Dr Irena Eris, Algorithm, Zaawansowane serum odmładzające

Dr Irena Eris, Algorithm, Zaawansowane serum odmładzające

Kuracja na twarz i szyję do każdego typu cery dojrzałej kobiet powyżej 40 r.ż.w formie bardzo skoncentrowanej lekkiej emulsji. Optymalizuje i wydłuża rezultaty działania kremu.
Wykorzystanie w technologii Reproductive Cell Technology zdolności biomolekuł algowych, zapewnia radykalną odbudowę komórkową podłoża skóry właściwej, poprzez zaangażowanie komórek nie tylko w syntezę, ale również dojrzewanie i sieciowanie jej głównych składników: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Jednocześnie, zaawansowany technologicznie multifunkcyjny kompleks polisacharydowo-witaminowy z morskiej algi Rhodophytes phylum i owoców Citrus Aurantinum, zapewnia błyskawiczny efekt „renowacji” parametrów skóry, która zaraz po aplikacji staje się:
- idealnie wygładzona,
- optymalnie nawilżona,
- niezwykle delikatna i miękka w dotyku
- pełna świeżości i młodzieńczej witalności.
Efekt odmłodzenia skóry, widoczny i odczuwalny zaraz po aplikacji, nasila się i utrzymuje w czasie. Już jednomiesięczna kuracja serum pozwala na:
- wyraźną poprawę ogólnej kondycji skóry aż o 60%
- spłycenie głębokości i liczby zmarszczek o 19%
Polecany do stosowania pod krem pielęgnacyjny na dzień i/lub na noc, codziennie w sposób ciągły lub jako okresowa kuracja.

serum
SPF 15 – 30
z pompką
<50ml

Dobry, ale znam lepsze

Seria kremów Algorithm jest nieprawdopodobnie dobra. Serum użyte bez kremu powoduje efekt "suchej, ściągniętej skóry" - mało przyjemne uczucie. Z tego powodu trudno jakby osobno ocenić działanie serum ponieważ zawsze stosowałam je pod krem, który oceniam bardzo wysoko. Czyli chyba działa!!??
Ładne, higieniczne opakowanie. Minusem wydaje się być cena....

Bardzo na nie

Serum dokupiłam jako uzupełnienie pilęgnacji nocnej z tej samej serii. Zdecydowanie zachęcona bardzo dobrym działaniem kremu. Ostatnio się tak wkurzyłam przy double serum.
1) serum uzywane bez kremu pod makijaż wysusza skórę
2) wawaliło mi po nim takiego pryszcza (a nie mam żadnych takich skłonności ostatnio takiego gościa widziałam może ze 5 lata temu na swojej twarzy)

Czy mam coś dobrego do powiedzenia?
1) ładnie wygląda na półce, ale to nie po to kupuje się kosmetyki
2) nie uczula

Generalnie ujmując:
- fatalna jakość do ceny
- nie ma żadnej poprawy w wyglądzie cery, na pewno nie o charakterze odmładzającym,
- biorąc pod uwagę ile trzeba sobie nakroplić, żeby mieć cokolwiek do rozsmarowania na twarzy, bardzo szybko się skończy

Nie polecam.

Brak efektów...

Mam 27 lat czyli teoretycznie nie wpisuję się w grupę wiekową dla której dedykowane jest to serum, jak i cała seria Algorithm. Jednak kupiłam serum, ponieważ nie ma ono nic inwazyjnego w składzie, co mogłoby mi zaszkodzić.

Ale do meritum:) Liczyłam na mega nawilżenie i&#8230; się przeliczyłam. Serum jak dla mnie (cera mieszana) nie robi NIC. Nie szkodzi - nie pomaga, słabo jak na kosmetyk za ponad 100zł. Może działa tylko w kooperacji z kremami z tej serii? Jeśli tak, to też nie najlepiej o nim świadczy. Dobre serum działa nawet samodzielnie. Nie miałam kosmicznych oczekiwań, a mimo to jestem zawiedziona., ale jakieś tam plusy posiada :D

Plusy:
+ higieniczny szklany pojemnik z pipetą
+nie zapycha (a mam ku temu skłonności)
+nie podrażnia
+nadaje się pod makijaż
+szybko się wchłania

Minusy:

- nie nawilża
-nie wyrównuje kolorytu skóry
-nie wygładza lekkich linii mimicznych
-nie dodaje blasku

Generalnie nie robi NIC. Taka neutralna papka. Kiepski stosunek jakości do ceny. Producent obiecuje odmłodzenie i spłycenie zmarszczek, co jest bzdurą w przypadku tego serum - i pisze to osoba 27 letnia, a nie 40+.

Zużyję do końca, bo nie robi mi krzywdy, ale nie kupię ponownie bo za tę kasę można kupić serum, które zrobi pożytek dla naszej buźki :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

TAK!

Jestem zachwycona serią ALGORITHM!
Przyznam szczerze, że od lat omijałam półki z polskimi produktami. Prze lata byłam wierna głównie marce Vichy, od czasu do czasu sięgałam po Clarinsa.
Algorithm kupiłam za namową Mamy, która od 2-3 lat stosuje serię Telomeric Ultra 70+ i jest zachwycona!

Serum jest bardzo przyjemne, dobrze nawilża, pobudza i wygładza cerę. Stosuję pod krem na dzień i na noc z tej serii.

Przyjemne dla oka szklane opakowanie, higieniczna pipeta to dodatkowe atuty.
Cud miód i orzeszki ;)

Używam tego produktu od: 1mc