L`Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (stara formuła))

True Match od L`Oréal Paris to pierwszy na świecie tak doskonale dopasowujący się do karnacji podkład. Dostępny w aż 9 twarzowych odcieniach, co pozwala każdej kobiecie znaleźć swój idealny kolor.

Udoskonalona formuła podkładu L`Oréal Paris True Match z nowymi pigmentami, olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi (gliceryną, witaminą E i B5), idealnie dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Trzy nowe hybrydowe pigmenty efektywnie dopasowują się do ciepłej, zimnej i neutralnej tonacji skóry. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepszą precyzję kolorystyczną. Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych zapewnia doskonałe rozprowadzenie podkładu, równomierne wykończenie makijażu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.

fluidy
nawilżające
w buteleczce, z pompką

Nie polubiliśmy się z tym podkładem

Jakoś nie jestem przekonana do tego podkładu. Niby niz złego nie wyrządził mojej mieszanej skórze, ale jakoś nie zapałałam do niego miłością.
Bardzo podkeślał każdą suchą skórkę, wchodził w zmarszczki mimiczne, słabo krył.
Fajne było to, że po jego nałożeniu byl trochę jak druga skóra, tworzył taką delikatną, cienką warstwę, że początkowo myślałam, że będzie to mój podkład marzeń. Szybko jednak okazało się, że jednak to nie to.

Super podklad

Jeden z moich ulubionych podkładów. Nie wysusza skóry nie zatyka porów i nie robi efektu maski na twarzy. Świetnie się w tapia w skórę zostawiając ja super rozświetlona. Utrzymuje się nawet do 10 godzin.

L'Oreal

Najlepszy drogeryjny podkład jaki miałam. Zużyłam już 6 buteleczek i nie zamierzam poprzestać. Jak dla mnie idealny. Dobrze kryje niedoskonałości, łatwo się rozprowadza.

Dobry zarówno dla cery suchej jak i tłustej!

Moja skóra jest mieszana oraz tlusta w strefie T. Szukałam podkladu lekkiego oraz nawilżającego. True Match łączy w sobie obie funkcje których oczekuje.

Przekonałam się

Bardzo długo nie umiałam się do niego przekonać i trochę przeleżał w toaletce ale teraz jest prawie że ulubieńcem :) początkowo miałam sucha skórę i kiedy go używałam tworzył plamy i ważył się kiedy doprowadziłam skórę do normalnego stanu sięgnęłam po niego ponownie i bardzo miłe rozczarowanie:) podkład rozprowadza się idealnie , kolor idealnie dopasowuje się do skóry , nie tworzą się plamy ani niedoskonałości a krycie i trwałość jest bardzo dobra :) wystarczy mała ilość produktu aby podkład spełniał swoją funkcję . dlatego bardzo go polecam :)

dobry, lekki

Posiadam cerę mieszaną, która nie lubi ciężkich matujących podkładów. Podkład Loreal jest bardzo lekki, ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Ma lekkie, pudrowe wykończenie. Jego nietypowa konsystencja sprawia, że jest przez to bardzo wydajnym produktem. Posiada średnie krycie z mozliwością budowania.
Cena średnio zachęca jednak na pramocji można się skusić.

Jeden z lepszych drogeryjnych

Jeden z lepszych drogeryjnych podkładów. Brak efektu maski, przy uzyciu dodatkowo sypkiego pudru trzyma się bardzo długo,bez świecenia, sam po paru godzinach zaczyna się świecić w strefie T, ale nie uwazam tego za jakąś duza wadę. Ogólnie polecam

loreal true match

Cena do jakości.. Zależy gdzie kupiony, kupiony na Internecie można dorwać za fajną cenę, długo byłam zwolenniczką tego podkładu ale niestety w ostanim czasie bardzo się popsuł.

Bardzo dobry

Przez długi czas był to mój ulubiony podkład i zużyłam sporo opakowań. Ma bardzo dużą gamę kolorystyczną wiec każdy znajdzie kolor dla siebie Podkład bardzo ładnie wygląda na twarzy, pięknie rozświetla skórę. Posiada lekką formułę, nie zapycha ani nie obciąża skóry. Nie wysusza skóry. Nie uczula ani nie podrażnia. Krycie jest średnie. Opakowanie jest bardzo praktyczne - z pompką. Jest bardzo wydajny. Podoba mi się także jego zapach. Jednie minus za trwałość - nie jest ona zła ale nie jest też rewelacyjna . Mimo to z pewnością bedę do niego wracać.

Prawie ideał

Ogromny plus za gamę kolorystyczną jaka jest dostępna. U/dało mi się znaleźć odcień idealny bez większych problemów. Lubię też tę lekką konsystencję, która daje ogromny komfort noszenia i bezproblemowo się nakłada czy to palcami, czy gąbeczka. Po jego nałożeniu cera wygląda bardzo ładnie, naturalnie, świeżo, ale niestety przy mojej - mieszanej podkład ten nie jest trwały. Strefa T się wyświeca i podkład znika. Dla mnie to niewielki problem, gdyż nie mam niedoskonałości, ale osobom oczekującym trwałego efektu - odradzam. Opakowanie na plus na pewno za pompkę, która działa niezawodnie i umożliwia dozowanie produktu.

Jest okej

Przez pewien czas był to mój ulubieniec.
Lubie lekkie podkłady, dlatego ten sprawdzał mi się świetnie
Jednakże przy codziennym używaniu, zaczęłam dostrzegać nadmierne ścieranie się w strefie T.
Owszem jest lekki, dopasowuje się do kolorytu skóry, ale szybko się ściera.

W końcu trafiłam na mój odcień

Lekki podkład, który nie zapycha porów. Wyrównuje kolor skóry. Jedyny podkład który udało mi się dopasować do mojej bladej cery (z pozostałych firm wszystkie podkłady były za ciemne). Aktualnie używam 1N. Bezproblemowo łączy się z korektorami innych firm. Niestety słabo kryje niedoskonałości. Przy trądziku konieczne jest użycie korektora. Podkład zbiera się w zmarszczkach.