Ralph Lauren, Big Pony 2 for Women EDT

Ralph Lauren, Big Pony 2 for Women EDT

The Big Pony Woman 2 Pink EDT to kwiatowo-owocowy zapach. Zmysłowe perfumy dla spontanicznej i uwodzicielskiej kobiety.

Nuty zapachowe: bób tonka i żurawina

wody toaletowe
owocowe, kwiatowe

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Słodki zawrót głowy

Jakie zapachy lubię:
Pod względem zapachów jestem elastyczna. Nie mam określonego jednego typu i nie wyobrażam sobie mieć tylko jeden czy dwa zapachy w kolekcji. Uwielbiam perfumy od tych świeżych, kwiatowych po ciężkie aczkolwiek z tymi ciężko mi dogodzić. Jak do tej pory nie spotkałam zapachu, po którym rozbolałaby głowa. Zapachy mogą się różnić, powodem tego jest nasze pH skóry.

Ralph Lauren, Big Pony 2 :
Słodki, oszałamiający zapach, który od razu pokochałam! Nie są one tak bardzo trwałe ale mimo to uwielbiam je. Nie wiem co można jeszcze o nich napisać, więc dlatego polecam niuchnąć je w perfumerii i sami się przekonacie o ile oczywiście lubicie słodkie perfumy.

Jak opisuje producent:
Niezwykła, romantyczna i czuła; taka jest kobieta, która używa wody toaletowej Big Pony Rose N°2 od Ralpha Laurena. Dzięki swoim głównym składnikom, żurawinie i mchowi Tonka, ten zmysłowy, kwiatowy zapach otula zmysły, tworząc maskę sensualizmu i uczuciowości. Uwodzicielski zapach ożywiony owocowymi i kwiatowymi nutami.

Cena:
Uzależniona od wybranego sklepu ;
Np. Douglas - 50 ml = 149,00 (cena regularna)/ 100 ml = 230 zł

Kupiony w: Inna perfumeria

Cudowny zapach zurawinki

te perfumy sa tak cudowne, ze to az moj KWC.
Sa trwale, wyczuwalne, ale nie duszace
przewaza nam tu zapach zurawinki. Cena ok jak dla tej trwalosci
piekne opakowanie, ja kocham wszystko co rozowe:)
idealne na dzien, do biura, na spotkanie z przyjaciolka

Miłe zaskoczenie

Dostałam na prezent prawie rok temu. Okazały się miłym zaskoczeniem, bo zwykle podarki w postaci perfum kompletnie nie trafiały w mój gust. Perfumy mają delikatny, ale niezwykle trwały cukierkowo-kwiatowy zapach. Ani cukierki, ani kwiatki nie są przesadzone, idealnie je wyważono. Nie męczą mnie i nie drażnią. Polecam spróbować samemu.