Fresh, Rose Face Mask (Różana maseczka do twarzy)

Fresh, Rose Face Mask (Różana maseczka do twarzy)

Nawilżająca maska w postaci chłodzącego żelu na bazie czystej wody różanej i płatków róż słynących z właściwości kojących i tonujących. Ekstrakt z ogórka i żel aloesowy zwalczają podrażnienia i stany zapalne, chłodzą i uspokajają skórę. Bogate w witaminy algi Porphyrydium Cruentum dostarczają wilgoć. Zielona herbata zawiera antyoksydanty, rozjaśnia skórę i chroni ją.

normalna, sucha, wrażliwa
przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, rozświetlające, nawilżające
w słoiku
lekkie
żel
klasyczne

Fresh Rose Face Mask

Jedna z moich ulubionych maseczek nawilżających. Maska posiada żelową konsystencję z całymi płatkami róż, która podczas nakładania delikatnie chłodzi skórę. Maska przynosi ogromną ulgę oraz łagodzi zaczerwienienia. Już po pierwszym użyciu doskonale nawilża skórę. Polecam!

Nie warta swojej ceny

nie uważam, że cena jest w tym wypadku adekwatna do działania, bo w tej (lub nizszej) kwocie można znaleźć dużo ciekawszych produktów.

Maseczka ma żelową konsystencję, jest brunatna i zawiera malutkie płatki róży — wygląda to dość ciekawie, ale spodziewałam się po opisach czegoś bardziej wow.

Po nałożeniu czuć przyjemne chłodzenie i ukojenie dla skóry, żelowa konsystencja nie spływa i bardzo fajnie się wchłania w skórę.

Niestety nie zauważyłam jakichś drastycznych zmian na +, nawilżenie jest, ale nie w takim stopniu, w jakim bym tego oczekiwała.

Nic szczególnego

Maska nie robi nic szczególnego. Owszem nawilża, ale za tę cenę to trochę za mało. Raz zostawiłam ją na noc, ale skończyło się to wysypem pryszczy. Teraz używam zgodnie z zaleceniami producenta.

Na plus na pewno zapach i wygląd. Ma konsystencję galaretki, a znajdujące się w niej płatki róż są świetne.

Różana marmoladka

Jest to najgorsza maska z górnej półki jaką w życiu miałam. Wiem cena to rzecz względna i coś co dla mnie jest drogie dla innego to nic, ale w stosunku jakości do ceny to maska jest tak beznadziejna, że jestem pod wrażeniem. Jedynie podoba mi się jej konsystencja żelowej brunatnej galaretki, co bardzo przypomina marmoladkę do pączków o bardzo intensywnym różanym zapachu.

Jestem chyba grupą docelową - skóra sucha, wrażliwa
Oczekiwania: intensywne nawilżenie, ukojenie, wygładzenie, oczyszczenie
Efekty? Zmywając produkt czuć gładkość, ale już po zmyciu czuję niemałe ściągnięcie. Nic się nie sprawdziło poza tym oczyszczeniem - po zmyciu skóra była szorstka, matowa, całkowicie pozbawiona wody, no można rzec, że oczyszczona z sebum, ale bez przesady! Się pytam gdzie jest to całe obiecane nawilżenie??
Nigdy nie narzekałam na różane produkty pod względem alergicznym, ale co tu się zadziało... twarz czerwona, piekło mnie delikatnie pod nosem podczas trzymania maski i bum krosteczka. Bez toniku się tutaj nie obeszło aby odetchnąć z ulgą, ale wraz miałam zaróżowioną buźkę.

Pomimo aż tylu wad dałam jej jeszcze szansę, ale wraz to samo. Poszła w świat do osoby, która jest zadowolona z działania, ale ma cerę tłustą, a nie suchą, co według producenta jest cerą docelową. Nie polecam maski wrażliwcom.

Fajnie chłodzi skórę

Maseczka Rose Face mask ma przyjemną żelową konsystencję, która fajnie chłodzi skórę. W składzie zawiera prawdziwe płatki róż, aloes oraz wodę różaną.
Maseczkę dobrze rozprowadza się po twarzy oraz nie spływa z niej.
Ma bardzo piękny różany zapach. Na twarzy zostawiamy ją na ok. 10 minut i spłukujemy. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, wygładzona i odświeżona.
Minusem jest niestety cena tej maseczki :/

Jak różana konfitura

Maseczka z wyglądu i zapachu przypomina mi różaną konfiturę. Pachnie pięknie, a żelowa konsystencja pozwala na dokładne rozprowadzenie produktu na twarzy. Po jej zmyciu skóra jest miękka i nawilżona. To dobra maseczka, ale nieco przeraża mnie jej cena, dlatego ponownie raczej się nie skuszę.

Mocno średnia i na pewno nie warta swojej ceny

Maseczkę w mniejszej pojemności nabyłam w drogerii Sephora na promocji za niecałą stówkę co dla mnie i tak jest wysoka ceną.
Opakowanie maseczki to tekturowe pudełeczko które zawiera biały szklany słoiczek. Całość wygląda bardzo ładnie i estetycznie.

Po otwarciu wieczka ukazuje się brunatna gęsta galaretka z drobnymi płatkami róż i cudownym jak dla mnie różanym zapachu, kojarzy mi się z różaną marmoladką z kredensu babci.

Konsystencja jest idealną jak na maseczkę, żelowa, aplikacja bezproblemowa. Nakładając na twarz nic nie spływa, nie musimy z nią też sztywno leżeć. Na buzi lekko zastyga, ale nie wysycha na skorupę, nie na tyle aby nie można było jej zmyć. Spłukuje się ją łatwo wodą.

Skład przemilczę, bo nie jest to naturalna maseczka. Zawiera kilka fajnych składników min żel aloesowy i wyciąg z róży ale też kilka kontrowersyjnych konserwantów.

Maseczka na buzi daje efekt delikatnego chłodzenia. Po zmyciu skóra jest rozjaśniona i napięta to jedyne co zauważyłam podczas stosowania, zadawalającego efektu nawilżenia brak, i mam wrażenie że szybko wraca do pierwotnego stanu. Mam skórę suchą z tendencją do niedoskonałości i dla mnie jest za słaba. Ot taka chwilowa różana przyjemność dla kilkuminutowego relaksu i nic więcej a już skończyłam słoiczek i raczej nie kupię ponownie. Tym bardziej, że za tą cenę jest na rynku mnóstwo maseczek które działają lepiej.
Żadnych skutków ubocznych podczas jej używania nie zauważyłam.

Luksusowa jedynie pod względem ceny :( Trochę szkoda, bo zapowiadało się bardzo fajnie.

HIT!

Amerykańska marka Fresh i ich flagowy produkt maseczka Rose Face Mask. Bardzo fajna maseczka o żelowej formule, która idealnie nadaje się na lato. W bursztynowej pachnącej masie zatopione są płatki róż. Maska jest łatwa w aplikacji, ale przydałaby się szpatułka w opakowaniu. Maska pachnie mocno kwiatami róży.
Ten kosmetyk odświeża i nawilża skórę. Po nałożeniu lekko zastyga, ale bez problemu zmywa się ją wodą. Ja ją zostawiam dłużej niż sugeruje producent i u mnie się ona prawie całkowicie wchłania. Można ją nakładać codziennie. Zdecydowanie polecam ten delikatny kosmetyk nawet osobom z wrażliwą cerą.
Jedyną wadą tego produktu jest niestety dość wysoka cena. Na szczęście białe słoiczki są dostępne w różnych pojemnościach oraz wersji travel, która jest zdecydowanie najbardziej przystępna cenowo. Polecam wypróbować!

Nie działa. Drażni.

Stosowałam maskę z glinką tej firmy i byłam dość zadowolona, więc postanowiłam kupić na promocji w Sephorze także inny rodzaj.
Niestety ta różana maska zupełnie nie spełniła moich oczekiwań...

Ma ładny, ekskluzywny, szklany słoiczek - i tyle plusów..

Konsystencja to żadki brązowy żel z zanurzonymi kawałkami roślin (płatki róż) - wygląda jak brązowa, żelowa breja. Nie zachęca...
Pachnie olejkiem różanym - typowo.
Niestety konsystencja powoduje, że wcale nie łatwo utrzymać ją na twarzy. Może jakieś nasączone okłady z gazy dałyby radę, ale samodzielnie - raczej spływa.
Działanie? Jakie działanie? Ja nie zauważyłam żadnego.
Mimo, że mam dość odporną skórę to po peelingu zdarzało się jej podrażnić..
Wykończyłam tę maskę do dna, ale chyba tylko dlatego, że szkoda było mi tak całkiem do kosza wyrzucać pieniądze. Bo najtańsza mimo promocji nie jest...

Nie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemny kosmetyk

Maska zapakowana jest w słoiczek (miałam wersje 15 - mililitrowe) o ładnej, minimalistycznej szacie graficznej, opakowany dodatkowo w kartonik.
Formuła kosmetyku to dość gęsty żel o brązowej barwie, w którym zatopione są fragmenty płatków róży stulistnej. Różany zapach jest bardzo intensywny, jednak przyjemny i naturalny, przypomina raczej domowe konfitury z róży, niż sztuczne, duszące odświeżacze;-)
W składzie oprócz prawdziwych kwiatowych płatków jest też m.in. woda z róży damasceńskiej i stulistnej oraz ekstrakty z kilku roślin (m.in. z róży damasceńskiej, ogórka i herbaty).
Maska rozprowadza się gładko i przyjemnie, delikatnie chłodzi i wyraźnie nawilża.
Zmywa się bez problemu (używam do tego zwilżonej gąbki konjac).
Pozostawia po sobie przyjemny, różany zapach, ukojenie i nawilżenie.

Właściwie to zgadza się z opisem

W opisie jest, że nawilża i łagodzi i mnie to wystarcza. Najlepiej lubię jej używać, po intensywnym peelingu/złuszczające masce i wtedy jest idealnym uzupełnieniem pielęgnacji. Rzeczywiście łagodzi podrażnieni po innych kosmetykach i nawilża twarz. Dodatkowo ma ładny różany zapach.
Konsystencja żelowa, zasycha na twarzy, a następnie należy zmyć produkt.

Dobra maska ale nie jest warta tej ceny

Maseczka ma ładny, delikatny zapach i przyjemną w zmywaniu żelową konsystencję z kawałkami płatków. Po jej użyciu moja skóra jest miękka, nawilżona, wygląda dosyć ładnie. Jednak za taką cenę, możnaby oczekiwać cudów, których tutaj nie ma. Taki sam efekt można uzyskać maseczką za kilka złoty, dobraną do potrzeb twojej skóry. Nie wiem stąd ta strasznie wysoka cena, ale nie kupię jej ponownie. Dobrze, że dostałam ja w boxie kosmetycznym.