Bourjois, Air MAT (Podkład matujący do twarzy)

Bourjois, Air MAT (Podkład matujący do twarzy)

Zobacz oferty

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Podkład matujący Air MAT Bourjois zawiera ultra delikatne matujące pudry, ekstrakty z cynku i krzemionki, które pochłaniają nadmiar serum. Zaprojektowany, aby wygładzać, matować i chronić przed świeceniem, podkład, który ma długotrwałą formułę, zapewnia matowe wykończenie, maskuje niedoskonałości bez uczucia ciężkości i efektu maski.

matujące
w tubce
fluidy

Mało odcieni

Podkład moim zdaniem sam w sobie jest rewelacyjny, wrecz idealny do mojej cery (a to już spory wyczyn) - jakoś daje wytrwać na mojej twarzy te 12-14h. Jedynym minusem dla mnie jest zbyt mała gama kolorystyczna. A właściwie jej brak, bo odcienie mamy tylko trzy. Z czego: najjaśniejszy wpada w różowe tony, pośredni już jest ciemny (ja go rozjaśniam i muszę dodać całkiem sporo rozjaśniacza), no i ostatni to już taki ciemny ciemny. Pomimo tej wady, bardzo często do niego wracam. Krycie tez ma przyzwoite i widać, ze to nie jest produkt tylko z nazwy przeznaczony do cery mieszanej/tłustej.

Nie dla mnie

Podkład na początku wydawał mi się bardzo dobry i lekki, jednak chyba nie jest dla mnie. Odcień nie dopasowuje się do koloru skóry i nie utrzymuje matowego efektu na długo. Jak na podkład ma dość ładny zapach. Nie uczulił mnie i nie podrażnił, jednak nie sprawdził się na mojej cerze. Oddałam go mamie, która jest z niego zadowolona.

Dosyć dobry lecz niedługotrwały

Podkład całkiem przyjemny dla cery. Nie podrażnił, nie uczulił, nie zrobił też efektu maski po nałożeniu. Ładnie wtopił się w skórę. Nie jest też za ciężki, nie zatyka porów. Jest jednak mało trwały, w połowie dnia mało go zostawało mi na buzi. Odcienie wszystkie są dosyć żółte/pomarańczowe. I mimo tego że jest to podkład matujący, słabo matuje cerę. Podkład dobry na codzienny, lekki makijaż.

Mój ulubiony

Kupiłam go ponieważ bardzo lubię produkty do makijażu Bourjois postanowiłam dać mu szanse i jestem miło zaskoczona już malutka ilość wystarczy aby pokryć całą twarz. Nie lubię mocno kryjących podkładów bo nie mam takiej potrzeby bardziej zależy mi na wyrównaniu kolorytu a ten jest idealny. Mam lekko czerwona skórę a piękny kolor z żółtym pigmentem super go wyrównuje. Nie tworzy maski na skórze i idealnie dopasowuje się. Na skórze pozostaje długo i nie zapycha moich porów. Nie jest on moim zdaniem mocno matujący ale do moich potrzeb jest idealny. Mam skórę lekko mieszaną a mat utrzymuje się przez cały dzień. Nie wiem jakby poradził sobie z tłusta cera.

Dla mnie to hit i do skóry mieszanej z lekkimi przebarwieniami POLECAM!!!

Nie

Niestety podkład nie sprawdził się na mojej twarzy. Dawałam mu kilka szans u siebie jak i u koleżanki z bardziej tłustą cerą.Waży się.Zbyt wysusza,powodując uczucie maski,jest tępy,cieżko go rozprowadzić,trzeba długo nim pracowac. Krycie dobre ale powodujące sztuczność maski. Utlenia się. U mnie się nie sprawdził totalnie.Cera mieszana.

Mistrz

Długo szukałam idealnego podkładu dla siebie i w końcu go znalazłam ;). Cena jest w porządku, ale można kupić go taniej na promocji w sieciówkach. Spełnia obietnicę producenta. nie rozumiem czemu ma tak słabe oceny.

O co chodzi??

Nie wiem co jest nie tak może ze mną a może z tymi podkładami, robiłam kilka podejść do podkładów Bourjois i zawsze jest klapa. O ile pudry, róże i ich bronzery to istne cudeńka to podkłady to jakaś masakra. Tutaj też fatalnie, podkład widać na twarzy, podkreśla pory i wygląda nienaturalnie, tworzy maskę, przy czym strasznie ciemnieje, choć lepsze określenie to zamienia się w pomarańcz!!! Zrobiłam makijaż jak zwykle, aplikacja ok, nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, zapach trochę dla mnie niezbyt ale znika po kilku minutach, w lustrze rano make up wyglądał ok, też bez jakiś fajerwerków ale całkiem nieźle, za to gdy w pracy spojrzałam w lusterko po zaledwie godzinie nie wiedziałam co zrobić, kolor zmienił się w pomarańczowy a ja chciałam się zmienić w niewidzialną postać bo to jakaś porażka. Zmyłam to całe nieszczęście z twarzy, bo już lepiej wyglądam bez makijażu niż w czymś takim, po powrocie do domu wylądował w koszu, pożegnanie z nim nie było bolesne, dobrze że kupiłam go w promocji ale pieniędzy i tak szkoda za taki bubel ;(

Mocne 3

Nie jest zły ale i nie jest dobry. Mocne 3. Kolory są ok, konsystencja dobra, opakowanie też. Matowi? Nie wiem co, bo zapewne nie cerę twarzy. Cena nie najgorsza. Zapach ok. Wytrzyma? 2-3 godziny.

Przyzwoity produkt

Po zużyciu całego mojego zapasu podkładów, postanowiłam kupić coś zupełnie nowego dla mnie. Padło na produkt od bourjoispolska Air Mat. Kupiłam go na promocji w rossmannpl za 29.99 zł. Podkład jest bardzo lekki w konsystencji. Po jego nałożeniu mamy efekt delikatnego krycia. Nie potrzebuje więcej, jednak dla osób które posiadają wypryski czy przebarwienia może się nie sprawdzić. Produkt matuje skórę, bez problemu możemy nałożyć na niego puder czy bronzer. Wszystko ładnie się trzyma przez ok 8 godzin. Niestety nie powalił mnie na kolana ale jest to przyzwoity podkład. Polecam osobom, które poszukują czegoś delikatnego na codzień :)

Nie matowi, całkiem dobrze kryje

Kupiłam na premierze cudowny podkład Air MAT, niestety jednak nie okazał się aż tak cudowny jak bym chciała, a szkoda, bo pierwsze wrażenie miał u mnie całkiem dobre.

Ciężko jednogłośnie stwierdzić co tak naprawdę dzieje się po nałożeniu tego podkładu na twarz. Początkowo wszystko super, ekstra krycie, całkiem lekki, z matowym wykończeniem. Ale czar dosyć szybko prysł. Z jednej strony jest matowy, ale szybko się wyświeca, konieczne są poprawki. Trwałość poza tłustą strefa T super, jednak sama strefa masakra. A co dziwnego, schodził mi od razu na skrzydełkach nosa, a na czubku podkreślał suche skórki, które pojawiły mi się po dłuższym stosowaniu tego podkładu. Miałam wrażenie, że z każdym użyciem stan mojej skóry się pogarszał, a zapowiadał się dosyć obiecująco.
Bourjois ma inne, zdecydowanie lepsze podkłady od tego.
Raczej do niego nie wrócę

Rewelacja!

Podkład nie tylko dobrze kryje moja zaczerwieniona cerę, ale tez w szczytach żuchwy miewam często nieprzyjaciół, tam również dobrze się spisuje. Na twarzy wyglada dobrze, po przypudrowaniu trzyma mi się na spokojnie bez poprawek 8h. Nakładam go palcami punktowo i wklepuje gąbeczka. Używam niewielka ilośc, przy większej może wyglądać jak maska, ale zasada „im mniej, tym lepiej” sprawdza się tutaj w 100%. Na mojej twarzy (moja cera mieszana, tendencja do przetłuszczania w strefie T) nie wyświeca się w ciągu dnia.

Lekkie rozczarowanie

Podkład dość mocno krył aczkolwiek tworzył efekt maski co raczej nie jest najlepiej widziane przynajmniej przeze mnie, na pewno nadawał się na imprezę w klubie ponieważ jest dość trwały i nie ściera się, oraz dość matowy aczkolwiek nie kupiłabym ponownie