Kallos, KJMN, Hair Pro-tox, Maska do włosów z keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym

Pojemność 1 000 ml

Specjalna formuła botoxu do włosów wzbogacona keratyną, kolagenem i kwasem hialuronowym w jedyny w swoim rodzaju sposób wzmacnia słabe, cienkowłókniste, suche i łamiące się włosy. Dzięki zawartości specjalnych składników wyjątkowo szybko odnawia i regeneruje strukturę uszkodzonych włókien włosów, jak również przywraca naturalną elastyczność włosów. Poprzez zastosowanie włosy odzyskają doskonałą strukturę, staną się olśniewająco błyszczące i zdrowe.

Kolejna perła

zawsze dokupię kallosa jestem zadowolony i tym razem było tak samo galus naprawdę super działa włosy po nim są świetne super błyszczące nie puszą się i wyglądają naprawdę bardzo zdrowo. nawet mogę powiedzieć że wyglądają jak po zrobieniu jakiegoś zabiegu pielęgnacyjnego u fryzjera. Ten kallos ma mnóstwo różnych substancji aktywnych, które działają cuda na włosy i na pewno do niego wrócę ponownie. plusem jest także cena i pojemność , to że naprawdę regeneruje włosy i wyglądają one znacznie znacznie lepiej, dobrze dostępności bo można kupić w wielu sklepach internetowych a także w Hebe i w naturze, ja nie dopatrzyłam się żadnych minusów i naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić osobom które mają włosy zniszczone, matowe, szorstkie w dotyku suche..

HIT!

Wygładza i mocno nawilża, ułatwia rozczesywanie niesfornych kręconych włosów. Niesamowicie wydajna maska. Łatwo rozprowadza się na włosach, nie spływa, dobrze się spłukuje. Starcza na bardzo długo, bo mam ją już pół roku a zużyłam lekko ponad połowę opakowania.

Świetna

Wieloletnia ulubienica. Przepiękny zapach, świetne działanie, doskonały stosunek jakości do ceny. Prawie-ideał. Włosy po użyciu są zadbane, lekkie, nawilżone, miękkie, łatwo rozczesujące się. Niestety w moim przypadku również niedostatecznie dociążone i puszące się. Chociaż maska była ze mną prawie cały okres studenckiego życia z ograniczonym budżetem, to zdecydowałam się przerzucić na coś bardziej odżywczego, dociążającego, emolientowego przy moich falowanych/kręconych włosach. Mimo to zawsze będzie mieć specjalne miejsce w moim serduszku :)

Kallos jak zawsze trzyma poziom!

Pro-Tox to kolejna seria Kallosa, która trafiła do mojej łazienki - tym razem solo, bo zawsze kupuję w duecie z szamponem. Muszę przyznać, że maska okazała się być taka, jak sobie ją wyobrażałam i spełniła moje oczekiwania w 100%! Krótko o moich włosach: wysokoporowate, przesuszone, zniszczone od farbowania i prostowania. Od maski oczekuję mocniejszego działania, niż od odżywki, przede wszystkim odżywienia, wygładzenia i dobrego rozczesywania - Kallos zapewnia mi to wszystko!

Po niej mam piękne błyszczące włosy

Maska zamknięta jest w dużym opakowaniu z zakręcanym wieczkiem. Jej zapach jest kremowy typowy dla kosmetyków do włosów.

Maska nakładana na włosy od uszy w dół pięknie je nawilża nadaje blasku i powoduje że włosy są sprężyste i się nie plączą.
Nałożona jednak wyżej obciąża włosy więc nie polecam stosowania jej w taki sposób.

Jak dla mnie to jedna z lepszych masek kallos :)

Maskę zakupiłam w drogerii internetowej horex.pl w tym większym i tym mniejszym opakowaniu.
Większe jest 500 ml w białej butelce, natomiast mniejsza 200ml w przezroczystej buteleczce rownież z zakrętka.
Konsystencja maski jest dosc rzadka, ale nie spływa z włosów po nałożeniu. Zapach ma trochę chemiczny, taki dziwny, nie do konca przyjemny.
Jeśli chodzi o efekty... U mnie żadnych.
Miałam wrażenie, ze maska nie robi nic. Włosy po umyciu moze jedynie trochę lepiej sie rozczesywaly.
Kondycja moich włosów cały czas taka sama, czyli włosy zniszczone. Nawet wizualnie nie wyglądały lepiej po wysuszeniu. Bardzo sie nie polubiliśmy.
Moja ocena tej maski to 2/10. Bardzo sie zawiodłam na pierwszej masce od Kallosa.

Pozytywne zaskoczenie

Była to trzecia maska z firmy Kallos, której używałam i zdecydowanie najlepsza.
Niesamowicie odżywia, wygładza, delikatnie obciąża włosy, zmniejsza puszenie. Sprawia, że są elastyczne i cudownie jedwabiste. Nie sądziłam, że za taką cenę można mieć taki świetny produkt.

Najlepszy kallos

Ta maska jest najlepsza ze wszystkich kallos. Włosy dostają po niej witalności i gładkości. Przetestowałam prawie wszystkie z tej marki i ta jest z nich najlepsza. Opakowanie bardzo wydajne. Lubię te 1 kg opakowania za nie wielkie pieniądze. Długo cieszę się działaniem maski mimo że mam długie włosy a maski mało nie nakładam.

Uwielbiam ją :)

Moja ulubiona odżywka do włosów. Trafiłam na nią dzięki stronie Wizaż.pl. Co jakiś czas do niej wracam,bo jest genialna. Ma fajny zapach,jest gęsta,nie spływa z włosów,fajnie odżywia je i ułatwia rozczesywanie.Włosy po jej użyciu są miękkie,lśniące i sypkie. Dodatkowo ma fajne,duże opakowanie i jest bardzo wydajna. Cenowo też jest przystępna. Ja osobiście bardzo ją polecam.

Daje niesamowity efekt

Kupiłam maskę wraz z szamponem od firmy Kallos, by raz na zawsze pozbyć się problemu z rozczesywaniem włosów i brakiem połysku. Na początek zaopatrzyłam się w Hair Pro-Tox i nie żałuję. Nie lubiłam odżywek do włosów do tej pory, ponieważ nie byłam przekonana, że rzeczywiście są pomocne w pielęgnacji. Wystarczy jednak regularne stosowanie i widać pierwsze efekty. U mnie problem z wypadaniem włosów zażegnany, mniej się łamią. Maska świetnie sobie radzi, włosy są gładsze, mniej puszyste, lepiej odżywione. Nie ma potrzeby przesadzać z ilością, by nie dawała efektu tłustych włosów, wcieram w końcówki następnie po kilku minutach spłukuję, włosy już pod prysznicem są delikatne w dotyku. Szkoda, że maska jest bez zapachu, byłaby już wogole moim faworytem, jednak i bez tego zgodność z opisem w 100%.

Lubię

Włosy po użyciu Kallosa Hair Pro-tox są wyraźnie fajniejsze niż po użyciu Kallos Mango. Mam wrażenie, że są one bardziej miękkie, elastyczne i wygładzone, czuć to nawet już podczas spłukiwania maski. Zdecydowanie lepiej rozczesują się. Posiadam wersję 500ml a i tak uważam, że starczy mi na długo! Z opakowania wygodnie można wydobyć maskę, nie ma z tym żadnych problemów. Konsystencja fajna w miarę gęsta, bezproblemowo nakłada się ją na włosy. Zapach jest delikatny, nie przeszkadza. Sądzę, że u mnie bardziej sprawdziłaby się zamiast odżywki, gdy nie mam czasu na nałożenie maski i trzymanie jej na włosach przez dłuższy czas. Co do poprawy kondycji włosa i nawilżenia tak jak to u Kallosów bywa raczej są to tylko pozory. Cena bardzo niska i zachęcająca.

Wow!!!

Nie wierzę ! Cudo ! Moje wysokoporowate ,rozjaśniane , cienkie włosy ( zniszczone przede wszystkim pasemkami u pewnej "miłej pani fryzjerki ")...plus moje domowe rozjaśnianie ...finalnie wata nie włosy ,rozczesać to -to była masakra.na samą myśl mycia włosów dostawałam białej gorączki ,ani jedwabie,ani mega ,super ultra eliksiry ,ani wcierki...nie wspominając o 18 słoikach różnego rodzaju masek w łazience ...kupiłam kallosa , nałożyłam pod folię i czepek ,20 min....wbiłam grzebień i pojechałam do samego dołu ....wow!!!!!!