Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Gold Highlighter (Złoty rozświetlacz do twarzy)

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

Cena PLN 9.00

Rozświetlacz do twarzy Lovely Gold Highlighter o ciepłym odcieniu. Subtelnie rozjaśnia twarz. Ma złoty odcień, nie osypuje się, wytrzymuje na twarzy wiele godzin.

prasowane
hipoalergiczna

Świetny rozświetlacz

Za cenę, w której można go kupić jest naprawdę niesamowity. Zostawia piękną taflę, która wygląda naturalnie i nie sypie się po całej twarzy. Zdecydowanie polecam.

Hmm..

Dobry rozświetlacz drogeryjny, w ciepłym odcieniu, ale dla mnie jednak zbyt złoty.. Tani, dostępny, prosty w aplikacji, nie ma szans zrobić sobie krzywdy. Więc osobom poszukującym typowego złotego, ciepłego odcienia szczerze polecam. Ja jednak wolę te szampańskie, neutralne tony.

Niedrogi, a efektowny

Trafiłam kiedyś na dużą promocję w Rossmanie i zdecydowałam się na ten produkt, ponieważ miał pozytywne opinie na wizaz.pl. Nie miałam dużych wymagań do tego kosmetyku. To był mój pierwszy rozświetlacz i pozostał ze mną już na zawsze. Po pierwsze kosmetyk jest bardzo wydajny, ładnie wygląda na skórze, ciężko jest z nim przesadzić, ładnie można zbudować rozświetlenie na wybranych partiach twarzy. Podczas lata używam również tego kosmetyku do rozświetlania dekoltu. Zużyłam już kilka opakowań, nic się z nim nie stało. Polecam to osobom, które zaczynają swoją przygodę z makijażem, jak i bardziej zaawansowanym.

Tragedia

Rozświetlacz kupiłam na promocji zachęcona pozytywnymi opiniami. Niestety chyba mam jakiś trefny egzemplarz. Nie robi na mojej twarzy nic, czy nakładam go pędzlem, palcami, pacynką, prosto z opakowania. Nie rozumiem zachwytu nad tym produktem.

Idealny na co dzień

Kupiłam ten rozświetlacz kiedyś na promocji w rossmannie za około 8 zł. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat, dlatego stwierdziłam, że go wezmę. Zwłaszcza, że nie kosztował bardzo dużo. Pierwsze wrażenie było raczej słabe, lecz im dłużej go używałam, tym bardziej go zaczęłam lubić. Na twarzy daje bardzo ładny błysk. Raczej subtelny, lecz z widocznymi drobinami. Myślę, że idealny na co dzień. Da się w nim zakochać, naprawdę. Do tego nie pozostawia plam koloru, a samą błyszczącą poświatę, co zdecydowanie idzie na plus. Utrzymuje się bardzo długo. I jedyne, co bym w nim zmieniła, to opakowanie, ponieważ gdy produkt mi się kończył, to ciężko pędzlem było dotrzeć w zakamarki. Ale jest to pierwszy rozświetlacz, który w swoim życiu zużyłam, co na pewno dobrze o nim świadczy.

Drogeryjny, tani a co najważniejsze dobry rozświetlacz

Rozświetlacz kupiłam na promocji za około 10 zł i biorąc pod uwagę właśnie jego cenę a jakość to naprawdę w tej kwestii nie można narzekać.

Na co dzień lubię błysk, jednak nie na tyle aby był widoczny na kilometr. Naturalny, subtelny bez brokatu to coś co lubię aczkolwiek mam dni kiedy potrzebuje duuuużo błysku.

Mam cerę mieszana i na mojej skórze sprawdza się bardzo dobrze. Fakt, nie jest to coś co mogłabym sobie wymarzyć ale zejdźmy na ziemię ;)

Konsystencja z lekkimi drobinkami z całą pewnością upiększy nasz makijaż. Opakowanie dość kiepskiej jakości ale ja nigdzie go nie zabieram więc nie jest to wada. Sprawdzi się do rozświetlania kości policzkowych, łuku kupidyna, skroni, oczu a właściwie co tylko chcemy. Jest trwały i subtelny.

Perełka! ????

Niczym nie odbiega od drogich luksusowych rozświetlaczy, no... może poza opakowaniem
W dwóch wersjach kolorystycznych chłodnej ,,Silver" i ciepłej ,,Gold"
Cena absolutnie nieadekwatna do jakości- powinien być dużo droższy!!! :D
Piękny efekt na policzku
Utrzymuje się przez cały dzień
Kosmetyk wielofunkcyjny, dobrze wygląda nałożony na całą powiekę przy minimalistycznym, codziennym i szybkim makijażu.
Bardzoooo wydajny, nie byłabym go w stanie zużyć, gdyby nie fakt, że upadł i opakowanie zostało doszczętnie zniszczone, pewnie służyłby mi dalej.
I właśnie, jedyne do czego się przyczepię to bardzo tandetne, plastikowe opakowanie, ale nie można wymagać zbyt wiele, w końcu idzie za tym pewną cena.
Czy kupię ponownie? Ciężko powiedzieć, biorąc pod uwagę ile rozświetlaczy testuję...
Może przy kolejnej promocji w Rossmannie się skuszę :)

Fajny, fajny

Mój jeden z ulubionych rozświetlaczy. Złoty kolor idealny na lato, podreślający opaleniznę. Używam nie tylko do twarzy ale i do dekoltu. Opakowanie mało wygodne bo trzeba odkręcać

Wspaniały produkt

Uwielbiam ten rozświetlacz. Jest bardzo łatwy w aplikacji. Można go nakładać zarówno pędzlem, jak i palcami. Pigmentacja jest cudowna. Pozostawia na skórze przepiękną złotą poświatę. Nie zapycha skóry i nie powoduje powstawania nowych wyprysków. Z pewnością zachęcająca jest również cena. Jest to produkt godny polecenia i zachęcam każdego do przetestowania go.

Polecam !

Rozswietlacz ktory jets idealny na dzienny makijaz. Nie jest zbyt mocny lecz do dziennego makijazu jest idealny.
Na poczatku go nie polubilam bo szukalam mocnego blysku lecz z czasem zrozumialam jak go uzywac i jak bardzo pieknie wyglada.
Opakowanie jest liche. Plastik ktory szybko sie psuje- "szkielko" odpada a napisy sie scieraja.

Rozświetlacz

Daje efekt delikatnego rozświetlenia, które wygląda świeżo i naturalnie. Dla fanek naturalnego wyglądu sprawdzi się świetnie. Cena jest naprawdę przystępna a jeżeli już kupimy na promocji wychodzi za śmieszne pieniądze. Bardzo polecam każdej kobiecie.

all time favourite

Używam tego rozświetlacza od lat i nadal nie mam żadnych zastrzeżeń. piękny kolor, idealne rozświetlenie i dobra trwałość. na pewno jeszcze nie raz kupię!