Palmolive, Aroma Sensations, Feel Glamorous Pampering Shower Scrub (Peelingujący żel pod prysznic)

Upiększający, peelingujący żel pod prysznic Palmolive Aroma Sensations Feel Glamorous Shower Gel o zapachu jagód, wanilii burbońskiej i smoczego owocu. Zawiera esencjonalne olejki. Sprawia, że prysznic jest naprawdę czarującym momentem, a skóra błyszczy i jest pięknie pachnąca, gładka i miękka.

Żel pod prysznic od palmolive

Konsystencja to typowy żel o różowym zabarwieniu i mocnym zapachu. Żel posiada odpowiednią konsystencję, nie jest zbyt gęsta ani zbyt rzadka do tego ma peelingujące drobinki które dodatkowo wygładzają nam skórę. Zapach jest egzotyczny, nie potrafię określić dominującej nuty, ale mi odpowiada. Faktycznie kąpiel z tym płynem staje się przyjemnością. Nie wysusza, ani nie nawilża, po prostu żel myjący. Dobrze się pieni i myje, nie ma uczucia niedomycia. Wydajność jak najbardziej na plus, polecam.

Bardzo przyjemny

Żel pod prysznic w przezroczystym opakowaniu. Charakteryzuje się bardzo przyjemny, słodkim zapachem i gęstą żelową konsystencją. Dobrze się pieni oraz dobrze oczyszcza skórę . Żel nie podrażnia oraz jest bardzo wydajny.

Już się zachwycałam klasycznym żelem o tym aromacie na Portalu Wizaż; z funkcją peelingującą kosmetyk jest jeszcze lepszy

Palmolive skierowało do sprzedaży w zasadzie ten sam żel pod prysznic o oszałamiającym, rozkosznie soczystym aromacie smoczego owocu, czerwonych, leśnych owoców i wanilii w dwóch wersjach – klasycznej oraz z peelingującymi drobinkami.

I ta druga wersja – peelingująca – choć trudno by mi było w to uwierzyć, że mogłaby być lepsza od klasycznej, ale – jest.

Peelingujące drobinki jescze skuteczniej, niż żel saute, oczyszczają i głęboko odświeżają skórę, przyjemnie ją masując – bez drapania i podrażniania skóry.

Sam żel ma fajną, nierozchlapującą się konsystencję, jest wydajny, bardzo dobrze się pieni, i myje skórę, nie pozostawiając na niej osadu, chociaż ma i swoją mroczną stronę – trochę zasadowe, nie całkiem korzystne dla skóry pH. Mojej skórze – normalnej – to nie przeszkadza, choć przy skórze suchej, obawiam się, że może ją trochę ściągać.

Z drugiej strony to popularny, powszechnie dostępny i niedrogi, a naprawdę fajny kosmetyk, zaś za żele naturalne lub apteczne należy zapłacić kilkakrotnie więcej.

I przecież nie każdy żel tak trwale (i to zarówno na skórze, jak i w łazience), upojnie, słodko, apetycznie, zmysłowo pachnie, jak ten.

Polecam go gorąco.

Dobry

Żel pod prysznic o intensywnym, różowym kolorze. W swoim aromacie kusi jagodami, wanilią burbońską i smoczym owocem. Przepięknie pachnie. Odpręża i relaksuje.
Zawiera pielęgnujące olejki, które natłuszczają i odżywiają ciało. Żel delikatnie peelinguje skórę, przez co jest gładsza. Dobrze się pieni i nawilża.

Ok

Żel jest w przeroczystym opakowaniu dzięki czemu można kontrolować zużycie produktu. Ma bardzo ładny i przyjemny zapach. Produkt wydajny. Dobrze myje i nie wysusza skóry. Nie podrażnia.

Fajny produkt 2w1

Lubię produkty do mycia 2w1, dzięki którym mogę nieco przyśpieszyć codzienną pielęgnację. Żel pod prysznic z delikatnym peelingiem od Palmolive właśnie do takich należy.

Dobrze myje on skórę, jednocześnie lekko ścierając martwy naskórek. Po kąpieli skóra jest gładsza, bardziej miękka i rozświetlona. Nie jest już potrzebny dodatkowy peeling, który zwykle robię raz w tygodniu.

Produkt bardzo ładnie pachnie. Ma również przyjemny dla oka, różowy kolor. Nie ma również problemów z jego zmyciem, pomimo dużej ilości drobinek.

Świetny zapach

Jestem zachwycona tym żelem. Sam fakt, ze zużyłam przynajmniej kilkanaście butelek, a 2 zapasowe mam w szafce mówi o tym jak bardzo odpowiada mi ten żel.

Wszystkie żele z tej serii mają ładne opakowanie i całkiem dobrze prezentują się w łazience. Butelka jest wygodna, poręczna, nie wypada z rąk. Ilość żelu, która wylewa się jest odpowiednia. Jego konsystencja jest średnio gęsta więc nie przelewa się przez palce, ale nie ma problemu z wyciśnięciem go.

Świetnie się pieni, pachnie obłędnie- ja przy tym zapachu czuję wakacje, ale zapachów jest taka ilość, że każdy znajdzie coś dla siebie. Żel domywa ciało, zmywa brzydkie zapachy, a jego własny zapach zostaje na naszej skórze po kąpieli/prysznicu naprawde długo. Nie wysusza skóry, nadaje się jako podkład do golenia. Jednak nie zauważyłam, aby nawilżał czy koił, ale od tego mam balsamy czy olejki, wiec to jest ok.
Często pojawia się na promocjach w hehe czy rossmanie i wtedy ta jakość + cena to coś idealnego.

Bardzo polecam, ja jestem wierną fanką, a nawet widuje go w łazience mojej mamy.

Mój ulubieniec

Przyciąga uwagę już samym kolorem, nie da się obok niego przejść obojętnie. Piękna kompozycja zapachowa, która bardzo długo utrzymuje się na skórze. Łączy w sobie zarówno zapach słodki jak i świeży i nie jest przy tym za mdły. Użycie go to prawdziwa uczta dla zmysłów.
Delikatnie peelinguje i dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia jej dlatego śmiało można użyć przy skórze wrażliwej.
Butelkę dobrze trzyma się w rękach, nie wyślizguje się i jest przeźroczysta dlatego jesteśmy w stanie kontrolować kiedy trzeba kupić następną butelkę :)

extra połączenie

Pierwsze co mnie skusiło to kolor, pięknie różowy taki biskupi uwielbiam go. Opakowanie rzuca się w oczy i nie można przejść obok niego obojętnie. Wyróżnia się na półce w drogerii. Poza tym wygodne w użytkowaniu, łatwo z niego wydobyć odpowiednią ilość produktu i bez problemu można zużyć go do końca. Zamykane na klips który nie psuje się i nie zacina. ładnie też prezentuje się w łazience.

Produkt jest łatwo dostępny, wystarczy poszukać go w drogerii. Cena około 14 zł za pojemność 500 ml jest moim zdaniem jak najbardziej okey.

Żel ma przyjemną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza i pieni. Nie ma problemu z jego spłukaniem. Nie pozostawia również lepkiej warstwy na skórze. Przyjemnie odświeża, dobrze oczyszcza a dzięki zawartym drobinkom peelinguje skórę nie podrażniając jej przy tym. Jest jak najbardziej bezpieczny i mimo działania peelingującego bardzo delikatny nawet dla wrażliwej skóry.

Zapach to rewelacja i moim zdaniem połączenie idealne. Uwielbiam go. Pachnie owocowo i bardzo słodko a zapach ten przez jakiś czas pozostaje na skórze. Łazienka na długi czas po kąpieli jest nim wypełniona. Polecam każdemu kto właśnie takie aromaty lubi typowo słodkie pobudzające zmysły.

Upiększający rytuał dla leniwych

Uwielbiam ten żel.
Nie lubię robić peelingów a potem nakładac żelu i się myc bo zajmuje to za dużo czasu. W tym przypadku mam złuszczony naskórek i umyte ciało za jednym razem i zajmuje to chwilkę. Dodatkowo zapach jest nieziemski.

Uwielbiam

Bardzo jestem zadowolona z tego żelu pod prysznic, można się przy nim zrelaksować dlatego że zapach jest obłędny. Kolor żelu jest moim ulubionym dlatego dla mnie jest strzałem w dziesiątkę.

Zapach, delikatny dla skóry

Skóra jest gładka, pachnąca oczyszczona. Zapach słodki i świeży długo utrzymuję się na ciele. Żel jest wydajny, nie podrażnia skóry. Posiada drobne granulki, które delikatnie masują skórę. Butelka nie wyślizguję się z mokrych rąk. kolejnym plusem jest przeźroczyste opakowanie, które ułatwia kontrole produktu.