Wet n Wild, MegaGlo, Hello Halo Blushlighter (Duo róż i rozświetlacz)

Wet n Wild, MegaGlo, Hello Halo Blushlighter (Duo róż i rozświetlacz)

Wet'n Wild MegaGlo Blushlighter to fantastyczne duo zawierające róż i rozświetlacz. Te miękkie, dające się budować odcienie zawierają ultrarefleksyjne, perłowe pigmenty, które dają rozświetlony i promienny look. Każde duo ma dwa poziomy intensywności koloru, które pasują do wszystkich odcieni skóry. Używaj ich osobno, mieszaj ze sobą, aby wykonturować twarz lub nakładaj na siebie.

pudrowe

Błyszczące cudenko

Duo Hello halo róż i rozświetlacz od wet n Wild dostępny był za około 13zl na promce w rosku. Cena zachęcająca bo w cenie rugalarnej dostaniemy go za 29zl.
Lubie produkty duo w makijażu.opakowanie tego kosmetyku jest plastikowe, przezroczyste, z złotym napisem. Pojemność to 10g.opakowanie jest dość solidnie wykonane, nie ma problemu z otwieraniem. Produkt nie posiada lusterka
Formuła tego kosmetyku jest maselkowata, przyjemnie się go aplikuje. Brak osypywania się. Produkt nie tworzy plam i smug. Dobrze nakłada się na pędzelek. Możemy stopniować użycie różu czy rozświetlacza.kosmetyk daje bardzo ładny efekt na policzku. Odcień różu jest brzoskwiniowy ładnie ożywia makijaż. Myślę że sprawdzi się u większości karnacji. Rozświetlacz natomiast ma piękny szampański odcień. Nie ma w nim drobin, efekt jaki daje to piękna tafla. Ogólnie makijaż wykonany tym duo wygląda bardzo ładnie. Nie ma się do czego przyczepić bo trwałość też jest ok. Polecam wypróbować.

Ciekawe połączenie

Ciekawa propozycja od marki wet n wild. Myśle ze ta marka w Polsce jest niedoceniona. Kupiłam duo róż i rozświetlacz posiadam w kolorze i met someone w każdym bądź razie wybrałam ta ciemniejsza wersje dostępna z dwóch w rossmanie.
Kolorystycznie idealny duet róż piękny rozświetlający w kolorze delikatnej brzoskwini bardzo subtelny idealny dla osób które nie przepadają za tradycyjnym różem. Bardzo podoba mi się wybijająca się złota tafla. Nie posiada drobinek jest bardzo subtelny daje efekt odświeżonego promiennego policzka.
Rozświetlacz bardzo klasyczny w kolorze szampańsko złotym. Nie posiada również drobinek jest to złota tafla. Jest tworzony na jasnej bazie i nie daje efektu sinego policzka mimo swojego dość ciemnego koloru. Bardzo podoba mi się jak odbija światło efekt można stopniować do efektu sroki.
Całość fajne prezentuje się na policzku ciekawa propozycja. Ja lubię na koniec wklepać całość zwilżoną gąbeczka wtedy wszystko pięknie się wtapia w skórę. Myśle ze ciekawa propozycja.

Przepiękny rozświetlacz

Wet n Wild, MegaGlo, Hello Halo Blushlighter to produkt, do którego mam bardzo ambiwalentny stosunek. Rozśweitlacz jest zachwycający, intensywny, łatwy w aplikacji i ma piękny kolor. Na policzku wygląda przepieknie już po pierwszej aplikacji, a efekt można budować. Co do różu - jest niestety gorzej. Produkt ma intensywny błysk, ale kolor jest bardzo słaby i ledwo widoczny na policzku. Bardziej przypomina drugi rozświetlasz o chłodnym kolorze. Szkoda, bo w innym przypadku paletka byłaby moim hitem.

Super duo!

Wet n Wild, MegaGlo, Hello Halo Blushlighter pokochałam od pierwszego użycia! Róż ma doskonale wyważony odcień, nie jest drobinowy, daje na skórze przepiękny promienny i zdrowy blask, jest bardzo trwały, wspaniale sprawuje się również jako cień do oczu! Kolorystyka jest dzienna i będzie sprawdzał się na naprawdę wielu typach urody. Co do rozświetlacza, uważam, że ten odcień jest dla mnie ciut za chłodny i nie do końca dobrze się z nim czułam, dla mnie mógłby być drobniej zmielony, ale w połączeniu z innym rozświetlaczem ( dobrze łączy się z innymi produktami) daje piękny efekt. To jeden z tych rozświetlaczy, które dają mocniejszy błysk. Konsystencja jak dla mnie ciut za sucha, inna niż różu. Myślę, że dla osób, które dobrze czują się w rozświetlaczach o chłodnej różowej tonacji to będzie udany produkt. Podsumowując, duo warte uwagi, produkty sa trwałe, pięknie wyglądają na skórze i dają na niej drogi efekt. Fotografują sie też bardzo ładnie. Duży plus za to, że wspaniale łączą się mieszane z innymi produktami.

Bardzo fajny produkt

Rozświetlający róż i rozświetlacz w jednym opakowaniu, super,. Róż ładnie rozprowadza się na twarzy. Ma piękny kolor i nie posiada drobinek. Po użyciu twarz od razu promienieje. Co do rozświetlacza.. Ma jasny odcień. Już pierwsza warstwa robi taflę, ale efekt można bez problemu dobudować. Wtedy jesteśmy już widoczne z kosmosu. Nie ma drobinek, czysta srebrzysta tafla. Polecam

Świetny duet

Fajnie że mamy róż i rozświetlacz na jednej paletce. Początkowo wydawało mi się że drobinki będą za bardzo się mienić na mojej skórze a tu mile zaskoczenie, bo buzia jest fajnie odświeżona, nabiera takiego młodzieńczego blasku. Rozświetlacza używam również jako cień do powiek, bo uwielbiam taki szampański odcień. Więc super że jest to produkt wielofunkcyjny

Piękny blask

Bardzo lubię produkty, które w jednym opakowaniu mają jeden lub więcej produktów. W przypadku tego jest to rozświetlacz i róż. Rozświetlacz ma chłodny, srebrny odcień, jest miękki w dotyku (taki maselkowaty) , bardzo dobrze są sprasowane drobinki, przez co na twarzy daje on efekt tafli, który bardzo lubię. Róż jest błyszczący, ma opalizujące drobinki, daje bardzo fajny efekt na twarzy, odświeża ją, przez to że kolor jest koralowo-różowy, można sobie budować intensywność. Opakowanie jest standardowe, kwadratowe, bez lusterka w środku, co dla niektórych może być minusem, natomiast ja i tak zawsze robie makijaż przed dużym lustrem. Rozświetlacz pięknie wygląda również w kąciku oka, a różem i rozswietlaczem można również zrobić makijaż oka, ze względu na to jak pięknie on błyszczy. Moje wrażenia są zdecydowanie na plus.

Gwiazdorski połysk

Rozświetlacz i róż znajdują się w zwykłym plastikowym pudełku, które ani nie zachwyca, ani nie razi. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wszechogarniający połysk ;)
Kosmetyk ma przyjemną w dotyku, kremową konsystencję. Jest bardzo mocno napigmentowany, wystarczy lekki dotyk palca, żeby przenieść róż lub rozświetlacz na skórę. Bardzo łatwo przenosi się na pędzel, a potem na policzki. Obydwa kosmetyki są naprawdę trwałe, już dawno nie spotkałam tak wytrzymałego różu i rozświetlacza :) Dla mnie Halo Blushlighter jest zbyt połyskliwy do codziennego makijażu, ale na pewno pokochają go fanki clubbingu i makijażu glamour.

Mocny blask!

Mocny blask! Rozświetlacz naprawdę ładnie wygląda na skórze. Daje mocny, ale nienachalny blask. Niestety nie jestem do końca zadowolona z różu. Posiada on w sobie wiele błyszczących elementów, więc w połączeniu w rozświetlaczem daje efekt bardzo świecących policzków. Ja jestem zwolenniczką mniej połyskliwych roży do policzków.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajne duo

Bardzo fajne duo, idealne do zabrania w podróż zamiast dwóch oddzielnych kosmetyków. Rozświetlacz daje bardzo mocny błysk, efekt tafli, nie widać pojedynczych drobinek. Ale jeśli ktoś nie lubi mocnego glow, to trzeba z nim uważać.
Z kolei różem możemy uzyskać bardziej naturalny efekt, bałam się o błysk, bo nie przepadam za błyszczącymi różami, ale w tym drobiny są prawie niewidoczne. Odcień wpada bardziej w pomarańcz, jest napigmentowany, ale nie bardzo, można uzyskać nim zarówno delikatniejszy jak i bardziej wyrazisty efekt. Dobrze sprawdzi się też jako cień do powiek.

Piękny kolor i blask na twarzy

Cudowne opakowanie i produkt. Pięknie rozświetla, jeden kolorek można używać jak róż. Produkt daje piękny błysk na twarzy i rozświetlenie. Nie uczula, dlatego polecam dla alergików.

Mocne rozświetlenie

Róż i rozświetlacz mają ładne, eleganckie opakowanie i z obu jestem zadowolona. Są świetnym wykończeniem makijażu i sprawiają, że cera wygląda na promienną i świeżą. Jestem posiadaczką duo w kolorze Highlight Bling. Rozświetlacz ma chłodny odcień, jest mocno napigmentowany i zawiera sporo brokatowych drobinek, przez co daje naprawdę mocne rozświetlenie. Róż natomiast ma brzoskwiniowy odcień i w nim także znajdują się brokatowe drobinki, które rozświetlają twarz. Nie każdemu taki efekt glow może przypaść do gustu, ale dla mnie jest ok. Jestem zadowolona także z trwałości - kosmetyk długo się trzyma i nie zauważyłam, aby się osypywał.