Long4Lashes, Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

Long4Lashes, Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

Oceanic Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wzmacnia osłabione i łamliwe włosy oraz hamuje ich wypadanie, które związane jest ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą oraz spowodowane czynnikami środowiska. Tetraxidylum - innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę głowy. Oceanic Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wyraźnie poprawia kondycję włosów, zmniejsza łamliwość oraz nadaje im witalność i blask.

Odradzam!

Spróbowałam tego szamponu w momencie gdy moje włosy wypadały ale nie jakoś strasznie. Chciałam je wzmocnić odrobine i nie oczekiwałam żadnych cudów. Niestety ten szampon to totalna pomyłka... Nie dość że nie robi nic z rzeczy obiecywanych przez producenta to jeszcze wręcz pogorszył sprawę i sprawił że moje włosy zaczęły wypadać bardziej z mycia na mycie! Już pomijając fakt, że wysusza włosy, są one dziwne w dotyku, łatwiej się plączą co jeszcze bardziej naraża na wyrywanie przy czesaniu... Zapach również nie powala, o cenie już nie wpominając

Nie dla moich włosów

Moje włosy należą do tych zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i nie tylko, są przesuszone, łamliwe i wymagają interwencji naprawczej. Zachęcona opiniami na temat tego szamponu postanowiłam go zakupić by ratować moje włosy. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, szampon dość gęsty o ładnym delikatnym zapachu , świetnie się pienił i jak myślałam działa zbawiennie na moje włosy. Już po kilku myciach stwierdziłam że nie spełnia moich oczekiwań, włosy stały się sztywne, ciężko je ułożyć i nie są lśniące ale matowe. Żeby chociaż przestały wypadać, ale nic z tego, jak miałam problem tak i mam. Pozostało mi szukać dalej.

Bez efektow

Niestety na moje wlosy nie dziala. Sa cienkie i przerzedzone po farbowaniu. Mialam nadzieje, ze ten szampon pomoze je znow odbudowac. Niestety po kilku opakowaniach nie widze zadnych efektow. Jedynie co zauwyzylam to to, ze wlosy sa przesuszone i zaczely sie puszyc. Kompletnie nie dla mnie.

Przestały wpadać

Szampon faktycznie zapobiega wypadaniu włosów a podchodziłam do niego sceptycznie. Miałam moment, że włosy bardzo mi wypadały i kiedy zaczełam używać tego szamponu zaczęły się mniej przetłuszczać zyskały świeżość i nie wypadają już. Tylko w trakcie stosowania szamponu polecam używać odżywki silnie nawilżającej żeby włosy nie były matowe i były odżywione.

Zawiodłam się

Zbyt dużo słyszałam pozytywnych opinii na temat serum do rzęs z tej marki. Osobiście nie mam problemu z rzęsami, ale niestety mam duży problem z wypadaniem włosów z głowy. Myślałam, że to będzie prawdziwa bomba dla moich włosów i jakże się myliłam.
WADY:
-mała pojemność
-duża cena
-nie wydajny
-nie daje żadnego efektu, który obiecuje producent
-włosy stały się matowe i strasznie szorstkie w dotyku
-nie czyścił tych włosów (na drugi dzień były tak samo tłuste jak przed myciem)

brak efektu

Moje włosy strasznie wypadają, więc chciałam spróbować kolejnego produktu z nadzieją , że może chociaż ten zadziała cokolwiek.
Zapach przyjemny, dobrze się pieni, ale po umyciu włosy są bardzo ciężkie do rozczesania....
Po zużyciu całego,nie zauważyłam żadnej różnicy .... Włosy trochę szybciej mi się przetłuszczały,były co prawda błyszczące,ale ten szampon nie jest dla mnie.
Mała buteleczka za sporą cenę moim zdaniem się nie opłaca.
Niestety kolejny nie sprawdzony kosmetyk.

nie zauważyłam poprawy

Szampon dobrze się pieni.Ma ładne opakowanie i... w żaden sposób nie poradził sobie z moim wypadanie włosów. A szkoda bo pokladalam w nim duże nadzieję skoro serum do rzęs tej firmy jest takie skuteczne. Do plusów moge zaliczyć też że ma ładny zapach i dobrze myje włosy.

Efekty odwrotne od zamierzanych

Szampon zakupiłam licząc na równie dobre efekty jak w przypadku serum do rzęs. Niestety szampon nie sprostał moim wymaganiom. Zauważyłam, iż po jego zastosowaniu włosy jeszcze mocniej wypadają. Dodatkowo pozostawia je splątane i wysusza. Nawet po zastosowaniu dużej ilości odżywki włosy są "sztywne".

Nie polecam

Nie polecam. Bardzo mnie szampon rozczarował. Nie zauważyłam poprawy włosów. Dostałam tylko strasznego łupieżu. Strasznie mnie swędzi skóra na głowie.

Rozczarowanie :c

Włosy myję raz na 3 dni, tego szamponu używałam na przemian z innymi. Po super odżywce do rzęs tej firmy liczyłam na więcej ;/
Szampon się w ogóle nie pieni, włosy po jego użyciu są oklapłe i nie wyglądają na świeże, chyba nie domył nałożonej wcześniej maski, choć użyłam go całkiem dużo :/ Zapach nie robi na mnie ani pozytywnego ani negatywnego wrażenia.

Nic specjalnego

Szampon zakupiłam po obiecującej kuracji serum do rzęs tej firmy i spodziewałam się równie dobrych efektów. Niestety okazał się niewypałem.
Nieduża pojemność, słabo się pieni (moje długie rozjaśniane włosy potrzebowały 3 myć). Oczyszcza włosy ale pozostawia je drętwe i splątane. Po jego użyciu potrzebowałam dobrej odżywki najlepiej maski aby je ujarzmić. Po skończonym opakowaniu nie zauważałam zahamowania wypadania lub szybszego porostu włosów.

DOBRY

Szampon słabo pieni się przy pierwszej aplikacji, dlatego nakładam go zawsze dwa razy. Za drugim razem piana tworzy się szybko i szampon fajnie oczyszcza włosy. Włosy po spłukaniu szamponu są trochę tępe i poplątane, więc trzeba zastosować jakąś lekką odżywkę. Po takim użyciu włosy są świeże, lekkie i sypkie. Szampon nie obciąża włosów, sprawia że są łatwe w układaniu i wyglądają ładnie. Jedyny minus to to, że bardzo wymywa kolor. Po kilku miesiącach stosowania mam wrażenie, że włosy "unormowały się", są zdrowsze i rzeczywiście wypada ich mniej.