Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Pojemność 18,5 ml

Rimmel Kate Sculpting & Highlighting Kit Paleta do konturowania dostępna jest w trzech odcieniach:
- 001 Golden Sands - kombinacja kolorów idealna dla kobiet o jasnej karnacji. Róż w chłodnym odcieniu baby pink, połączony z rozświetlaczem i pudrem brązującym w delikatnie złotej tonacji.
- 002 Coral Glow - połączenie kolorów, które podkreśli urodę kobiet o ciemniejszej, bardziej oliwkowej karnacji. Złoty rozświetlacz i brązer idą w parze z różem w ciepłym odcieniu brzoskwini.

pudrowe

Dramat

Moja siostra posiada 001 i jest masakryczny. Brązer daje pomarańczowe plamy ciężko go rozetrzeć. Czy to na mojej cieplejszej karnacji czy u siostry na chłodniejszej i jasnej. Róż daje tez bardzo nieładny kolor, nie jest subtelny i tez bardzo różni się na twarzy czy w opakowaniu. Rozświetlacz daje tylko rozjaśnienie nie jest to typowy rozświetlacz zwłaszcza, ze jest bardzoooo subtelny nie da się go budować. Okropność

Na początek dobra

Kiedyś bardzo lubiłam paletę do konturowania z rimella były to moje początki z konturowaniem.
Mam odcień 002 .
Róż jest w kolorze brzoskwini, mocno napigmetowany.
Bronzer jest ciepły, średnia pigmentacja, można go stopniować, dobry dla początkujących, ciężko nim zrobić sobie krzywdę.
Rozswietlacz jak dla mnie najsłabszy z całej palety.
Słaba pigmentacja, mało widoczny, w kącikach oczu brzydko wygląda.
Na kości policzkowe nadaje się dla osób które chcą minimalnego efektu.
Krzywdy nim sobie nie zrobimy .

Niczego więcej nie trzeba

Owego czasu uwielbiałam ten produkt a w szczególności bronzer.
Rozkładając ten paletę na rozświetlacz, bronzer i róż, to zdecydowaniem moim faworytem jest bronzer.
Rozświetlacz jest bardzo subtelny. Nie można zrobić nim jakiego spektakularnego efektu, ale na co dzień jest ok.
Bronzer ma dość ciepłą tonację, dla mnie idealną. Lekko opalizuje twarz, nie można raczej z nim przesadzić. Wyczyściłam bronzer w opakowaniu do dna.
Róż, dla mnie super. Chyba najbardziej napigmentowany z całej paletki. Wystarczy delikatne muśniecie i uzyskujemy świetny efekt.
Uważam, że ta paletka nadaje się nie tylko do konturowania twarzy, ale też sprawdza się jako paletka cieni do powiek.

Jestem na nie.

ROZŚWIETLACZ na pewno nie jest to ideał dla srok. Jest bardzo, ale to bardzo subtelny i jak dla mnie zbyt pudrowy. Na skórze pozostają głównie drobinki, a tafli brak.
BRONZER przyjemnie się aplikuje, nie robi dziur ale jest ciepły. Na mojej bardzo bladej skórze jest pomarańczowy. Nie daje płaskiego matu i pozostawia skórę lekko satynową.
RÓŻ jest bardzo mocno napigmentowany i trzeba uważać aby nie przesadzić. Kolor zdecydowanie nie dla mnie bo wole brzoskwiniowe tony. Jest typowo różowym, chłodnym różem.
Najsłabszym ogniwem tej paletki jest rozświetlacz od którego sporo oczekiwałam. Kupiłam ją głównie dla bronzera i rozświetlacza w celu zabierania jej na wyjazdy. Niestety oba z nich mi nie podpasowały
Opakowanie jest całkiem dobre jakościowo, nie rozlatuje się przy upadku. ale napisy po pewnym czasie się ścierają.
Produktu ponownie nie kupię i dalej poszukuje idealnego trio na wyjazdy. Paletkę oddałam koleżance i u niej bronzer wygląda bardzo ładnie na buzi.

Dobrze, ale mogło byc lepiej

Paletke dostałam w prezencie i gdyby nie to pewnie bym się na nią sama nie zdecydowała. Nie wiem dlaczego, ale nigdy nie korzystalam. ze wszystkich trzech produktów równocześnie. Albo przez miesiąc nalogowo używam brazeru, albo katuje rozswietlacz (kolor różu zupełnie nie z mojej bajki), dlatego będę je oddzielnie oceniać. Oceniam kolor 002 coral glow.
Rozswietlacz daje bardzo ładny naturalny efekt, nie sypie się brokatem co bardzo mi się podoba. Szampanski kolor tez ładnie się sprawdzal zarówno zimą kiedy jestem wybitnie blada, jak i latem.
Z brazera trzeba nauczyć się korzystać. Początkowo może robić plamy, ale daje się rozblendowac. Zawiera brokat co niezupełnie mi odpowiada.
Róż jak już pisałam zupełnie nie z mojej bajki, jaskrawy jasny róż wyglądał dość nienaturalnie.
Ogólnie paletka nie jest zła. Kolorystyka wiadomo jednej osobie może odpowiadać, drugiej nie, ale mogę powiedzieć, ze mimo wszystko wydaje mi się dość uniwersalna. Jakoś jest dość dobra. Produkt spełnia moje oczekiwania, ale jednocześnie nie mogę pozbyć się odczucia, ze coś jest nie tak.

Jest ok

Posiadam paletkę w odcieniu 001 Golden Sands. Zawiera rozświetlacz, róż oraz bronzer. Rozświetlacz jest bardzo subtelny, dla osób lubiących błysk na pewno będzie zbyt slaby. Dla mnie jest idealny na co dzień, ponieważ nie używam zbyt mocnych rozświetlaczy, szczególnie codziennie. Bronzer najmniej przypadł mi do gustu, jest zbyt ciepły i niestety nie wygląda korzystnie na mojej twarzy, dlatego wgl go nie używam. Róż jest bardzo ładny, w chłodnym odcieniu, jest lekko rozświetlający. Generalnie pudry się dość kruszą przy dotknięciu pędzlem, więc nie będą bardzo wydajne. Opakowanie jest bardzo ładne, małe funkcjonalne. Cena regularna jest dość wysoka, ale można go kupić na promocji lub w drogeriach internetowych dużo taniej.

Paleta dla osób które nie wymagają mocnego glow i wyrazistego konturu.

Mam jaśniutką karnację, ogrom piegów przez co bardzo wyrazisty makijaż się u mnie nie sprawdza. Ta paletka jest idealna dla osób które lubią delikatnie podkreślić rysy twarzy, a rozświetlenia oczekują bardzo stonowanego. Bronzer dobrze się rozprowadza i blenduje. Nie robi plam i ładnie wtapia się w skórę. Rozświetlacz robi niewiele, ale mnie to w zupełności wystarcza, chociaż nie wiem czy ten efekt który dają te kosmetyki współgra z ceną, bo dla bardziej wymagających trzeba się będzie namachać pędzlem. Róż średnio się u mnie sprawdza, ale to może być wina niedopasowania do mojej karnacji. Produkt wydajny, opakowanie niestety pękło po upadku z niewielkiej wysokości, więc jakościwo mogłoby być odrobinę lepiej wykonane. Faktura produktów nie jest zbyt sucha, nie zauważyłam żeby się sypał jakoś bardzo.

Świetna paleta

Posiadam kolor numer 2.
Paleta spisała się bardzo dobrze. Bronzer przepięknie wygląda na skórze, świetnie się blenduje, nie pozostawia smug, można go dobudowywać, nadaje się bardzo dobrze zarówno do konturowania, jak i do opalania cery.
Róż ma przepiękny koralowy kolor, nadaje delikatnej dziewczęcości całemu makijażowi, sprawia wrażenie ciągłych wypieków, co mi się bardzo podoba.
Rozświetlacz jest bardzo delikatny, ale daje się dobudować bez problemu. Niestety trzeba się troszkę namachać, aby pododawać kolejne warstwy, jednak nic się wtedy nie roluje, ani nie odznacza. Jedna warstwa daje bardzo delikatny efekt.
Jak dla mnie świetna paleta do podróżowania - pod ręką mamy w jednym miejscu 3 bardzo dobrej jakości produkty zamknięte w bardzo eleganckim opakowaniu.

Eeee ona jest naprawdę fajna

Super paletka. Miałam kolor 1. Bronzer był prze prze przepiękny.! Idealny delikatny lekko odbijający światło obłędny. Róż piękny suptelny o urokliwym delikatnym kolorze. Najsłabszym ogniwem jest rozświetlacz mało zauważalny bardzo suptelny nie przypadł mi do gustu. Ale mimo wszystko fajna paletka na wyjazdy jest mała kompaktowa a za razem bardzo wydajna.

Idealna na wyjazdy

W tym jednym produkcie znajdują się trzy niezbędne rzeczy - ale nie dla każdego. Nie używam różu, a rozświetlacz w tym produkcie jest bardzo słabo napigmentwany, natomiast bronzer... szukałam długo idealnego odcienia bronzera i znalazłam właśnie tutaj... i kupuje ta paletkę tylko dla bronzera i najczęściej kupuje ja na podróż

Bardzo slaba paletka

Byla to moja pierwsza paletka do konturowania i bardzo kiepsko sie sprawdzila. Paletka ma proste opakowanie dosc slabej jakosci, zlota obramowka szybko sie sciera podczas noszenia w kosmetyczce. Ale nie opakowanie jest tu wazne a zawartosci.

Paletka zawiera wszystko czego potrzebujemy do konturowania, tj. rozswietlacz, bronzer i roz. I tak... wszystko byloby ok, gdyby pigmentacja posczegolnych kosmetykow byla lepsza. Niestety, produkty sa slabo widoczne na skorze i da sie osiagnac wylacznie bardzo delikatny efekt. Najbardziej nieudany jest rozswietlacz, odznacza sie na skorze i nie daje pieknej swietlistej tafli, a nieladny brokatowy efekt. Bronzer ma ladny, neutralny ton, ale pigmentacja pozostawia wiele do zyczenia. Najbardziej udanym elementem byl roz, ladnie wyglada na twarzy. Kosmetyki nie wspolgraja jednak ladnie na twarzy i nie daja dobrego jakosciowo konturowania.

Podsumowujac, nie kupilabym go ponownie. Probowalam zmeczyc te paletke jako cienie do powiek, ale w koncu wyladowala w koszu. 2 gwiazdki za roz i bronzer, rozswietlacz to katastrofa.

nie dla mnie

Nie wiem co mnie pokusiło, troche zaluje , bo u mnie ten kosmetyk zupelnie sie nie sprawdzil. Ogolnie takie zestawienia gdzie sa 3 rozne produkty nie zawsze sa dobre.... Bronzer- słaby, slabo napigmentowany, malo trwaly. Podobnie jak reszta. Cena wysoka w stosunku do jakosci. Nie kupie ponownie