Emanuel Ungaro, Fruit d`Amour Gold EDT

Emanuel Ungaro, Fruit d`Amour Gold EDT

W mitologii greckiej złote jabłko zapoczątkowało Wojnę Trojańską. To przedmiot pożądania trzech potężnych bogiń…tylko najpiękniejsza z nich może go mieć.
Aby celebrować tę mityczną intrygę oraz ten ekscytujący owoc Ungaro stworzyło: Fruit d’Amour Gold zapach dla bogini naszych czasów, wyrafinowanej, intrygującej i zawsze szukającej czegoś cennego i wyjątkowego.
Upajający szyprowy aromat, sex appeal, bogactwo, prawdziwy urok i potężna kobiecość to cechy rozpoznawcze zapachu Gold.

Intrygujący, Orientalny, Czarujący, Urokliwy, Glamour
Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka i czarna porzeczka
nuta serca: kwiat pomarańczy, fiołek i irys;
nuta bazy: paczula i wanilia.

wody toaletowe
szyprowe, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Piękny, ciepły zapach.

Dostałam go dwa lata temu na święta. Jego ciepły zapach kojarzy mi się ze świętami. Idealny na zimne wieczory. Zdecydowanie dla osób lubiących słodkie zapachy.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

mnie nie zachwycił

Niestety, ale nie jestem fanką tego zapachu. Sam w sobie jest nawet ładny, ale z drugiej strony dla mnie jest bez polotu. Typowy kwiatowo - owocowy zapach. Ani mocny, ani słaby. Trwałość raczej średnia, na mnie ok. 1,5 godziny, a na ubraniu troszkę dłużej. Nie jestem zachwycona.