Fresh, Rose Face Mask (Różana maseczka do twarzy)

Fresh, Rose Face Mask (Różana maseczka do twarzy)

Nawilżająca maska w postaci chłodzącego żelu na bazie czystej wody różanej i płatków róż słynących z właściwości kojących i tonujących. Ekstrakt z ogórka i żel aloesowy zwalczają podrażnienia i stany zapalne, chłodzą i uspokajają skórę. Bogate w witaminy algi Porphyrydium Cruentum dostarczają wilgoć. Zielona herbata zawiera antyoksydanty, rozjaśnia skórę i chroni ją.

Rose Face Mask

Rose Face Mask to maseczka o żelowej konsystencji z dodatkiem płatków róży. Sposób użycia to rozprowadzenie na wilgotnej skórze twarzy i pozostawienie na 5-10 minut, następnie należy ją spłukać.

Maseczka nie zastyga, nie tworzy skorupy a delikatnie się wchłania, pozostawiając uczucie napięcia skóry i lepkość. Po spłukaniu skóra jest nawilżona a uczucie ściągnięcia znika.

HIT!

Amerykańska marka Fresh i ich flagowy produkt maseczka Rose Face Mask. Bardzo fajna maseczka o żelowej formule, która idealnie nadaje się na lato. W bursztynowej pachnącej masie zatopione są płatki róż. Maska jest łatwa w aplikacji, ale przydałaby się szpatułka w opakowaniu. Maska pachnie mocno kwiatami róży.
Ten kosmetyk odświeża i nawilża skórę. Po nałożeniu lekko zastyga, ale bez problemu zmywa się ją wodą. Ja ją zostawiam dłużej niż sugeruje producent i u mnie się ona prawie całkowicie wchłania. Można ją nakładać codziennie. Zdecydowanie polecam ten delikatny kosmetyk nawet osobom z wrażliwą cerą.
Jedyną wadą tego produktu jest niestety dość wysoka cena. Na szczęście białe słoiczki są dostępne w różnych pojemnościach oraz wersji travel, która jest zdecydowanie najbardziej przystępna cenowo. Polecam wypróbować!

Tw maska to mój hit

Nie tak dawno dostałam do testowania zestaw kosmetyków marki Fresh. Przyznam szczerze, że nie znałam wcześniej tych kosmetyków jednak zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Sama maska jest w zapakowana w elegancki szklany słoiczek, a jej konsystencja przypomina dżem z płatkami róży. Kosmetyk pachnie cudownie ale jednocześnie bardzo subtelnie. P9 użyciu skóra jest miękka i odżywiona już od pierwszego zastosowania.

Świetnie nawilża cerę

Skóra twarzy po użyciu tej maski jest bardzo dobrze nawilżona. Zaskoczyła mnie miękkość i sprężystość mojej skóry, gdy po 10 min zmyłam produkt z twarzy. W środku znajdziemy bogactwo dobrych składników oraz kawałki płatków róży. Piękny subtelny zapach róży pozostał nawet po zmyciu maski. Rose Face Mask to zdecydowanie najlepsza maska do twarzy jaką kiedykolwiek używałam!

Nie działa. Drażni.

Stosowałam maskę z glinką tej firmy i byłam dość zadowolona, więc postanowiłam kupić na promocji w Sephorze także inny rodzaj.
Niestety ta różana maska zupełnie nie spełniła moich oczekiwań...

Ma ładny, ekskluzywny, szklany słoiczek - i tyle plusów..

Konsystencja to żadki brązowy żel z zanurzonymi kawałkami roślin (płatki róż) - wygląda jak brązowa, żelowa breja. Nie zachęca...
Pachnie olejkiem różanym - typowo.
Niestety konsystencja powoduje, że wcale nie łatwo utrzymać ją na twarzy. Może jakieś nasączone okłady z gazy dałyby radę, ale samodzielnie - raczej spływa.
Działanie? Jakie działanie? Ja nie zauważyłam żadnego.
Mimo, że mam dość odporną skórę to po peelingu zdarzało się jej podrażnić..
Wykończyłam tę maskę do dna, ale chyba tylko dlatego, że szkoda było mi tak całkiem do kosza wyrzucać pieniądze. Bo najtańsza mimo promocji nie jest...

Nie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemny kosmetyk

Maska zapakowana jest w słoiczek (miałam wersje 15 - mililitrowe) o ładnej, minimalistycznej szacie graficznej, opakowany dodatkowo w kartonik.
Formuła kosmetyku to dość gęsty żel o brązowej barwie, w którym zatopione są fragmenty płatków róży stulistnej. Różany zapach jest bardzo intensywny, jednak przyjemny i naturalny, przypomina raczej domowe konfitury z róży, niż sztuczne, duszące odświeżacze;-)
W składzie oprócz prawdziwych kwiatowych płatków jest też m.in. woda z róży damasceńskiej i stulistnej oraz ekstrakty z kilku roślin (m.in. z róży damasceńskiej, ogórka i herbaty).
Maska rozprowadza się gładko i przyjemnie, delikatnie chłodzi i wyraźnie nawilża.
Zmywa się bez problemu (używam do tego zwilżonej gąbki konjac).
Pozostawia po sobie przyjemny, różany zapach, ukojenie i nawilżenie.

Właściwie to zgadza się z opisem

W opisie jest, że nawilża i łagodzi i mnie to wystarcza. Najlepiej lubię jej używać, po intensywnym peelingu/złuszczające masce i wtedy jest idealnym uzupełnieniem pielęgnacji. Rzeczywiście łagodzi podrażnieni po innych kosmetykach i nawilża twarz. Dodatkowo ma ładny różany zapach.
Konsystencja żelowa, zasycha na twarzy, a następnie należy zmyć produkt.

Dobra maska ale nie jest warta tej ceny

Maseczka ma ładny, delikatny zapach i przyjemną w zmywaniu żelową konsystencję z kawałkami płatków. Po jej użyciu moja skóra jest miękka, nawilżona, wygląda dosyć ładnie. Jednak za taką cenę, możnaby oczekiwać cudów, których tutaj nie ma. Taki sam efekt można uzyskać maseczką za kilka złoty, dobraną do potrzeb twojej skóry. Nie wiem stąd ta strasznie wysoka cena, ale nie kupię jej ponownie. Dobrze, że dostałam ja w boxie kosmetycznym.

Lubię

Różana maseczka do twarzy, która dobrze nawilża, daje uczucie miękkości i przyjemnego napięcia, skóra po użyciu jest gładka (odczucie jak po zabiegu mikrodermabrazji u kosmetyczki). Wskazanie producenta to po 5-10 minutach zmycie. Nigdy tego nie robię. Używam tylko wieczorem, wchłania się całkowicie, nie bardzo wiem co mam zmywać. Nie podrażnia
Jedyne 2 minusy to cena (choć muszę przyznać, że jest bardzo wydajna) i zapach róży, który po pewnym czasie nieco drażni. Chyba, że ktoś jest fanem to czemu nie.

niby coś robi a jednak nic..

Maseczkę miałam o pojemności 15ml i modliłam się żeby jak najszybciej się skończyła... ten zapach róży przyprawiał mnie o bóle głowy. ;/ ja wiem, że są zwolennicy i przeciwnicy tego zapachu ale ja należę do tej drugiej grupy. Fakt, konsystencja w postaci żelu chłodzącego jak najbardziej jest na TAK, ale zapach ooooo NIE!
Dobrze się rozprowadza, chłodzi, lekko nawilża ale cudów to ona nie robi by tyle pieniędzy była warta. Zdecydowanie jestem na NIE z uwagi na jej zapach, więcej nie kupie dooobrze, że to tylko 15ml bo inaczej nie zniosłabym tego dłużej.

Fresh, Rose Face Mask

Maska przygotowana ze sprasowanych płatków róż, zatopionych w przyjemnym żelu. Łatwa w aplikacji, wydajna, jednak dająca krótkotrwałe uczucie nawilżenia (uczucie, bo bez nałożenia po niej kremu skóra szybko znowu robi się spierzchnięta).
Raczej do stosowania jako domowe spa dla zmysłów, niżeli produkt niosący za sobą konkretny rezultat. A w tym przypadku cena nierównomierna do jakości.

Używa produktu od: próbka

Zdecydowanie NIE

Maska ma w sobie mikroplastik, samo to ją skreśla z użytku, ponieważ żadne składniki aktywne nie przenikną w głąb skóry i jest to tylko sztuczny efekt nawilżenia. Ale dodatkowo ma rakotwórcze BHT. Za tą cenę to żart. Nie polecam, w tej cenie możemy mieć kilka innych dobrych maseczek.