Palmolive, Aroma Sensations, Feel Glamorous Pampering Shower Scrub (Peelingujący żel pod prysznic)

Upiększający, peelingujący żel pod prysznic Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Shower Gel o zapachu jagód, wanilii burbońskiej i smoczego owocu. Zawiera esencjonalne olejki. Sprawia, że prysznic jest naprawdę czarującym momentem, a skóra błyszczy i jest pięknie pachnąca, gładka i miękka.

oczyszczający
zapachowa
drobnoziarniste
>250ml, 100 – 250ml

Przyjemny relaksik..

Uwielbiam żele Palmolive a ten peelingujący jest rewelacyjny. Ma przecudny zapach, dość rzadka konsystencja która bardzo dobrze się rozprowadza, delikatnie wygładza. Skóra po zastosowaniu jest miękka, wygładzona, odświeżona i zapach utrzymuje się dłuższy czas a do tego wygodne i ciekawe opakowanie polecam.

Przyjemny żel o ładnym zapachu:) Myje, a dodatkowo złuszcza martwy naskórek :) Jest wydajny:) Lubię przezroczyste opakowania, bo widzę zużycie produktu :)

Bardzo fajny

Żel ma obłędny zapach i jest bardzo wydajny. Spodobał mi się już od pierwszego użycia. Fajne jest to,że zawiera delikatne drobinki peelingujące. Dobrze oczyszcza, nie podrażnia skory i jej nie wysusza. Do tego zapach długo utrzymuje się na skórze a sam produkt sprawia, że jest ona po nim przyjemna w dotyku. Polecam

Z początku mi się nawet podobał

Kiedy powąchała go w sklepie wydawał mi się całkiem przyjemny i postanowiłam go kupić . Jakie było moje rozczarowanie gdy okazało się że to bardziej lejący żel niż peeling który po prostu spływa z ciała i jest strasznie rzadki. Jednym słowem spodziewałam się po nim czegoś więcej niż tylko zapachu . Jednym słowem wg mnie nie zdał egzaminu ani jako żel ani jako peeling. Jak żel nie nadaje się do mycia okolic intymnych bo je podrażnia , jako peeling jest zbyt rzadki i nie pielęgnuje ciała , nie zestawia po sobie efektu nawilżenia a jedynie wysuszoną skórę .
Promowała, go używać jak najdłużej aby go wykończy ale za każdym razem czułem się niekomfortowo i w końcu go oddałam mamie .

przyjemny zapach

Serię Aroma znam całą i mam swoich faworytów. Ten jest gdzieś po środku. Ma większość cech, za które bardzo lubię całą serię: zapach, konsystencję, wygodne i ładne opakowanie, wydajność. Trochę mi tylko przeszkadzają te granulki. Raczej wolę "gładkie" żele, bez dodatków, które z reguły bardziej mnie denerwują niż coś robią dobrego. Tutaj jest podobnie, granulki czasem zostają na ciele, albo na wannie, trzeba dobrze patrzeć czy wszystko się spłukało. W sumie nie przepadam za takimi produktami, ale jednak musiałam sprawdzić i mimo wszystko kupiłam raz, ale nie wiem czy kupuję kolejny.

Fajny

Żel pod prysznic z delikatnym peelingiem na cudowny zapach.Znajdują się w nim nuty jeżyny,wanili oraz pitaji. Ma dość rzadką konsystencję,ale mi to nie przeszkadza,ponieważ aplikuję go na okrągłą myjkę do ciała.Zapach po kąpieli utrzymuje się dobrych kilka godzin na skórze:) gorąco polecam przetestować,bo kosztuje niewiele.

Cudowny zapach!

Te zele nie są super wydajne, ale bardzo się pienią, mają duza gramaturę, są tanie i bardzo, bardzo pachnące. z Serii Aroma ten ze smoczym owocem to moj faworyt. Kupuje co jakis czas jesli kondycja skory na to pozwala:) relaksuje pod prysznicem

Fajny żel

Zalety:
- ma bardzo ładny zapach kwiatowo-owocowy, idealnie wpada w mój gust
- długo odświeża skórę
- dobrze myje
- ma delikatne drobinki peelingujące które delikatnie masują skórę
- wygodne opakowanie
- jest bardzo gęsty i wydajny
- nadaje skórze miękkość
- niska cena

Przesłodzony.

Lubię żele Palmolive i często po nie sięgam, jednak od tego będę już się trzymać z daleka.
Nie wiem jak to się stało, ale pomimo tego, że wiedziałam, iż nie lubię drobin wsadziłam go do koszyka. Druga kwestia to taka, że w drogerii spodobał mi się jego zapach, przypominał mi owocowy płyn Cocolino, ale w domu, pod prysznicem nie mogłam go znieść. Jest słodki, owocowy, ale też i wybija z niego mocna syntetyczna woń, która mnie drażni. Drobiny oczywiście ślizgają się po skórze i wchodzą w trudno dostępne miejsca, jak piach na wakacjach wiadomo gdzie. ;)
Niestety, był wydajny.
Nie kupię go już.

Przeciętny, ale zapach super

Żel ma śliczny, słodki owocowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Dobry na lato, Dobrze się pieni i dobrze się rozprowadza, ma żelową konsystencję, jest także wydajny. Ma nawet wygodne opakowanie, jest dostępny praktycznie w każdej drogerii a cenę ma całkiem ok. Niestety wysusza skórę i ma wkurzające drobinki, które średnio peelingują i ciężko je domyć.

Bardzo lubię żele Palmolive i dość często je ostatnio kupuję

+ cena
+ pojemność
+ śliczny zapach
+ zapach utrzymuje się jeszcze długo na ciele
+ dobrze się pieni
+ porządnie oczyszcza
+ skóra nie jest ściągnięta
+ nie przesusza
+ nie podrażnia ani nie uczula

- opakowanie tego żelu ciężko się otwiera mokrą dłonią i można złamać paznokieć, ale w innych z Palmolive zamknięcie otwierało się już w porządku, więc może po prostu trafiłam na taki egzemplarz

Przyjemniak!

Bardzo sympatyczny żel pod prysznic.
+ Pojemność.
+ Cena.
+ Obłędny zapach!
+ Dobrze się pieni i zmywa wszelkie zabrudzenia.

- Brak cech nawilżenia.
- Strasznie niewydajny.

Pomimo tych istotnych minusów kąpiel z nim to istna przyjemność :)