BingoSpa, Kwas hialuronowy

BingoSpa, Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy chroni skórę, stanowi barierę ochronną tkanek przed infekcjami bakteryjnymi. Jest on również antyoksydantem chroniącym skórę przed wolnymi rodnikami tlenowymi. Posiada właściwości łagodzące, nawilża przesuszoną skórę ze skłonnościami do pierzchnięcia. Poprawia elastyczność, wygładza, jędrnia. Gdy warstwa rogowa naskórka jest dobrze nawlżona, wtedy skóra staje się bardziej przepuszczalna dla substancji czynnych. Kwas hialuronowy nie wywołuje żadnych niepożądanych reakcji tzn. alergii, podrażnień, zaczerwienień czy pieczenia.

w butelce
<50ml
serum

• Sodium Hialuronate

Całkiem dobry kosmetyk

Używam go od roku (małej butelki), więc potwierdzam, że jest bardzo wydajny. Sam w sobie jest lepki i gęsty, poniżej połowy zawartości butelki mam niewielkie problemy, żeby go wydostać. Bardzo dobrze się wchłania, współpracuje z kremem. Zauważyłam, że po nim twarz jest nawilżona, znikają suche skórki, rano lepiej rozprowadza mi się podkład mineralny. Jestem zadowolona, gdy będzie taka możliwość pewnie do niego wrócę- na razie planuję popróbować kwasy hialuronowe innych firm.

niezbyt zadowolona

PLUSEM niewątpliwie jest jego niska cena oraz w wydajność, używam prawie dwa miesiące a nadal jest go sporo.
MINUSEM wchłanianie, gdyż w moim przypadku niestety niezbyt dobrze się wchłania oraz nie zauważyłam znacznej poprawy nawilżenia swojej skóry.
Raczej skończę to opakowanie do końca, jednak nie kupię już ponownie. Następnym razem wypróbuje kwas hialuronowy firmy Hepatica, bo ostatnio koleżanka zachwalała.

Używam tego produktu od: grudnia 2015

Świetny kosmetyk

Produkt umieszczony jest w małej buteleczce z ciemnego szkła. Mały minusik, że otwór, z którego wydobywa się kosmetyk jest dość duży i istnieje ryzyko wydobycia zbyt dużej ilości.

Produkt jest bezzapachowy, ma gęstą, żelową konsystencję.

Błyskawicznie się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy.

Stosowałam kwas hialuronowy solo na twarz, a także jako dodatek do kremów. W każdej wersji spisywał się znakomicie.

Poprawia stan skóry, sprawia, że wygląda młodziej, jest bardziej promienna, nawilżona i sprężysta.

Produkt używałam także jako składnik masek do włosów. Tu także miło mnie zaskoczył.

Mimo, że buteleczka ma tylko 30 ml produkt jest bardzo wydajny, bo wystarczy mała kropla na całą twarz.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące