naturalną elastyczność włosów. Poprzez zastosowanie włosy odzyskają doskonałą strukturę, staną się olśniewająco błyszczące i zdrowe.

Wow!!!

Nie wierzę ! Cudo ! Moje wysokoporowate ,rozjaśniane , cienkie włosy ( zniszczone przede wszystkim pasemkami u pewnej "miłej pani fryzjerki ")...plus moje domowe rozjaśnianie ...finalnie wata nie włosy ,rozczesać to -to była masakra.na samą myśl mycia włosów dostawałam białej gorączki ,ani jedwabie,ani mega ,super ultra eliksiry ,ani wcierki...nie wspominając o 18 słoikach różnego rodzaju masek w łazience ...kupiłam kallosa , nałożyłam pod folię i czepek ,20 min....wbiłam grzebień i pojechałam do samego dołu ....wow!!!!!!

Botoks na włosy

Zaciekawił mnie skład maski kolagen, keratyna i kwas hialuronowy hmm na takie maski to ja chętnie się skuszę.
Opakowanie to bardzo duży wygodny pojemnik z zakrętką, dzięki czemu zużyjemy produkt do samego końca, pojemność to aż 1000 ml za śmiesznie niską cenę bo ja płaciłam w sklepie internetowym 10 zł .
Maska jest gęsta, koloru białego, delikatnie pachnie. podczas aplikacji nie spływa z dłoni ani z włosów,bardzo wygodnie się nią aplikuje, łatwo jest włosy przeczesać palcami.
To co dla mnie najważniejsze faktycznie robi to o czym nas zapewnia producent, ja stosowałam ta maskę przez dwa tygodnie codziennie, gdzie moje włosy są cienkie, delikatne, suche oraz farbowane.
W ciągu tygodnia stosowałam ją jak szybką odżywkę na 5 minut i do spłukania, dopiero podczas weekendu zostawiałam na 15-20 minut.
To co zauważyłam kondycja włosów znacznie się polepszyła, mimo codziennej aplikacji włosy nie przetłuszczały się a były miękkie, lśniące, zregenerowane oraz wyglądały na bardziej zdrowe oraz zadbane.

3 razy tak

Jako osoba z rozjaśnionymi włosami, poszukiwałam czegoś co je odżywi. Mam włosy proste przetłuszczające się przy skórze głowy i puszące się, suche na końcach wiec ciężko było mi znaleźć maskę idealną. Próbowałam droższych masek jak i tanich drogeryjnych i albo kończyłam wyglądając jakbym miała tłuste włosy albo siano. Fryzjerka poleciła mi właśnie tę maskę ale trochę się bałam ponieważ wcześniejsze doświadczenia z inną maską tej firmy nie pozostawiły na mnie dobrego wrażenia, a jednak ta maska sprawdza się u mnie w 100%. Maska bardzo wygładza włosy, robią się troszkę cięższe ale w żaden sposób nie są przetłuszczone, w ten sposób są bardziej elastyczne i lepiej się układają, w ogóle nie puszą się na końcach a przy skórze są bardzo lekkie. Włosy wyglądają na „jędrne”, lśniące i odżywione. Nawet po rozjaśnianiu, które wyjątkowo zostało zrobione bez dodatkowej ochrony na włosy (smartbond), maska szybko doprowadziła moje włosy do normalnego, zdrowego stanu. Maska ułatwia rozczesywanie.
Zapach jest delikatny dla mnie obojętny, rozprowadza się bardzo dobrze.
Duży plus za cenę w stosunku do jakości, efektów i ilości.
Opakowanie może nie jest wygodne, ale ciężko żeby tak duża pojemność była wygodna do transportu.
Podsumowując maska idealnie się sprawdza na moich włosach.

Fajny produkt

Używam tej odżywki od kilku tygodni.
Jest to produkt dobry do codziennego użytku, ale szału nie ma, cudów nie oczekujmy.
Włosy po niej dobrze się rozczesują, nie obciąża, nie ma efektu dużego nawilżenia.

Zdecydowanie bez miłości

Maski Kallos znam już od kilku dobrych lat, natomiast od pewnego czasu już mi się nie sprawdzają tak dobrze jak kiedyś - być może coś się zmieniło w składzie. Ta maska jedyne co robi to nabłyszcza włosy. Nie można im odmówić jednego - są bardzo wydajne, ale nic poza tym.

Kallos Pro-tox

Mega tania maska, myślałam ze będzie słaba ale jest naprawdę dobra! Ładnie wygładza i domyka łuski włosów. Przy spłukiwaniu trochę mi plącze włosy przez co daje wrażenie, że nie będzie dobrze działać ale po wysuszeniu włosy są sypkie, gładkie i wyglądają na zadbane. Dodatkowo nabłyszcza włosy i jest bardzo wydajna.

Lubię

Chociaz szampon z ej serii absolutnie mnie nie zachwycil ani skladem, ani zapachem, ani dzialaniem, tak o dziwo maske polubilam.
Jak to maske nakladam co 4 mycie (tak mi kiedys polecil fryzjer). Dokladie pasmo po pasmie wcieram we wlosy, rozczesuje i trzymam okolo 30 min pod recznikiem.
Samo opakowanie jest fajne, duże pojemne bo az 1l, a cena naprawde niska w stosunku do pojemnosci.
Moje wlosy sa bardzo ciezkie, ale po rozjasnianu przesuszone i zniszczone. Ciezko jest z nimi wspopracowac bo albo produkt jest za delikatny albo zbyt obciazajacy. A ten produkt jest naprawde ok. Po splukaniu wlosow czuc ze są gładkie i sliskie, a nie porowate jak po niektorych odzywkach. Po wysuszeniu i lekkim przesuszeniu na szczotce są naprawde miekkie, delikatne i nawet calkiem zdyscyplinowane. Moze jeszcze bez prostownicy nie wyszlabym w rozpuszczonych, ale juz w kucyku wygladaja na naprawde zdrowe.
Jedyny minus jak dla mnie to dosc chemiczny zapach, i tak jak w szamponie, tak i tu absolutnie mi nie odpowiada. Natomiast plus za to ze nie czuc go na wlosach.

Fajna proteinowa maska

Jedna z bogatszych składowo masek Kallosa. Maska jest bardzo fajna, używam jej jako uzupełnienie pielęgnacji w proteiny - raz w tygodniu. Stosowana częściej mogłaby przesuszyć włosy, spowodować, że byłyby szorstkie czyli po prostu przeproteinować. Każda włosomaniaczka wie, jak łatwo jest przeproteinować włosy. Ta maska ma wszystkie proteiny, których potrzebuję, a stosowana raz w tygodniu na 30min sprawia, że włosy są w super kondycji, odbite od nasady, zawsze mam po tej masce good hair day. Jak na Kallosa, który często nie powala składem ta mi w zupełności wystarcza jako uzupełnienie protein. Zapach jest typowo fryzjerski, chemiczny, nie podoba mi się, ale na szczęście nie utrzymuje się jakoś długo na włosach. Polecam :)

Jak na taką cenę to bardzo dobra:)

Po tej odżywce włosy extra się rozczesuja.. Jest wydajna, ma ładny zapach, uzywam jej tylko na końcówki.. jej cena jest powalajaca oczywiście pozytywnie:) z chęcią będę po nią sięgać i polecam wszystkim którzy mają dlugie włosy i problem z rozczesaniem koncowek

Kolejny dobry Kallos

Ten jest wyjątkowo bogaty w składzie. Ma wszystko to, czego potrzebują moje włosy - olej kokosowy, oliwa z oliwek, keratyna. Mam włosy średnioporowate w kierunku niskoporowatych, dlatego też keratynę uwielbiam (dodaje mi objętości), a oba wymienione przed chwilą oleje są moimi ulubionymi. Stosuję po myciu, bo jest na tyle dobra, że szkoda mi jej używać przed szamponem.
Maska ma delikatny zapach, który nie zostaje na włosach. Swoją mam o pojemności 500ml - kolejny litrowy Kallos byłby dla mnie nie do zniesienia :)
Kosmetyk ma krótki, ale treściwy skład, który możemy dowolnie wzbogacić olejem czy nawilżaczem, wtedy będzie już maks odżywienie. Moje włosy po tym Kallosie są lekkie i gładkie. Maska nie jest mocno dociążająca, raczej jest z tych, które dodają objętości, powoduje lekki 'push-up'. Polecam. Do kupienia chyba wszędzie i wszędzie tak samo tanio.

Fajne myjadło

Ponieważ muszę myć włosy codziennie, na lato, kiedy są upały musiałam wymyślić coś, co nie wysuszy ich na siano. Stąd tytuł, stosuję maskę jako środek do mycia włosów co drugi dzień. Świetnie się pieni, ma sympatyczny, świeży zapach i nie obciąża zbytnio włosów, tylko dociąża, tak w sam raz. Nawilża, wygładza i odświeża fryzurę. Lepiej niż suchy szampon. Czasem jak upał jest wyjątkowo dokuczliwy, nakładam ją dodatkowo na kilka minut wieczorem, tylko na zmoczone, nie myte szamponem włosy. To powoduje, że rano nie budzę się z twardym i kruchym sianem, tylko z włosami miękkimi, nawilżonymi.
Cena w sam raz, żeby pozwolić sobie na nakładanie garściami na głowę.
Muszę kiedyś ją wypróbować jako klasyczną maskę, po myciu głowy szamponem, kto wie, może mnie zaskoczy.

Dobra, tania i pojemna

Pierwsze spotkanie z maską miałam w zakładzie fryzjerskim - tam zauroczył mnie jej zapach i działanie dlatego postanowiłam ją kupić.
Opakowanie jest mega duże, a sam produkt wydajny - nie ma się co obawiać, że po kilku myciach nagle okaże się, że maski nam brakuje

Działanie: maska jest dość gęsta, kremowa i po nałożeniu nie spływa z włosów.
nakładam ją na samą długość włosa kładąc nacisk na końcówki
Dla mnie efekt widoczny był już po pierwszym użyciu - włosy wygładzone, lepiej się rozczesywały, były ujarzmione , nawilżone i błyszczące
trzeba uważać z aplikacją produktu - jeśli przesadzimy możemy spodziewać się efektu przetłuszczenia i zbytniego obciążenia

Produkt jest naprawdę tani! W promocji można nabyć o za ok. 13zł
Gratulacje za skład - bombowy !
Polecam osobą borykającym się z problemem puszenia włosów.