L`Oreal Paris, True Match The Foundation Super Blendable (Podkład dopasowujący się do skóry (stara formuła))

True Match od L`Oréal Paris to pierwszy na świecie tak doskonale dopasowujący się do karnacji podkład. Dostępny w aż 9 twarzowych odcieniach, co pozwala każdej kobiecie znaleźć swój idealny kolor.

Udoskonalona formuła podkładu L`Oréal Paris True Match z nowymi pigmentami, olejkami eterycznymi i składnikami nawilżającymi (gliceryną, witaminą E i B5), idealnie dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Trzy nowe hybrydowe pigmenty efektywnie dopasowują się do ciepłej, zimnej i neutralnej tonacji skóry. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepszą precyzję kolorystyczną. Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych zapewnia doskonałe rozprowadzenie podkładu, równomierne wykończenie makijażu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.

w buteleczce, z pompką
fluidy
nawilżające

Super lekki podkład

Podkład zakupiłam skuszona promocją w Rosmannie. To co mnie szczególnie ujęło to lekka konsystencja oraz to, że faktycznie zgodnie z obietnicą producenta dopasowuje się do kolorytu cery, stapia z nią idealnie, dzięki czemu daje bardzo naturalny efekt na buzi. Po nałożeniu podkładu skóra wygląda świeżo, zdrowo i promiennie. Aplikator w pomce to wygodne rozwiązanie , opakowanie jest wykonane porządnie i estetycznie. Jedynym minusem jest trwałość, ponieważ po kilku godzinach podkład się ściera, skóra zaczyna się świecić. Ale być może dlatego że jestem posiadaczką cery mieszanej i ma ona tendencję do przetłuszczania. Mimo to podkład z czystym sercem polecam osobom oczekującym delikatnego i naturalnego efektu na twarzy oraz idealnie dopasowującego się do skóry fluidu.

Super :)

Podkład odkryłam bardzo niedawno i muszę przyznać, że jestem nim zachwycona! Przede wszystkim znajduje się w ładnym i eleganckim opakowaniu, które zdecydowanie przyciąga wzrok i fajnie się prezentuje na toaletce. Posiada wygodną i higieniczną pompkę, z której wypływa odpowiednia ilość podkładu. Jego konsystencja jest naprawdę bardzo lekka! Jednak mimo tej lekkości, podkład całkiem dobrze kryje-poradził sobie z moimi zaczerwieniami i wypryskami. Rozświetla twarz i sprawia, że jest ona żywa. Ładnie matuje, jednak ja po kilku godzinach się świecę (cera tłusta). Nie tworzy efektu maski i nie zapycha! Jest idealny na lato. Gama odcieni jest szeroka, więc każda powinna bez problemu wybrać swój. Polecam!

Dobry podkład

Podkładu używam najczęściej do pracy. Jest dość trwały i dobrze matuje, jednocześnie rozświetlając twarz. Nie pozostawia efektu maski, o ile odcień jest dobrze dobrany. Nie wysusza skóry. Moja skóra jest skłonna do przebarwień a ten podkład dobrze sobie z nimi radzi. Cena w sklepach stacjonarnych jest dość wysoka, jednak jest dostępny w drogeriach internetowych, gdzie można kupić go za połowę ceny. Produkt w ładnym, zgrabnym opakowaniu z pompką.

Wieloletni ulubieniec!

Przez kilka lat zużyłam już wiele opakowań tego podkładu. Zawsze kupuje najjaśniejszy odcień N1, który w okresie zimowym muszę rozjaśniać do swojej bladej karnacji. Widziałam, że pojawiły się nowe i jaśniejsze odcienie, więc na pewno wypróbuje.
Podkład dobrze kryje, ale nie robi maski. Świetnie stapia się z cerą i ma naturalne odcienie. Na zdjęciach również wygląda bardzo dobrze.

Francja i elegancja

Tytuł bestsellera mówi sam za siebie - True Match od L'Oreal Paris ma rzeszę wiernych fanek, do których zaliczam się również moja skromna osoba.
Francja i elegancja o bogatej gamie kolorystycznej zamknięta w szklanej, prostej buteleczce ze srebrnym dozownikiem podającym wyważoną porcję produktu, która wystarczy aby pokryć nią całą twarz. Zarówno Panie o różowych, jak i żółtych tonach odnajdą swojego ulubieńca.
Formuła podkładu jest na tyle lekka, że nie czuć jej na skórze, ale na tyle mocna by zakryć niedoskonałości i przebarwienia. Absolutnie nie ma mowy o efekcie maski. Rewelacyjnie się rozprowadza na skórze, nie pozostawia smug i grudek. Idealnie wtapia się w kolor skóry, przez co makijaż wygląda lekko, świeżo i bardzo naturalnie. Nie podkreśla suchych skórek i nie wysusza. Niezwykle komfortowo nosi mi się go przez cały dzień bez obaw o jego zanikanie, ścieranie czy wyświecanie - od rana do wieczora trzyma fason jak należy.
Jego cena regularna może przerażać niejedną osobę, dlatego proponuje przyjrzeć mu się uważnie kiedy jest w promocji.
Zaraz po podkładzie Revlon Colorstay jest moim drugim ulubieńcem, na którym się jeszcze nigdy nie zawiodłam.

Bardzo go nie lubię

Podkład kupiłam z polecenia koleżanek, niestety, w przeciwieństwie do nich ja bym go nie poleciła. Posiadam kolor 1N i rzeczywiście jest on ładnie dopasowany do mojej karnacji, plusem jest tez opakowanie z pompka. I to by było na tyle. Podkład na twarzy jest niewidoczny - nie kryje nic, twarz ma lekko wyrównany kolor i to tyle. Nie wiem ile bym musiała go nałożyć, aby uzyskać jakiekolwiek krycie. U mnie szybko zaczynał się wyświecać i prawie natychmiast wchodził w zmarszczki. konsystencja rzeczywiście jest bardzo gładka w blendowaniu i ładniejsze rozprowadza, lecz przez swoją lekkość i płynność nie daje żadnego konkretnego wykończenia, podkład jest po prostu beznadziejny.

Najlepszy jak dotąd

Najlepszy jak dotąd podkład, który miałam. Dobra cena. Bardzo dobra jakosc. Pięknie "zlewa" się ze skora, nie tworzy efektu maski. Jest wydajny i stosunkowo długo utrzymuje ie na skórze. Pięknie kryje niedoskonałości. Zdecydowanie polecam!

Świetny!

Najlepszy podkład jaki miałam. Używam go od dłuższego czasu i nawet jeśli próbuje wypróbować jakiegoś innego ciągle do niego wracam.jest zgodny z opisem producenta, dopasowuje się do kolorytu skóry, bardzo dobrze kryje, a zarazem nie jest ciężki i nie zapycha porów.

Bardzo dobry podklad

Podkład lekki, kryjący. Często do niego wracam zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Po kilku godzinach ,, noszenia „ moja skora mieszana zaczyna sie błyszczeć jednak przypudrowana znów dobrze wyglada.

Taki jak lubię

Już po opisie podkładu wiedziałam, że chcę go przetestować. Podkład wedle obietnic producenta idealnie stapia się z cerą i to jest dla mnie najważniejsze. Nie znoszę, kiedy widać makijaż, lubię czuć się naturalnie, zależy mi na świetlistości i ujednoliceniu cery, a nie efekcie maski i grubym kryciu.
Posiadam kolor Golden Natural i widzę, że odcień ten idealnie dopasowuje się do mojej letniej, non stop zmieniającej odcień cery. Często się opalam i widzę, że bez względu na poziom opalenizny, podkład zawsze pasuje i nie maskuje opalenizny, ale idealnie ją eksponuje, tuszując drobne niedoskonałości.
Podkreślam drobne, bo podkład jest bardzo lekki i mało kryjący, więc dla użytkowniczek wymagających mocniejszego krycia, będzie nieodpowiedni.
Podkład jest odpowiedni dla osób z dobrą cerą, chcących ukryć minimalne mankamenty.
Na pierwszy rzut oka, patrząc na buteleczkę, może się wydawać, że zawiera ona bardzo dużo złotego pigmentu. Po nałożeniu nie jest on widoczny na twarzy, jest tak subtelny, że prawie niezauważalny, ale jednak lekko rozświetlający.
Podkład nie wysusza, dobrze się rozprowadza, nie świeci i nie lepi.

Dla mnie naprawdę ok

Stosowałam ten podkład jeszcze, jak był w opakowaniu z takim puzzlem.
Teraz nowa formuła ma jakieś brokatowe drobinki. Wcześniej ich nie było. Moim zdaniem nie jest to ani wada, ani zaleta produktu.
Ogólnie moje wrażenia są takie:
Plusy:
+ faktycznie dobrze się rozprowadza. rozprowadzam go palcami
+ przyjemnie pachnie
+ nie uczula, nie podrażnia
+ ma aksamitną konsystencję
Minusy
- nie kryje tak, jakbym chciała
- po pewnym czasie strefa T wymaga przypudrowania, zmatowienia
- w niektóre dni potrafi uwidocznić mi suche skórki
- wolałam poprzedni flakonik- ten jest tandetny
Nie kupuję go w stacjonarnych drogeriach, bo cena jest zbyt wysoka. Zamawiam z drogerii internetowych. Tam cena waha się od 25 do 35 zł. Tyle jestem w stanie za niego zapłacić.

Idealny dla mnie!

To był mój ulubiony podkład w starej formule. Lubiłam go za to, że nie tworzył maski tylko idealnie dopasowywał się do mojego koloru skóry. Miał fajną konsystencję. Bardzo długo utrzymywał się na twarzy bez dodatkowego poprawiania makijażu w ciągu dnia. Był bardzo wydajny. Nie powodował podrażnień. Nie zauważyłam żadnych złych oznak na skórze po jego długim stosowaniu.