Adidas, for Women, Climacool, Antyperspirant dla kobiet w sprayu

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Antyperspirant Adidas Climacool to skuteczność w ruchu. Unikalna formuła z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości aktywowanych podczas ruchu - im więcej się ruszasz, tym lepiej działa. Antyperspirant dla kobiet w sprayu Adidas for Women Climacool Spray zapobiega białym śladom.

Rewelacja

Uwielbiam antyperspiranty w sprayu, a jeśli jest to marka adidas wiem, że będzie to dobry produkt.

Produkt kupiłam w jakimś markecie, nie zastanawiając się dłużej nad zapachem. No i był to strzał w dziesiątkę. Antyperspirant spełnił moje oczekiwania i od pewnego czasu jest to mój ulubiony produkt jeśli chodzi o walkę z potem. Używam go codzień rano i często się zdarza, ze popołudniu wyczuwam jeszcze jego przyjemny zapach. Fajnie że nie zostawia białych śladów na ubraniach i nie podrażnia. Śmiało można go używać od razu po depilacji. Jeśli chodzi o zapach to dla mnie jest to jeden z lepszych jeśli chodzi o tego typu produkty.

Ja jestem bardzo zadowolona i jak narazie nie zauważyłam żadnych wad w tym produkcie. Marka adidas po raz kolejny okazała się niezawodna. Duży plus za to, że często można go kupić w dobrej cenie. Polecam.

Ok

Antyperspirant w wygodnym opakowaniu, o ładnym i przyjemnym zapachu. Antyperspirant skutecznie chroni przed potem zarówno na codzień jak i w pracy. Antyperspirant nie podrażnia skóry. Produkt nie brudzi ubrań i nie powoduje alergii. Antyperspirant jest wydajny.

świetny nawet w upały

Antyperspirant ma świeży zapach, delikatny i ładny.
Nie podrażnia, nie zostawia śladów.
Sprawdza się przez cały dzień, również w upały, przy wysiłku również czuć ten super zapach.
Jak dla mnie jest bardzo dobry i się sprawdza.

Takie pół na pół

Stosowany jak chodziłam do pracy.
W ciągłym pośpiechu, potem nawale pracy w dosyć dużym tempie, szybkim powrocie do domu ,potrzebowałam dobrego antyperspirantu. Spróbowałam tego i powiem że moje uczucia są zmieszane co do tego produktu.
Zapach w porządku. Pierwsze godziny (2-4h) działanie Ok! Później i tak moje pachy się moczyły i zostawały zacieki na ubraniu. Więc u mnie nie zdał egzaminu. W skrócie miałam pot o zapachu tego produktu :) obecnie znalazlam tańszy produkt który się sprawdza.

Climacool

Lubię dezodoranty marki adidas. Cenię je za zapach ( ten jest najlepszy) oraz pojemność. Klasyczne opakowanie zawsze znajdzie u mnie miejsce. Zapach jest lekki, trwały i świeży. Długo się utrzymuje i nie roluje pod pachami.

Jest ok

Dezodorant jest całkiem ok, nie pozostawia plam po sobie ani innych niespodzianek. Na ten czas jeszcze mnie nie zawiódł. Ma bardzo ładny i świeży zapach. Spełnił jak najbardziej moje oczekiwania, napewno jeszcze nie raz kupię.

Zalety:
-cena
-dostępność
-ładny zapach
-nie plami

Dawna miłość wygasła

Kiedyś to był mój wielki hit nad hitami, ale jednak trochę moje podejście do kosmetyków się zmieniło i chociaż czasem szarpnę się na coś co nie do końca odpowiada mojemu podejściu do wyboru kosmetyków to tutaj swojej już decyzji nie zmienię. Trzeba przyznać, że dezodorant ten jest bardzo dobrej jakości i utrzymuje świeżość paszek na dość długi czas. Jest fajny też rozpylacz i przede wszystkim świeży zapach. Takie właśnie nutki w kosmetykach lubię. Nie widziałam wysuszenia czy podrażnienia skóry nawet po samym goleniu, ale... no właśnie ALE. Głównie chodzi o to, że zostawiał mi on dziwne ślady na ubraniach. Zwłaszcza na białych. To jest takie już średnie, ale nie wrócę do niego ponownie przez wzgląd na to, że jest to marka, która nie jest CF czyli oznacza to tyle, że jest on testowany na zwierzętach. To dla mnie jest nie do ruszenia i dlatego się z nim pożegnałam. Wiem, ze deodorant z adidasa ma wiele zalet, ale to że nie jest on cruelty free, że zostawia ślady i cena bez promocji dość skutecznie mnie od niego odstraszają.

Używam go bardzo często

Lubię ten antyperspirant, choć bywają dni gdy męczy mnie jego zapach.
Używałam go przez długi czas codziennie i sprawdzał się świetnie. Nadaje się zarówno dla kogoś o mało aktywnym trybie życia, jak i dla osób trenujących.
Niestety podczas ciąży musiałam go zamienić na coś kompletnie bezzapachowego, ale później do niego wróciłam.
Nie zostawia nawet najmniejszego śladu na ubraniach. Świetnie eliminuje przykry zapach, zmniejsza potliwość.
Mam wrażenie jednak że nie jest zbyt wydajny, ponieważ ostatnio zamieniłam go na dove i ten drugi używałam dłużej.

Nie zawodzi

Dezodorant jest skuteczny, nie ma po nim żadnych przykrych niespodzianek, nie zawiódł mnie, również na siłowni lub przy uprawianiu innych sportów. Ma ładny świeży zapach. Spełnia moje oczekiwania w 100%. Nie brudzi ubrań. Jedna z lepszych marek dezodorantów. Polecam!

Sprawdził się

Uwielbiam markę Adidas, zarówno odzież jak i kosmetyki. Kupiłam ten antyperspirant, ponieważ był w Rossmannie w bardzo korzystnej cenie. Kolejną zachętą było opakowanie pod ciśnieniem w sprayu. Takie antyperspiranty wybieram zdecydowanie najchętniej, ponieważ są dla mnie najbardziej wygodne.

Używałam go ok. 2 miesiące codziennie rano. To idealny dowód na to, że produkt jest bardzo wydajny, a oczywistym jest fakt, że antyperspiranty w sprayu o wiele szybciej się kończą niż te w kulce. Produkt ma neutralny i dość nieintensywny zapach. Po aplikacji bardzo szybko wysycha i nie zostawia białych śladów na ubraniu.

Idealnie maskuje nieprzyjemny zapach oraz skutecznie zatrzymuje nadmierną potliwość nawet podczas wysiłku fizycznego. Idealnie sprawdzi się do codziennej ochrony przed potem.

Moim zdaniem produkt wzorowo wykonuje swoje zadanie i spełnia wszystkie obietnice producenta. Warto polować na promocje, ale w cenie regularnej także warto go nabyć. Na pewno kupię drugie opakowanie, bo jestem bardzo zadowolona.

Skuteczny

Antyperspiranty od Adidasa są moimi ulubionymi, bo zawsze dają mi dobrą ochronę i są skuteczne. Dlatego postanowiłam przetestować wersję Climacool, której jeszcze nie miałam okazji używać. Produkt ma genialny zapach, bardzo dobrze odświeża. Antyperspirant skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem i nie podrażnia wrażliwej skóry pod pachami. Nie zauważyłam żeby zostawiał jakiekolwiek ślady na ubraniach, a przy innych antyperspirantach często mi się to zdarzało. Na plus skład bez alkoholu.

ZALETY
Dobra i skuteczna ochrona
Przyjemny zapach
Nie podrażnia
Formuła bez alkoholu
Nie zostawia śladów na ubraniach

WADY
Brak

Spisuje się na 5

Długo szukałam odpowiedniego dezodorantu i oto trafiłam na ten dezodorant - za sprawą Świąt.
Dostałam zestaw dezodorantu i żelu na prezent.

Ciekawa użyłam dezodorantu i zaskoczył mnie! Oczywiście pozytywnie.

Opakowanie dezodorantu jest ładne, przyciąga wzrok, barwy sugerują odświeżenie. Zachęca do kupna.

Dezodorant nie uczula, nie podrażnia.
Efekty są. Bardzo długo utrzymuje efekt odświeżenia, a także wchłania/maskuje pot na długo. Bardzo ładnie pachnie.
Nie brudzi ubrań. Nie zostawia plam.
Całkiem wydajny, tylko cena troszkę za wysoka. Jak kupowałam pierwszy dezodorant zachęcona działaniem tego, którego dostałam na prezent cena wynosiła 6,49zł. Teraz kosztuje on około 12zł (zależy jaka drogeria). Zachęcam więc do szukania na promocjach! Zdecydowanie warto!

Spisuje się na 10!

Polecam wszystkim!!!