L`biotica, Biovax, Bambus & Olej Awokado, Intensywnie regenerująca maseczka `Pogrubienie i zagęszczenie włosów`

Receptura maseczki zawiera kompleks 3D Bamboo Protect, odbudowujący i pogrubiający strukturę włosa, pobudzający je do wzrostu oraz cementujący uszkodzenia na całej ich długości. Podczas aplikacji dociera on do najbardziej uszkodzonych, newralgicznych miejsc włosa, reperując zniszczenia łodygi. Dzięki temu pasma włosów równomiernie odzyskują zdrowy blask, witalność i sprężystość, nawet na obszarze końcówek. Z odżywionych i dotlenionych cebulek wyrastają zdrowe, mocne, gęste włosy. Aksamitna, luksusowa konsystencja maseczki sprawia, że aplikacja preparatu jest niezwykle przyjemnym doznaniem, sam zaś produkt – wyjątkowo wydajny. Nie spływa z włosów.

Używa produktu od: próbka

Rozczarowanie

Używałam już wielu masek do włosów Biovax i zawsze świetnie mi się sprawdzały- mają super składy, są w przystępnej cenie, łatwo można dostać próbki. Co do nowej, nie probowanej jeszcze maski zatem miałam pewne oczekiwania - i jednak, ta mi nie podpasowała. Miałam po niej przyklapnięte włosy (a dodam, że stosowałam ją tak samo jak każdą inną maskę oraz po sprawdzonym szamponie- jestem pewna zatem że to kwestia maski), poza tym nie dodała moim włosom miękkości, błysku, odżywienia- nie zauważyłam nic po prostu, poza łatwiejszym rozczesywaniem.
Dodam również że zapewnienie producenta co do pogrubienia włosów i "przyspieszenia wzrostu" jest już dla mnie w ogóle śmieszne. Działając na długości włosów, a nie na skórze głowy nie przyspieszymy porostu, pogrubienie również jest mało prawdopodobne.

Nie to nie to

Kupiłam maskę ze względu na obietnice producenta pogrubienie i zagęszczenie ani jednej obietnicy na swoich włosach nie zauważyłam. Maska obciążała moje cienkie włosy. Nie odżywiała ich. Spodziewałam się czegoś więcej a to dla mnie była zwykła odżywka taka nijaka. Dodam jeszcze ze wydaje mi się ze maski w tych opakowaniach są gorszej jakości niż saszetki bo pamietam ze z saszetki byłam zadowolona dlatego kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

Daje radę

Zakupiony pod wpływem impulsu. Okazało się, że nieźle spełnia swoją rolę: pogrubia cienkie pasma i dodaje im sprężystości. Po odstawieniu specyfiku, włosy wracają do dawnej formy /a w zasadzie do jej braku/. Po kilku tygodniach stosowania wydają się bardzo obciążone i w gorszej formie niż kiedyś..

bezkonkurencyjna

Jak dotąd najlepsza odżywka jakiej używałam. Wygładza, odżywia i nawilża. Nie wiem na jakiej zasadzie się to dzieje, ale spełniona jest też obietnica producenta tj. zagęszcza- kucyk włosów faktycznie ma większą objętość już po 2 zastosowaniach odzywki. Rewelacja.

Nic nie robi

W ogóle nie zauważyłam pogrubienia. Maska jest dość gęsta, ma dziwny zapach, który utrzymuje się po myciu. Nie zauważyłam polepszenia kondycji włosów.

Zawód

Skusiłam się na tą maseczkę po dobrych opiniach. Niestety mocno się rozczarowałam. Na moich włosach jedynie wizualnie zwiększała mi objętość kitki... Co trochę takie ''wow'' no bo jak to możliwe? Ale nic więcej nie zrobiła. 0 nawilżenia, odżywienia, zregenerowania, nic. Trzymałam od 15 minut do nawet 2 godzin. Nawet nie pomogła mi rozczesać włosów. Bardzo słabo. Wyrzuciłam do kosza, nie mogłam znieść tego dziwnego zapachu, efekt ''objętości'' kończył się wraz z zaprzestaniem stosowania jej. (lub może nawet wcześniej) Przez tę maskę miałam już nie kupować od tej firmy, ale dam im jeszcze drugą szansę, może dla mnie po prostu ta była za słaba.

Rzeczywiście pogrubia

Na wstępie wspomnę, że nie wierzyłam kompletnie w obietnicę producenta o pogrubieniu i zagęszczeniu. O ile zagęszczenie jest raczej chwytem marketingowym, tak niewielkie pogrubienie można zauważyć. Znika ono wraz z zaprzestaniem stosowania i jest bardzo delikatne. Po za tym maska dobra - jak większość z serii biovax. Gęsta formuła, wygodne opakowanie, wydajny produkt i duża dostępność. Zapach jest delikatny i nie utrzymuje się długo na włosach.

Mega pogrubienie

Odżywka na moich włosach sprawdza się idealnie. Po pewnym czasie zauważam zawsze, że kucyk jest o wiele grubszy i bardzo mnie to cieszy.
Ma delikatny, niejednoznaczny zapach, który mi się podoba, jest gęsta, dzięki czemu nie spływa z włosów i dobrze się ją stosuje nawet stojąc pod prysznicem.
Nie jest może zbytnio przydatna do rozczesywania włosów, ale jakoś daję sobie radę. Za to włosy są naprawdę odżywione i pogrubione, czyli produkt spełnia obietnice :)

Uwielbiam

Mój hit jak z resztą wszystkie Biovaxy!! Super działanie na włosach,konsystencja,zapach. Dla moich zniszczonych włosów jedynie ta maska ratuje je na "szybko" . Nawet trzymanie 5min wystarczy,żeby były gładkie,dociażone i łatwo się rozczesywaly. Może nie pogrubia spektakularnie ale działanie na moje zniszczone farbowaniem na blond jest super!

Nic nie robi

Opakowanie wygląda tak dobrze i profesjonalnie że zachęca do zakupu. Kupiłam ja na promocji za jakieś 16 zł a tak kosztuje ok 25 zł. Świetnym pomysłem jest dołączenie do opakowania foliowego czepka (każda firma produkująca maski powinna pójść tym tropem). Opakowanie solidne, świetnie wykonane. Podoba mi się forma plastikowego słoiczka otwieranego od góry. Produkt łatwo do ostatniego ziarenka wydobyć z dna opakowania.

Co do działania nic tutaj nie zauważyłam. Owszem pierwsze zastosowanie dało mi małą nadzieję że moje włosy poprawią się i będą w lepszej kondycji. Ale tak się nie stało. Trzymała maseczkę w czepku na kilka sposobów. Najpierw 30 minut,potem 15 ale z większą ilością produktu. I nic wielkiego się nie wydarzyło. Moje włosy ciężko się rozczesywały przez co musiałam je troszkę poszarpać. Używałam maski jako odżywka pod prysznicem na ok 7 minut i też nic nie zadziałała. Moja obecna odżywka która nakładam na 3 minuty gdy się spieszę działa lepiej niż ta maska z Biovax gdy trzymam ja po pół godziny. W takim produktach oczekuje maksymalnego wygładzenia moich włosów aby ich nie szarpać przy rozczesywanie i aby były ujarzmione ponieważ mam tendencje do puszenia. Konsystencja także mi nie podpasowała, ciężko mi było nakładać galaretka na włosy. Wymeczyłam z trudem całe opakowanie i nie wrócę do niej już.

Nie do moich włosów

Generalnie jestem fanką produktów do włosów marki BioVax, zrobiły dla mnie dużo dobrego i chętnie sięgam po kolejne pozycje. Tym razem wybrałam maskę Bambus & Olej Awokado - producent zapewnia "odbudowujący i pogrubiający strukturę włosa, pobudzający je do wzrostu oraz cementujący uszkodzenia na całej ich długości" efekt, zapewniając, że produkt nadaje się dla włosów bez objętości, zarówno normalnych jak i suchych, zniszczonych.

Mam włosy z tendencją do przesuszania, zwłaszcza podniszczone końcówki. Po użyciu maski moje włosy były znacznie bardziej przesuszone i spuszone. Zużycie opakowania zajęło mi bardzo dużo czasu, robiłam do niej wiele podejść, jednak za każdym razem efekt na moich włosach był niezadawalający. Włosy rzeczywiście unosiły się u nasady (jedyny efekt zwiększenia objętości), rozczesywanie jak zwykle po użyciu masek BioVax na plus, jednak wyglądały niezdrowo i nieładnie. Dodatkowo, szybciej się też przetłuszczały, zatem coś niedobrego robiła z moim skalpem.

Lubię opakowania masek biovax - z łatwością można wydobyć cały produkt, nic się nie marnuje, jest też nieduże i poręczne, szczelne, design ładny i estetyczny. Konsystencja produktu kremowa o przyjemnym zapachu.

Podsumowując, daję 3 gwiazdki, produkt mnie zawiódł, ale przypuszczam, że to kwestia niedopasowania do moich włosów.

Polecam!

Każda maska marki Biovax, którą miałam przyjemność używać, przypadła mi do gustu. Ładnie wygładza włosy, stają się po niej sypkie i miłe w dotyku. Nie obciąża włosów i przyjemnie pachnie.